سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۷:۲۰Oct 2020 20

جدیدترین‌های «کریسمس»

 
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
شهردار کلانشهر لوکزامبورگ پایتخت کشوری به همین اسم، از ایجاد تغییرات مثبت در بازارهای کریسمس امسال طی دوران کرونا خبر داده است.
سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۴    
نوسان در جنگ کنسول های نسل بعد کاملا موج می زند اما هنوز برای پیش بینی برنده بسیار زود است. سونی و مایکروسافت هر دو خود را برای یک رقابت تمام عیار در نسل بعدی کنسول های بازی آماده کرده اند و هر یک با استراتژی های مشخصی قصد رویارویی با رقبا را دارند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد دولت افغانستان در مذاکرات صلح با طالبان می گوید توییت ترامپ مبنی برخروج نیروهای آمریکایی از افغانستان تا کریسمس به طالبان در مذاکرات دست بالا را داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی افغانستان در واکنش به احتمال خروج نظامیان آمریکایی از این کشور تا کریسمس گفت نیروهای افغان تقریباً همه عملیات ها را بطور مستقل انجام می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴    
زمانی که دونالد ترامپ چند روز پیش در توئیتر نوشت که کل سربازان آمریکایی باید تا کریسمس از افغانستان به خانه برگردند، در حال تاکید بر هدفی بود که سال هاست در عملی کردنش ناکام مانده است و بیش از هر چیز امید دارد که رای دهندگان در زمینه پایان دادن به استقرار نیروهای نظامی آمریکا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نظام خدمات درمانی انگلیس، تصمیم دارد تا کریسمس هزاران نفر را علیه ویروس کرونا واکسینه کند و این درحالی است که مرحله نهایی آزمایش بالینی این واکسن به مشکل برخورده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که ترامپ می گوید همه نیروهای آمریکایی باید تا کریسمس افغانستان را ترک کنند، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که خروج این نیروها مبتنی بر شرایط است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۴    
انتقاد دبیرکل ناتو از استراتژی ترامپ در افغانستان خبرگزاری فرانسه: دبیرکل ناتو در پی صحبت دونالد ترامپ مبنی بر اینکه همه سربازان آمریکایی را تا کریسمس از افغانستان به خانه باز میگرداند تاکید کرد، اعضای این ائتلاف نظامی برای خارج شدن از افغانستان رایزنی کرده و با یکدیگر تصمیم می گیرند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۰    
رئیس جمهور آمریکا به مردم این کشور وعده داد، همه نظامیان آمریکایی را تا روز کریسمس(11 دی) از خاک افغانستان خارج کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در پی صحبت دونالد ترامپ مبنی بر اینکه همه سربازان آمریکایی را تا کریسمس از افغانستان به خانه باز میگرداند تاکید کرد، اعضای این ائتلاف نظامی برای خارج شدن از افغانستان رایزنی کرده و با یکدیگر تصمیم می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ در مورد خروج کامل نیروهای آمریکایی از افغانستان تا کریسمس در بیانیه ای از این تصمیم استقبال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی " ناتو " روز پنجشنبه در واکنش به سخنان ترامپ اعلام کرد که متفقین با هم افغانستان را ترک خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین / پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
فارین پالیسی در واکنش به ادعای ترامپ پیرامون خروج نظامیانش از افغانستان نوشت: آمریکا 19 سال پس از آغاز جنگ، امپراطوری گورستان و بازنده این جنگ است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفت که همه نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان باید تا کریسمس در خانه باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
طالبان از اظهارات ترامپ مبنی بر خروج نیروهای امریکایی از افغانستان تا کریسمس استقبال کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طالبان ضمن استقبال از اعلام ترامپ برای خروج کامل نظامی از افغانستان تا کریسمس آن را گامی مثبت در عملی ساختن توافقنامه قطر دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مشاور ویژه رئیس جمهور روسیه در واکنش به ادعای رئیس جمهور آمریکا درخصوص خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان تا کریسمس ، آن را لفاظی انتخاباتی توصیف کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در ادامه تلاش برای کسب آراء بیشتر در انتخابات 2020 وعده داد: نیروهای آمریکایی در افغانستان تا کریسمس بازمی گردند. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد، همه نیرو های آمریکایی در افغانستان باید تا کریسمس به کشور بازگردند.
