یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۲۲Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران»

انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آماده باش تیم های امدادی و اعزام تیم های ارزیاب در پی وقوع زلزله پنج ریشتری در خوی - در استان آذربایجان غربی - خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون40 میلیون هکتار عملیات آبخیزداری صورت گرفته و طی 2 سال آینده باید 90 میلیون هکتار دیگر انجام شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دستور اجرای برنامه ای که هنوز به طور رسمی رونمایی نشده، صادر شد. سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری در نامه ای دستور داد در راستای اجرای فاز اول طرح مدیریت پایدار جنگل های هیرکانی و دستور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، درختان شکسته و افتاده نزدیک به جاده های جنگلی از این اکوسیستم خارج شود ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: پیش بینی می شود که کشور بیش از 2 میلیون ویلا در کشور وجود دارد که در آن ها استخر بنا شده است که لازم است یک دوره 3 تا 5 ساله تعطیل باشند تا ما ضربات بیشتری به آب های زیر زمینی و زیر سطحی وارد نکنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۰:۳۱    
نامی یکی از پیامدهای سوء توسعه نامتوازن را رشد مهاجرت از روستاها به حاشیه شهرها عنوان کرد و گفت: حدود 12 میلیون و 700 هزار حاشیه نشین در کشور داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: قرارگاه لایروبی رودخانه ها به صورت پایلوت در استان گلستان راه اندازی شده و 30 میلیارد تومان برای لایروبی رودخانه ها در این استان اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/گلستان قرارگاه لایروبی شهید لولایی با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی از مسئولان استانی در گلستان افتتاح شد.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه استان گلستان به عنوان استان نمونه و الگو درلایروبی رودخانه ها انتخاب شده است، گفت: در صورتی که لایروبی رودخانه های گلستان در دستور کار قرار نمی گرفت تکرار سیل سال 98 گلستان محتمل بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران و استاندار گلستان فعالیت قرارگاه لایروبی شهید لولایی شرکت آب منطقه ای استان در بستر رودخانه قره سو آغاز شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به دنبال زلزله به وقوع پیوسته در خراسان جنوبی تمامی دستگاه های امدادی در حالت آماده باش قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران از اعلام آماده باش این سازمان به دستگاه های امدادی و خدماتی در پی وقوع زمین لرزه در عشق آباد طبس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با هدف بررسی برخی از تهدیدات و بحران های طبیعی گلستان با استقبال استاندار این استان، وارد گرگان شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امیر محمدحسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم امضای تفاهم نامه با معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با بیان اینکه پیشگیری از اهمیت بسزایی برخوردار است گفت: پیشگیری از عوامل انسان زا نیازمند توجه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به تهدید ها در اقلیم جوی و همچنین دستکاری های طبیعی، شاهد مخاطرات زیادی در آینده خواهیم بود و به همین منظور ما باید توجه ویژه ای را به پیشگیری از وقوع بحران ها داشته باشیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: از مجموع 309 دشت کشور، 209 دشت بیش از 18 سانتی متر فرونشست دارند و این مسئله اهمیت آبخیزداری را دو چندان می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: از مجموع 309 دشت کشور، 209 دشت بیش از 18 سانتی متر فرونشست دارند و این مسئله اهمیت آبخیزداری را دو چندان می کند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست مشترک دکتر محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و آقای استفان پریزنر رییس دفتر نمایندگی ملل متحد در ایران با موضوع همکاری های دوجانبه به میزبانی سازمان مدیریت بحران کشور برگزار گردید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آمادگی تمامی دستگاه های امدادی، خدماتی، نظامی و مدیریت بحران در پی وقوع زلزله در استان هرمزگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۳    
اصفهان - نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیلاب های اخیر موجب شد تابیش از یک هزار استخر پرورش ماهی در 26 استان کشور دچار آسیب شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خطر خشکسالی و به تبع آن فرونشست در این استان جدی است و ضروری است تا روند افزایش این پدیده در استان کنترل شود.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۲۰:۴۴    
می متالز - اولین جلسه مجمع ملی کاهش خطر حوادث و سوانح کشور در سال 1401 به ریاست محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران و مجمع ملی کاهش خطر و با حضور علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ...
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و مجمع ملی کاهش خطر حوادث و سوانح جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی، مهدی رهنما رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور به عنوان عضو مجمع ملی کاهش خطر حوادث و سوانح جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به هر نحو که امکان پذیر باشد لازم است آب استان اصفهان تامین شود و این مهم یک وظیفه ملی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از آثار خشکسالی و فرونشست در استان اصفهان بازدید کردند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر و میمه،دکتر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور روز جمعه 11 شهریور ضمن حضور در شهرستان شاهین شهر و میمه در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه،مدیر کل مدیریت بحران استانداری ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،دکتر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه حضور خود در شهرستان طی نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، مدیر کل مدیریت بحران استانداری ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه بررسی مسائل مربوط به حوزه مدیریت بحران در بخش میمه در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، مدیر کل مدیریت بحران استانداری و جاوید پرور شهردار لایبید ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه حضور خود در بخش میمه طی بازدید میدانی با همراهی مسئولین شهرستان از کانال و محل عبور سیلاب در شمال روستای ونداده دیدن نمود.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مسائل و نیازمندهای قرارگاه مدیریت بحران دو شهرستان شاهین شهر، میمه و برخوار با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: سیل و سیلابهای اخیر به واحدهای مسکونی روستایی در کل کشور آسیب وارد کرد که چهار هزار و 151 و احد از این میان نیاز به بازسازی کامل دارد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
باحضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار اصفهان، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مقامات کشوری5 دستگاه آنالایزر برخط برای پایش و اندازه گیری ترکیبات آلی فرار پالایشگاه اصفهان در سامانه حفاظت محیط زیست کشور به بهره برداری رسید.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خبر از پرتاب ماهواره ایرانی آیات به فضا در آینده ای نزدیک خبر داد. آنطور که رئیس سازمان مدیریت بحران اعلام کرده ماهواره ایرانی آیات با هدف رصد اطلاعاتی درباره حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله و رانش زمین با حضور رئیس جمهور به فضا پرتاب می شود. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد به زودی ماهواره ایرانی از آیات به فضا پرتاب می شود. به گزارش صبح ساحل، محمدحسن نامی ، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ماهواره آیات با حضور رئیس جمهور در آینده نزدیک به فضا پرتاب می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران عدالت محوری و مردمی بودن را از دستورکارهای مهم دولت سیزدهم بیان کرد و گفت که در این مسیر دولت گام های رو به جلویی برداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، آخرین آمار جانباختگان و خسارات ناشی از سیل مرداد ماه سال 1401 را اعلام کرد و گفت: 5660 واحد مسکونی در 29 استان در سیل مرداد ماه تخریب شد و 82 نفر جان باختند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیل مرداد 5 هزار و 660 واحد شهری و روستایی تخریب شدند و 10 هزار و 920 واحد باید تعمیر و بازسازی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وقوع سیل در 26 استان کشور در مرداد سال جاری گفت: سه هزار میلیارد تومان خسارات سیل اخیر کشور پیش بینی شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۲    
اقتصاد ایران: آبادان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه ریزش ساختمان متروپل باید به گونه ای هدایت شود که به مردم آسیبی نرسد، گفت: ساختمان متروپل لرزان و به لحاظ فنی دارای مشکلاتی است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اعتبار پیشنهادی تنخواه ظرف چند روز آینده این اعتبار به استان ها اختصاص خواهد یافت.