سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۴:۴۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «آژانس های مسافرتی»

رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 6 ماه از زمین گیر شدن صنعت گردشگری در کشور می گذرد. یک فعال گردشگری می گوید مردم تا مدتی قرنطینه را به صورت بسیار جدی رعایت کنند تا آمار کاهش پیدا کند و کشور های دیگر این اعتماد را به ما داشته باشند که پرواز های خارجی ما از سر گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۹    
مشهد محدودیت سفر به 5 شهر ازجمله مشهد درحالی مطرح می شود که امروز سایت های فروش بلیط و آژانس های مسافرتی در حال فعالیت اند و محدودیت ها در ورودی شهر تنها با تذکر به خودروها اعمال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ادامه تعطیلی موزه ها در تهران، یافته های جدید در تخت جمشید، شوک شرکت های هواپیمایی به آژانس های مسافرتی و درگذشت کارمندان وزارت میراث فرهنگی از جمله خبرهای میراث فرهنگی در این هفته بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو و دبیر انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرتی خراسان رضوی هشدار داد که هرگونه گرانی بلیت در شرایط اقتصادی فعلی، باعث ورشکستگی کامل این دفاتر خواهد شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۱    
در مدت چهارسال اخیر، سفرهای ایرانگردی زیادی را با آژانس های مسافرتی رفته ام.یکی از عوامل مهمی که باعث می شود یک سفر برایم خوشایند تر شود،میزان شوخ طبعی لیدر یا راهنمای تور است.متأسفانه در این مدت تک و توک لیدر هایی بودند که مهارت شوخ طبعی داشتند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران با صدور بخشنامه ای از آژانس های مسافرتی خواست عفاف، حجاب و حقوق شهروندی در تورهای داخلی و خارجی رعایت شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۴    
در هفته های منتهی به نوروز 99 اعلام شد کسانی که قصد دارند در این ایام مسافرت کنند در خانه بمانند و تا اطلاع ثانوی از سفر خودداری کنند. با اعلام این خبر بسیاری از آژانس های مسافرتی که تورهای مسافرتی خود را فروخته بودند مجبور شدند تا هزینه ای که از مسافران گرفته بودند را پس بدهند و از طرفی تمامی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شیوع کرونا سفرهای بهاره و تابستانی را لغو و خسارت های زیادی به آژانس های مسافرتی وارد کرد. در این بین هستند خانواده هایی که امسال از سفرهای چند روزه و اقامت در هتل ها خودداری کردند و در مقابل به طبیعت گردی روی آوردند ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۱    
در روزهای که کشور در شرایط بحران به سر می برد و صنعت گردشگری بیشتر از سایر صنایع دچار آسیب های دوران تحریم وکرونا شده است، ایجاد تعاونی می تواند یک راهکار باشد، ولی سوالی که باقی می ماند این است آیا امروز تعاونی ها در کشور می توانند به عنوان راهکاری برای عبور از بحران قلمداد شوند؟
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 20 نهاد مسافرتی و جهانگردی از جمله کمیسیون مسافرتی اروپا (ETC) در نامه ای سرگشاده به اروزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا تقاضا کرده اند که وی برای حل معضل کاهش گردشگری چاره ای بیاندیشد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۶    
نصف جهان: پس از ماه ها کشمکش و بدقولی ترک ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه مشخص نیست. این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی درباره برقراری مجدد این پروازها انجام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دفتر نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: تنها یک بخشنامه تسهیل گری به فعالان گردشگری ابلاغ شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
پس از ماه ها کشمکش و بدقولی ترک ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه مشخص نیست. این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی درباره برقراری مجدد این پروازها انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیران آژانس های مسافرتی می گویند حتم دارند تا اواسط سال 2021 هیچ مسافر خارجی نخواهند داشت چون معمولاً تورهای ورودی از یک سال تا 6 ماه قبل برنامه ریزی و خریداری می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دو مسیره شدن پروازها این روزها باعث شده تا قیمت بلیت برخی خطوط و برخی مقصدها مثل سفر به ترکیه بیش از دو برابر شود. بلیت پرواز شیراز به ترکیه که در روزهای عادی حدود سه الی چهار میلیون تومان بود در حال حاضر به بیش از 25 میلیون تومان رسیده است.
شهریاریها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزارت میراث فرهنگی دستورالعمل جدیدی درباره فعالیت آژانس های مسافرتی داده که طبق آن دریافت ضمانتنامه بانکی الزام ندارد و آنها می توانند در اماکنی با موقعیت اداری نیز دفتر داشته باشند....
