پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۲:۱۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نبیه بری»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از العهد، نبیه بری رئیس پارلمان لبنان امروز دوشنبه در دفترش از حامد الخفاف رئیس دفتر آیت الله سیستانی در لبنان استقبال کرد. در این دیدار نماینده آیت الله سیستانی به ششمین جشنواره الصادقین که توسط انجمن خیریه آل البیت در اکتبر پیش رو برگزار می شود، دعوت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۲    
تهران-ایرنا- درپی درگیری ها در اردوگاه پناهندگان فلسطینی عین الحلوه هیاتی از جنبش حماس امروز پنجشنبه با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان دیدار و در این باره گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که عربستان و فرانسه از موضع مشترک خود در قبال پرونده ریاست جمهوری لبنان خبر می دهند، نماینده ویژه پاریس در بیروت بر حمایت از ابتکار نبیه بری برای انتخاب رئیس جمهور تاکید دارد و آن را تنها راهکار عملی در این زمینه می داند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۶    
شفقنا- ژان ایو لودریان فرستاده فرانسه شامگاه سه شنبه از ابتکار نبیه بری رئیس پارلمان لبنان برای برگزاری گفتگوی غیرمشروط بین نیروهای سیاسی این کشور درباره پرونده ریاست جمهوری حمایت کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۸    
تهران - ایرنا - ژان ایو لودریان فرستاده ویژه رئیس جمهور فرانسه به بیروت، روز سه شنبه از ابتکار عمل نبیه بری رئیس پارلمان لبنان برای عبور از بحران انتخاب رئیس جمهور در این کشور استقبال کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان امروز به موضع گیری درباره انتخاب رئیس جمهور جدید این کشور پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله با اشاره به اینکه گفتگوی ملی در لبنان برای خروج از بن بست ریاست جمهوری ضروری است تاکید کرد، ما از ابتکار فرانسه و نیز ابتکار نبیه بری برای گفتگو میان لبنانی ها استقبال می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نبیه بری از تعیین تکلیف انتخاب رئیس جمهور جدید این کشور تا پایان سپتامبر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان با اشاره به ابتکار خود برای انجام گفتگوی ملی میان احزاب و نیروهای سیاسی لبنان به مدت 7 روز اعلام کرد که باید در ماه جاری خط پایان بحران را ترسیم و رئیس جمهور را انتخاب کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۳    
شفقنا- بشاره راعی اسقف مارونی های لبنان از دعوت نبیه بری برای برگزاری گفتگو بین گرووههای مختلف جهت پایان دادن به مشکلات این کشور از جمله موضوع انتخاب ریاست جمهوری حمایت کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع پارلمانی لبنان گزارش دادند که نبیه بری به حزب الله اطلاع داده که علی رغم اختلافات موجود میان جنبش امل و جریان آزاد ملی اما او از هر توافقی میان حزب الله با این جریان حمایت می کند.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
10 شهریور 1402 / 12:16 حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در جریان سفر به لبنان با نبیه بری رئیس پارلمان این کشور دیدار و گفت وگو کرد. این پست 45 بار بازدید شده
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دیدار امیرعبداللهیان با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان هم اکنون در حال برگزاری است و جزئیات بیشتری از این دیدارها منتشر نشده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان در پی سفر به لبنان با شماری از مقام های این کشور دیدار و رایزنی کرد. تحولات لبنان و منطقه؛ محور رایزنی امیرعبداللهیان و نصرالله ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در دیدار با نبیه بری امیرعبداللهیان: ارزیابی ما از روند پیشرفت روابط با عربستان مثبت است امیرعبداللهیان با همتای لبنانی اش دیدار کرد امیرعبداللهیان: به حمایت های قوی خود از دولت، ارتش و مردم لبنان ادامه خواهیم داد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به بیروت با رئیس پارلمان این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس پارلمان لبنان خواستار اجرای همه توافقات فیمابین عربستان و ایران در پکن شد و گفت: از رهبران ایران و عربستان به دلیل توافق فی مابین که اجرای آن به نفع کل منطقه خواهد بود، تشکر می کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان در دیدار با فرستاده آمریکا تاکید کرد که اسرائیل باید به نقض قطعنامه 1701 و تجاوزات خود در مرزهای لبنان پایان دهد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از النشره، نبیه بری رئیس پارلمان لبنان با آموس هوکشتاین مشاور ارشد جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در امور انرژی دیدار کرد. وی از تلاشهای هوکشتاین که منجر به شروع عملیات حفاری در بلوک شماره 9 شد هم تشکر کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
پس از ورود کشتی حامل دکل حفاری نفت و گاز به منطقه بلوک 9 در آب های لبنان، رئیس پارلمان و نخست وزیر موقت این کشور از این دکل بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز عملیات لجستیکی برای حفاری و اکتشاف نفت و گاز در بلوک شماره 9 آب های لبنان، رئیس پارلمان و نخست وزیر دولت موقت این کشور به سمت سکوی حفاری در این بلوک حرکت کردند تا بر روند عملیات مذکور نظارت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دستیار وزیر خارجه ایران با رئیس پارلمان لبنان دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب در دیدار با نبیه بری رئیس مجلس لبنان ضمن رایزنی درباره روابط دوجانبه و مسائل مهم منطقه ای و بین المللی، پیام دعوت محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران از همتای لبنانی را برای سفر به ایران به وی ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان از درخواست سفارتخانه های برخی کشور های عربی حاشیه خلیج فارس از اتباع خود برای ترک لبنان ابراز شگفتی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پارلمان لبنان در واکنش به هشدارهای امنیتی برخی از کشورهای عربی و آلمان به اتباع خود در این کشور، گفت که درخصوص وضعیت لبنان مساله نگران کننده ای وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان در واکنش به هشدار امنیتی سفارتخانه های کویت، عربستان و آلمان به اتباع خود در لبنان گفت: اکنون سه روزی است که عین الحلوه آرام است، پس چرا این بیانیه های هشدارآمیز صادر می شود؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
