سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۱۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران کشور»

سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نجار گفت: با عنایت به آغاز فصل سرما و احتمال بارش برف و یخبندان در نقاط مختلف کشور و با توجه به آسیب شناسی و درس های آموخته شده از حوادث گذشته، دستورالعمل مواجهه با برف و کولاک به استانداران سراسرکشور ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به واسطه شیوع گسترده ویروس کرونا و به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بیست ودومین مانور سراسری زلزله وایمنی در مدارس و محلات در سال جاری برگزار نخواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نهایی شدن 25 سند و دستورالعمل های مربوط به مدیریت بحران کشور خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ابتدای سخنان خود در نشست تصویری اظهار داشت: این مجمع مشاوره های لازم را در راستای هماهنگی، تحلیل و توصیه در زمینه اولویت هایی که نیاز به اقدامات مشترک و هماهنگ شده را دارند ارائه می نماید. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نیاز فوری 2.5 میلیون خانه روستایی به نوسازی خبر داد و گفت: اینکه در زلزله اخیر ترکیه تعداد کشته ها کمتر از 200 نفر بود به دلیل ساخت و ساز امن بود. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از فاز دوم سامانه پیش بینی و هشدار سیل و زلزله و سامانه پیش بینی یخبندان پایتخت با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و شهردار تهران آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باید تلاش کنیم تا از نگاه بخشی نگری در دسترسی به اطلاعات خارج شده که از این طریق بتوانیم با بهره مندی از اطلاعات یکدیگر در جهت کاهش خسارت ها گام برداریم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ؛ اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در آئین رونمایی از بهره برداری از سامانه های سازمان مدیریت بحران شهرداری با بیان اینکه تهران یک کلان شهر ویژه است و با توجه به گسل های موجود که گاهی فعالیت هایی را هم در آنها مشاهده می کنیم ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: متولی اعلام تغییرات جوی، سازمان هواشناسی است و سایر دستگاه های اجرایی کشوری و استانی باید از نظرات کارشناسی این دستگاه تبعیت کنند.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از شهروندان ترکیه و مصدوم شدن برخی دیگر در حادثه زمین لرزه ازمیر، آمادگی ایران را برای اعزام نیروهای تخصصی، امدادی و درمانی به محل حادثه برای خدمات رسانی به زلزله زدگان اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین جزئیات حادثه وقوع زلزله 5.4 ریشتری در مرز استان های قزوین و همدان توضیحاتی داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها ، رضا کرمی محمدی بر اساس حکم اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور انجام هماهنگی های لازم، برنامه ریزی، تشکیل و سازماندهی تیم های جستجو و نجات شهری بر پایه الگوهای بین المللی (اینساراگ) به عنوان هماهنگ کننده و مجری این طرح منصوب شد. ...
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت تدقیق گسل و حریم آن در محدوده کلان شهرها تاکید کرد و گفت: در کرج حدود 54 هزار ساختمان بر روی گسل احداث شده که اگر فعال شود، حادثه عظیم انسانی در پیش رو خواهیم داشت.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروز بیمه حوادث اجتناب ناپذیر است و 10 سال است که لایحه همگانی شدن بیمه حوادث در مجلس به نتیجه نرسیده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نجار گفت: آنچه که در سیل 98 به عنوان یک تجربه مورد توجه قرار گرفت بحث پرداخت اجاره بها برای انتقال از مسکن موقت به دائم بود که به جای کانکس کار موفقی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت همکاری سازمان مدیریت بحران کشور و جمعیت هلال احمر برای مقابله با سوانح و کاهش اثرات حوادث طبیعی تاکید کرد و گفت: هلال احمر نیازمند جلب افزایش اعتماد عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه ابزارهای فرهنگی و هنری می توانند در کاهش خطرپذیری و افزایش تاب آوری شهرها نقش بسزایی داشته باشند، گفت: اکنون زمان اقدام برای اجرای برنامه های تاب آوری به وسیله گروه های مرجع و استفاده از تاثیرگذاری آنان در جامعه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر آمادگی کشور در زمان وقوع حوادث گفت: میزان موجودی و ذخایر انبارها، تعیین نقاط امن جهت برپایی سایت های اسکان اضطراری، تعداد و وضعیت موجود بالگردها جهت انجام عملیات امدادی به طور مستمر پایش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با هماهنگی های انجام شده میان سازمان هواشناسی و وزارت جهاد کشاورزی، ساز وکار لازم به منظور اطلاع رسانی بهنگام اخطاریه ها و اطلاعیه های هواشناسی به کشاورزان طراحی و در حال اجرا است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موقعیت در نظر گرفته شده برای اسکان اضطراری شهروندان تهرانی در زمان وقوع زلزله شدید را اعلام کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور وقوع زلزله شدید در تهران را در ابعاد یک حادثه بین المللی توصیف کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۵    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خسارت های وارد