چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۷:۵۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به واسطه شیوع گسترده ویروس کرونا و به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بیست ودومین مانور سراسری زلزله وایمنی در مدارس و محلات در سال جاری برگزار نخواهد شد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: تاکنون بیش از نیمی از شیرهای برقی که امکان قطع سریع گاز هنگام وقوع زلزله را دارند توسط شرکت گاز نصب و تعداد باقیمانده نیز تهیه و در مراحل نصب قرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نهایی شدن 25 سند و دستورالعمل های مربوط به مدیریت بحران کشور خبر داد.
بام میبد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در نامه ای به "محمدعلی طالبی" استاندار یزد و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، اعلام کرد: استان یزد در حوزه مدیریت بحران موفق به کسب رتبه سوم کشور شده است.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سامانه های هشدار سیل نسل چهار در شهر تهران مورد بهره برداری قرار گرفت مراسم رونمایی از پروژه های مربوط به سامانه های پیش بینی و هشدار سیل، یخبندان و برف به صورت مجازی با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، شهردار تهران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ابتدای سخنان خود در نشست تصویری اظهار داشت: این مجمع مشاوره های لازم را در راستای هماهنگی، تحلیل و توصیه در زمینه اولویت هایی که نیاز به اقدامات مشترک و هماهنگ شده را دارند ارائه می نماید. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نیاز فوری 2.5 میلیون خانه روستایی به نوسازی خبر داد و گفت: اینکه در زلزله اخیر ترکیه تعداد کشته ها کمتر از 200 نفر بود به دلیل ساخت و ساز امن بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: از طریق سامانه های هشدار سریع زلزله باید کاری کنیم که اطلاعات سامانه به مردم نیز منتقل شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از فاز دوم سامانه پیش بینی و هشدار سیل و زلزله و سامانه پیش بینی یخبندان پایتخت با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و شهردار تهران آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باید تلاش کنیم تا از نگاه بخشی نگری در دسترسی به اطلاعات خارج شده که از این طریق بتوانیم با بهره مندی از اطلاعات یکدیگر در جهت کاهش خسارت ها گام برداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: لازم است اطلاعاتی هم با کمک سامانه های هشدار از طریق تلفن همراه به مردم داده شود تا در زمان حادثه هشیار باشند و از مخاطرات و حوادث احتمالی نجات یابند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد صادق خسروی علیا- خبرنگار روزانه نزدیک به 9هزار نفر طبق آمار رسمی به کووید-19 مبتلا می شوند و آمار رسمی جانباختگان کرونا همچنان بالای روزی 400نفر ثبت می شود ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: از آمار روزانه ویروس کرونا نیمی از فوتی های کووید19 در پایتخت اتفاق می افتد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران از بهره برداری از طرح های توسعه سامانه هشدار سیل، یخبندان و زلزله تهران در روز شنبه 17 آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران وزارت کشور گفت: متولی اعلام تغییرات جوی، سازمان هواشناسی است و سایر دستگاه های اجرایی کشوری و استانی باید از نظرات کارشناسی این دستگاه تبعیت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
چهار طرح هواشناسی با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مدیریت بحران در چهار استان کشور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه وقوع زلزله ترکیه زنگ خطر را برای کشور ما به صدا درآورده است، گفت: سازمان مدیریت بحران کشور باید تجربه های تلخ گذشته را سر لوحه خود قرار دهد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از شهروندان ترکیه و مصدوم شدن برخی دیگر در حادثه زمین لرزه ازمیر، آمادگی ایران را برای اعزام نیروهای تخصصی، امدادی و درمانی به محل حادثه برای خدمات رسانی به زلزله زدگان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تأکید بر اینکه نسبت تعداد فوتی ها به مبتلایان در کشور ما در مقایسه با سایر نقاط جهان بیشتر است، گفت: در حال حاضر بیش از نیمی از تعداد فوتی های روزانه کرونا در کشور مربوط به تهران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین جزئیات حادثه وقوع زلزله 5.4 ریشتری در مرز استان های قزوین و همدان توضیحاتی داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها ، رضا کرمی محمدی بر اساس حکم اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور انجام هماهنگی های لازم، برنامه ریزی، تشکیل و سازماندهی تیم های جستجو و نجات شهری بر پایه الگوهای بین المللی (اینساراگ) به عنوان هماهنگ کننده و مجری این طرح منصوب شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: مقوله بازسازی و بازتوانی به عنوان یکی از ارکان فرآیند مدیریت بحران به دلیل نبود برنامه های مدون مغفول مانده است.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت تدقیق گسل و حریم آن در محدوده کلان شهرها تاکید کرد و گفت: در کرج حدود 54 هزار ساختمان بر روی گسل احداث شده که اگر فعال شود، حادثه عظیم انسانی در پیش رو خواهیم داشت.
