دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۰۵:۴۴Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست شورای امنیت»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – شورای امنیت سازمان ملل متحد فردا دوشنبه به درخواست فلسطین برای بررسی حملات جنایتکارانه رژیم صیهونیستی به باریکه غزه نشست برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده چین در نشست شورای امنیت تأکید کرد اگر واشنگتن بر سفر رئیس محلس نمایندگان به تایوان پافشاری کند، اقدامات قاطعانه ای انجام خواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در سازمان ملل با اشاره به نشست شورای امنیت درباره اوکراین به درخواست کشورهای غربی، هشدار داد که مسکو هم مسائلی را برای بیان کردن دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل تاکید کرد که روسیه به تلاش ها برای احیای روند حل و فصل در خاورمیانه ادامه خواهد داد و خاطرنشان کرد که واشنگتن علاقه ای به این موضوع ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق بامداد روز چهارشنبه به وقت تهران در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت سازمان ملل، ضمن درخواست برای صدور قطعنامه ای که ترکیه را ملزم به خروج از خاک عراق کند، گفت که از شمال تا جنوب این کشور از تجاوز اخیر ترکیه به شمال عراق خشمگین هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده کشورمان در نشست شورای امنیت گفت: ایران فعالیت های بدخواهانه و بی ثبات کننده رژیم اسرائیل را که آشکارا صلح و امنیت منطقه را تهدید می کند، به شدت محکوم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل در نشستی پشت درهای بسته تحولات لیبی را در سایه درگیری های خونین اخیر در طرابلس و دودستگی سیاسی در این کشور مورد بررسی قرار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نخستین نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره اوکراین در ماه جاری میلادی برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۰    
یک خبرگزاری روسی امروز به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره اوکراین، روز جمعه هفته جاری برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۲    
یک خبرگزاری روسی امروز به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره اوکراین، روز جمعه هفته جاری برگزار می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۲    
نشست شورای امنیت ملی ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشور در مجتمع بش تپه آنکارا پایان یافت.براساس بیانیه پایانی شورای امنیت ملی ترکیه، در این نشست تاکید شد از متحدانمان در ناتو دعوت شده است تا در روند مبارزه با فرقه تروریستی فتو و پ.ک.ک/ک.ج.ک- پ.ی.د/ ی.پ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست شورای امنیت ملی عراق با حضور الکاظمی نخست وزیر این کشور درباره حملات ترکیه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور نشست شورای امنیت ملی این کشور را در واکنش به حمله توپخانه های ترکیه به شمال اقلیم کردستان برگزار می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: با توجه به همکاری دولت سوریه در اجرای تعهداتش در چارچوب کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی، انتظار می رود شورای امنیت جلسات خود را به تکرار مواضع و ادعاهای بی اساس علیه دولت سوریه اختصاص ندهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
روسیه در نشست شورای امنیت از حق وتو علیه پیش نویس قطعنامه تمدید مکانیزم ارسال کمک های انسانی به سوریه از طریق مرزها استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکمنستان در نشست شورای امنیت این کشور برخی ازمقامات عالی رتبه را عزل و نصب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی تحولات دو روزه گذشته ناظر به فضای مذاکراتی می پردازیم.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۲:۳۵    
نشست شورای امنیت با محوریت بررسی قطعنامه 2231 و مذاکرات برجام در حالی برگزار شد که...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پس از پایان مذاکرات قطر، نشست شورای امنیت برای بررسی اجرای قطعنامه 2231، در حالی برگزار شد که در یک سوی معادله کشورهای غربی به تکرار ادعاهای غیر سازنده و اتهامات و خواسته های خارج از برجام تاکید کردند و در سوی دیگر چین و روسیه با تکیه بر حقانیت مواضع ایران خواستار تغییر رفتار غربی ها شدند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: ما به تدابیر جبرانی خود ادامه می دهیم، زیرا عدم اجرای تعهدات طرف های دیگر همچنان ادامه داردو تحریم ها به قوت خود باقی است. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت در خصوص اجرای قطعنامه 2231 و برجام اظهار کرد: ایران به دیپلماسی چندجانبه متعهد است که نتیجه آن باید تضمین کننده لغو موثر و قابل راستی آزمایی همه تحریم های غیرقانونی باشد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۴    
معاون دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی و صلح، طی نشست شورای امنیت برای بررسی میزان اجرای قطعنامه 2231، مدعی شد که اقدام های ایران در خصوص افزایش ذخیره اورانیوم غنی شده و خاموش کردن دوربین های نظارتی آژانس، پیامدهای سنگینی به دنبال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مواضع منطقی ایران و همراهی چین و روسیه در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره قطعنامه 2231 باعث شد کشور های غربی نتوانند توپ را به زمین ایران بیندازند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۲    