پس از آنکه مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد تا اوایل سال آینده میلادی شمار نیروها در افغانستان به 2500نفر کاهش می یابد ترامپ گفت که همه نظامیان آمریکایی باید تا کریسمس افغانستان را ترک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا ساعاتی قبل از شروع مناظره معاونان نامزدهای ریاست جمهوری انتخابات 2020 اعلام کرد که نیروهای آمریکایی باقیمانده در افغانستان تا کریسمس به خانه باز می گردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا چهارشنبه گفت، نیروهای آمریکایی باقیمانده در افغانستان باید تا کریسمس از این کشور خارج شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری نوشت که همه نیروهای آمریکایی باقیمانده در افغانستان باید تا کریسمس به کشورشان بازگردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۳:۵۰    
رئیس جمهوری آمریکا گفت که خواستار آن است که نظامیان این کشور را تا کریسمس به خانه بازگرداند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: تنها سه ماه پس از دیده شدن تام هنکس در فیلم گرین هوند یا سگ تازی ، اولین تریلر از فیلم جدید وی با عنوان اخبار دنیا دیده شد.کلیپی یک دقیقه ای دیروز از سوی یونیورسال پیکچرز منتشر شد تا نشان دهد تام هنکس در فیلم جدیدش در چه فضایی سیر می کند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۴    
فیلم وسترن اخبار جهان به کارگردانی پل گرینگراس و با بازی تام هنکس خود را برای نمایش عمومی در کریسمس آماده می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر بریتانیا هشدار داده که مواجهه با ویروس کرونا مسیر ناهمواری تا کریسمس و همین طور بعد از آن پیش روی کشور گذاشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – افزایش پر شتاب شیوع کرونا و تشدید محدودیت های قرنطینه در انگلیس، آیین گردهمایی مسیحیان در ایام کریسمس را به کابوسی هولناک برای دولت بوریس جانسون تبدیل کرده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دیزنی لند هنگ کنگ که در سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرد، بزرگ ترین مجموعه بازی در هنگ کنگ محسوب می شود اما در سطح جهانی کوچک ترین دیزنی لند به حساب می آید. این پارک دکورهای ویژه ای برای جشن های هالووین، عید پاک، کریسمس و سال نو چینی دارد که با بازدید از آن ها می توان با نوع برگزاری آن ها آشنا شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان درباره تحولات کرونایی در آلمان و اروپا ابراز نگرانی کرده و با تاکید بر اینکه کانون های محلی شیوع کرونا باید به دقت مورد ارزیابی قرار گیرند، درباره رسیدن آمار مبتلایان روزانه در این کشور به بیش از 19 هزار نفر در کریسمس هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مشاور علمی ارشد دولت انگلیس اظهار داشت: ممکن است واکسن کرونای انگلیس تا قبل از 2021 برای گروه های آسیب پذیر آماده شود.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گفته نِکسل مهندسین این شرکت توانسته اند از ترکیب 180 آدامس، نیم لیتر روغن سرخ کردنی، یک گرم سیلیکون که در پوشش های پلاستیکی یافت می شود، 14 باتری از کار افتاده، یک لیتر روغن موتور کارکرده و یک درخت کریسمس قدیمی یک لیتر روغن سالم و تازه استخراج کنند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به افزایش چشمگیر آمار مبتلایان به کرونا در انگلیس قواعد جدید ضد کرونایی در بخش هایی از این کشور تقویت شده و نخست وزیر هم محدودیت های جدید را تنها راه پیش رو برای لذت بردن از کریسمس پیش رو دانسته است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پدر فیلم جدید آنتونی هاپکینز و اولیویا کولمن هجدهم دسامبر در سینماهای آمریکا و جهان اکران خواهد شد. به نقل از ورایتی، درام پدر ساخته فلوریان زلر با بازی آنتونی هاپکینز و اولیویا کولمن توسط Sony Pictures Classics در تاریخ 18 دسامبر در نیویورک و لس آنجلس و بیشتر بازارهای بزرگ سینمای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
براساس ایمیل های افشا شده ای که به دست روزنامه مک کلاچی رسیده است، همسر وزیر خارجه آمریکا از کارمندان عالی رتبه این وزارتخانه خواسته بود تا در یک هفته کریسمس برای تکمیل کارت پستال های شخصی این خانواده کار کنند!
