دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۲۱May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رضا کرمی محمدی در دیدار با رئیس سازمان آتش نشانی با بیان اینکه دو سازمان آتش نشانی و مدیریت بحران تهران با یکدیگر همسو و هماهنگ هستند، تصریح کرد: سازمان آتش نشانی به صورت روزمره درگیر عملیات مختلفی است و ابتکار و نوآوری مجموعه کارکنان آن قابل تقدیر است. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : تشکیل کمیته ای ملی برای استمرار آموزش ها در حوزه های مدیریت بحران و بازسازی با هدف ارتقا تاب آوری کشور در مقابله با حوادث طبیعی از برون دادهای این تفاهم نامه است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باتوجه به کاهش چشمگیر نزولات جوی در سال آبی جاری نسبت به میانگین دوره های مشابه گذشته پیشنهاد تامین اعتبار برای جبران خسارات خشکسالی عشایر و مدیریت تنش آبی سراسر کشور به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران از انعقاد تفاهم نامه ای با ستاد کرونای کلانشهر تهران و سازمان ورزش شهرداری برای تخصیص 22 پایگاه مدیریت بحران شهر تهران به اجرای طرح واکسیناسیون خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفت و گو با میزان با اشاره لزوم اهمیت آمادگی مدیریت بحران شهرهای توابع تهران اظهار کرد: غیر از شهر تهران که مسئولیت مدیریت بحران آن با وزیر کشور است باقی شهرهای کشور مسئولیت ستاد مدیریت بحران با فرماندار است که باید از ظرفیت های موجود در زمان بحران ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۷    
رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موضوع خشکسالی در مناطق عشایری را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از پیش بینی اعتبار 32 هزار میلیارد ریالی برای مقابله با تنش های آبی و خشکسالی در کشور خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات ناشی از خشکسالی و تنش آبی کشور به منظور اتخاذ تدابیر و تصمیمات لازم در مصرف بهینه آب با دعوت رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، وزیر نیرو، دو تن از معاونین جهاد کشاورزی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ...
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۴۲    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، استاندار گیلان و فرماندار رشت از اراضی کشاورزی روستای جیرهنده بخش لشت نشا بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت- ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : هم اکنون شاهد بحران کم آبی در سطح استان های شمالی هستیم و در این میان وضعیت سردهنه های کشاورزی در کل این استان ها یک خطر بسیار جدی است که بر اثر سیلاب تخریب شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در بخش کشاورزی به سمت پرداخت خسارت از طریق صندوق بیمه کشاورزی رفتیم و دولت از محل تبصره 13 قانون بودجه 3000 میلیارد تومان به این صندوق کمک خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی کاهش منابع آب زراعی در گیلان ازجمله در سد سفیدرود که منابع آب پشت سد به حدود یک سوم رسیده، نجار رئیس ستاد مدیریت بحران کشور به گیلان سفر کرد و در جریان تنش آبی استان قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران با حضور در سازمان بهشت زهرا با مدیرعامل این سازمان و شهردار حرم مطهر دیدار و در جریان آخرین تمهیدات سازمان بهشت زهرا در مدیریت بحران کرونا قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به خشکسالی و احتمال بروز خسارت به کشاورزان گفت: دولت امسال 3 هزار میلیارد تومان بر اساس تبصره 13 قانون بودجه برای صندوق توسعه بیمه کشاورزی کمک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در پی کاهش منابع آب زراعی در گیلان ازجمله در سد سفیدرود که منابع آب پشت سد به حدود یک سوم رسیده، نجار رئیس ستاد مدیریت بحران کشور به گیلان سفر کرد و در جریان تنش آبی استان قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۸    
رشت- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با گلایه از بودجه کم این سازمان، گفت: امسال حدود هفت هزار و 500 میلیارد تومان از برنامه و بودجه درخواست کردیم اما 600 میلیارد تومان کنار گذاشته شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه های مدیریت بحران و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران راهی گیلان شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اهتمام دولت برای بازسازی مناطق آسیب دیده زلزله 29 فروردین سال جاری در استان بوشهر خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مهندس نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ،مهدی نادری را بعنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان منصوب کرد و از زحمات چندین ساله بختیاری مدیرکل سابق روابط عمومی تقدیر شد . گفتنی است نادری پیش از این رئیس دفتر سازمان مدیریت بحران کشور به عهده داشت .
