دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۳:۲۰Jul 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، گفت: جابه جایی مسافر از طریق فرودگاه کرمانشاه در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برنامه سفر مسعود پزشکیان به کرمانشاه با استقبال تعدادی از حامیان او در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی آغاز شد. پس از استقبالی کوتاه در این فرودگاه، پزشکیان به مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه رفت؛ جایی که محل اجتماع هواردان این نامزد انتخاباتی بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، پروژه بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه طبق وعده ای که پیمانکار داده اواخر تابستان به اتمام خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از پیگیری برای راه اندازی کارگرو در این فرودگاه خبر می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از برقراری مجدد پرواز در مسیر کرمانشاه به قشم و بالعکس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - یاسین خسروی قهرمان مسابقات جهانی پارا دو و میدانی جهان در کوبه ژاپن روز سه شنبه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه مورد استقبال فرماندار پاوه ، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و جمعی از مسوولان و ورزش دوستان قرار گرفت.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۳    
مدیر فرودگاه بین المللی کرمانشاه از پیشرفت 43 درصدی بهسازی باند اصلی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی خبر داد و گفت: کار بهسازی این پروژه تا چندماه آینده به اتمام می رسد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از جابجایی نزدیک به 5هزار مسافر نوروزی از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه استان کرمانشاه گفت : از 24 اسفندماه تا 3 فروردین ماه ضمن انجام پروژه به سازی باند و عوامل پروازی، با 48 پرواز انجام شده 4 هزار 754 مسافر در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی جابه جا شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۶    
وزیر کشور با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شد.
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۲    
قریب به دو سال است که فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه به دلیل آنچه که تعمیرات و ساخت باند جدید نامیده می شود، عملا در رکود کامل به سر برده و روز به روز به تعطیل شدن کامل نزدیک و نزدیک تر می گردد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: پروژه بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه تا کنون 31 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۰۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد بیگ پور مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کرمانشاه اظهار کرد: پرواز مشهد به بغداد به علت نامساعد بودن شرایط جوی فرودگاه بغداد در فرودگاه اشرفی اصفهانی کرمانشاه نشست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از پیشرفت 26 درصدی عملیات بهسازی باند فرودگاه خبر داد و گفت: با تمام توان عملیات بهسازی باند را پیش می بریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم استقبال از مدال آوران استان کرمانشاه در بازی های پاراآسیایی هانگژو با حضور استاندار کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- مراسم استقبال از مدال آوران استان کرمانشاه در بازی های پارا آسیایی هانگژو با حضور مسئولان استانی در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
کرمانشاه - ایرنا - جمعی از اقشار مختلف مردم کرمانشاه ضمن محکوم کردن جنایت رژیم غاصب کودک کش صهیونسیتی در بمباران بیمارستان "المعمدانی" غزه، امروز چهارشنبه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - اقشار مختلف مردم کرمانشاه با تجمع مقابل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی این شهر در محکومیت کودک کشی از سوی رژیم اشغالگر قدس با بازماندگان فاجعه بیمارستان "المعمدانی" غزه ابراز همدردی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تجمع خودجوش مردم کرمانشاه در پی محکوم کردن جنایت جنگی و حمله رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه مقابل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی و برخی مدارس کرمانشاه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم کرمانشاه امروز همگام با دیگر امت اسلام در پی جنایت اسرائیل جنایتکار و کودککش همینک در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه تجمع کردند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تجمع اعتراض آمیز مردم کرمانشاه به کشتار مردم بی دفاع غزه ساعت 10 صبح امروز در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی و برخی مدارس کرمانشاه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه کرمانشاه گفت: خط پروازی کرمانشاه به نجف و بالعکس ویژه اربعین از امروز از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر آموزش و پرورش طی سفر یک روزه از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی وارد استان کرمانشاه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از برقراری پنج پرواز فوق العاده در مسیر کرمانشاه به نجف و بالعکس برای ایام اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی زاگرس عصر دوشنبه در مسیر نجف اشرف به فرودگاه امام خمینی (ره) به دلیل نقص فنی در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا_ مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از فرود اضطراری پرواز نجف به تهران در فرودگاه کرمانشاه خبر داد. مجتبی بیاتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بعد از ظهر امروز دوشنبه پرواز مسیر نجف اشرف به تهران به دلیل نقص فنی در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه بر زمین نشست. