سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۶:۵۱Jul 2020 7

جدیدترین‌های «یورو 4»

 
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اشاره: شهرهای ایران تا چند دهه قبل آسمانی نیلگون و هوای سالم داشت. به همین دلیل بسیاری از روستاییان به پایتخت و کلان شهرها آمدند. تولید خودرو با استاندارد پایین به تدریج آسمان آبی شهرها را تیره وتار کرد و سلامت ساکنان آن ها را هدف قرار داده است ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از توزیع بیش از 22 میلیون لیتر نفتگاز یورو4 در سطح استان اردبیل در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۲    
مدنی گفت: مصرف انواع فرآورده های نفتی طی سه ماهه سال جاری به 225 میلیون لیتر رسید که نسبت به سال قبل افزایش 11 درصدی را نشان می دهد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل : از اول سال جاری تا خرداد ماه بیش از 50 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 4 در منطقه اردبیل توزیع شده است
مدیر منطقه اردبیل :طی سه ماه اول سال 99 مقدار22 میلیون و 600 هزار لیتر نفتگاز یورو4 در استان اردبیل توزیع شده است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از عرضه نفتگاز یورو 4 در ناحیه مرکزی منطقه شاهرود خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست کردستان گفت: توزیع بنزین یورو 4 و مصرف این نوع سوخت در خودروها و همچنین اجرای طرح پیاده راه خیابان فردوسی از جمله اقدامات موثر در راستای کاهش آلودگی هوای شهر سنندج است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان خبر داد: برای اولین بار از تاریخ 25خرداد ماه سال جاری، توزیع بنزین با استاندارد یورو4 در تمامی جایگاه های عرضه سوخت شهرستان سنندج آغاز شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از آغاز عرضه گازوئیل یورو 4 در ناحیه مرکزی این منطقه خبر داد.
معاون بازرگانی شرکت ملی پخش منطقه البرز از راه اندازی چهار باب جایگاه عرضه سوخت بنزین معمولی، سوپر، یورو 4 و نفتگاز در منطقه البرز تا پایان شهریور امسال خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: برای اولین بار از مورخ 25خرداد، توزیع بنزین با استاندارد یورو 4 در جایگاه های عرضه سوخت سنندج آغاز شد.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷    
گفته می شود با کمی تاخیر از ابتدای امسال تمامی خودروهای بنزین سوز تولیدی ایران براساس استانداردهای یورو 5 تولید می شوند. امری که امکان پیاده سازی آن تاکنون برای خودروهای گازسوز میسر نشده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۰:۳۲    
هشدار پلیس به خریداران خودرو: خودرو های صفر یورو 4 را از کارخانه تحویل نگیرید
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت کشور طی پیشنهادی به کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت، خواستار بررسی و تصویب اصلاح مصوبه مربوط به تعیین شماره گذاری خودروهای تولید شده در داخل و وارداتی برای کاربری تاکسی با استاندارد یورو (4) شده است.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۷    
گروه صنعتی ایران خودرو بخشی از تعهدات خود را عملی کرد و بعد از گذشت تقریبا 2 سال، خودروهای ثبت نامی در سال 97 را به متقاضیان خود تحویل داد، اما طبق ماده 4 قانون هوای پاک خودروهای تحویلی مشکلاتی را برای صاحبان جدیدشان بوجود آورده اند. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۱    
شرکت ایران خودرو تعداد زیادی از خودرو های یورو 4 خود را تحویل داده که براساس اعلام معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا، برابر ماده 4 قانون هوای پاک، این خودرو ها مستلزم اخذ تأییدیه از سازمان محیط زیست هستند و پیش فروش و فروش آن ها ممنوع است. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اقدامات این سازمان برای کاهش آلودگی هوا در کشور گفت: متاسفانه در مواردی محیط زیست قربانی سیاست های کلان می شود و ما بین بد و بدتر گیر کرده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مقدم درباره تبدیل خودرو های یورو 4 به یورو 5 از سوی شرکت های خودرو ساز توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تولید خودروی گازسوز با استاندارد یورو 5 منطقی نیست و سازمان محیط زیست مساعدت هایی برای ادامه تولید این خودرو ها با استاندارد یورو 4 داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۹    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از توزیع بنزین یورو4 در جایگاه های عرضه سوخت شهرستان سنندج خبر داد و گفت: برای اولین بار طی چند روز اخیر، توزیع بنزین با استاندارد یورو 4 در جایگاه های عرضه سوخت سنندج آغاز شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
پورمجیب با اشاره به سرمایه گذاری 10میلیون دلاری در ارتقای استاندارد آلایندگی یورو 4 به 5، از شماره گذاری تمامی محصولات ایران خودرو از ابتدای سال با استاندارد یورو 5 خبر داد.
