چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۴۶Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت بحران کشور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص 3 هزار و 220 میلیارد تومان جهت تامین آب شرب در استان های کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۹    
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سند کاهش خطر حوادث و سوانح در کشور به صورت استانی تدوین می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 3220 میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب شرب اختصاص پیدا کرده که بر اساس نیاز استان ها توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه سه هزار و 220 میلیارد تومان اعتبار برای بخش آب شرب تصویب شده که این اعتبار با هماهنگی استانها صورت گرفته است، گفت: با این وجود همچنان مشکل آب شرب وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با تشریح آخرین وضعیت مناطق متاثر از زلزله در تبریز، اعلام کرد که خوشبختانه هیچ مورد خسارت ناشی از زمین لرزه گزارش نشده است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار صبح امروز استاندار خراسان شمالی با معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موضوع خسارت های وارد شده در زلزله اخیر به استان مورد بررسی قرار گرفت و تخصیص 118 میلیارد تومان تسهیلات تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در سفر به شهرستان خنداب در استان مرکزی ، از برخی نقاط حادثه خیز این شهرستان بازدید کرد .
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با همراهی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان، شهردار و فرمانداران روند مدیریت بحران در این شهرستان ها را مورد ارزیابی قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۴    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه سالانه 250 هزار نفر دچار آسیب و حادثه می شوند گفت: 17 تا 18 هزار نفر در تصادفات جاده ای کشته می شوند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با وجود فرهنگ سازی گسترده در سال های اخیر هنوز هم آمار کشته شدگان در تصادفات جاده ای بالاست به طوری که سالانه در جاده های کشور حدود 17 هزار نفر کشته و 250 هزار نفر دچار آسیب می شوند که حداقل 10 درصد آنها دچار معلولیت می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۴    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تجهیز و تکمیل مراکز اورژانس از اولویت های مدیریت بحران در کشور است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 25 هزار نفر سالانه طی حوادث رانندگی در ایران دچار آسیب های جسمی و حرکتی می شوند. به گزارش ایرنا؛ اسماعیل نجار روز سه شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس 115 مجموعه املاح معدنی ایران در اراک افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۴    
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: دو هزار میلیارد تومان برای استمهال تسهیلات کشاورزان و برای گذر از خشکسالی در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با وجود فرهنگ سازی گسترده در سال های اخیر هنوز هم آمار کشته شدگان در تصادفات جاده ای بالاست به طوری که سالانه در جاده های کشور حدود 17 هزار نفر کشته و 250 هزار نفر دچار آسیب می شوند که حداقل 10 درصد آنها دچار معلولیت می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص 3 هزار و 220 میلیارد تومان اعتبار برای کاهش تنش آبی ناشی از کمبود بارش ها و خشکسالی پیش رو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: سه هزار و 220 میلیارد تومان اعتبار برای کاهش تنش آبی ناشی از کمبود بارش ها و خشکسالی پیش رو در کشور اختصاص یافته است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از دستگاه های عضو ستاد ملی ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ خواست تا طراحی و اجرای اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار جدی خود قرار دهند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه های مدیریت بحران و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران صبح امروز وارد اراک شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مطالعات جابه جایی یا درجاسازی و مقاوم سازی روستای افسرآباد شهرستان اردل با اولویت از سوی یکی مشاوران برجسته کشور در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به چهارمحال و بختیاری سفر کرد، بازدید از پایگاه امداد هوایی استان، بازدید از دشت ممنوعه شهرکرد، شرکت در آیین کلنگ زنی سالن چند منظوره و فضاهای جانبی شهر هفشجان، شرکت در مانور چند منظوره امداد و نجات، شرکت در جلسه ستاد پیشگیری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۷    
