سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۳:۱۲Sep 2020 29

جدیدترین‌های «مدیرکل اوقاف و امور خیریه»

ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی طی جلسه ای با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، امام جمعه و فرماندار شهرستان مرند، صمد صادقی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: مراسم قرائت زیارت اربعین با رعایت پروتکل های بهداشتی در 415 بقعه متبرکه این استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با تاکید بر این که مجاهدت های دوران دفاع مقدس، برگرفته از نهضت عاشورا بود، گفت: باید فرهنگ غنی و انسان ساز دفاع مقدس را که برگرفته از نهضت سیدالشهداء(ع) است، برای نسل جدید بازگو و تبیین کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: مراسم قرائت زیارت اربعین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در 415 بقعه متبرکه گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: قدرت پاسخ گویی به جنایات آمریکا مانند پرتاپ موشک به پایگاه عین الاسد، از مهم ترین دستاوردهای دفاع مقدس است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، موضوع گم شدن نسخه های خطی موزه کاظمینی را یک شایعه دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد: توزیع بیش از 12هزار بسته معیشتی و آزادی 28زندانی از جمله اقدامات اوقات استان یزد در ماه های اخیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با بیان اینکه انتقاد منصفانه را همیشه پذیرا هستیم اما نباید در انتقادها نسبت به وقف ظلمی صورت گیرد گفت: هیچ کجا در زمینه دفاع از موقوفات و اجرای نیات واقف، اهل مماشات نبوده و نیستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با انتقاد از برخی بی انصافی هایی که در مورد موقوفات می شود، گفت: در دفترخانه های میبد املاک موقوفه بدون مبنای شرعی و قانونی خرید و فروش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه این استان یزد ضمن تکذیب خبر سرقت از موزه کاظمینی، گفت: حتی یک برگ سند از موزه کاظمینی یزد گم نشده و به سرقت نرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه یزد با بیان این که طی 5 سال گذشته بالغ بر 14 میلیارد تومان از منابع موقوفات، صرف کمک به نیازمندان و خدمات اجتماعی در این استان شده است، از تعویق 10 ساله پرداخت اجاره بهای ملک موقوفی از سوی برخی دستگاه های دولتی در استان یزد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از اتمام پروژه توسعه عمرانی امام زاده صالح کوتاه در شهرستان کوهرنگ با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، گفت: آشپزخانه بزرگ اربعین از محل اعتبارات اوقاف استان راه اندازی شده که در هفته وقف افتتاح و به بهره برداری می رسد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: شهدا مسیر حق را رفتند و ما نیز باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از شناسایی 10 موقوفه قابل سرمایه گذاری بزرگ در استان خبر داد و گفت: اجرای این پروژه سبب افزایش بهره وری وقف می شود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان صبح امروز با همراهی معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل با احمد حسین زادگان استاندار مازندران دیدار و در خصوص برنامه های پیش روی اوقاف استان گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: ظرفیت فرهنگ دفاع مقدس بر همگان آشکار است و باید از این فرهنگ که برگرفته از فرهنگ عظیم و ناب نهضت عاشوراست برای تحقق تمدن نوین اسلامی بهره گرفت و آن را در تمامی سطوح جامعه نشر و گسترش داد.
