جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۴:۱۷Oct 2020 23

جدیدترین‌های «حمایت از مصرف کنندگان»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۹    
بجنورد- کرمیان فر، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 35 هزار و 360 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در استان صورت گرفت که از این تعداد هزار و 492 واحد متخلف شناسایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت از شناسایی 4 داروخانه متخلف در طرح نظارت بر قیمت مصوب ماسک سه لایه در زاهدان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۰۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار می گوید اگرچه تصمیم گیران با قصد حمایت از مصرف کنندگان و کاهش قیمت های نهایی محصولات فولادی دست به این اقدامات می زنند ولی متاسفانه این اقدامات نهایتا به کاهش قیمت نهایی منجر نشده و تنها به التهاب بازار و توزیع رانت منتهی می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: یک واحد نانوایی در استان به اتهام عرضه خارج از شبکه 500 کیسه آرد به ارزش 246 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان از انجام 2 هزار و 890 بازرسی و ارسال 157 پرونده تخلف به ارزش بیش از 290 میلیون ریال به مراجع ذیربط در طرح نظارتی ویژه ایام بازگشایی مدارس در این استان خبر داد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر گفت: تنظیم و نبض بازار آهن اسفنجی ایران در دست شرکت توسعه آهن و فولاد قرار دارد که در راستای حمایت از مصرف کنندگان و صنایع کوچک توانستیم بخشی عمده از بار کشور و بخشی از نوسانات و تغییرات نرخ محصولات فولادی داخل کشور را کنترل کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- آنا پوپووا رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان روسیه موسوم به روس پاترب نادزور اعلام کرد: اکثر افراد مبتلا به بیماری کرونا در روسیه از کارکنان ادارات و دفاتر دولتی و خصوصی هستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بعد از روی کار آمدن مجلس یازدهم و ارائه طرح عرضه خودرو در بورس که بر مبنای آن قیمت نهایی براساس عرضه و تقاضا تعیین خواهد شد، کمیته خودرو طی هفته گذشته مجدد شورای رقابت را از قیمت گذاری خودرو های داخلی کنار گذاشته و دوباره سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را تا زمان تصویب طرح خودرویی مجلس ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: ظرفیت تولید مواد اولیه ماسک در کشور، پوشش دهنده تولید روزانه 21 میلیون انواع ماسک صنعتی، صنفی و کارگاهی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی رایزنی خودروسازان با وزارت صمت، بار دیگر قیمت گذاری خودرو از شورای رقابت گرفته و به سازمان حمایت از مصرف کنندگان سپرده شد تا شاید با قیمت گذاری در حاشیه بازار، زیان انباشته خودروسازان که به 10هزار و 500میلیارد تومان رسیده است، کاهش یابد.
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شرایط بازار خودرو متاثر از فضای کلی اقتصاد در وضعیت ملتهبی قرار گرفته است و در این شرایط بسیار دشوار است که بتوان راهکارهای اجرایی برای بهبود اوضاع ارایه کرد. در این میان برخی اخبار حاکی از آماده شدن طرحی در مجلس برای حذف شورای رقابت و تعیین قیمت خودرو 5درصد زیر قیمت بازار و... شنیده می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: ظرفیت تولید مواد اولیه ماسک در کشور، پوشش دهنده تولید روزانه 21 میلیون انواع ماسک صنعتی، صنفی و کارگاهی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در 2 ماه گذشته پنج انبار محل نگهداری کالا از جمله لاستیک، روغن موتور و آرد توسط بازرسان این سازمان و با همکاری پلیس امنیت اقتصادی کشف شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
همانقدر که گرانی قیمت خودرو سرو صدا به راه انداخته ، قیمت گذاری خودرو هم جنجالی شده است. اینکه بالاخره شورای رقابت باید قیمت گذاری ها را انجام بدهد یا این مسئولیت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان محول می شود؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهرداد ایزدی مدیرکل برنامه ریزی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به پیشرفت دستگاه های مختلف برای عملیاتی شدن سامانه جامع تجارت، از بخشنامه هفته گذشته معاون اول رئیس جمهور برای اتصال همه دستگاه ها از جمله گمرک به این سامانه خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات استان تهران در گفتگو با محمدحسین هاشمی مجری برنامه بازار تهران گفت: برای گردش بازار تمامی نهادهای مربوطه باید بر بازار نظارت داشته باشند. سازمان حمایت از مصرف کنندگان نقش بسیار مهمی در ساماندهی بازار دارد و بازویی برای رسیدگی به تخلفات بازار است ...
