دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۸Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضرب گلوله»

کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۲    
امین الاسلام تهرانی در این روزها که رژیم آپارتاید اسرائیل باز هم مشغول قتل عام مردم غزه است، جالب است که بدانیم، 28 سال پیش در چنین روزی – یعنی در 13 آذر 1374 یا 4 دسامبر 1995 – اسحاق رابین ، نخست وزیر وقت رژیم آپارتاید اسرائیل ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۷    
فیلم بوی بهشت به کارگردانی و نویسندگی حمیدرضا محسنی محصول 1380 است. حمید به دلیل تنگنای مالی ازدواجش به هم می خورد. او در جریان یک گروگان گیری به طور اتفاقی صاحب یک ساک پر از پول می شود و به همراه جوانی کر و لال فرار می کند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۲    
سازمان کودکان را نجات دهید در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به 100 کودک فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله اشغالگران اسرائیلی به شهادت رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۷    
تهران – ایرنا – وزارت بهداشت فلسطین پنجشنبه شب اعلام کرد که یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اعلام تمدید آتش بس در نوار غزه، قایق های جنگی رژیم صهیونیستی ساحل خانیونس را گلوله باران کردند؛ یک جوان فلسطینی هم در رام الله به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
درپی یورش های نیروهای رژیم صهیونیستی در مقابل زندان عوفر در شهرک بیتونیا در غرب رام الله واقع در کرانه باختری یک جوان فلسطینی شهید و چندین تن دیگر به ضرب گلوله صهیونیست ها زخمی شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تک تیراندازهای ارتش رژیم صهیونیستی روز گذشته -چهارشنبه 8 آذر- شماری از نوجوانان معترض فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند. تصاویر دوربین های مداربسته از لحظه هدف قرار گرفتن و ترور این نوجوان و واکنش مادرش را می بینید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در غرب رام الله به شهادت رسید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که دو کودک فلسطینی در شهر جنین به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسیدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۲    
باسل ابو الوفا کودک فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست های اشغالگر در جنین به شهادت رسید. منبع: تسنیم 264 35
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع رسانه ای بعدازظهر امروز (چهارشنبه) از شهادت دو کودک خردسال فلسطینی در جریان تجاوز نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر جنین در کرانه باختری خبر دادند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هلال احمر فلسطین از شهادت یک کودک 9 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنین واقع در شمال کرانه باختری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت دو تن به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در رام الله خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست در حملات هماهنگ و برنامه ریزی شده به کرانه باختری 2 شهروند فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رسانده و چند تن دیگر را زخمی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت بهداشت فلسطین بامداد سه شنبه از شهادت یک شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری خبر داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس ایالت آمریکا از دستگیری فردی مظنون به تیراندازی به 3 دانشجوی فلسطینی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری از شهادت یک کشاورز فلسطینی در غزه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنوب نابلس واقع در شمال کرانه باختری شهید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی اعلام کردند که ظرف چند ساعت گذشته هفت نفر به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در کرانه باختری شهید شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت دومین شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در شهر جِنین واقع در کرانه باختری خبر دادند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در درگیری های جاری در شهر جنین، جوانی فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و 7 نفر دیگر نیز زخمی شدند که حال 3 نفر از مجروحان وخیم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، در پی یورش نظامیان صهیونیست به شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری و درگیری با فلسطینیان 2 فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست ها به شهادت رسیدند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از شهاب نیوز، در جریان درگیری میان نظامیان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی و فلسطینی ها در شهرک قباطیه واقع در جنوب جنین یک پزشک فلسطینی به شهادت رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یک پلنگ در پکتیا دو نفر را زخمی کرد و به ضرب گلوله کشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۶    