شده در پی آتش سوزی پلاسکو هنوز جبران نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حجم زیاد آتش سوزی در کشور اعلام کرد: سالانه 170 هزار آتش سوزی در کشور داریم که این آمارها نشان دهنده فعالیت زیاد آتش نشانان است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از 400 ساختمان در تهران مشابه پلاسکو مشکل ایمنی دارند که باید نسبت به ایمن کردن آنها توجه ویژه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۹    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آتش نشان های پایتخت از لحاظ دانش و تجربه در سطح مطلوبی قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها به شمار می آیند و به حق به عنوان بازوی کمکی مدیریت بحران تا به امروز شاهد فداکاری هایشان در زمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: طبق آمار 400 ساختمان در تهران شباهت زیادی به ساختمان پلاسکو دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۴    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پلاسکو یک حادثه محلی بود که به یک حادثه بین المللی تبدیل شد گفت: اختصاص نیم درصد درآمد 51ساله پلاسکو به ایمنی جلوی فاجعه را میگرفت.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
خدمت به مردم در هر جایگاهی بسیار ارزشمند است؛ آتشنشانان اما نوع خدمتشان با ایثار گره خورده، از این رو حماسه آفرینی آن ها برای نجات جان انسان ها، به منزله نجات جان بشریت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خوشبختانه قانون مدیریت بحران کشور به روزرسانی شد و نزدیک به 30 مورد از این قوانین نیاز به سند پشتیبان و دستورالعمل هایی داشتند که پژوهشکده سوانح طبیعی این وظیفه را برعهده گرفت و کارگروه های مختلفی را تشکیل داد که منجر به تدوین آئین نامه ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت:تاکنون گزارش خسارات ناشی از زمین لرزه مرز بین ترکمنستان و استان گلستان اعلام نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ابلاغ دستورالعمل اقدامات احتیاطی فصول پاییز و زمستان در مواجهه با مخاطرات طبیعی به استانداران و روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان های کشور خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۱    
روزنامه شهروند - وحید میرزایی: ضمیمه طنز روزنامه شهروند، با اتفاقات روزهای اخیر از مدیرت بحران در تهران تا نرخ دلار و تبریک به یک نماینده بابت بچه دار شدن، در قالب پیام های ارسالی خوانندگان شوخی کرده، که با هم می خوانیم. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی طی نامه ای به وزیر کشور از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تامین اعتبارات طرح کنترل آفت ملخ صحرایی در دوسال اخیر قدردانی کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست ویدئوکنفرانسی برنامه ریزی تبیین و همکاری اجرایی تاب آوری شهرهای استان همدان، نحوه اقدامات دبیرخانه در همدان با حضور ریاست رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و حضور مدیران کشوری و استانی به منظور ارائه طرح برنامه ریزی تبیین و همکاری اجرایی تاب آوری شهرهای استان همدان به ویژه شهر های همدان ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در جمع فرزندان ممتاز کارکنان سازمان با بیان اینکه بهره وری موثر نیروی انسانی در سازمان ها ارتباط مستقیم با بستر خانواده دارد، خطاب به دانش آموزان گفت: قرآن و آموزه های الهی را سرمشق زندگیتان قرار دهید و بدانید کلید رسیدن به موفقیت و خوشبختی در احترام پدر و مادر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور 30 میلیارد تومان بودجه برای مقابله با بحران در استان قزوین تصویب کرد که از این میزان 27 میلیارد صرف ایجاد زیرساخت های مقابله با بحران ها از جمله سوله و غیره و سه میلیارد تومان برای هلی پد اختصاص ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سال 87 یک کمپین جهانی زیر نظر سازمان ملل در راستای تاب آوری شهرها در برابر مخاطرات طبیعی راه اندازی شد که مکزیکو سیتی، استانبول و همدان در این طرح شرکت کردند.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر علی مرادی جناب آقای دکتر سید امیرحسین گرکانی ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نجار در چهارمین دوره جشنواره ملی روز جنگلبان که به صورت هم زمان با استفاده از بستر ویدیو کنفرانس در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مختلف کشور از جمله استان قم برگزار شد ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۵    
نشست تخصصی بیمه کشاورزی با مدیران کل سازمان مدیریت بحران سراسر کشور در یک ارتباط زنده تصویری از راه دور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: نگفتم فقط دعا کنید در تهران زلزله نیاید؛ گفتم بعد از انجام کارهای پیشگیرانه از جمله انتخاب استانهای معین برای کمک رسانی، دعا کنید در تهران زلزله نیاید.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست هم اندیشی با سمن ها و تشکل های مردم نهاد با بیان این که اساس کار در حوادث،مردم هستند، اذعان کرد: در واقع باید گفت مردم نقش اساسی و غیرقابل انکاری در مراحل مختلف مدیریت بحران از جمله پیشگیری و بازتوانی دارند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آمادگی این سازمان را برای کمک در جهت کاهش تلفات حادثه انفجار بیروت اعلام کرد.