اقتصاد آنلاین / تحریر نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه ظرفیت تولید روزانه 21 میلیون ماسک را داریم، گفت: سهمیه مواد اولیه 25 واحد خاطی تولیدکننده ماسک قطع شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۵۷ سایت دیگر  
می متالز - کمیته سیاست گذاری خودرو از تصویب انتقال قیمت گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان در نشست اخیر خود خود خبر داد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدت ها است که وزارت صمت، شورای رقابت، کمیته خودرو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان در جلسات متعدد اقدام به شروط مختلف برای قرعه کشی محصولات ایران خودرو و سایپا می کنند و در این سیاستگذاری ها تلاش می کنند که مطمئن شوند که خودرو به مصرف کننده واقعی می رسد و به این منظور به دفعات شرایط ورود به روند قرعه ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تنها پس از 4 ماه، نرخ پروازها توسط ایرلاین ها افزایش 2 برابری خواهدداشت.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۴    
انجمن سیمان از موافقت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش نرخ سیمان خبر داد. افزایش قیمت سیمان پاکتی به میزان هر تن 400،000 ریال نسبت به قیمت های مصوب صورت پذیرفت.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی با توجه به تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا قطع شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۴    
بهنام اتحاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جهرم گفت: به دلیل اشکال به وجود آمده در سامانه کشوری انجمن حمایت ، انتخابات انجمن که قرار بود شنبه 19 مهرماه برگزار شود به تعویق افتاده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: سهمیه مواد اولیه واحدهای خاطی با توجه به تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا قطع شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
انجمن سیمان از موافقت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش نرخ سیمان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
انجمن سیمان از موافقت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش نرخ سیمان خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
شروط ثبت نام خودرو این روزها مورد بحث بسیاری از کارشناسان این صنعت قرار گرفته است. موضوعی که بسیاری را دچار مشکل می کند. به گزارش روز نو :اردیبهشت ماه امسال بود که برای سامان دادن به بازار خودرو وزارت صمت، شورای رقابت، کمیته خودرو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان جلسه ای را برگزار کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 14 هزار و 768 مورد گزارش مردمی در مرکز استان و شهرستان ها دریافت و رسیدگی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
محمدابراهیم صداقت گفت: در 6 ماهه نخست امسال 3 هزار و 668 پرونده تخلف برای متخلفان بازارتشکیل شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، عباس تابش با بیان این که در 6 ماهه نخست امسال 111 هزار و 337 فقره گزارش و شکایت مردمی در خصوص کالا و خدمات دریافت شده است، گفت: از مجموع شکایات دریافتی 110 هزار و 366 فقره معادل 99 درصد قابل پیگیری و 971 فقره معادل یک درصد غیر قابل پیگیری بوده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
لاستیک جزو کالاهایی بود که ارز دولتی دریافت می کرد اما پس از خط خوردن این کالا از لیست شماره یک و ارجاع منبع تامین ارز تولیدکنندگان و واردکنندگان به ارز نیمایی قیمت ها آشفته شد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت موبایل این روزها همزمان با افزایش نرخ ارز و رشد تقاضا از سوی خانواده ها بالا رفته که جای دستگاه های نظارتی و تعزیرات در سامان دهی این وضعیت خالی است. اما قیمت گوشی در سایت 124 متعلق به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان چه رقم هایی را دنبال می کند؟
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 67 هزار و 786 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی سراسر استان توسط بازرسان این انجام و دو هزار و 23 واحد صنفی متخلف شناسایی شد
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
غلامرضا بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی، اصناف باید کالاهای موجود در فروشگاه خود را شناسه دار کنند ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از روابط عمومی و صنعتی شرکت آلومینیوم ایران ، نشست دکتر تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با مهندس مجیدی، مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در محل این شرکت برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: هزار و 820 مورد گزارش مردمی در مدت اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از سامانه 124 دریافت و با بررسی این گزارش ها سه میلیارد و 102 میلیون ریال در حق شاکیان برگشت داده شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان می گوید در حال حاضر شکایت های متعددی در حوزه خودرو به سازمان حمایت رسیده است که برخی از آنها در سازمان تعزیرات تعیین تکلیف شده و مابقی در انتظار رای است تا نتیجه عدم ایفای تعهدات مشخص شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از موافقت اولیه دادستان کل کشور برای کمک دادستانی ها به این سازمان در نظارت بر قیمت کالا ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۱    
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان گفت: در نشست های سازمان حمایت خواسته ایم گشت مشترک تعزیرات به مبادی ورودی کالا از کارخانه های داخلی یا بنادر و گمرک ها منتقل شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- تهوری،معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان گفت: امکان تامین گاز مایع مصرف کنندگان تنها از طریق ثبت نام در سامانه سدف میسر خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عباس تابش معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درباره وضعیت بازرسی ها و نظارت ها بر بازار اقلام اساسی گفت: برنامه ریزی کرده ایم که گشت بازار را از کف بازار به سمت مبادی ورود کالا یعنی واحد های تولیدی، اقلام در گمرکات و بنادر که بیشترین تاثیر را در بازار دارند ببریم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری : سازمان راهداری هیچ علاقه ای به توزیع تایر ندارد، اما از آنجا که مسئولیت حمایت از مصرف کنندگان این کالا را برعهده دارد به این حوزه وارد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
تابش در بازدید از شرکت آلومینیوم ایران در اراک گفت: مشکلات شرکت ایرالکو در آینده ای نزدیک با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مرتفع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۲    
گروه استان ها- معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه "سامانه گارانتی سازمان حمایت راه اندازی می شود" از اختصاص شناسه و کدرهگیری به کالاهای تولید داخل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: واحد غیرقانونی و متخلف که به صورت مخاطره آمیز نسبت به شارژ گاز ال پی جی(گازخانگی ) اقدام می کرد در زاهدان شناسایی شد.
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اختیارات این سازمان را محدود توصیف کرد و ضمن ارائه توضیحاتی درباره افزایش قیمت تخم مرغ و مواد پتروشیمی، از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط وزارت صمت اظهار بی اطلاعی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ارغنده پور، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها و نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: درج قیمت برروی کالا در سه قانون تعزیرات حکومتی ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اصلاحیه قانون نظام صنفی تاکید شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از اعلام نرخ جدید تخم مرغ در سراسر نقاط استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان ،علی اصغر اصغری در این رابطه افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴    
گروه استان ها - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت اردبیل گفت: با هدف حمایت از برنامه های تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان برنامه های اساسی مبنای کار قرار گرفته و برخورد جدی با افزایش قیمت بی منطق کالا در دستور کار قرار دارد.