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۰    
بلیط هواپیما یک برگه یا فایل الکترونیکی است که توسط شرکت های هواپیمایی (ایرلاین) یا آژانس های مسافرتی صادر می شود که تایید می کند که صندلی مشخص شده، متعلق به آن شخص در پرواز است.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰    
آژانس مسافرتی ندا بال به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی موفق شده تا با پیاده سازی یکسری اصول خاص، تورهای باکیفیتی را به مقصد مشهد ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت تعاون: به مشاغلی مانند آژانس های مسافرتی که کرونا در آن نقش غیر مستقیم داشته وام 12 میلیون تومانی تعلق یافته است.
زیمد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۹    
سازماندهی و تنظیم برنامه سفر افراد مختلف، می تواند جزو شغل های مناسب برای بازنشستگان باشد، به خصوص بازنشستگانی که به سفر و سیاحت علاقه دارند. آژانس های مسافرتی معمولا اطلاعات لازم در مورد سفرهای کاری و تفریحی را در اختیار مسافران قرار می دهند ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۱    
چهارشنبه 99/6/05 ، تهران , (اخبار رسمی) : نرم افزار حسابداری آژانس های هواپیمایی، به طور تخصصی متناسب با نیاز فروشندگان حوزه های گردشگری طراحی شده است به همین دلیل بیشتر در شرکت ها و آژانس های مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
صنعت گردشگری و حمل و نقل مسافربری انگلستان به یک نقطه بحرانی رسیده و خواستار حمایت بیشتر دولت برای جبران خسارات ناشی از شیوع کروناست.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۱    
انجمن صنفی ایران دفاتر خدمات مسافرت هوایی ایران اظهار می کند ایرلاین های داخلی و خارجی و حتی برخی از دفاتر فرصت طلب به آبروی آژانس ها لطمه زدند از همین رو از دادگستری استان تهران خواستار شد تا شعبه ای ویژه جهت رسیدگی به بدعهدی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اختصاص بدهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد محب خدایی معاون سابق گردشگری وزارت میراث فرهنگی در یادداشتی که آن را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد؛ یک راهکار برای احیای اقتصادی آژانس های مسافرتی کشور ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: اماکن اقامتی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شدندلذا تقاضا داریم دفاتر خدمات مسافرتی نیز از این معافیت برخوردار شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به صدور گواهی نامه کسب و کارهای گردشگری در فضای مجازی اعتراض کرد و این تصمیم را برای آژانس های مسافرتی بسیار مضر دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی استان همدان مطرح کرد: اکثر آژانس های مسافرتی همدان درخواست تعطیلی کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیوع کرونا، بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها را تحت تاثیر خود قرار داده و منجر به بیکاری بسیاری از ساکنان این کره خاکی شد. اما بیشترین ضربه را از رکود اقتصادی ناشی از شیوع کووید 19، صنعت گردشگری خورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درحالی از یکی شدن مرجع صدور مجوزهای دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب) و صدور بلیت (بند الف)، خبر داد که تا پیش از این سازمان هواپیمایی مرجع صدور مجوز بند الف یا صدور بلیت بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - نماینده آژانس های مسافرتی و گردشگری ساوه گفت: شیوع ویروس کرونا باعث شد دفاتر فعال در این عرصه 2 مقطع کاری مهم و سالانه یعنی ایام نوروز و سفرهای تابستانی را از دست بدهند و از 67 دفتر فعال در استان مرکزی که 10 مورد از آنها در ساوه قرار دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- هیچ صنفی در هرمزگان وجود ندارد که از عوارض شیوع کرونا در امان مانده باشد، از مهم ترین این صنوف که از روزهای اول شیوع این بیماری تحت تاثیر قرار گرفت، آژانس های مسافرتی بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: ترکیه شنبه گذشته مجوز همه پروازها از تهران را باطل کرد. اعلام شد این تصمیم به دستور وزارت حمل و نقل و وزارت بهداشت ترکیه گرفته شده است. حالا شرکت هواپیمایی ترکیه در نامه جدیدی به آژانس های مسافرتی ایران اطلاع داده علت توقف پروازها بین دو کشور، در ادامه شیوع ویروس کرونا بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رکود حاصل از شرایط کرونایی بر صنعت گردشگری و تعطیلی بسیاری از آژانس های مسافرتی طی ماه های اخیر، موجب افزایش تورهای غیرمجاز و سوء استفاده افراد فرصت طلب از این شرایط شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هیچ صنف و صنعتی نمانده است که از عوارض شیوع کرونا درامان مانده باشد. از مهم ترین این صنوف که از روز های اول شیوع این بیماری تحت تاثیر قرار گرفت، آژانس های مسافرتی و به طبع آن، شرکت های هواپیمایی بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
شیوع کرونا در بیشتر کشورهای جهان از جمله ایران باعث شده صنعت گردشگری بدترین دوران خود را تجربه کند؛ به طوری که در حال حاضر کسادی و نبود گردشگر باعث شده تنها 5 درصد دفاتر و آژانس های گردشکری استان فارس مشغول به فعالیت باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
برخی شرکت های هواپیمایی داخلی و ترک، فروش بلیت مسیر استانبول را آغاز کرده اند. آنچه در آژانس های مسافرتی هم به فروش می رسد، بلیت همین پروازها به اضافه هتل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در راستای ساماندهی فعالیت های آژانس های مسافرتی، اولویت صدور پروانه بهره برداری با آژانس های تخصصی و موضوعی است.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
آژانس های مسافرتی می گویند نامه ای به دست شان رسیده با این مضمون که از پایان تیر ماه پرداخت ارز مسافرتی به شکل فعلی متوقف خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نبود گردشگر خارجی در طول فصل تابستان، 12 میلیارد یورو (13.6 میلیارد دلار) برای هتل ها، رستوران ها، آژانس های مسافرتی و خرده فروشان ایتالیا ضرر به همراه خواهد داشت.