گروه استان ها - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به تنش آبی در سطح کشور گفت: قریب به 52 درصد کاهش بارندگی در سطح کشور داریم و امیدی هم تا پایان سال آبی و زراعی نداریم ، در حال حاضر عمدتا از ذخیره سال 98 استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص سه هزار و 220 میلیارد تومان برای رفع تنش آبی استان های کشور خبر داد که مبلغ 18 میلیارد تومان آن سهم چهارمحال و بختیاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص 3000 میلیارد تومان اعتبار به صندوق توسعه بیمه کشاورزی خبر داد و گفت: همچنین 200 میلیارد تومان اعتبار به صندوق بیمه عشایری اختصاص پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مهم ترین بحرانی که در سفر یک روزه رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به چهارمحال و بختیاری مورد توجه قرار گرفت، موضوع کم آبی و خشکسالی های پی درپی این استان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نجار گفت:امسال 32 هزار و 200 میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی و مقابله با بحران خشکسالی در حوزه کشاورزی پیشنهاد شده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور پیش از ظهر امروز از دشت شهرکرد بازدید و تبعات خشکسالی این دشت را مورد ارزیابی قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه کاهش بیش از 50 درصدی بارندگی در کشور بحران هایی ایجاد کرده است، گفت: امسال با همه محدودیت های دولت سه هزار و 220 میلیارد تومان به بحث تامین آب شرب و مقابله با کم آبی در حوزه کشاورزی اختصاص پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه در سال جاری 500 میلیارد تومان اعتبار برای بحث مدیریت بحران در کشور در نظر گرفته شده است ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : تشکیل کمیته ای ملی برای استمرار آموزش ها در حوزه های مدیریت بحران و بازسازی با هدف ارتقا تاب آوری کشور در مقابله با حوادث طبیعی از برون دادهای این تفاهم نامه است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باتوجه به کاهش چشمگیر نزولات جوی در سال آبی جاری نسبت به میانگین دوره های مشابه گذشته پیشنهاد تامین اعتبار برای جبران خسارات خشکسالی عشایر و مدیریت تنش آبی سراسر کشور به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال گردید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفت و گو با میزان با اشاره لزوم اهمیت آمادگی مدیریت بحران شهرهای توابع تهران اظهار کرد: غیر از شهر تهران که مسئولیت مدیریت بحران آن با وزیر کشور است باقی شهرهای کشور مسئولیت ستاد مدیریت بحران با فرماندار است که باید از ظرفیت های موجود در زمان بحران ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۷    
رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موضوع خشکسالی در مناطق عشایری را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از پیش بینی اعتبار 32 هزار میلیارد ریالی برای مقابله با تنش های آبی و خشکسالی در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت- ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت : هم اکنون شاهد بحران کم آبی در سطح استان های شمالی هستیم و در این میان وضعیت سردهنه های کشاورزی در کل این استان ها یک خطر بسیار جدی است که بر اثر سیلاب تخریب شده اند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران گیلان با حضور نجار، معاون وزیر و رئیس ستاد مدیرت بحران کشور در سالن اجلاس اداره کل مدیریت بحران استان با موضوع محوری تأمین آب کشاورزی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در بخش کشاورزی به سمت پرداخت خسارت از طریق صندوق بیمه کشاورزی رفتیم و دولت از محل تبصره 13 قانون بودجه 3000 میلیارد تومان به این صندوق کمک خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به خشکسالی و احتمال بروز خسارت به کشاورزان گفت: دولت امسال 3 هزار میلیارد تومان بر اساس تبصره 13 قانون بودجه برای صندوق توسعه بیمه کشاورزی کمک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در پی کاهش منابع آب زراعی در گیلان ازجمله در سد سفیدرود که منابع آب پشت سد به حدود یک سوم رسیده، نجار رئیس ستاد مدیریت بحران کشور به گیلان سفر کرد و در جریان تنش آبی استان قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۸    
رشت- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با گلایه از بودجه کم این سازمان، گفت: امسال حدود هفت هزار و 500 میلیارد تومان از برنامه و بودجه درخواست کردیم اما 600 میلیارد تومان کنار گذاشته شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه های مدیریت بحران و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران راهی گیلان شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اهتمام دولت برای بازسازی مناطق آسیب دیده زلزله 29 فروردین سال جاری در استان بوشهر خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مهندس نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ،مهدی نادری را بعنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان منصوب کرد و از زحمات چندین ساله بختیاری مدیرکل سابق روابط عمومی تقدیر شد . گفتنی است نادری پیش از این رئیس دفتر سازمان مدیریت بحران کشور به عهده داشت .
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه فقط سال 98 برای ایران سال پر بارش بود، گفت: امسال با خشکسالی و کاهش بارندگی رو به رو هستیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از در نظر گرفتن اعتبار ویژه برای ترمیم سردهنه های کشاورزی سه استان شمالی خبر داد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آمل-معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به موجب مصوبه ای که مجلس شورای اسلامی داشته، تمام ساختمان های مسکونی امسال مکلف به بیمه اجباری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در آمل : بیمه اجباری ساختمان ها که قرار بود از اول امسال اجرایی شود لنگ بودجه است.