چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۴:۰۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناوگان مسافری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال با تولید 329 واگن و لوکوموتیو برای ناوگان مسافری و باری در داخل کشور 567 میلیارد تومان صرفه جویی شده است.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: ستاد مقابله با کرونا هنوز مصوبه ای مبنی بر توقف تردد ناوگان عمومی مسافری جاده ای در تعطیلات پیش رو نداشته است اما اگر ابلاغ کنند حتما اجرا می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به بازرسی مستمر از این ناوگان گفت: 454 تخلف مربوط به رعایت موارد بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا در این ناوگان احصا و اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ناوگان مسافری در استان قزوین امسال به علت کرونا و محدودیت ها نسبت به پارسال 32 درصد کاهش مسافر داشته است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس قرارداد بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت واگن پارس، تعداد 4 دستگاه واگن مسافری جدید تحویل شرکت رجا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- عضو هیات مدیره اتحادیه شرکت تعاونی سواری بین شهری گفت: در راستای جبران زیان های وارده به ناوگان مسافری و نوسازی این ناوگان براساس قرار داد منعقد شده با شرکت ایران خودرو، چهار هزار دستگاه خودرو به متقاضیان واگذار می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵    
دفترچه های ثبت ساعت رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری به صورت سیستمی تمدید اعتبار شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۴    
در حالی که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای دریافت و کسورات غیرقانونی از صورت وضعیت ناوگان مسافری جاده ای را ممنوع و عنوان کرده در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلف برخورد می شود، مالکان و رانندگان اتوبوس می گویند در صورت گزارش تخلف، شرکت های مسافربری آنان را در فهرست سیاه خود قرار می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: عمر ناوگان حمل و نقل بار به 8 سال رسیده و ناوگان مسافری نیز جوان ترین در کشور است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 533 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در چهار ماهه سال جاری در قالب 30 مانور، از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا -معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: 533 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر امسال در قالب 30 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۸    
بر اساس آماری که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سالنامه آماری سال 98، منتشر کرده است، در سال گذشته 62 هزار و 156 دستگاه خودروهای مسافری برون شهری (اتوبوس-مینی بوس-سوار کرایه) وجود داشته که از این تعداد بیش از 35 درصد ناوگان عمری بین 11 تا 15 سال داشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: به دلیل شیوع کرونا استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی 50 درصد کاهش یافته است به همین دلیل افزایش 20 درصدی کرایه ناوگان مسافری که از ابتدای سال اعمال شد، تغییری نمی کند و ثابت می ماند.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با پیگیری های به عمل آمده از سوی اداره کل، نرخ افزایش 20 درصدی کرایه ناوگان مسافری پس از ایام عید نوروز حذف نشد و این نرخ به سراسر کشور تسری یافت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۲۱:۴۵    
معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ضرورت کنترل و رصد سامانه سپهتن در ناوگان مسافری تأکید کرد . به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۰    
دفترچه های ثبت ساعت رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری به صورت سیستمی تمدید اعتبار شد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی بر لزوم اولویت دهی دولت در هدایت درآمدها به بخش عمومی ازجمله نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت و نظارت مجلس تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دامغان از توزیع یک هزار و 140 حلقه لاستیک شامل ناوگان باربری و ناوگان مسافری شهرستان طی سال 98 خبر داد.
برترین ها / تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات ناوگان حمل مسافر خبر داد. سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور دراین باره گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان از دوگانه سوز شدن رایگان یک میلیون و464 هزار خودروی ناوگان مسافری و باربری خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اندیشه با اشاره به تبعات شیوع کرونا و کاهش درآمد رانندگان این شهر از بخشودگی سه تا شش ماهه عوارض ناوگان حمل مسافر در این شهر خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۳    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور از پرداخت وام 6 میلیون تومانی به رانندگان ناوگان مسافری کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به آغاز رشد پله ای تقاضای سفر با ناوگان مسافری جاده ای، گفت: در عین حال در اسفند 98 تا اردیبهشت 99 در مقایسه به مدت مشابه سال قبل با کاهش 45 درصدی سفرها مواجه هستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری با اشاره به پرداخت 2فقره تسهیلات یک میلیون تومانی به رانندگان ناوگان مسافری برون شهری، از آغاز پرداخت تسهیلات 6میلیون تومانی به این افراد خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری با بیان اینکه در حال رایزنی برای ارائه تسهیلات به شرکت های حمل و نقل مسافری زیان دیده از کرونا هستیم، گفت: غیر از 2 وام 10 میلیون ریالی، پرداخت وام 60 میلیون ریالی به راننده های ناوگان مسافری آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ضرورت کنترل و رصد سامانه سپهتن در ناوگان مسافری تأکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: با پیگیری های استاندار هرمزگان به 444 نفر از شاغلان حوزه مسافری دریایی در مرکز استان که فرایند کاریشان تحت تاثیر اعمال مقررات مربوط به شیوع کرونا قرار گرفته کمک هزینه معیشتی پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: به 444 نفر از شاغلین حوزه مسافری دریایی که کسب و کار آنها تحت تأثیر اعمال مقررات مربوط به شیوع کرونا قرار گرفته، کمک هزینه معیشتی پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: با پیگیری های استاندار هرمزگان به 444 نفر از شاغلان حوزه مسافری دریایی در مرکز استان کمک هزینه معیشتی پرداخت شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
