چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۰۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سالگرد انقلاب»

خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۷    
امسال بیستمین سالگرد انقلاب رز در گرجستان است، اخیراً شورش های جدی در این کشور رخ داده است، تحلیلگران نگران هستند که ممکن است انقلاب رنگی دیگری در گرجستان رخ دهد و این کشور به اوکراین دوم تبدیل شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امیرحسین شمس، پژوهشگر تاریخ معاصر: پرویز ثابتی نام شخصی است که این روزها در ایام چهل وچهارمین سالگرد انقلاب اسلامی بیش از سال های قبلی به زبان آمده است. اما چرا؟ او چه کسی است که نامش در زبان هاست؟ چه کاری انجام داده است؟ ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ادامه احقاق حق مردم بحرین از نظام بحرین در نقطه تواصل شبکه العالم رصد می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با قرار گرفتن در دوازدهمین سالگرد انقلاب بحرین، واکنش ها به ادامه مصادره حقوق مردم در برخورداری از عدالت اجتماعی و سیاسی در نقطه تواصل شبکه العالم بررسی می شود ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۳    
حوزه/ اولین کنفرانس معارضان رژیم آل خلیفه در خارج، همزمان با دوازدهمین سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین با حضور متفکران، سیاستمداران، فعالان و روحانیون بحرینی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سمینار انقلاب اسلامی: ذات و رمز تداوم و بقای آن به مناسبت چهل وچهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، با حضور اندیشمندان و صاحب نظران در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات تنیس نونهالان و نوجوانان پسر آذربایجان غربی ویژه برگزاری اعیاد ماه رجب و چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در آکادمی تنیس ارومیه برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک مردم سالاری جسورانه در ایران حاکم است. هیچ نظامی در جهان این ریسک را نمی کند که سالگرد انقلاب یا روز ملی، مشروعیت نظام خود را به حضور پرو پیمان مردم در یک حضور حماسی در خیابانها نه در پایتخت بلکه در تمام شهرها و روستاها منوط کند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۵    
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: اگر در آن مقطع زمانی من سرمربی نبودم، پس چه کسی نفر اول کادرفنی یا همان مربی اول بوده است. رسول هاشم کندی در گفت وگو با میزان، درباره موافقت رهبر انقلاب با عفو گسترده محکومان همزمان با سالگرد انقلاب اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله خطاب به آمریکایی ها تاکید کرد: هرکس که میخواهد لبنان را به سمت آشوب و فروپاشی سوق دهد باید انتظار هرآنچه که به ذهنش خطور نمی کند، داشته باشد. اگر شما لبنان را به سمت آشوب سوق دهید باید منتظر آشوب در تمام منطقه و در رأس آن آشوب در اسرائیل، دست پرورده تان باشید.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه رسانه های جهانی در قبال تظاهرات میلیونی مردم ایران که به مناسبت سالگرد انقلاب اسلامی بود، سکوت کردند، گفت: به هر کس بر روی فروپاشی جمهوری اسلامی حساب باز کرده بود، باید گفت که نتیجه گیریهایش اشتباه بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان گفت که مردم ایران با راهپیمایی سالگرد انقلاب تأکید کردند که به مسیر خود ادامه خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله خطاب به آمریکایی ها تاکید کرد: هرکس که میخواهد لبنان را به سمت آشوب و فروپاشی سوق دهد باید انتظار هرآنچه که به ذهنش خطور نمی کند، داشته باشد. اگر شما لبنان را به سمت آشوب سوق دهید باید منتظر آشوب در تمام منطقه و در رأس آن آشوب در اسرائیل، دست پرورده تان باشید.
پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به مناسبت چهل وچهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، سمینار انقلاب اسلامی: ذات و رمز تداوم و بقای آن را با حضور اندیشمندان و صاحبنظران، در فاصله بعثت انقلاب تا بعثت نبوی، در روزهای دوشنبه و سه شنبه اول و دوم اسفند 1401 از ساعت 9 تا 19 برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۳    
حوزه/ جشن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در هند برگزار شد.
شوشان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شوشان سجاد خراسانی: در ایران صنعت فولاد از جمله صنایعی است که پس از انقلاب ایجاد و بومی سازی شده و مجموع اقدامات انجام شده در این خصوص در نهایت ایران را تا این لحظه در جایگاه دهم تولید فولاد در جهان قرار داده و سهم قابل توجهی را در زمینه اشتغال زایی و ارزآوری برای کشور به ارمغان آورده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۵    
مسابقات تنیس نونهالان و نوجوانان دختر آذربایجان غربی ویژه برگزاری چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در آکادمی تنیس ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶    
جانشین دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین، بحرینی ها درمسیر انقلابشان و آرمان فلسطین ثابت قدم هستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه مغولستان روز ملی جمهوری اسلامی ایران را به وزیر امور خارجه کشورمان تبریک گفت. خبرگزاری میزان – باتس تسگ باتمونخه ، وزیر خارجه مغولستان، طی پیامی روز ملی جمهوری اسلامی ایران را به حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان تبریک گفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با طلوع چهل و پنجمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آیین گرامیداشت روز ملی ایرانیان در لندن برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۵۰    
حوزه/ به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، مراسمی به همت مرکز البصیره خیبر پختونخوا پاکستان در کوهات برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
مدیر دفتر سیاسی ائتلاف 14 فوریه بحرین به مناسبت دوازدهمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۰    
در سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین، مردم این کشور در مناطق مختلف با شرکت در راهپیمایی ادامه انقلاب را تا تحقق اهداف آن خواستار شدند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری جشن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در مسکو خبرساز شده است. به بهانه این جشن نگاهی به روابط ایران و روسیه در یک سال گذشته و در دولت رئیسی داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهر ورشو پایتخت لهستان برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