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، مجید تخت روانچی ، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل، صبح روز پنجشنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت در خصوص اجرای قطعنامه 2231 و برجام اظهار داشت ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان حاضر در جلسه شورای امنیت سازمان ملل اظهاراتی را درباره ایران مطرح کردند. به گزارش ایسنا، رزماری دیکارلو، نماینده سازمان ملل در جلسه شورای امنیت عنوان کرد که مدیر کل سازمان ملل در گزارش اخیر خود به اطلاع شورای امنیت رسانده است که ایران تصمیم گرفته تا دوربین های آژانس اتمی در چندین سایت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت در خصوص اجرای قطعنامه 2231 و برجام اظهار داشت ایران به دیپلماسی چندجانبه متعهد است که نتیجه آن باید تضمین کننده لغو موثر و قابل راستی آزمایی همه تحریم های غیرقانونی باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی توافق برجام امروز پنجشنبه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت از آمریکا خواست تحریم های ایران را رفع کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نشست شورای امنیت برای بررسی اجرای قطعنامه 2231 این شورا درباره برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای امنیت درباره توافق هسته ای ایران و ارائه گزارش شش ماهه دبیرکل سازمان ملل آغاز شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان قبل از آغاز نشست شورای امنیت برای بررسی روند اجرای قطعنامه 2231 بیانیه ای درباره ایران صادر کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
انگلیس، آلمان و فرانسه نوشتند: ما حمایت کامل خود را نسبت به تلاش های هماهنگ کننده برجام جهت احیای برجام ابراز می کنیم. ایران باید از این فرصت تا زمانی که از دست نرفته، برای نهایی سازی توافق استفاده کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا : نشست دوره ای شورای امنیت برای بررسی توافق برجام امروز پنجشنبه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نشست شورای امنیت برای بررسی اجرای قطعنامه 2231 این شورا درباره برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست شورای امنیت برای بررسی اجرای قطعنامه 2231 این شورا درباره برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در لندن درباره مشارکت غول تجهیزات ساختمانی جی سی بی انگلیس در پروژه های غیرقانونی رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک سازی در کرانه باختری هشدار داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان قبل از آغاز نشست شورای امنیت برای بررسی روند اجرای قطعنامه 2231 بیانیه ای درباره ایران صادر کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اعلام کرد که این کشور اجازه هیچگونه مداخله خارجی در بحران کشورش را نخواهد داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری سوریه "سانا"، بسام صباغ، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت در خصوص امور سیاسی این کشور خاطرنشان کرد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ژانگ جان نماینده چین در سازمان ملل در نشست شورای امنیت گفت، ناتو از طریق توسعه، بذر جنگ می کارد.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور اوکراین گفت: روسیه حق شرکت در بحث ها و رأی گیری درباره مسائل جنگ در اوکراین را که غیرقابل توجیه و دارای ماهیتی استعماری هستند، ندارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
دیمیتری پولیانسکی، معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت این سازمان گفت: عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین تا زمانی که اوکراین گلوله باران دونباس را متوقف نکند و هیچ تهدیدی از خاک این کشور وارد نشود ادامه خواهد داشت ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل گفت: عملیات نظامی روسیه تا زمانی که بمباران دونباس و تهدیدها از خاک اوکراین متوقف شود، ادامه خواهد داشت.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد روز سه شنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت در مورد اصلاحات شورا و بهبود روش های کاری آن، ضمن تاکید بر افزایش کارایی و اثربخشی شورای امنیت در پرتو ماهیت و دامنه درحال تغییر چالش های مربوط به صلح و امنیت بین المللی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل به حضور بدون مشورت قبلی ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین در نشست روز سه شنبه شورای امنیت سازمان ملل اعتراض کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون نماینده دائم هند در سازمان ملل با ابراز نگرانی عمیق کشورش نسبت به تحولات کرانه باختری، اورشلیم و غزه طی نشست شورای امنیت درباره مسئله فلسطین، گفت: ما به طور مداوم، تمام اعمال خشونت آمیز را محکوم کرده و خواستار توقف کامل آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت از مواضع غرب در قبال لیبی و حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها و سوریه با چراغ سبز آمریکا انتقاد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۰    
شفقنا- دیمتری بولیانسکی ،نماینده دائم روسیه در سازمان ملل از اقدامات اسرائیل در فلسطین و سوریه انتقاد کرد و گفت: این اقدامات با موافقت امریکا انجام و مانع از امکان احیای صلح می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۷    
منابع خبری از برگزاری نشست شورای امنیت برای بررسی شهرک سازی و خشونت صهیونیست ها علیه ملت فلسطین طی امروز (دوشنبه) خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تسنیم : مجید تخت روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل روز پنج شنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت در مورد افغانستان گفت: نیاز مطلق به تشکیل یک حکومت فراگیر در افغانستان که نماینده واقعی جامعه چند قومیتی کشور باشد، کاملا واضح است ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نشست شورای امنیت در مورد افغانستان با ابراز همدلی با مردم افغانستان و خانواده قربانیان زلزله اخیر در افغانستان گفت: ما در این زمان سخت در کنار مردم افغانستان ایستاده ایم و تاکنون دو محموله هواپیمای کمک های بشردوستانه را به مناطق زلزله زده ارسال کرده ایم ...