شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۲۰Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون رئیس جمهوری»

پانا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست کشور در دور دوم سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به البرز از شهرک صنعتی اشتهارد و کارخانه مپنا(مکو) بازدید کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ابراز داشت: امروز خط مقدم، رسانه است و خانم ها در خط مقدم رسانه هستند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهوری با احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، حامد صبوری مدیرکل امور مجلس و همکاران دفتر امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به مناسبت ایام سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس دیدار و از زحمات و تلاش های صادقانه آنان تقدیر و تشکر نمود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۴:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، در ویژه برنامه روز دانشجو گفت: مشاغل خانگی در این دولت رشد بسیار خوبی داشته و 80درصد مجوزهایی که داده شده، مربوط به مشاغل خانگی بانوان بوده است. برای اولین بار در این دولت بانوانی از جانب رئیس جمهوری در شوراهای عالی منصوب شدند ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
کاشف اسرار – معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور با اهدای لوح تقدیر، از تلاش مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان در راستای حمایت از استعدادهای برتر تجلیل کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
پادشاه اردن در جریان دیدار با معاون رئیس جمهوری آمریکا ضمن هشدار نسبت به پیامدهای تداوم جنگ علیه نوار غزه بر صلح و امنیت جهانی، تاکید کرد که این امر منجر به افزایش خشونت و سوق دادن منطقه به سمت فاجعه می شود و همه بهای آن را پرداخت خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴    
رئیس امارات و معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت وگو کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس : معاون رئیس جمهور آمریکا اذعان کرد که تعداد غیرنظامیان بی گناهی که این اسرائیل در غزه به شهادت رسانده، بیش از حد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کامالا هریس معاون رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده اجازه جابجایی اجباری فلسطینی ها را نمی دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۲    
رئیس سازمان محیط زیست کشور در سفر به خراسان شمالی، پس از افتتاح طرح های زیست محیطی در پتروشیمی خراسان و شرکت و سخنرانی در افتتاحیه ی چهل و ششمین دوره ی مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در بجنورد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نخستین مدرسه از مجتمع آموزشی خیّری سرای ایرانی در پردیسان قم با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور افتتاح شد. در این مراسم جمعی از مسئولان ملی و استانی و از جمله حجت الاسلام حامدی، امام جمعه پردیسان و جمعی از خیرین مدرسه ساز حضور داشتند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : معاون رئیس جمهوری آمریکا با پیشنهادهای کاخ سفید درباره آینده غزه پس از جنگ به امارات متحده عربی سفر کرده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری ناترازی و کسری بودجه را یکی از عوامل مؤثر در ایجاد تورم در جامعه دانست و افزود: امسال تلاش کردیم هزینه ها را با درآمدها هم سان سازی کنیم و برخی هزینه ها را کاهش دهیم تا دولت مجبور به انجام اقدامات تورم زا نشود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه با تمام توان برای حل مشکلات مردم قم تلاش می کنیم، گفت: در بخش مونوریل، مترو، حل مشکلات مرتبط به ریزگردها، فرودگاه قم، فاضلاب، توسعه زیرساخت های آموزشی و ورزشی و تامین اعتبارات مرتبط به مسکن و... اعتبارات خوبی به قم تخصیص می یابد
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پروژه بازیافت آمونیاک پساب مجتمع پتروشیمی خراسان امروز (نهم آذر ماه) توسط علی سلاجقه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی پروژه بازیافت آمونیاک پساب مجتمع پتروشیمی خراسان امروز (نهم آذر ماه) توسط علی سلاجقه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به بهره برداری رسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عالی بسیج دانش آموزی عصر امروز 8 آذر 1402 با و رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و سردار مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۴    
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به برنامه های مختلف در حوزه خانواده و دختران گفت تخصیص بودجه برای بازماندگان از تحصیل و تجهیز هنرستان ها با نگاه دخترانه و تکمیل و تجهیز پارک های بانوان در سفرهای استانی دولت مورد تاکید است. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰    
معاون رئیس جمهوری اندونزی تاکید کرد که کشورهای مسلمان باید حول یک ماموریت و چشم انداز برای توسعه صنعت حلال جهانی متحد شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری با اشاره به نگرانی هایی که در بحث طرح گردشگری آشوراده وجود داشت، گفت برای کاهش نگرانی ها و به این جهت که خیال مردم راحت شود، صندوق ملی محیط زیست به این طرح ورود کرد تا مردم بدانند که محیط زیست پیگیر اجرای مسئله با رعایت تمام الزامات است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۲    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از اهمیت صنایع دستی و گردشگری در کنگره ملی زنان تاثیرگذار خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای سیاستگذاری دومین کنگره ملی بانوان تاثیرگذار که به ریاست معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در فرهنگسرای خانواده برگزار شد، مریم جلالی دهکردی به عنوان یکی از اعضای رسمی این شورا معارفه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: مساله ایجاد و راه اندازی مهد های کودک در سازمان ها و ادارات، رو به جلو و جدی گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۸    