یافته   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
هتل ها و مراکز اقامتی لرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است چاپ ایمیل استاندار لرستان در نشست با اعضای هیات مدیره آژانس های مسافرتی و گردشگری و اعضای انجمن هتل داران با اشاره به وضعیت نامناسب بیماری کرونا بر تعطیلی هتل ها و اماکن اقامتی تا تغییر اوضاع کنونی و مهار شیوع کرونا تاکید کرد. ...
گروه اصلی عرضه کننده خدمت در بازار گردشگری، برای مقابله با رکود سفرهای داخلی که حاصل شیوع ویروس کرونا بوده دست به ابتکار عمل زد.
با اعلام تصمیم مقامات عربستان سعودی مبنی بر برگزاری حج سال جاری با حضور تعداد بسیار محدودی از حجاج کشورها، ذی نفعان و کارگزاران حج نیجریه متحمل 400 میلیون دلار ضرر شدند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رد پای ضربات کرونا را در بسیاری از مجموعه های مرتبط با گردشگری در آذربایجان غربی از جمله مسافرخانه، هتل و آژانس های مسافرتی گرفته تا جاذبه ها و آثار تاریخی در این استان به وضوح می توان دید. بیماری کرونا که از اوایل اسفند در کشور و آذربایجان غربی شایع شد، مشکلات بسیاری را در بخش [...]
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حرمت الله رفیعی حدود دو ماه پیش با اعتراض به برخورد شرکت های هواپیمایی خارجی و داخلی و خودداری از پرداخت بدهی سفرهای لغو شده پس از شیوع ویروس کرونا، بسته شدن مرزها و اعمال محدودیت در سفرها ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، آمارها نشان می دهد که میزان سفرهای هوایی در دوران شیوع ویروس کرونا بیش از 75 درصد کاهش یافته و این کاهش، نه تنها موجب آسیب اقتصادی به شرکت های هواپیمایی شده بلکه آژانس های مسافرتی را نیز در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر به ورشکستگی کشانده است ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
چند سالی است که با توسعه خریدهای اینترنتی در دنیای مجازی، خرید تورهای اینترنتی هم افزایش یافته و این امر به ایجاد تورهای غیرمجاز شده است. تورهایی که معمولا با قیمت پایین تر از تورهای ارائه شده ازسوی آژانس ها برگزار می شوند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۴    
ضربه هایی که شیوع ویروس کرونا به صنعت گردشگری دنیا زد، سنگین و جبران ناپذیر بوده، اما تلاش برای احیای مجدد این صنعت در دستور کار بسیاری از آژانس های مسافرتی در جهان قرار گرفته است. در این بین، استارتاپ های سفر هم می کوشند تا هر چه سریع تر بازار کسب و کار خود را برپا کنند ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۰    
تور آنتالیا تور آنتالیا به دلیل اینکه مورد استقبال بسیاری قرار گرفته توسط شرکت های متعددی برگزار می شود و می توانید یکی از آنها را برای سفر خود انتخاب کنید ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵    
قیمت یکی از مهمترین مسائلی است که برای مسافر هنگام سفر اهمیت دارد چرا که بودجه مورد نظر در هنگام سفر بسیار تاثیرگذار است. هنگام سفر به قشم تور قشم یکی از انتخاباتی است که مسافر برای صرفه جویی در هزینه ها دارد ...