سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۰:۲۸Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یورو 4»

اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار صبح امروز در بازار آزاد به 27 هزار و 650 تومان رسید. سکه امامی 11 میلیون و 660 هزار تومان قیمت خورد و هر گرم طلا 18 عیار یک میلیون و 143 هزار تومان ارزش گذاری شد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلا 18 عیار صبح امروز یکشنبه چهارم مهرماه، با افزایش دو هزار تومانی به یک میلیون و 143 هزار تومان رسید. سکه امامی 11 میلیون و 660 هزار تومان فروخته و 30 هزار تومان گران شد. هر اسکناس دلار نیز 27 هزار و 650 قیمت خورد و رشد 50 تومانی را تجربه کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۸    
فرارو - قیمت هر گرم طلا 18 عیار عصر امروز یکشنبه چهارم مهرماه، با افزایش پنج هزار تومانی نسبت به روز شنبه به یک میلیون و 146 هزار تومان رسید. سکه امامی 11 میلیون و 700 هزار تومان فروخته و 70 هزار تومان گران شد. هر اسکناس دلار نیز 27 هزار و 720 تومان قیمت خورد و رشد 120 تومانی را تجربه کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- هرمزگان در حالی قطب تولید بنزین و تامین کننده 63 درصد سوخت کشور است که جایگاههای سوخت استان با کمبود بنزین سوپر و یورو 4 روبرو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۰    
قزوین - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 51 میلیون لیتر نفتگاز ((گازوییل) یورو 4 توسط جایگاه های عرضه سوخت استان به شبکه حمل و نقل عرضه شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: پالایشگاه کرمانشاه به لحاظ قدمت توان تولید بنزین یورو 4 را ندارد اما می توان گفت یک بنزین مرغوب تولید می کند و امیدواریم در آینده این امکان فراهم شود.
سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز در جلسه کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست اعلام کرد: تمامی بنزین و گازوئیل توزیع شده در کلانشهر کرج دارای استاندارد یورو4 است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تامین و توزیع بیش از 46 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در سه ماهه نخست سال جاری در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: این میزان توزیع نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 90 درصدی همراه بوده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس جمهوری خاطرنشان کرد: توسعه مترو و ریل، رساندن استاندارد سوخت موتورها و گازوئیل به یورو 4 و 5، قطع بنزین پتروشیمی و گازی کردن اتوبوس ها و حتی برقی کردن آنها که هم اخیراً افتتاح و شروع شده است در نهایت همه برای محیط زیست است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تولید روزانه بیش از 140 میلیون لیتر سوخت اعم از بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 و 5 در دولت تدبیر و امید محقق شد.
اقتصاد آنلاین / جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ 29 تیر ماه 1400 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با اشاره به تخصیص 300 میلیارد ریال برای مسئولیت های اجتماعی در پالایشگاه اصفهان، گفت: اگر تمام این پروژه های کیفی پالایشگاه به بهره برداری برسد تمام محصولات این شرکت یورو 4 و یورو 5 خواهد شد.
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام خبر داد: در سال گذشته 22میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در سطح استان ایلام توزیع شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تامین و توزیع بیش از 46 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در سه ماهه نخست سالجاری در استان خبرداد و اظهار داشت: که این میزان توزیع نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 90 درصدی همراه بوده است.
جلسه کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز با ارائه راهکارها و پیشنهادات اعضاء مورد بررسی قرار گرفت.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایران خودرو دیزل در مرحله جدید فروش محصولات خود ویژه تیرماه 1400، فروش نقدی و نقدی چند مرحله ای کامیون کشنده فوتون یورو 4 با قیمت قطعی را از ابتدای هفته جاری آغاز کرده و مشتریان می توانند این کامیون را با قیمت مصوب ثبت نام و در آذرماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل پالایشگاه نفت شازند گفت: با اجرای طرح تولید کک سوزنی در پالایشگاه شازند، تولید مازوت این پالایشگاه به صفر می رسد و این فرآورده به محصولات با ارزش افزوده بالاتر مانند بنزین و گازوییل یورو 4 تبدیل می شود.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۴    
ثلاث- مسئول جایگاه سوخت ستاره خلیج فارس کنگان خبر داد: عرضه بنزین یورو 4 در کنگان از سر گرفته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۲    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان خبر از افزایش 165 درصدی عرضه نفتگاز یورو 4 در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل داد.