چندین منطقه بحرین شاهد تظاهراتی در مخالفت با سیاست های سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه بود که معترضان بر ادامه تحرکات مسالمت آمیز مردمی تا رسیدن به اهداف انقلاب 14 فوریه تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دوازدهمین سالگرد انقلاب بحرین سران این انقلاب در یک نشست خبری ضمن تاکید بر ادامه مبارزات مردمی تا تحقق خواسته های ملت بحرین به شماری از دستاوردهای این انقلاب اشاره کردند و و برنامه های خود را برای تداوم آن توضیح دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وب سایت های فرودگاه بین المللی و خبرگزاری دولتی بحرین همزمان با سالگرد انقلاب 14 فوریه بحرین هک شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۵    
حوزه/ به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، علیرغم برفباری شدید، جشن یوم الله با شکوهمند در کارگیل هند برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲    
حوزه/ به همت مجلس وحدت مسلمین پاکستان سمیناری به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران با عنوان انقلاب اسلامی تجلی گاه وحدت اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۱    
رژیم آل خلیفه در دوازدهمین سالگرد انقلاب 14 فوریه ملت بحرین تعدادی از جوانان بحرینی را بازداشت کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
این نشریه نوشت: این اقدام برای دولت مجارستان که با افتخار خواستار توسعه روابط عمیق تر با ایران است مساله ای عادی است، اما حضور لهستان تعجب آورتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رهبر معنوی انقلاب بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت دوازدهمین سالگرد انقلاب بحرین اعلام کرد که این روز برای تجدید میثاق با تغییر واقعیت سیاه در بحرین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۵    
مردمی که با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، آغاز چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند؛ مطالباتی هم داشتند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقای جلال طالبانی، [رهبر اتحادیه میهنی کردستان عراق]، با جمعی از سران گروه های معارض عراقی از کرد و عرب و ترکمن و سوسیالیست و کمونیست و شیعه و سنی آمدند. همه آن ها صحبت های کوتاهی نمودند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۱    
بیانیه ی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی را در ادامه می خوانید: اِسْتَعْمِلِ الْعَدْلَ وَاحْذَرِ الْعَسْفَ وَالْحَیْفَ فَاِنَّ الْعَسْفَ یَعودُ بِالْجَلاءِ وَالْحَیْفَ یَدْعوا اِلَی السَّیْفِ ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دستاوردهای دوازدهمین سالگرد بزرگترین انقلاب بحرین علیه رژیم متجاوز و اشغالگر آل خلیفه و ادامه مبارزات مردمی در حدیث بحرین شبکه العالم بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۲    
علی صبری، وزیر امور خارجه سری لانکا، طی پیامی، چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی را به دکتر امیرعبداللهیان تبریک گفت. علی صبری، وزیر امور خارجه سری لانکا، طی پیامی، چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی را به دکتر امیرعبداللهیان تبریک گفت. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۷:۴۵    
رییس فدراسیون ورزش سه گانه گفت: دشمنان سعی کردند برخی از ورزشکاران و قهرمانان را با آرمان ها و ارزش های انقلاب و جمهوری اسلامی در تضاد قرار دهند. شهرام گودرزی در گفت وگو با میزان، درباره موافقت رهبر انقلاب با عفو گسترده محکومان همزمان با سالگرد انقلاب اسلامی ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۱    
مراسم بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل سرکنسولگری ایران در کویته مرکز ایالت بلوچستان در جنوب پاکستان برگزار شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی کیهان نوشت : از حماسه حضور ملت ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نباید به سادگی عبور کرد. جشن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران حاوی نکات قابل تأملی در سپهر سیاسی و اجتماعی این مرز و بوم است. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین راجا ناصر عباس جعفری رئیس مجلس وحدت مسلمین پاکستان در پیامی چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را به مسلمانان جهان تبریک گفت. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جشن 44مین سالگرد انقلاب اسلامی ایران با حضور کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه و مقامات روسی از جمله الکساندر نوواک، معاون نخست وزیر این کشور در هتل ریتز کارلتون مسکو برگزار شد؛ یکی از مجلل ترین و گران ترین هتل های پایتخت روسیه که در کنار میدان سرخ و کاخ کرملین واقع شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کره شمالی در پیامی به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران، سالگرد انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷    
پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان به مناسبت سالگرد انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی منتشر شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سحرگاه 22 بهمن 1368 در حالی که مردم ایران و شهروندان استان همدان آماده حضور در جشن سالگرد انقلاب اسلامی بودند، انتشار خبر یک فاجعه، شهر همدان و کل این استان ایران را تکان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۰    
22 بهمن 1401 هم در قاب دوربین خبرنگاران صداو سیما جاودانه شد و مردم بار دیگر با حضور خود سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ستاره صبح:مراسم راهپیمایی مردم در 22بهمن طبق روال هرساله با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد.در ادامه گزارشی از این مراسم می خوانید: مراسم راهپیمایی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بودکه می خواست آزاد کننده ی مردم از بند استبداد و استعمار وتامین کننده حقوق اساسی،کرامت وحرمت آنها باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
مردم در نقاط مختلف خراسان شمالی به شکرانه این پیروزی بزرگ و بی نظیر، چهل و چهارمین سالگرد انقلاب را جشن گرفتند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه هم میهن درسرمقاله خود با عنوان حمایت از مسیر این گونه آورده است: دهه فجر امسال از یک نظر متفاوت با همیشه بود، عفو گسترده پیش از 22 بهمن و سخنرانی آقای رئیسی در مراسم سالگرد انقلاب درباره ایجاد تسهیلات بی سابقه برای بازگشت و طبعا رفت وآمد همه ایرانیان خارج از کشور به میهن و موافقت ...