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی زاگرس با 164 مسافر عصر دوشنبه در مسیر نجف اشرف به فرودگاه امام خمینی (ره) به دلیل نقص فنی و اعلام وضعیت اضطراری در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است با لغو مکرر پروازهای فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه مواجه می شویم موضوعی که نیازمند مداخله جدی استانداری کرمانشاه برای تسریع در بهسازی باند این فرودگاه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه با اشاره به اینکه پروازهای فرودگاه کرمانشاه به یک ششم کاهش یافت گفت: راه اندازی باند اصلی جایگاه فرودگاه کرمانشاه را باز گرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: باعملیاتی شدن باند دوم ، فرودگاه کرمانشاه تنها فرودگاه در منطقه غرب با دو باند موازی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
قرار است تا پایان هفته آینده 6 پرواز به مجموع پرواز های مسیر مشهدمقدس به کرمانشاه اضافه شود نخستین پرواز برنامه ریزی شده در این مسیر امروز در فرودگاه کرمانشاه بر زمین نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از افزوده شدن 6 پرواز به مجموع پرواز های فرودگاه کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از افزایش شش پرواز هفتگی در مسیر کرمانشاه - مشهد و بالعکس به پروازهای فرودگاه کرمانشاه خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد وحیدی ، وزیر کشور در قالب یک سفر کاری صبح پنج شنبه با استقبال استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد. سفری که در ابتدا به صورت یک روز طراحی شده بود ولی به دلیل گستردگی برنامه ها و درخواست استاندار کرمانشاه، به سفری 2 روزه تبدیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور صبح امروز جمعه از طرح بهسازی باند اصلی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه بازدید و بر تسریع در بهسازی آن تاکید کرد
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : وزیر کشور صبح امروز با استقبال استاندار و جمعی از مسؤولان استان کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد. وحیدی در بدو ورود در جریان آخرین وضعیت طرح بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه قرار گرفت که از حدود یک ماه پیش آغاز شده و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر کشور با بیان اینکه مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه ظرفیت بسیار خوبی برای تردد زائران اربعین است، گفت: امسال نیز به مانند سال گذشته تردد زائران ابعین از مرز خسروی انجام می شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر وحیدی در بدو ورود در جریان آخرین وضعیت طرح بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه قرار گرفت که از حدود یک ماه پیش آغاز شده و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور صبح پنج شنبه با استقبال استاندار و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد . ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
قلم | qalamna.ir : جدایی شرکت هواپیمایی آسمان از کرمانشاه، یک خبر ناگوار دیگر برای فرودگاه شهری است که این روزها عنوان بین المللی بودن بر شانه اش بسیار سنگین شده است. ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : وزیر علوم و سرپرست وزارت آموزش و پرورش وارد کرمانشاه شدند. دکتر محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر رضامراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز(شنبه) با استقبال دکتر محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رضامراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز (شنبه) با استقبال محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شدند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بازسازی و بهسازی باند فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی با پیش بینی اعتبار 600 تا 700 میلیارد تومان با حضور استاندار کرمانشاه و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بهسازی باند فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه آغاز شده و بنابر وعده داده شده تا 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: باند اصلی فرودگاه کرمانشاه به طور کامل بلااستفاده شده است و ناچار هستیم در اقدامی دشوار و زمان بر باند اصلی را به طور کامل نوسازی کنیم.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه که به عنوان فرودگاه هاب و بیس فرودگاه های غرب کشور معرفی می شد، مدتی است نشانی از هواپیماهای پهن پیکر را به خود ندیده است و به دلیل کمبود ناوگان هوایی تنها از 20درصد ظرفیت این مرکز استفاده می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از منتفی بودن اعزام حجاج استان از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه خبر داد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : مجتبی بیاتی مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر 54 پرواز برای مقاصد تهران، مشهد، شیراز، عسلویه و کیش با شرکت ها هواپیمایی فعال در استان در هفته از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی انجام می شود. ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در نوروز امسال 152 پرواز از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه به مقاصد مختلف انجام شد.