زرک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از توزیع 600 بسته مِهر تحصیلی بین دانش آموزان کمتر برخوردار استان خبر داد. حجت الاسلام سید محمد طباطبایی، روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار زرک ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: امدادرسانی و توزیع بسته های مهر تحصیلی و معیشتی در مناطق آسیب دیده از زلزله شهرستان رامیان به ارزش 2 میلیارد ریال انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از توزیع چهار هزار بسته معیشتی در طرح شمیم حسینی در استان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مواسات و همدلی مؤمنانه و طی سه مرحله، 50 هزار بسته معیشتی توسط ادارات اوقاف استان تهران بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان در اربعین حسینی میزبان عزاداران خواهند بود و مراسمات محوری در فضای باز بقاع متبرکه برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: رسالت و فعالیت سازمان اوقاف و امور خیریه در مسیر مکتب و ارزش های شهدا، تبلیغ و ترویج ایثار و شهادت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۶    
تهران ایرنا با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران، هزار بسته معیشتی بین نیازمندان ورامینی توزیع شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: تاکنون حدود 40 میلیارد ریال کمک مؤمنانه از محل موقوفات استان سمنان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به اینکه 74 درصد موقوفات استان کشاورزی است گفت: یزد 30 هزار و 100 رقبه متصرفی منفعتی دارد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: دفاع مقدس اوج شکوفایی و وحدت یک کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، از آغاز توزیع چهار هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا در قالب طرح شمیم حسینی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۲    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با بیان اینکه نیت واقف باید تغییر کند گفت: وقف فرهنگی نیاز جامعه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۲    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با بیان اینکه امروز به وقف های با رویکرد اجتماعی و فرهنگی نیاز فراوان داریم گفت: از آغازین امسال رویکرد نیت واقفان در راستای این موارد بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: واقفان استان امسال در 40 درصد از وقف های خود، حل مشکلات و پاسخگویی به نیازهای روز جامعه را در نظر داشته اند.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: اربعین ما امسال در خانه است و هیچگونه پذیرایی از زائران اربعین نخواهیم داشت. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درخصوص...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۵    
حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی در مراسم توزیع سبدهای معیشتی ویژه طرح شمیم حسینی که صبح امروز (یک مهر) در مسجد محمد رسول الله (ص) شهرک حافظیه برگزار شد گفت: اداره کل اوقاف استان کرمانشاه از محل عواید موقوفات مرتبط در راستای اجرای طرح شمیم حسینی اقدامات خوبی انجام داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح مهر تحصیلی گفت: در این مرحله 500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت گیلانی توزیع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۱    
حجت الاسلام محمد صالحی, مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: در قالب طرح شمیم حسینی 4 هزار بسته معیشتی از امروز بین نیازمندان توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به توزیع 500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان گفت: این بسته ها از محل موقوفات تهیه می شود.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه موقوفات عام از پرداخت عوارض و مالیات معاف هستند، گفت: اما ادارات اوقاف و امور خیریه عوارض خود را پرداخت می کنند چرا که معاف نیستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: طرح مهر تحصیلی هر ساله در ابتدای سال تحصیلی جدید به منظور حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در سراسر کشور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۴    
بیرجند- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: کمیته امداد استان در قالب تفاهم نامه ای از ظرفیت های موجود وقف برای محرومیت زدایی و توانمندی مددجویان خود بهره مند می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۰    
ایسنا/لرستان مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: 10 وقف جدید طی سال جاری در استان ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از اجرای طرح مهر تحصیلی در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۵    
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اجرای طرح "مودت" در این استان گفت: مردم ولایت مدار استان سمنان در قالب اجرای این طرح 65 میلیارد ریال به بقاع متبرکه کمک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از توزیع 31 بسته مهر تحصیلی میان دانش آموزان مدرسه روستای ماهور باشت(حکیم قشقایی) خبر داد و گفت: این بسته ها امروز بین دانش آموزان این مدرسه توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: مردم این استان از ابتدای امسال تاکنون حدود 65 میلیارد ریال تحت عناوین مختلف در قالب طرح مودت به بقاع متبرکه مساعدت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال استمرار کمک های مومنانه در سیستان و بلوچستان 600 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از توزیع پانصد بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند استان در قالب طرح مهر تحصیلی به ارزش 1 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: 361 رقبه در این استان سنددار شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: هزار و 500 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند استان بوشهر توزیع شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گیلان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: مسابقات مرحله استانی قرآن کریم استان گیلان در آستان خواهر امام رشت آغاز شد و برگزاری آن تا دو روز ادامه دارد.