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند پهنه های گسلی شهر تهران خبر داد و گفت: این سند با معرفی موقعیت گسل ها و پهنه های گسلی شهر تهران با مقیاس مناسب برای کاربری شهری نهایی شده و به زودی منتشر خواهد شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروز بیمه حوادث اجتناب ناپذیر است و 10 سال است که لایحه همگانی شدن بیمه حوادث در مجلس به نتیجه نرسیده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نجار گفت: آنچه که در سیل 98 به عنوان یک تجربه مورد توجه قرار گرفت بحث پرداخت اجاره بها برای انتقال از مسکن موقت به دائم بود که به جای کانکس کار موفقی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان مدیریت بحران بر ضرورت توسعه تعاملات این دو نهاد تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت همکاری سازمان مدیریت بحران کشور و جمعیت هلال احمر برای مقابله با سوانح و کاهش اثرات حوادث طبیعی تاکید کرد و گفت: هلال احمر نیازمند جلب افزایش اعتماد عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه ابزارهای فرهنگی و هنری می توانند در کاهش خطرپذیری و افزایش تاب آوری شهرها نقش بسزایی داشته باشند، گفت: اکنون زمان اقدام برای اجرای برنامه های تاب آوری به وسیله گروه های مرجع و استفاده از تاثیرگذاری آنان در جامعه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر آمادگی کشور در زمان وقوع حوادث گفت: میزان موجودی و ذخایر انبارها، تعیین نقاط امن جهت برپایی سایت های اسکان اضطراری، تعداد و وضعیت موجود بالگردها جهت انجام عملیات امدادی به طور مستمر پایش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با هماهنگی های انجام شده میان سازمان هواشناسی و وزارت جهاد کشاورزی، ساز وکار لازم به منظور اطلاع رسانی بهنگام اخطاریه ها و اطلاعیه های هواشناسی به کشاورزان طراحی و در حال اجرا است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موقعیت در نظر گرفته شده برای اسکان اضطراری شهروندان تهرانی در زمان وقوع زلزله شدید را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، وقوع زلزله شدید در تهران را در ابعاد یک حادثه بین المللی توصیف کرد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: لذت بخش است نشستن کنار رودهایی که از کنار شهرها و روستاها عبور می کند و صدای طراوت آب را به گوش اهالی می رساند؛ و چه برکات عظیمی که از آب جاری در این رودها، عاید مردم شهرها و روستاها می شود، اما افسوس که همین رودهای زندگی، گاه بستر جاری شدن مرگ می شود... . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: شتاب نگار ها با ارسال اطلاعات به مدیران پایتخت آن ها برای مقابله با زلزله زودتر آماده می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زلزله بزرگی در انتظار تهران است که اگر بالای 6 ریشتر باشد مشکلی جدی برای تهران و حتی همه کشور ایجاد میکند و زلزله اگر بیشتر از هفت ریشتر شود، کشور دچار مشکلی فراتر از تصور می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۵    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خسارت های وارد شده در پی آتش سوزی پلاسکو هنوز جبران نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حجم زیاد آتش سوزی در کشور اعلام کرد: سالانه 170 هزار آتش سوزی در کشور داریم که این آمارها نشان دهنده فعالیت زیاد آتش نشانان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: بیش از 400 ساختمان حادثه خیز شبیه به پلاسکو داریم که نیاز به ایمن سازی دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از 400 ساختمان در تهران مشابه پلاسکو مشکل ایمنی دارند که باید نسبت به ایمن کردن آنها توجه ویژه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۹    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آتش نشان های پایتخت از لحاظ دانش و تجربه در سطح مطلوبی قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها به شمار می آیند و به حق به عنوان بازوی کمکی مدیریت بحران تا به امروز شاهد فداکاری هایشان در زمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: طبق آمار 400 ساختمان در تهران شباهت زیادی به ساختمان پلاسکو دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۴    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پلاسکو یک حادثه محلی بود که به یک حادثه بین المللی تبدیل شد گفت: اختصاص نیم درصد درآمد 51ساله پلاسکو به ایمنی جلوی فاجعه را میگرفت.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
خدمت به مردم در هر جایگاهی بسیار ارزشمند است؛ آتشنشانان اما نوع خدمتشان با ایثار گره خورده، از این رو حماسه آفرینی آن ها برای نجات جان انسان ها، به منزله نجات جان بشریت است.