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری جدید اکوادور در نخستین روز آغاز به کار خود، با صدور حکمی رسمی، معاونی با عنوان و دستورکار منحصر به فرد همکار صلح و جلوگیری از تشدید درگیری میان اسرائیل و فلسطین منصوب کرد که نقطه عطفی تاریخی در سابقه تعهد این کشور برای دستیابی به صلح جهانی تلقی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و شصتمین جلسه شورای اجتماعی کشور با حضور رحیمی وزیر دادگستری، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با محوریت آسیب های اجتماعی و همچنین بررسی طرح و الگوی مجتمع شوق زندگی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سیاست های توسعه دریامحور با رعایت ضوابط زیست محیطی همواره مورد تاکید دولت بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری کنیا گفته است که دست کم 80 هزار خانوار در سراسر این کشور در هفته گذشته تحت تأثیر بارندگی شدید، سیل و رانش زمین قرار گرفته اند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر کشور در جلسه شورای اجتماعی کشور تاکید کرد: باید ضعف ها و نواقص الگوهای مداخلات در حوزه آسیب های اجتماعی شناسایی و برطرف شود. یکصدو شصتمین جلسه شورای اجتماعی کشور روز یکشنبه با حضور رحیمی وزیر دادگستری ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۵    
تهران- ایران پرس: معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران در امور زنان و خانواده با اشاره به دیدار اخیر خود با دبیر کل سازمان همکاری اسلامی گفت: نقطه اشتراک بسیار زیادی بین کشورهای اسلامی در خصوص مساله زنان وجود دارد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
با حمایت مدیریت بخش خصوصی و با حضور معاون رییس جمهور، قراداد ارتقای کیفی نفت کوره پالایشگاه کرمانشاه منعقد شد
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۱    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: طرح آذر، برای سوادآموزی زنان عشایر و روستایی بود که به همت دختران با موفقیت انجام شد. به گزارش مهر؛ انسیه خزعلی مراسم اختتامیه جشنواره ملی بهیندخت با اشاره به این دختر و زن نقش ویژه ای در عالم هستی دارد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سفر اخیر علی باقری کنی معاون حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه به ژنو و سفر محمد مخبر معاون رئیس جمهوری به چین در حالی که سردی گفت و گوها با غرب بیش از گذشته نمایان شده، تلاش تهران برای خروج از فضای متاثر از جنگ را به نمایش گذاشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ می گوید که تاکر کارلسون از پربیننده ترین مجری های خبر تلویزیونی در آمریکا و شبکه فاکس نیوز را به عنوان معاون رئیس جمهوری خود در نظر می گیرد./ایسنا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار دبیر کل سازمان همکاری های اسلامی خواستار تشکیل کارگروه ویژه خانواده در این سازمان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۹    
تهران-ایرنا- هان جِنگ معاون رئیس جمهوری چین در دیدار با سلطان عبدالله سلطان احمد شاه پادشاه و انور ابراهیم نخست وزیر مالزی برگسترش همکاری های دو جانبه پکن با کوالامپور تاکید کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه از مخالفت این کمیسیون با پیشنهاد دولت مبنی بر ارائه لایحه بودجه به صورت دوساله خبر داده و گفته است که بودجه کشور به صورت سالانه ارائه می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سنگاپور می گوید جهان با لحظه ای خطرناک رو به رو است. اما معاون رئیس جمهوری چین می گوید دیدارهای اخیر با ایالات متحده سیگنال مثبتی را ارسال کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان گفت وگوی تلفنی با رئیس رژیم صهیونیستی بر تمرکز دولت آمریکا روی آزاد کردن اسرای دربند جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
هزاران نفر از شهروندان ونزوئلا از جمله معاون رئیس جمهور این کشور، سه شنبه 16 آبان 1402 در حمایت از مردم فلسطین در کاراکاس گردهم آمدند و پایان نسل کشی و بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی را خواستار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امارات و ولیعهد بحرین به صورت جداگانه با معاون رئیس جمهوری آمریکا درخصوص تحولات نوار غزه و افزایش کمک های بشردوستانه به غیرنظامیان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از تلاش های مجموعه وزارت نفت، وزیر نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برای استفاده حداکثری از توان شرکت های دانش بنیان داخلی قدردانی و تشکر کرد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۳    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه از روزهای نخست بمباران ها در غزه، کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در این معاونت تشکیل شده، تأکید کرد که هدف رژیم جعلی اسراییل مشروع نشان دادن خود و سپس مشروع نشان دادن جنایت های خود به عنوان دفاع از خود است ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور مجلس رئیس جمهوری از مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش وپرورش تجلیل کرد. به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش؛ سیدمحمد حسینی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۷    
تهران- ایرنا- بیش از هزار نفر از شهروندان ونزوئلا از جمله معاون رئیس جمهوری این کشور، در حمایت از فلسطین در کاراکاس گردهم آمدند و پایان نسل کشی و بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی را خواستار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری با تاکید بر تثبیت قدرت جهانی ایران گفت: این مهم به مدد انقلاب و جوانان مسلمانی است که در این مسیر خون داده اند و راه رشد این ملت در امتداد راه و شناخت شهدا است.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۱    
معاون رئیس جمهوری عملیات طوفان الاقصی را شکستی جبران ناپذیر برای رژیم صهیونیستی اعلام کرده است و اکنون حتی مردم کشورهای غربی نیز حمایت خود را از حقوق مردم فلسطین اعلام کرده اند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه علم و فناوری: ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا، به همراه کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده، و سایر رهبران جهان در نشست سران به میزبانی بریتانیا بار دیگر گرد هم آمدند تا کلیات اهمیت مهار خطرات ناشی از پیشرفت های سریع هوش مصنوعی را به بحث و گفتگو بگذارند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : معاون رئیس جمهوری آمریکا طی چند روز آینده به لندن سفر می کند تا با نخست وزیر انگلیس درباره آخرین تحولات غزه و جنگ در اوکراین گفت وگو کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای گفت که ایالات متحده مطمئا قصدی برای اعزام نیروهای رزمی آمریکایی به سرزمین های اشغالی یا غزه در میان نگرانی از وقوع درگیری گسترده تر منطقه ای ندارد. ...