چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۶:۳۶Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشتقات نفتی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت عمومی و جمعیت یمن درباره عواقب تصمیم سازمان بهداشت جهانی مبنی بر توقف یارانه مشتقات نفتی به مراکز بهداشتی از ماه مارس آینده هشدار داد و تاکید کرد که این تصمیم، بحران بهداشتی در این کشور را تشدید می کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی استاندارد گلستان از بررسی 21 محموله صادراتی فرآورده های مشتقات نفتی به وزن 2 هزار و 155 تن در 9 ماهه نخست سال 99 خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف معافیت مالیاتی صادرات مواد خام و نیمه خام معدنی و مشتقات نفتی و گازی در کمیسیون تلفیق، نوشت: نباید خام فروشی کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صارمی گفت: در راستای اجرای این دستورالعمل، نمونه برداری از محموله های نفتی صادراتی و 163 اظهارنامه مورد بازرسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در نشست خبری شرکت نفت یمن در استان الحدیده اعلام شد، سازمان ملل در قبال توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی توسط ائتلاف سعودی و نیز محاصره یمن کاری انجام نداده و شریک ائتلاف است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۶    
رییس کمیسیون انرژی پارلمان بخش خصوصی می گوید که روزانه حدود 45 میلیون لیتر بنزین و 50 تا 55 میلیون لیتر گازوییل صادر می کنیم. این حجم از صادرات در حالی است که اگر دولت به بخش خصوصی اعتماد کند خیلی راحت می تواند میزان صادرات مشتقات نفتی را به دوبرابر رقم فعلی برساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه یمن از گریفیث نماینده سازمان ملل در امور یمن و جامعه جهانی خواست که نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا کشتی های حامل مشتقات نفتی اجازه ورود به بندر الحدیده را بیابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حریق گسترده سوله هزار متر مربعی تولید مشتقات نفتی درشهرستان مشهد مهار شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی شهر مشهد از مهار آتش سوزی مهیب کارخانه تولید مشتقات نفتی در جاده مشهد به شهرستان فریمان در استان خراسان رضوی با تلاش ده ها آتش نشان اعزامی از شهر مشهد خبر داد. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به ارزیابی تجارت مشترک ایران و ترکیه در 10 ماهه ابتدایی سال جاری پرداخته است. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در برنامه اقتصاد مقاومتی دولت را مکلف به تبدیل نفت به فرآورده نفتی و محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی کرده است تا ضمن ایجاد ارزش افزوده شاهد رونق تولید و اشتغالزایی بیشتری در کشور باشیم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۹    
سید رضا علوی عضو هیئت مدیره بورس انرژی در گفتگو با بازار میزان صادرات نفت ایران به کشورهای دیگر را بسیار ناچیز دانست اما وضعیت میزان فروش مشتقات نفتی مانند بنزین را بسیار خوب توصیف کرد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: حمایت از صادرکنندگان و تولیدکنندگان مشتقات نفتی به عنوان مدافعان اقتصادی کشور در شرایط تحریم ها و به عنوان یکی از مهم ترین تکالیف مدیران، باید در دستورکار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری عربستان به نقل از مقامات آرامکو، غول نفتی این کشور از وقوع نقص فنی در یکی از پمپاژها در ایستگاه توزیع مشتقات نفتی در جازان واقع در جنوب این کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس گشت های اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان از کشف انبار روغن موتور قطعات یدکی خودرو و مشتقات نفتی مرتبط با خودرو به ارزش تقریبی 1 میلیارد تومان در جنوب سمنان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش نیروهای بسیج ناحیه مقاومت امام رضا (ع) شهرستان اصفهان بیش از 60 هزار لیتر نفت گاز به همراه سایر مشتقات نفتی که بمنظور قاچاق به کشورهای همسایه و بصورت غیرقانونی در یک مکان متروکه جمع آوری شده بود کشف شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مقامات سعودی می گویند، حریقی در انبار سوخت در ایستگاه توزیع مشتقات نفتی در شمال جده روی داده که در نتیجه یک حمله تروریستی بوده است. یک منبع گفت: تیم اطفای حریق توانست آتش را خاموش کند و این حمله تروریستی هیچ تلفات جانی به جای نگذاشت و انتقال سوخت شرکت آرامکو از این حمله متاثر نشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
با تلاش نیروهای بسیج ناحیه مقاومت امام رضا (ع) شهرستان اصفهان بیش از 60 هزار لیتر نفت گاز به همراه سایر مشتقات نفتی که به منظور قاچاق به کشورهای همسایه و بصورت غیرقانونی در یک مکان متروکه جمع آوری شده بود کشف و توقیف شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رضا علوی، عضو هیئت مدیره بورس انرژی، تحریم ها باعث شد تا به جای خام فروشی به سمت صادرات مشتقات نفتی روی آورده شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۹    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، رشد صادرات و واردات کالا در دوران کرونا کمی پیچیده خواهد بود. محدودیت های مرزهای زمینی و کاهش مصرف بعضی از کالاها مانند مواد غذایی و کاهش قیمت جهانی مشتقات نفتی در زمان همه گیری کرونا از دلایل اصلی کاهش واردات و صادرات کالاها در کشورها می باشد. ...