افراد مسلح ناشناس ظهر امروز دو عالم دینی شیعه را در شهر هرات به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد دوشنبه از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنوب کرانه باختری خبر دادند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اثر این تیراندازی که در دو محله جداگانه اتفاق افتاده بود، همسر و مادر همسر عامل تیراندازی به ضرب گلوله وی کشته شده و پدر همسرش نیز به شدت زخمی و روانه بیمارستان شده بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۱    
دو فلسطینی صبح امروز -جمعه- در ورودی شمالی شهر الخلیل به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دو جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در شمال شهر الخلیل به شهادت رسیدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رشید گنج، یکی از خویشاوندان داماد که برای حضور در مراسم عروسی دعوت شده بود، وی را با ضرب گلوله کشت. گنج که مسلح به هفت تیر بود، وسط مراسم عروسی از پشت به داماد نزدیک شد و چهار گلوله را به سوی وی شلیک کرد. داماد بر اثر شدت جراحات وارده در محل جان باخت. منبع: Viral Vids
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رشید گنج، یکی از خویشاوندان داماد که برای حضور در مراسم عروسی دعوت شده بود، وی را با ضرب گلوله کشت. گنج که مسلح به هفت تیر بود، وسط مراسم عروسی از پشت به داماد نزدیک شد و چهار گلوله را به سوی وی شلیک کرد. داماد بر اثر شدت جراحات وارده در محل جان باخت. منبع: Viral Vids
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، نظامیان اشغالگر اسرائیلی یک فرد سالخورده فلسطینی را که ابتدا از او برای تبلیغ وجود کریدور امن در غزه برای انتقال آوارگان به جنوب نوار غزه استفاده کرده بودند، به ضرب گلوله به شهادت رساندند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پلیس آلمان به ضرب گلوله یک فرد مظنون به سرقت را متوقف کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۰    
نظامیان متجاوز صهیونیست، 30 نفر از جمله چندین زن و کودک را هنگام تلاش آنها برای خروج از بیمارستان الشفاء به ضرب گلوله مستقیم به شهادت رساندند.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
متهمان قتل پزشک سرشناس تهرانی که در مقابل منزلش با شلیک گلوله او را به قتل رسانده بودند، در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۳:۰۹    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عاملان قتل دکتر علی محفوظی، رئیس اسبق پزشکی قانونی که به ضرب گلوله کشته شده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۸    
عاملان قتل دکتر علی محفوظی، رئیس اسبق پزشکی قانونی که به ضرب گلوله کشته شده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. متهم ردیف اول گفت: در قبال گرفتن مبلغی پول حاضر شدم مرتکب قتل شوم. پول و اسلحه را بهمن در اختیارم قرار داد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
عاملان قتل دکتر علی محفوظی، رئیس اسبق پزشکی قانونی که به ضرب گلوله کشته شده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از حملات گسترده بامدادی نظامیان رژیم صهیونیستی به برخی مناطق کرانه باختری اشغالی و شهادت دستکم دو فلسطینی به ضرب گلوله آنها خبر دادند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شارلیز ترون هنرپیشه معروف هالیوودی در مصاحبه ای نادر از شب وحشتناکی گفت که مادرش مقابل چشمان او پدر مستش را که مسلح بود به ضرب گلوله کشت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۱:۴۸    
وی ادامه داد: پس از انتقال مصدوم این حادثه به بیمارستان و با وجود تلاش کادر درمان، وی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی افزود: با توجه به پی بردن کارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگی بین مقتول و [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین از شهادت هشت فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری خبر داد، این در حالی است که جنگ در نوار غزه هم به نقطه اوج خود رسیده است.
شارا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۹    
خوان جومالون، روزنامه نگار باتجربه فیلیپینی، به ضرب گلوله کشته شد. این یک خبر بسیار غم انگیز است. خوان جومالون یک روزنامه نگار باتجربه و برجسته بود که به شدت به آزادی مطبوعات متعهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عزالدین عواد (از فرماندهان گردان های قسام)، جهاد مهراج شحاده (فرمانده گردان واکنش سریع) و محمد عنان صالح از سه فرمانده مقاومت فلسطین هستند که امروز به ضرب گلوله نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به خودروی آنها در شهر طولکرم به شهادت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مجری رادیویی فیلیپین در برنامه ای که به طور زنده در شبکه اجتماعی فیسبوک پخش می شد، به ضرب گلوله کشته شد!
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
"احمد حابس" دبابسه جوان 22 ساله فلسطینی ساکن شهرک بیت اولا در مجاورت الخلیل در حمله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به این منطقه به ضرب گلوله به شهادت رسیده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوهای عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.