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۲    
“زن شگفت انگیز”، “تل ماسه” و “بیوه سیاه” از جمله فیلم های مورد انتظار سال جدید هستند که طی ماه های آینده به سینماها می آیند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳    
برادران وانر پس از تعویق چندباره اکران فیلم زن شگفت تگیز 1984 قرار است این فیلم پرهزینه را در ایام کریسمس رونمایی کند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶    
مبتلایان به ویروس کرونا به مرز 29 میلیون نفر نزدیک می شوند و تعداد قربانیان هم چند روزی است از عدد 900 هزار نفر عبور کرده.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
پزشکان در لس آنجلس متوجه شدند در ماه های دسامبر تا فوریه شمار افرادی که با سرفه و مشکل تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کردند تا 50 درصد در مقایسه با دوره های مشابه 5 سال قبل افزایش قابل توجهی داشته است. منبع: دیلی میل ...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۱    
فیلم سینمایی نوئل از کریسمس می گوید به گزارش گلونی این غربی ها را رها کرده اند که همه اش در مورد کریسمس چیز بنویسند. از وقتی که پای فیلم وسط آمده هم که دیگر بدتر. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه جام جم در گزارشی به حواشی موضوع غرامت پرداختی به ویلموتس؛ سرمربی سابق تیم ملی پرداخته است. این روزنامه نوشت: روزی که مارک ویلموتس داشت درخت کاج معروفش را در محوطه کمپ تیم ملی می کاشت کمتر کسی فکرش را می کرد که روزی این کاج آنقدر قیمت پیدا کند که برود در کنار گرانترین درخت کریسمس جهان ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۹:۵۰    
آخرین کریسمس (انگلیسی: Last Christmas ) فیلمی در ژانر کمدی رمانتیک به کارگردانی پال فیگ است که در سال 2019 (15 نوامبر 2019) منتشر شد.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ادامه تصویربرداری فیلم فارست گامپ که در حال تولید به زبان هندی است، به دلیل شیوع کرونا در ترکیه ساخته می شود. به نقل از ددلاین، بازسازی فیلم فارست گامپ به زبان هندی که قرار است با بازی عامر خان (امیر خان) در نقش اصلی انجام شود، پس از تاخیری که به دلیل شیوع کرونا با آن روبه رو شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر استرالیا اعلام کرد که احتمالاً مرزهای داخلی این کشور تا قبل از کریسمس باز نخواهد شد چرا که این کشور روز دوشنبه رکورد جدیدی از افزایش روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا ویروس را به ثبت رساند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۱    
بانی فیلم: ویدیویی که می بینید، بیان طنزآمیزی از شکل سینمایی کارگردانان مطرح از صبح روز کریسمس است! نگاه طنزآمیز و دقیقی که این ویدیو به شکل ساختار سینمایی فیلمسازانی چون سرگئی آیزنشتاین، وس اندرسن، وودی آلن، لارس فُن تریه، مارتین اسکورسیزی، مایکل مور، استنلی کوبریک ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱    
جان هندریکس، در کتاب شلیک به ستاره ها که با ترجمه طاهره آدینه پور منتشر شده، داستان آتش بس جنگ در کریسمس سال 1914 را برای کودکان و نوجوانان روایت می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۵    
فیلم سینمایی کریسمس سیاه / Black Christmas به کارگردانی سوفیا تاکال محصول سال 2019 است. گروهی از جوانان هنگامی که در تعطیلات کریسمس در حال سپری کردن اوقات فراقت هستند، توسط یک غریبه مرموز تک به تک به دام می افتند. آنها باید برای نجات جانشان از دست این غریبه تمام تلاش کنند... ...