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه فقط سال 98 برای ایران سال پر بارش بود، گفت: امسال با خشکسالی و کاهش بارندگی رو به رو هستیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از در نظر گرفتن اعتبار ویژه برای ترمیم سردهنه های کشاورزی سه استان شمالی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در بابل گفت: 200 میلیارد تومان اعتبار برای مرمت و نوسازی سردهنه های کشاورزی 3 استان شمالی کشور اختصاص یافت که سهم مازندران از این میزان اعتبار پیش بینی شده 50 میلیارد تومان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در آمل : بیمه اجباری ساختمان ها که قرار بود از اول امسال اجرایی شود لنگ بودجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از بخش مدیریت بحران طی سال گذشته مبلغ حدود 600 میلیارد ریال را به این پروژه اختصاص دادیم تا کمک حال پیشرفت فیزیکی باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران با تأکید بر تقویت طرح های حوزه مدیریت بحران در استان ها گفت: امسال نیز سال کم آبی پیش بینی شده و با کمبود آب روبه رو هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۹    
آمل- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه بیمه اجباری ساختمان ها برابر حوادث اجرایی می شود، کاهش هزینه های ناشی از خسارت را از اهداف آن بیان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آمل-معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به موجب مصوبه ای که مجلس شورای اسلامی داشته، تمام ساختمان های مسکونی امسال مکلف به بیمه اجباری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آمل- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به تامین منابع مالی سد هراز آمل گفت: پارسال 60 میلیارد تومان برای جاده جایگزین سد هراز تخصیص یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷    
سوادکوه- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تخصیص دو هزار میلیارد ریال اعتبار برای مرمت و بهسازی سردهنه های کشاورزی شمال کشور خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۱    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بررسی وضعیت پروژه های مرتبط با مدیریت بحران، شرکت در جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران صبح روز سه شنبه به استان مازندران سفر کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: رییس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق متاثر از زلزله در گناوه را تشریح و اعلام کرد که جبران خسارات پس از ارزیابی میزان آسیب ها آغاز خواهد شد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در دیدار با سعید استادفرج ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، از تلاش های ارزنده شهردار باقرشهر در زمینه بحران قدردانی کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
در این دیدار اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مدیر کل مدیریت بحران استانداری،شهردار باقرشهر و معاون عمران فرمانداری و مدیر بحران شهرداری و مدیر روابط عمومی شهرداری قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: در تلاشیم در صورت امکان، فضا را برای استقرار تعداد بیشتری از نیروهای اورژانس در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران فراهم کنیم.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک مهر ایران برای کمک های این بانک به مردم سی سخت در زلزله اخیر، تقدیر کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: 6 درصد از کل اعتبارات سالانه کشور به مدیریت بحران اختصاص دارد که سه درصد ویژه پیشگیری از حوادث و سه درصد ویژه مقابله با آنها است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 146 هزار کیلومتر رودخانه در کشور وجود دارد که 70 هزار کیلومتر از آن از مراکز جمعیتی عبور می کند و تاکنون از این میزان 10 هزار کیلومتر لایروبی شده است و از دولت خواسته شده تا به موضوع لایروبی رودخانه ها توجه بیشتری شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۴    
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 146 هزار کیلومتر رودخانه در کشور وجود دارد که 70 هزار کیلومتر از آن از مراکز جمعیتی عبور می کند و تاکنون از این میزان 10 هزار کیلومتر لایروبی شده است و از دولت خواسته شده تا به موضوع لایروبی رودخانه ها توجه بیشتری شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به راه اندازی سامانه هشدار سریع زلزله شهر تهران گفت: باید سازمان های تخصصی آب، برق و گاز و... برای بهره برداری بیشتر به این سامانه متصل شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به راه اندازی سامانه هشدار سریع زلزله شهر تهران گفت: باید سازمان های تخصصی آب، برق و گاز و... برای بهره برداری بیشتر به این سامانه متصل شوند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛"جلیل بالایی" سرپرست مدیریت بحران استان در نشست مشترک مدیران ستادی و استانی که با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مهندس اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران و از طریق ارتباط تصویری صورت گرفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه اساس کار در مدیریت بحران پیش بینی و پیشگیری است، گفت: در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت بحران نیز به بحث پیش بینی و پیشگیری تاکید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به نقش نیروهای داوطلب و سهم مهمی که در چرخه مدیریت بحران برعهده دارند، گفت: باید برنامه های جذب و توسعه داوطلب مردمی و آموزش آنان جدی دنبال شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه های مدیریت بحران و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران راهی کردستان شد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۷    
بنا بر اعتراف رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، در صورت وقوع یک زلزله سهمگین در تهران بنا به شرایط ژئوفیزیکی پایتخت، عملاً امکان توزیع چادر، کانکس، ساخت اردوگاه و ... برای زلزله زدگان تهرانی وجود نخواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خسارت وارد شده به زیرساخت های شهر سی سخت هنوز به طور کامل برآورد نشده و به زودی تکمیل می شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۴    
آیین شروع پروژه ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت روستای سرآبتاوه با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.