محمد حضرت پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند فعالیت ناوگان مسافری در ارومیه با توجه به بیماری کرونا اظهارکرد : با توجه به فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی ضدعفونی ناوگان شهری تداوم دارد و از شهروندان نیز درخواست داریم از کارت بلیط الکترونیک استفاده کنند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پولاد نجاهی روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا در بخش جرگلان، سواری های مسافربر و نیز مینی بوس ها، مکلف هستند پیش از حرکت، نسبت به ضدعفونی کردن ناوگان اقدام کرده و تاییدیه آن را از دهیاری دریافت کنند. ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ورود ناوگان مسافری بین شهری به مقصد این استان تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش نرخ کرایه ناوگان مسافری عمومی در ایام نوروز، موافقت کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اسنپ در خبری که توسط برخی سایت های خبری منتشرشده از ضدعفونی ناوگان مسافری خود خبر داده است؛ اما بررسی ها نشان می دهد اقدام محدود صورت گرفته از طرف اسنپ را نمی توان ضدعفونی وسیع خودروهای همکار با این شرکت قلمداد کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
خراسان شمالی- معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: از ابتدای ممنوعیت توقف ناوگان مسافری در خارج از پایانه های مسافری در استان 40 راننده متخلف در این زمینه شناسایی و با آنان برخورد قانونی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری گفت: طبق مصوبه ستاد کرونا ناوگان حمل و نقل مسافری عمومی جاده ای اجازه ورود به برخی استان ها نظیر گیلان، مازندران و قزوین را ندارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: توقف ناوگان عمومی مسافر، در محدوده شهری به جز پایانه های مسافربری، به منظور پیشگیری از کرونا ممنوع است. ...
روند بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
روند بازار به نقل از فارس نوشت: مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری اظهار داشت: در حال حاضر نماینده وزارت بهداشت در اغلب پایانه های مسافری حضور دارد و اتوبوس ها، مینی بوس ها و سواری کرایه قبل از هر سفر ضد عفونی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نهاوند- رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند گفت: سفرهای برون شهری نهاوند به علت ضدعفونی سیستم حمل و نقل عمومی و جلوگیری از شیوع کرونا لغو شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایوب کرد روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هم اینک 6 مرکز تخصصی طب کار در سیستان و بلوچستان برای انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری زیر نظر این اداره کل مشغول به فعالیت هستند، اظهار داشت: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۷    
غلامحسین ولدی، مدیرکل راه آهن شمال 2 اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته بیش از 4 هزار نفر توسط ناوگان مسافری راه آهن شمال 2 جابه جا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: با توجه به وجود ناوگان جوان مسافربری و نظارت های این اداره کل و پلیس سهم این ناوگان در وقوع تصادف های کشور تنها سه دهم درصد است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۳    
ایسنا/اصفهان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه حمل بار تجاری از سوی ناوگان مسافری غیرمجاز است، گفت: میزان بار مجاز ناوگان حمل و نقل برون شهری 1600 کیلوگرم است که در کنترل های یک ماهه اخیر میزان بار تجاری حتی بالای 3 تن از اتوبوس های بیرون شهری کشف و ضبط شده است.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد تعداد مسافران جابه جاشده در یک سال 97 درحالی به 280 هزار و 94 نفر رسیده است که این میزان در سال 90 برابر با 285 هزار و 60 نفر یعنی معادل حدود 2 درصد بیشتر از یک سال 97 بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس اعلام کرد: سهمیه سوخت تاکسی های بدون پروانه از ابتدای اسفندماه امسال از ناوگان مسافری این شهر حذف می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۷    
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: سهم سوخت ناوگان عمومی مسافری پلاک(ع) از اول بهمن ماه سالجاری بر اساس پیمایش اختصاص می یابد از این رو مالکان این ناوگان، باید هر چه زودتر در سامانه مربوط، ثبت نام کنند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ "مسعود قانعی" روز سه شنبه به ایرنا گفت: از دیروز ظهر، ترافیک سنگینی از مسیر نائین به اردکان و اردکان به سمت یزد و از یزد به کرمان بر جاده های این مسیر، حکمفرما شده و وسایل نقلیه سبک نسبت به روزهای قبل افزایش بیشتری دارد و حضور ناوگان مسافری هم از دیشب تاکنون به اوج خود رسیده است. ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس؛ با حضور مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، جمعی از معاونان و مدیران این اداره کل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن: از 243دستگاه ناوگان مسافری ریلی، خودکشش و لکوموتیو در جهت رونق تولید ملی بهره برداری شد.