چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۴۲Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل پدافند غیرعامل»

پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۵    
مهدی متقیان، مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم در مطلبی که در صفحه خود در فضای مجازی منتشر کرده است نوشت: بالاترین مصداق پدافند غیرعامل، انتخابات است که بدون بکارگیری سلاح، امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی و مردم بالا می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: بهترین دفاع و مهمترین پدافند در برابر دسیسه دشمنان مشارکت پرشور مردم در انتخابات است که پایداری ملی به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه پدافند غیرعامل یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که نباید مورد غفلت واقع شود، گفت: پرداختن به این موضوع موجب آرامش، حفظ سرمایه ملی و معنوی و عدم توجه به آن پیامدهای ناگواری مانند افزایش آسیب به زیرساخت ها را به همراه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از رونمایی از طرح جامع پدافند غیرعامل استان سمنان ظرف دو روز آینده در این استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۹    
نوربخش حاتمی در کارگروه پدافندغیرعامل جهاد کشاورزی که با حضور مدیرکل پدافندغیرعامل استان و اعضای کارگروه برگزار گردید گفت: تمام اقدامات جهاد کشاورزی که با هدف تامین امنیت غذایی انجام می گیرد در راستای پدافند غیرعامل است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان ری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، رضوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران، بهرامی نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ری، بخشداران ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران گفت: طبق بودجه 1400 دستگاه های اجرایی می توانند 2 درصد از اعتبارات خود را جهت پدافند غیرعامل هزینه کنند که ظرفیت بسیار خوبی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه به لزوم بهره مندی کلیه ظرفیت ها و قابلیت های موجود برای رصد، پایش و تشخیص تهدیدات اشاره کرد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه گفت: با پیگیری های کارگروه انرژی و برق پدافند غیرعامل استان و شرکت توزیع برق ، تاکنون 155 دستگاه مولد برق اضطراری در مراکز دولتی و خدمات رسان راه اندازی شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کمیته پدافند غیرعامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین با موضوع “بررسی و تحلیل تمهیدات پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعدالسلطنه” به ریاست خزائلی مدیرکل، دهاقین نماینده معاون وزیر و دبیر کمیته پدافند غیرعامل وزارتخانه میراث فرهنگی ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان در سال جاری با حضور رئیس کارگروه انرژی و آب و مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری و هئیت همراه و معاونت بهره برداری و بصورت ویدئو کنفرانسی اعضای کار گروه برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: 80 درصد دستگاه های اجرایی این استان با نصب اپلیکیشن ماسک طرح کنترل هوشمند مبتلایان به کرونا را اجرا می کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از برگزاری دوره های آموزش پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف هر ماه برای یک موضوع برنامه ریزی شده که به صورت مجازی و رایگان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: به منظور سرعت بخشی به روند بیمار یابی و پیشگیری از شیوع کرونا ، استفاده از نرم افزار ماسک در دستگاه های اجرایی پر مراجعه و مجموعه های تجاری استان سمنان الزامی است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با بیان اینکه روند شیوع کرونا در استان بعد از هفته های متوالی که افزایشی بود، اکنون متوقف و مقداری کاهشی شده است، گفت: کاهش شیوع به معنی عادی انگاری نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: اجرای طرح کنترل هوشمند مبتلایان به کروناویروس با هدف ریشه کنی این ویروس منحوس با جدیت در دستور کار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با اشاره افزایش مصرف برق در ماه های آینده گفت: تامین، استقرار و آماده به کارکردن مولدهای برق اضطراری در مراکز و زیرساخت های دستگاه های اجرایی استان مدنظر باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۸    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: با اجرای محدودیت های شدید کرونایی میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی استان قزوین و در هفته اخیر به 89 درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: در شبانه روز اخیر 20 واحد صنفی متخلف در حوزه کرونا در شهرستان قزوین پلمب شدند که به این ترتیب رکورد پلمب واحدهای کرونایی در استان شکسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام از تصویب پیشنهاد اصحاب رسانه استان، مبنی بر تشکیل کارگروه رسانه ای به عنوان کارگروه دوازدهم پدافند غیرعامل خبر داد و گفت: در سازماندهی جدید کارگروه های پدافند غیرعامل ، رسانه ها بعنوان یک رکن اساسی ایفای نقش خواهند کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری لرستان گفت: تعداد فوتی های روزانه کرونا در استان چهار برابر شده است و این درحالیست که پیش بینی می شود نتیجه تعطیلات عید نوروز از هفته آینده نمایان شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام گفت: امروز با یک دشمن خطرناک و نامرئی مواجه ایم، در این نبرد نابرابر نقش مردم تعیین کننده است . به گزارش آفتاب ایلام آیت قیصربیگی با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان و کشور خواستار تشکیل ستادهای مردمی برای مقابله با این دشمن خطرناک شد و گفت ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آفتاب ایلام ؛ آیت قیصربیگی مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش اعلام خطر کرونا در استان خبر داد و گفت: این رزمایش بزرگ به دستور استاندار محترم ایلام و در دو مقطع زمانی و با حضور مجموعه دستگاه های ذیل شورای پدافند غیرعامل استان صورت پذیرفت. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل ایلام با بیان اینکه زنگ خطر کرونا در استان نواخته شد، گفت: به دستور استاندار ایلام و با توجه به شکل گیری وضعیت بسیار خطرناک کرونا در استان شنبه در مرکز استان و تمامی مراکز شهرستان های استان رزمایش حمله بیولوژی اجرا می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل ایلام با بیان اینکه زنگ خطر کرونا در استان نواخته شد، گفت: به دستور استاندار ایلام و با توجه به شکل گیری وضعیت بسیار خطرناک کرونا در استان فردا شنبه در مرکز استان و تمامی مراکز شهرستان های استان رزمایش حمله بیولوژی اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی، طی احکامی جداگانه مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و سرپرست دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری فارس گفت: در راستای کنترل بیماری کرونا در فارس ممنوعیت نه بلکه محدودیت ایجاد شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری لرستان با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان دیدار کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از اجرای دستورالعمل جدید مقابله با کرونا در سطح استان خبر داد و گفت: ارائه خدمات به بیماران کرونایی در مراکز عمومی ممنوع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از اجرای مرحله دوم طرح کنترل هوشمند مبتلایان به کرونا در استان سمنان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قاسم پاک نژاد، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با اهدا لوح تقدیر از بهمن بهروزی ،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز قدردانی کرد. در این تقدیرنامه از زحمات و تلاش های مجدانه مدیرعامل آبفا شیراز نسبت به هماهنگی و پیگیری امور محوله در حوزه پدافند غیرعامل در راستای پیاده سازی تدابیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۱    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: طرح نظارت بر اعمال محدودیت های کرونایی در 2 شهرستان قزوین و تاکستان با هدف جلوگیری از پاندمی کرونای انگلیسی اعمال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: وضعیت نارنجی کرونا در شهرستان های قزوین و تاکستان باعث شد که از ساعت 22 تا سه بامداد کنترل های شدیدتری در حوزه تردد خودروها اعمال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر گفت: ساعت کاری ادارات در استان بوشهر مانند قبل است و ادارات باید طبق رنگ بندی کرونایی برای حضور کارکنان در محل کار برنامه ریزی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل قم گفت: در هیچ جای دنیا آب به عنوان حیاتی ترین کالا به بخش خصوصی واگذار نمی شود تا امنیت و سلامت آن تضمین شود و در استان قم نیز مدیریت کامل و صفر تا صد آب شهری باید در اختیار مجموعه های حاکمیتی باشد و به شرکت های خصوصی واگذار نگردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ با حکم استاندار خراسان شمالی طاهر رستمی به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: کمیته پدافند زیستی ستاد مقابله با کرونا استان با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در استان و افزایش خطر، با جدیت بیشتری به فعالیت ها ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: همه در کنار فعالان بخش بهداشت و درمان با افزایش نظارت ها، مراقبت ها و تشدید پروتکل های بهداشتی در امر پیشگیری و مبارزه با کرونا به ویژه در آستانه سال جدید اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: ضروری است بانک اطلاعاتی مراکز شیمیایی و زیرساخت های شیمیایی استان تهیه و تدوین شود تا در صورت بروز خطر مراکز امدادرسان با آگاهی از نوع خطر با آمادگی کامل در محل حاضر شوند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۲    
آخرین جلسه کارگروه پدافند غیرعامل زیستی بخش کشاورزی در سال 99 با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و اعضای کارگروه در محل سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی در آخرین جلسه کارگروه پدافند غیرعامل زیستی بخش کشاورزی که در سال 99 با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و اعضای کارگروه در محل سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۲    
دبیر کارگروه پدافند غیرعامل زیستی بخش کشاورزی در آخرین جلسه کارگروه پدافند غیرعامل زیستی بخش کشاورزی که در سال 99 با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و اعضای کارگروه در محل سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: انجام اقدامات لازم درعرصه آموزش، فرهنگ سازی، اطلاع رسانی موارد مرتبط با کمیته پدافند زیستی با کمک دانشگاه ها، رسانه ها و مطبوعات و فضای مجازی در دوران شیوع کرونا مورد توجه اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان بود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام گفت:طرح جامع پدافند غیرعامل استان تدوین و آماده شده که از این به زودی رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام گفت: یک میلیون و 720 هزار نفر ساعت آموزش با محتوا و محوریت پدافند غیرعامل سال جاری برای دستگاه های دولتی و غیر دولتی این استان اجرا شده است.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام خبر داد: اجرایی شدن 10 برنامه طرح جامع پدافند غیرعامل استان در سال 1400/لازم الاجرا بودن برنامه های طرح جامع پدافند غیرعامل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان گفت: بی توجهی و سهل انگاری در 2 روستای استان موجب ابتلای روستاییان به ویروس کرونا، انجام تست و تشدید محدودیت ها شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری زنجان گفت: سهل انگاری در 2 روستای استان سبب ابتلای افراد بسیاری به بیماری کرونا و قرنطینه افراد با pcr مثبت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۷    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: مقررات منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 صبح که برای قطع زنجیره شیوع کرونا پیش بینی شده، فقط 70 درصد در استان رعایت می شود.