تیک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۸۶ سایت دیگر  
به گزارش ایکوپرس؛ کیانوش پور مجیب ادامه داد: براساس ابلاغیه سازمان محیط زیست شرکت های خودروساز باید از ابتدای سال 99 محصولات خودرا با استاندارد آلایندگی یورو 5 تولید کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کردستان- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: توزیع بنزین با استاندارد یورو چهار برای نخستین بار در سنندج آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۷:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سرهنگ زارع گفت: هیچ خودرویی بدون پلاک اجازه خروج از کارخانه را ندارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل خبر داد: از ابتدای امسال حدوداً 48 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو4 در منطقه اردبیل توزیع شده است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۳    
به گزارش خبرخودرو، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن موافقت سازمان محیط زیست با پلاک گذاری تاکسی های یورو 4 دلایلی را در این خصوص ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده در تاریخ 26 خرداد از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
1500 دستگاه تاکسی فاقد پلاک در برخی پارکینگ ها دپو شده اند که به علت مصوبه دولت مبنی بر شما ره گذاری نشدن خودروهای استاندارد یورو 4 بلاتکیلف مانده اند اما طبق آخرین اخبار، درخواست معافیت این خودروها به پیشنهاد وزارت کشور به دولت ارسال شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از توزیع نزدیک به 18 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 طی سه ماه نخست سال جاری در استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: طبق آخرین اخبار درخواست معافیت تاکسی های دپو شده از مصوبه دولت مبنی بر عدم شماره گذاری خودروهای استاندارد یورو 4 از سوی وزارت کشور به دولت ارسال شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۶    
بوشهر- کمبود بنزین یورو 4 در جایگاه های سوخت بوشهر موجب نارضایتی شده و مردم در برخی از نقاط استان از کمبود این نوع بنزین گلایه داشتند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از گسترش نیوز،خودروسازان از سال 99 ملزم شدند که خودروهای یورو 5 تولید کنند. ساخت این خودروها با مشکلات زیادی همراه است ضمن این که سوخت یورو 5 نیز همچنان فراهم نیست و در آینده باعث ایجاد مشکل برای این خودروها می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: تاکسی های با استاندارد یورو 4 از امروز(شنبه) شماره گذاری و به رانندگان تاکسی که از قبل ثبت نام و فرآیند نوسازی را انجام داده بودند، تحویل داده می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۳    
به گزارش خبرخودرو، معاونت فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا از عدم پلاک گذاری خودروهایی با استاندارد یورو 4 توسط پلیس راهور ناجا و تأثیر آن بر کاهش آلودگی هوا در سال جاری سخن گفت.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۲    
پدال نیوز: در ایامی که کشورمان همانند سایر کشورهای جهان درگیر مقابله با کووید 19 است و مردم نه بخاطر آلودگی هوا بلکه برای قطع زنجیره انتقال ویروس، خانه نشین هستند، در روزهایی که به واسطه بارش های اخیر و کاهش تردد خودروها، آسمان کشورمان آبی است و غلظت آلاینده ها نیز در شرایط اضطرار نیست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس قانون هوای پاک ورود خودروهای یورو 4 به چرخه حمل و نقل ممنوع است اما سازمان حفاظت محیط زیست که پیش از این بر ارتقای استاندارد خودروها به یورو5 اصرار داشت با شماره گذاری حدود 2200 تاکسی نوساز یورو4 موافقت کرده است. معاون محیط زیست انسانی این سازمان می گوید ما برای کار سه دلیل مهم داشتیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل : از اول سال جاری تا خرداد ماه به مقدار 48 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 4 در منطقه اردبیل توزیع شده است
مدیر منطقه اردبیل :طی سه ماه اول سال 99 مقدار 17 میلیون و 600 هزار لیتر نفتگاز یورو4 در استان اردبیل توزیع شده است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از عرضه بنزین یورو 4 در تمامی جایگاه های این استان خبر داد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۶    
در بسیاری از روزهای سال، وضعیت هوا به ویژه در کلانشهرها نامناسب و بعضا به خطرناک ترین وضعیت خود می رسد؛ خودروها، کارخانه ها، سیستم های گرمایشی خانه ها و... همه مقصران وضعیت موجود هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قنادان آخرین جزئیات شماره گذاری تاکسی های صفر تولید شده را با سطح آلایندگی یورو 4 تشریح کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۵    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از توزیع گازوئیل یورو 4 در جایگاه های عرضه سوخت این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ضامنی از برگزاری جلسه ای با معاون اول رئیس جمهور برای حل مشکل شماره گذاری تاکسی های تولید شده در داخل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۷:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قرار بود امسال مجوزی برای فروش خودرو های یورو 4 صادر نشود، اما چند شرکت خودروساز تولیدات خود را پیش فروش کرده اند.
ایلام- مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از توزیع بنزین یورو 4 در تمامی جایگاه های استان سوخت استان خبر داد و گفت: 47 جایگاه سوخت در استان فعال است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری-کشوری گفت: ممانعت سازمان حفاظت محیط زیست از شماره گذاری تاکسی ها، معیشت هزار و 500 تاکسیران را با چالش مواجه کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
[زینب رحیمی] در روزهایی که بازار خودرو داغ شده و کار به پیش ثبت نام و قرعه کشی کشیده است؛ چالش بخش محیط زیست کشور با خودروسازان هم هنوز ادامه دارد و حل وفصل نشده است. یورو4 یا یورو5؟ این سوال دامنه داری است که میان محیط زیست و صنعت کشور برقرار است ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام از جایگزینی بنزین یورو چهار بجای بنزین معمولی در جایگاه های سوخت ایلام خبر داد و گفت: طرح تحویل سوخت گاز مایع به مصرف کنندگان در استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آغاز توزیع بنزین یورو4 و افزایش تعداد جایگاه های عرضه نفت و گاز یورو4 در استان همدان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد ایلام اضافه کرد: قرار است برای اولین بار در شهر ایلام توزیع بنزین یورو 4 آغاز شود و کارشناسان اداره کل استاندارد پیش از توزیع بنزین یورو 4 نسبت به صحت سنجش در حال صحت سنجی نازل های سوخت در استان هستند.