جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۲۰Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سقوط قیمت نفت»

شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات روز جمعه در حالی سقوط کرد که تشدید پاندمی کرونا در جهان و وضع قرنطینه جدید در چین آینده تقاضای نفت را در هاله ای از ابهام قرار داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کل واردات نفت خام چین 7.3 درصد در 2020 علی رغم شوک بحران کرونا در اوایل آن سال افزایش یافت. واردات نفت این کشور در سه ماه های دوم و سوم 2020 در بحبوحه سقوط قیمت نفت بالاتر رفت و به رکورد جدیدی رسید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پایان معاملات 15 دی ماه با تاخیر در تصمیم گیری اوپک پلاس در مورد تولید نفت این گروه هرچه سود کرده بود را از دست داد و سقوط کرد. *** سقوط قیمت نفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز سه شنبه با نگرانی سرمایه گذاران از تاثیر منفی گونه جدید ویروس کرونا بر ریکاوری تقاضا، سقوط کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از بلومبرگ، دولت عراق در اقدامی بی سابقه و با توجه به آنکه با بحران تامین منابع مالی روبروست، اقدام به کاهش 20 درصدی ارزش دینار این کشور کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کاهش قیمت نفت و تشدید تنش های امنیتی در منطقه خلیج فارس، کشورهای عرب منطقه را در سال آینده میلادی با بحران اقتصادی روبه رو خواهد کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۷    
شفقنا- انتخابات اعضای جدید مجلس امت کویت(پارلمان) که مدت آن به چهار سال می رسد، در بحبوحه دو بحران همه گیری ویروس کرونا و سقوط قیمت نفت و تحت تدابیر شدید بهداشتی امروز(شنبه) آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت روز سه شنبه تحت تاثیر نگرانیها نسبت به افزایش عرضه در پی به تعویق افتادن مذاکرات تولیدکنندگان اوپک پلاس در خصوص سیاست تولید سال 2021 کاهش پیدا کرد.
از یکی دو ماه قبل زمزمه های تعویق فاز بعدی افزایش تولید نفت اوپک و متحدانش به گوش می رسید چراکه وضعیت تقاضا به واسطه جهش موارد ابتلا به کرونا و پیش بینی بدتر شدن شرایط با ورود به فصل سرد رو به وخامت گذاشته بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نوار رشد قیمت های نفت در چند روز اخیر، در معاملات روز پنج شنبه پاره شده و قیمت هر دو شاخص مهم نفت خام سقوط کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سقوط قیمت نفت و کاهش تقاضا در نتیجه همه گیری ویروس کرونا باعث شده 37 درصد از شرکت های نفت و گاز در کانادا به طور دائم نیروهای خود را اخراج کنند.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیجریه تحت تاثیر هم زمان سقوط قیمت نفت و پاندمی کرونا برای دومین بار در 4 سال اخیر وارد رکود شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تولیدکنندگان بزرگ عرب حاشیه خلیج فارس بدهی خود را از طریق وام های حکومتی و شرکتی افزایش داده اند. انتشار اوراق بهادار در این منطقه تا حالا به 100 میلیارد دلار رسیده و رکورد سال 2019 را شکسته است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان اعلام کرد که در پی سقوط قیمت نفت به لیل همه گیری ویروس کرونا ریاض بیش از 27 میلیارد دلار زیان متضرر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، گفت: عربستان سعودی به علت سقوط قیمت های نفت در سال جاری تحت تأثیر پاندمی کرونا تا آخر سال 2020 بیش از 100 میلیارد ریال (معادل 27 میلیارد دلار) ضرر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ولیعهد سعودی اعلام کرد به خاطر شیوع ویروس کرونا و سقوط قیمت نفت در بازار جهانی، عربستان در 2020 ده ها میلیارد دلار ضرر خواهد کرد.