نعمت الله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از توزیع بالغ بر 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو4 در دو ماهه نخست سال جاری در سطح این منطقه خبر داد و گفت ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از توزیع بالغ بر 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو4 در دو ماهه نحست سال جاری در سطح این منطقه خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۵    
می متالز - طرح فروش نقدی و اقساطی با قیمت قطعی شاسی کامیون کشنده فوتون یورو 4 با موخد تحویل آبان تا دی ماه 1400 آغاز شد.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایران خودرو دیزل در مرحله جدید فروش محصولات خود، فروش نقدی و اقساطی کامیون کشنده فوتون یورو 4 با قیمت قطعی را از امروز آغاز کرده و مشتریان می توانند در مدت زمان و تعداد محدود، این کامیون را ثبت نام و در آبان، آذر یا دی ماه 1400 بسته به شرایط فروش انتخابی تحویل بگیرند. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۸    
خلیج فارس: مدتی ست که بنزین یورو 4 در جایگاه های سوخت بوشهر موجود نیست و همین امر موجب نارضایتی و گلایه مندی مردم این شهر شده است.به گزارش خلیج ف
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدتی ست که بنزین یورو 4 در جایگاه های سوخت بوشهر موجود نیست و همین امر موجب نارضایتی و گلایه مندی مردم این شهر شده است.
توزیع بالغ بر بیست میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در منطقه اهواز مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از توزیع حدود 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در دو ماهه نخست سالجاری در سطح منطقه اهواز خبر داد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: روزانه بالغ بر یک میلیون و 100 هزار لیتر بنزین یورو 4 به جایگاه های سوخت منطقه ارومیه ارسال می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۹    
خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: ایران خودرو دیزل فروش نقدی و اقساطی با قیمت قطعی شاسی کامیون کشنده فوتون یورو 4 را اعلام کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار از توزیع بیش از 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 از ابتدای سال جاری تا دهم خرداد ماه در سطح منطقه خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار از توزیع بیش از 20 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در دو ماهه نخست سالجاری در سطح منطقه چابهار خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از توزیع بیش از 18 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در دو ماهه نخست سال جاری در سطح منطقه میاندوآب خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از توزیع بیش از 18 میلیون لیتر نفتگاز یورو 4 در دوماهه نخست سال جاری در جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: سال 99 بالغ بر 500 میلیون لیتر نفت گاز یورو 4 در استان توزیع و مصرف شده که این میزان نسبت به سال 98 با رشد 165 درصدی همراه بوده است. به گفته وی سوخت عرضه شده در جایگاه های استان از لحاظ کمی و کیفی به صورت مداوم کنترل می شود. ...
افزایش 165 درصدی عرضه نفتگاز یورو 4 در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز با اشاره به ورود 50 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی شیراز، گفت: این اتوبوس ها دارای رمپ های ویژه برای جانبازان و معلولان همچنین استاندارد آلایندگی یورو4 هستند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به طور متوسط روزانه 450 تا 500 هزار لیتر بنزین یورو چهار در جایگاه های سوخت استان کرمانشاه عرضه می شود و پیگیر افزایش آن هستیم.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو دیزل شرایط فروش کشنده فوتون یورو 4 را در تعداد محدود و به روش نقد و اقساط اعلام کرد. ثبت نام کشنده فوتون یورو 4 از طریق وب سایت فروش ایران خودرو دیزل به نشانی http://esale.ikd.ir صورت می گیرد و موعد تحویل این کشنده نیز تابستان امسال خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ظرفیت روزانه پالایش نفت خام کشور از 1.8 میلیون بشکه در سال 1392 به بیش از 2.2 میلیون بشکه رسیده، همچنین تولید روزانه بنزین کشور از کمتر از 50 میلیون لیتر به 107 میلیون لیتر و تولید روزانه گازوئیل از 94 میلیون لیتر به 113 میلیون لیتر در سال 1398 رسیده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در این بسته خبری به مرور بازار طلا و سکه و ارز در روز شنبه می پردازیم ..
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز در صرافی های بانکی نسبت به معاملات روز پنج شنبه، ثابت ماند.
معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از افزایش 43 درصدی عرضه نفتگاز یورو4 در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از افزایش 43 درصدی عرضه نفتگاز یورو 4 در سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به نوسازی 4935 دستگاه تاکسی یورو 4 تا مهرماه و همچنین در مجموع نوسازی 7هزار و 659 دستگاه تاکسی تا پایان اسفند سال گذشته و تحویل آن به مالکان، گفت: بیش از 95 درصد تاکسی های شهری کشور دوگانه سوز هستند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: سال گذشته مصرف بنزین یورو4 در منطقه اردبیل به 214 میلیون لیتر رسید.