صحبت درباره تحریم های احتمالی آمریکا علیه شخصیت های لبنانی به بهانه آنچه کارشکنی در انتخاب رئیس جمهوری جدید لبنان خوانده می شود، مجددا مطرح شده است. کمیته روابط خارجی در کنگره آمریکا نیز در نامه ای به جو بایدن موضعی مداخله جویانه علیه نبیه بری گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با ادامه تنش در اردوگاه عین الحلوه لبنان، رئیس دفتر سیاسی حماس در تماس هایی با رئیس مجلس لبنان و دبیرکل حزب الله خواستار دخالت آنان برای آرام کردن اوضاع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در تماس تلفنی با رئیس پارلمان لبنان خواستار دخالت مثبت نبیه بری برای توقف درگیری در اردوگاه عین الحلوه لبنان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و نبیه بری رئیس پارلمان لبنان بامداد پنجشنبه در خصوص شرایط اردوگاه فلسطینی "عین الحلوه" در جنوب لبنان رایزنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان ضمن مثبت ارزیابی کردن دیدارش با فرستاده فرانسه از بیان جزئیات دیدارش امتناع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۳    
تهران – ایرنا – جان ایو لودریان فرستاده رئیس جمهور فرانسه با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان دیدار و گفت و گو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان با اشاره به اینکه جنگ جولای 2006 یک نقطه عطف پیروزی برای این کشور بود تاکید کرد، از یک وجب از خاک لبنان چشم پوشی نمی کنیم و کوتاه نمی آییم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۰:۲۱    
نبیه بری رئیس پارلمان لبنان اعلام کرد: ما هرگز به رژیم صهیونیستی باج نخواهیم داد و هرگز از یک وجب از خاک لبنان از بلندی های عرقوب تا راس الناقوره کوتاه نخواهیم آمد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نبیه بری رئیس مجلس لبنان در سالگرد تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی در سال 2006 میلادی به لبنان و شکست تمام عیار این رژیم از نیروهای مقاومت حزب الله گفت: این جنگ، 33 روز ناتوانی رژیم اسرائیل در شکستن اراده لبنانی ها را ثابت کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبری حزب الله لبنان و جنبش امل تاکید کردند که آغاز برون رفت از خلأ ریاست جمهوری و تنگنای سیاسی لبنان گفت وگوی صادقانه و عمیق است . به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری المیادین، حزب الله لبنان و جنبش امل به ریاست نبیه بری پس از دیداری که با حضور تعدادی از مسؤولان دو حزب برگزار شد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نبیه بری رئیس پارلمان لبنان گفته است: تقسیم بندی جناح های پارلمانی به گونه ای است که نمی توان رئیس جمهور انتخاب کرد. بر این اساس همه شواهد نشان می دهد که جلسه امروز نیز همانند 11 نشست پیشین پارلمان شکست خواهد خورد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نبیه بری رئیس پارلمان لبنان و دبیرکل جنبش امل به خبرنگاران گفت که این گروه سیاسی و حزب الله لبنان قرار نیست در جلسه پارلمان برای انتخاب رئیس جمهور رأی سفید بدهند. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک سیاستمدار لبنانی در پاسخ به تهدیدات آمریکا درباره تحریم مقامات لبنان اعلام کرد که اگر واشنگتن نبیه بری را تحریم کند، سفیر ایالات متحده را از بیروت اخراج می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان 14 ژوئن (24 خرداد) را تاریخ جلسه جدید پارلمان برای انتخاب رئیس جمهور این کشور اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نبیه بری رئیس پارلمان لبنان موعد جلسه انتخاب رئیس جمهور جدید این کشور را مشخص کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲    
نبیه بری رئیس مجلس لبنان از نقش رسانه ملی در بازتاب پیروزی های محور مقاومت قدردانی کرد. جبلی رئیس رسانه ملی در سفر به لبنان: نقش رسانه در تحولات منطقه ای پررنگ تر شده و سازمان صدا و سیما, آماده تقویت همکاری با رسانه های منطقه است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در سفر به لبنان با نبیه بری رئیس مجلس این کشور دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت؛ نبیه بری رئیس مجلس لبنان از تلاش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در بازتاب پیروزی های مقاومت قدردانی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی از تلاش های عربستان برای سرعت بخشیدن به روند انتخاب رئیس جمهوری لبنان و تاکید رئیس پارلمان لبنان بر کار روی نتایج اجلاس جده درباره این موضوع نوشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نبیه بری رئیس مجلس لبنان گفت : سران امنیتی و سیاسی اسرائیل الگو های پیشرفته ای از تروریسم دولتی هستند .
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان اعلام کرد که تصمیم اتحادیه عرب برای بازگرداندن سوریه به این اتحادیه وحدت موضع عربی را تقویت می کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود با مقامات لبنانی با نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار و به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با تمجید از نقش و تلاش های نبیه بری در صحنه سیاسی داخلی لبنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و درباره تحولات اخیر در لبنان، فلسطین و توافق ایران و عربستان سعودی گفت وگو کرد.