سقوط قیمت نفت که عامل آن افزایش تولید خود عربستان در ماه آوریل بود، بیش از 27.5 میلیارد دلار به درآمد نفتی آن در سال جاری میلادی ضربه زده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۹    
این پیمانه تیتر هایی همچون افت سهام آسیا با جهش مبتلایان به کرونا در آمریکا، صدور حواله 70 هزار تنی روغن صنف و صنعت، گوشت قرمز85 هزار تومانی در راه است؟ نرخ جوجه یکروزه چند؟ نرخ تورم آلمان منفی شد و کاهش 50 درصدی خرید لوازم خانگی در بازار را در بر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در حالی سقوط کرد که افزایش شدید تعداد مبتلایان روزانه کرونا در آمریکا سرمایه گذاران را در مورد آینده تقاضای نفت نگران کرده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در حالی سقوط کرد که نگرانی ها در مورد تقاضای نفت در کوتاه مدت خوشحالی سرمایه گذاران از اخبار واکسن کرونا را در سایه قرار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون قیمت سکه 17 آبان 1399، بهترین هفته بازار جهانی طلا از ماه جولای رقم خورد، سهام آمریکا با نامشخص بودن نتیجه انتخابات درجا زد، سقوط لیر ترکیه؛ رئیس بانک مرکزی برکنار شد، سقوط قیمت نفت به 4 درصد رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که طولانی شدن اعلام نتیجه انتخابات آمریکا بازارها را روی لبه نگاه داشته است، وضع محدودیت های قرنطینه ای جدید در اروپا نگرانی در مورد تقاضای نفت را تشدید کرد تا قیمت نفت سقوط کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز پنجشنبه در پی انتظارات فزاینده برای پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و قوی شدن دلار، یک درصد سقوط کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس قرمز به تعطیلی یک روزه رفت، استیضاح وزیر اقتصاد با 80 امضا کلید خورد، سهام آسیا اقیانوسیه رشد کرد، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 12 آبان 99، صعود سکه به کانال 14 میلیونی، نوسان طلا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر اعلام قرنطینه از سوی کشورهای اروپایی و ضعیف شدن تقاضا برای سوخت، بیش از سه درصد سقوط کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت های نفت خام در پایان معاملات هفته با نگرانی از تشدید شیوع کرونا و سقوط مجدد تقاضای نفت، سقوط کرد و بدترین هفته خود از ماه آوریل را به ثبت رساند.قیمت نفت روز جمعه معاملات پرنوسانی را تجربه کرد و با کاهش روبرو شد و تحت تاثیر افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا و چشم انداز تیره تقاضا ...
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با صدور بخش نامه ای مجوز افزایش قیمت 53 درصدی روغن های دیزلی و 40 درصدی روغن های بنزینی را برای مصرف داخلی این محصولات صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت های نفت خام در پایان معاملات هفته با نگرانی از تشدید شیوع کرونا و سقوط مجدد تقاضای نفت، سقوط کرد و بدترین هفته خود از ماه آوریل را به ثبت رساند.
مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت از تأمین 741 میلیون دلار ارز برای روغن خام و 664 میلیون دلار ارز برای دانه های روغنی در 7 ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
پس از این که طوفان باعث تعطیلی تولید نفت دریایی آمریکا شد، قیمت های نفت از سقوط 5 درصدی دیشب خود بازگشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۳:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت نفت با تشدید شیوع ویروس کرونا در اروپا و آمریکا و وضع محدودیتهای جدید، در پایان معاملات روز چهارشنبه بیش از پنج درصد سقوط کرد و قیمت نفت برنت به پایینترین حد در چهار ماه گذشته نزول کرد. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت های نفت امروز، چهارشنبه، پس از این که اعلام شد ذخایر انبارهای نفت آمریکا رشد کرده، سود دیروز خود را از دست دادند و 3 درصد سقوط کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سقوط قیمت نفت خام باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان نفت و گاز از طریق اخراج هزاران کارگر و کاهش حفاری ها، هزینه های خود را به شدت پایین بیاورند و بسیاری از شرکت ها چاره ای جز ادغام با شرکت های بزرگتر ندارند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا شریفی کارشناس حوزه انرژی با اشاره به سقوط قیمت نفت در بازار های جهانی اظهار کرد: روند کاهش قیمت نفت از دو هفته گذشته شروع شده که بخش عمده این اُفت قیمت مربوط به محدودیت های ناشی از بیماری کروناست. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از بلومبرگ، همانند صندوق بین المللی پول، بانک جهانی هم بر این باور است که کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا سال سختی را سپری خواهند کرد و به طور متوسط رشد منفی 5.2 درصدی خواهند داشت. ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت صنایع شیمیایی عربستان(سابک) طی بیانیه ای اعلام کرد آرامکو و شرکت پتروشیمی بیسیک اینداستریز قرار است به جای ساخت یک کارخانه کاملاً جدید، تاسیسات موجود را وارد پروژه یانبو کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیته نظارتی مشترک وزیران اوپک و غیراوپک با اذعان به کندی روند احیای بازار نفت، وعده داد در جلوگیری از ریزش قیمتهای نفت، به موقع اقدام خواهد کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جهاد ازعور، مدیر خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول، گفت: تفاوت بزرگی بین ضرر اقتصادی ای که کشورهای واردکننده نفت و کشورهای صادرکننده نفت متحمل شده اند وجود دارد چرا که این منطقه هم از پاندمی کرونا و هم از سقوط قیمت نفت آسیب دیده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از راشاتودی، ارزیابی ها حاکی از آن است که به خاطر بحران شیوع ویروس کرونا و متعاقبا سقوط قیمت نفت ناشی از کاهش شدید تقاضا در بازار جهانی بین ماه های مارس تا آگوست صد هزار فرصت شغلی در صنعت نفت آمریکا از بین رفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت نفت خام به دنبال توییت رییس جمهور آمریکا که از لغو مذاکرات بسته حمایت از اقتصاد کرونا زده آمریکا خبر می داد، سقوط کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – قیمت هفتگی نفت به دنبال موج دوم کرونا در جهان و مثبت شدن تست کرونای رییس جمهوری آمریکا با کاهش همراه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با مثبت شدن تست کرونای رییس جمهوری آمریکا تنها یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری این کشور، بازارهای مالی و بورس سقوط کرد و قیمت نفت به زیر 40 دلار در هر بشکه رسید.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قیمت نفت پس از اعلام مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ، با تشدید روند کاهشی خود در معاملات روز جمعه روبه رو شد. بهای معاملات نفت برنت در پی انتشار این خبر یک دلار و 47 سنت معادل 3.6 درصد کاهش یافت و به 39 دلار و چهار سنت در هر بشکه رسید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا : قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر دورنمای تیره تقاضا، به روند نزولی در پایین محدوده 40 دلار ادامه داد و در آستانه ثبت نخستین کاهش ماهانه از آوریل قرار گرفت.
تیک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قیمت نفت خام سنگین ایران که پارسال در هفته منتهی به 18 سپتامبر 63 دلار و 55 سنت برای هر بشکه ثبت شده بود امسال با کاهش 22 دلار و 33 سنتی به 41 دلار و 22 سنت رسیده است. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۰    
قیمت نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به 18 سپتامبر (28 شهریورماه) بیش از 22 دلار نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از وزارت نفت، قیمت نفت خام سنگین ایران که پارسال در هفته منتهی به 18 سپتامبر 63 دلار و 55 سنت برای هر بشکه ثبت شده بود امسال با کاهش 22 دلار و 33 سنتی به 41 دلار و 22 سنت رسیده است. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۷    
ساعت24-قیمت نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به 18 سپتامبر (28 شهریورماه) بیش از 22 دلار نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۸    
قیمت نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به 18 سپتامبر (28 شهریورماه) بیش از 22 دلار نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۸    
قیمت نفت خام سنگین ایران در هفته منتهی به 18 سپتامبر (28 شهریورماه) بیش از 22 دلار نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.