سالیان دراز فرش به عنوان نماد کالای صادرات غیر نفتی شناخته می شد که کم کم جای خود را به محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، پایگاه اینترنتی روسیا الیوم از وقوع آتش سوزی در یکی از جایگاه های توزیع مشتقات نفتی در الحدیده خبر داد. رسانه های یمنی اعلام کردند آتش سوزی در یک پمپ بنزین در باجل استان الحدیده رخ داد و بر اثر آن چند نفر زخمی شدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
طی 6 سال تجاوز تحت عنوان بازگرداندن دولت قانونی که هیچ پایه و اساسی ندارد، عربستان و امارات به تمام اشکال نسبت به محاصره و از بین بردن اقتصاد و بی ارزش کردن پول ملی همراه با رویکرد گرسنه کردن مردم و توقیف کشتی های مملو از مشتقات نفتی و گاز مایع و همچنین بستن فرودگاه بین المللی صنعا به توصیه دولت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۳:۱۰    
وزارت انرژی عربستان مدعی شد، آتش سوزی جازان ناشی از عملیات خرابکارانه ایست که در آن، حوثی ها (انصارالله یمن) از انفجار دو قایق بمب گذاری شده استفاده کرده اند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
محمود تیردادی روز شنبه در چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک، کمیته حمل و نقل و سوخت مهاباد اظهار داشت: امسال در مجموع 34 میلیون لیتر بنزین در این شهرستان مصرف شده که در مقایسه با 45 میلیون لیتر مصرف سال قبل 24 درصد کاهش یافته است. وی در خصوص مصرف سایر مشتقات نفتی اضافه کرد: [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت یمن با اشاره به اینکه در حال حاضر 2/5 میلیون کودک یمنی دچار سوء تغذیه هستند و حال 500 هزار کودک به علت همین مشکل وخیم است، تصریح کرد ...
روحانی گفت: در جلسه ستاد اقتصادی کرونا به دنبال هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی بودیم و به جمع بندی خوبی دست پیدا کردیم که بر اساس آن منابع بانک مرکزی عمدتاً از نفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۷    
نتایج یک بررسی علمی نشان می دهد پلاستیک های سازگار با محیط زیست به اندازه پلاستیک های عادی که از مشتقات نفتی تهیه شده اند، سمی هستند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۵    
به گزارش جام نیوز ، سردبیر "رأی الیوم" در تازه ترین تحلیل خود نوشت: آمریکا بعد از ناکامی در مذاکره با مقامات سوریه و عدم توفیق در آزاد کردن زندانیان خود از زندان های این کشور، عقب نشینی کرده و به نوعی ناچار به پذیرش دولت سوریه شده است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۹    
یک فعال بخش حمل مشتقات نفتی گفت: برخی تانکرهایی در بخش حمل مشتقات فعال هستند به دلیل فرسودگی نباید بار با اکتان بالا حمل کنند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه اقدامات خوبی برای عبور از خام فروشی انجام شده اما کمبود اعتبار، عدم اراده مدیریتی و تحریم ها را باید از عوامل اصلی کندی در پیشرفت پالایشگاه ها دانست. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: گفت: کشور ما یک کشور پر پتانسیل در زمینه صادرات است و بطور مثال ما حدود 100 سال است که صادرات نفت خام داریم و 50 درصد سبد غیرنفتی ما از مشتقات نفتی و محصولات پتروشیمی و میعانات تولید می شود و این امر نشان دهنده سرمایه گذاری و ایجاد زنجیره های تولید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: وزن محموله های صادراتی فرآورده ها و مشتقات نفتی تعیین ماهیت شده در استان یزد از مرز 90 میلیون کیلوگرم گذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک سازمان حقوق بشری یمنی ضمن ارائه آماری از زنان و کودکان قربانی شده در یمن هشدار داد، در پی ممانعت ائتلاف سعودی از ورود مشتقات نفتی به بندر الحدیده یک فاجعه انسانی بزرگ در حق زنان و کودکان یمنی در راه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۵    
طبق جدیدترین پژوهش "مرکز سیاست های بین المللی"، آمریکا بعنوان بزرگترین کشور های صادرکننده سلاح به غرب آسیا سهم بسزایی در کشتار غیر نظامیان یمنی دارد. اتحادیه تاجران و وارد کنندگان مشتقات نفتی یمن: سازمان ملل و فرستاده آن مسئول هرگونه عواقب ناشی از کمبود سوخت در یمن هستند. مشروح خبر... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه تاجران و وارد کنندگان مشتقات نفتی یمن: سازمان ملل و فرستاده آن مسئول هرگونه عواقب ناشی از کمبود سوخت در یمن هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۵    
گروه استان ها- مدیرکل گمرکات استان مرکزی از صادرات 212 هزار تن از مشتقات نفتی از استان مرکزی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷    
قزوین - ایرنا - 360 اظهارنامه صادرات مشتقات و فرآورده های نفتی از ابتدای امسال تاکنون توسط اداره کل استاندارد قزوین مورد بررسی قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۲۷    
انصارالله یمن اعلام کرد که فعالیت فرودگاه صنعا از فردا -چهارشنبه- به دلیل ادامه توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی یمن توسط ائتلاف متجاوز و عدم دسترسی به سوخت کافی تعلیق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۴:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل یمن اعلام کرد که فرودگاه صنعاء به دلیل ادامه توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی توسط ائتلاف سعودی و تامین نشدن سوخت مورد نیاز آنجا از روز چهارشنبه تعطیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بحران مشتقات نفتی در یمن به علت محاصره و توقیف نفتکش ها از سوی ائتلاف سعودی، به بسته شدن یک بیمارستان و احتمال تعطیلی سایر بیمارستان ها در این کشور منجر شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، یوسف الحاضری سخنگوی وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن با اشاره به گذشت چهار ماه از اقدام ائتلاف سعودی در ممانعت از رسیدن کشتی های حامل مشتقات نفتی به بندر الحدیده و تأثیرات آن بر تأسیسات حیاتی و خدماتی گفت که بیانیه مارتین گریفیتس فرستاده سازمان ملل ما را غافلگیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره فرودگاه بین المللی صنعا گفت که با ادامه توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی یمنی ها توسط ائتلاف سعودی، سوخت مورد نیاز برای ارائه خدمات به هواپیماهای سازمان ملل و نهادهای بشردوستانه در شرف اتمام است و این فرودگاه تا چند روز دیگر تعطیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه وضعیت سوخت در بیشتر مناطق یمن به حد فاجعه رسیده، ائتلاف سعودی به بهانه های واهی بیست کشتی حامل مشتقات نفتی را علیرغم داشتن مجوز، در توقیف خود نگه داشته است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان مذکور هشدار داد، ادامه این اقدامات ائتلاف سعودی و توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی منجر به نتایج فاجعه بار برای تمام بخش های خدماتی در یمن می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات و موانع صادراتی واحدهای تولیدکننده مشتقات نفتی استان خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۲:۴۳    
از نوشته های تاریخ نویسان کهن چنین برمی آید که ایرانیان در استفاده از گاز و دیگر مشتقات نفتی بر دیگر اقوام جهان پیشی داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با ورود به موقع نیروی عملیاتی مقابله با آلودگی بندر آبادان آلودگی وسیع ناشی از مشتقات نفتی در اروند رود مهار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد-سیمین سعیدی : صنعت تایر از جمله صنایعی است که قدمت آن به بیش از نیم قرن پیش بازمی گردد؛ جایی که اولین کارخانه تولید تایر در ایران در سال 1337 با سرمایه گذاری شرکت آمریکایی B.F.Goodrich تحت عنوان شرکت کیان تایر برای تولید انواع تایر بایاس نخی با ظرفیت اسمی 8هزار تن در سال تاسیس شد ...