دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۴۴Sep 2020 28

جدیدترین‌های «وزارت صمت»

خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: به اعتقاد من فضای مجلس تقریباً نسبت به ایشان مثبت است. در حال حاضر که کمتر از یک سال از عمر دولت باقی مانده است، صحیح نیست که این وزارتخانه بدون سرپرست باشد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
پورابراهیمی که ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم را برعهده دارد، در تاریخ 5 شهریور درخصوص حکم مدیرعاملی شرکت معدنی گهر زمین ، نامه ای به سرپرست وزارت صمت می زند تا در زمان سرپرستی وی هیچ حکم جدیدی صادر نشود و عزل و نصبی صورت نگیرد!
آنا / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو در حالی برگزار شد که از حضور اصحاب رسانه به سالن مراسم جلوگیری شد که این گونه اقدامات به معنای کاهش شفافیت دربرگزاری قرعه کشی است.
اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رییس سازمان نظام مهندسی معدن گفت: تفاهم نامه ارزشمند همکاری میان معاونت علمی ریاست جمهوری، معاونت معدنی وزارت صمت و سازمان نظام مهندسی معدن به پیشنهاد و همت طرفین نهایی شد و امیدواریم از ثمرات آن در توسعه علم و فناوری معدن و صنایع معدنی و نیز در حمایت از شرکت های دانش بنیان به پیش ببریم.
پارسینه   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یعقوب رضا زاده نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پارسینه و حواشی مجلس، با اشاره به معرفی علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس جهت تصدی این وزارتخانه گفت ...
معدن نیوز   ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: رزم حسینی واحد شرایط تصدی گری وزارت صمت بوده و هیئت نمایندگان استان اصفهان به وی رای قاطع خواهد داد.
الف   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 4 ماه از برکناری رحمانی می گذرد . آقای روحانی رئیس جمهور اول مهر ماه رزم حسینی استاندار فعلی خراسان رضوی را برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت به مجلس معرفی کرد . پیش از این مدرس خیابانی سرپرست این وزارتخانه نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد . ...
معدن نیوز   ۵ ساعت پیش    
به گزارش معدن نیوز -رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: وزارت صمت موتور پیشران توسعه کشور است و امیدواریم سکاندار جدید وزارت صمت به پتانسیل های معدنی استان خراسان رضوی توجه ویژه نماید.
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جعفر راستی گفت: در حالی که استاندار با همه موضوعات استان سر و کار دارد اما وزیر یک وزارتخانه در یک رشته خاص انجام وظیفه می کند و قطعا چنین کسی که در پست استانداری کارنامه موفقی داشته، در انجام امور وزارتخانه صنعت و معدن هم موفق خواهد بود.
در حالی صدای عموم مردم و مرغداران از نابسامانی بازار مرغ و تخم مرغ درآمده است که متاسفانه مسئولین در وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی حاضر به پاسخگویی نیستند.
سازمان نظام مهندسی معدن   ۶ ساعت پیش    
بخشی از سخنان دکتر داریوش اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آیین عقد تفاهم نامه همکاری مشترک "طرح توسعه فناوری ها و نوآوری های حوزه معدن، زمین شناسی و صنایع معدنی"، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،معاونت معدنی وزارت صنعت ...
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سراوان و مهرستان در خصوص وزیر پیشنهادی وزارت صمت گفت: بنده موافق تصدی رزم حسینی بر وزارت صنعت، معدن و تجارت هستم و باید زودتر این وزارتخانه بزرگ تعیین تکلیف شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رزم حسینی گزینه مناسبی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است و مجلس به او برای تصدی وزارت صمت رای مثبت خواهد داد.
معدن نیوز   ۷ ساعت پیش    
پایگاه خبری معدن نیوز -خانه معدن ایران با معاونت معدنی وزارت صمت در راستای حفظ رویکرد کاهش تصدی ها و استفاده از مشارکت تشکل ها در انجام امور اجرایی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
پایگاه خبری ایراسین   ۷ ساعت پیش    
معاون امور معادن و صنایع معدنی معدنی وزارت صمت در آیین امضای تفاهمنامه سه جانبه اظهار کرد: تفاهمنامه ای که در بخش معدن و صنایع معدنی بین معاونت معدنی وزارت صمت ...
معدن نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک معاونان علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت معدنی وزارت صمت و سازمان نظام مهندسی معدن ایران امروز در سازمان نظام مهندسی معدن ایران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو: امروز برخی از مراغدان و گوشت داران در اعتراض به گرانی بی سر و سامان مرغ و تخم مرغ مقابل وزارت صنعت و معدن و تجارت تجمع کردند. رضا ترکاشوند مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ تخمگذار کشور درباره دلیل افزایش قیمت تخم مرغ ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان کردستان گفت: رزم حسینی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به ویژگی و عملکرد مطلوب می تواند وضعیت وزارتخانه ای را که 10 ماه است با سرپرست اداره می شود، سر و سامان دهد.
میزان   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- فرزاد علیزاده فعال محیط زیست و عضو ستاد مردمی احیای کرکس کوه به میزان گفت: فراکسیون محیط زیست مجلس به ریاست سمیه رفیعی که به حق، یکی از پرکارترین فراکسیون ها از آغاز فعالیت مجلس یازدهم بوده است در تازه ترین اقدام خود در خصوص بهره برداری افسارگسیخته معادن در ایران نامه ای به سرپرست ...
خبرگزاری تابناک   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علیرضا رزم حسینی بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت است، گفت: رزم حسینی برای تولید خودرو در داخل و افزایش صادرات برنامه جامعی دارد.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه: قیمت خودرو طی ماه های اخیر افزایشی بوده و اجرای طرح ساماندهی بازار خودرو (طرح پیش فروش، فروش فوق العاده و فروش فوری) از سوی وزارت صمت و همچنین رشد تولید خودرو تاثیری در کاهش قیمت ها نداشته و قیمت ها همچنان افزایشی است. ...
اقتصاد ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پوریانی سرپرست شرکت سنگ آهن گهر زمین شد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از ایراسین، پوریانی که چندی پیش از هیات مدیره شرکت گهرزمین کناره گیری کرده بود و وحید میرزایی با حکم سرپرست وزارت صمت به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شده بود مجددا به سمت قبلی خود بازگشت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت که به احتمال زیاد وزیرپیشنهادی صنعت، معدن و تجارت می تواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با نمایندگانی صحبت کردم و به نظر می رسد قاطبه مجلس نظر مثبتی نسبت به رزم حسینی دارد.
پیرو ابلاغیه سرپرست وزارت صمت درباره اقدامات بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها در بازار، جلسه برنامه ریزی با محوریت بررسی چالش ها، کنترل، و مدیریت بازار و شناسایی موانع و مشکلات برگزار شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که باتوجه به شرایط کنونی از نظر بنده سوابق آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت قابل قبول است.
پانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل صنایع غیرفلزی وزارت صمت از آمادگی این وزارتخانه برای تمرکز فرآیند ثبت سفارش سموم کشاورزی در اداره کل صنایع غیر فلزی خبرمی دهد و می گوید در صورت وجود نمونه داخلی، اجازه واردات نخواهیم داد. ...
خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علیرضا رزم حسینی گزینه مناسبی برای تصدی وزارت صمت است، گفت: ایشان از همرزمان سردار سلیمانی و از یادگاران دفاع مقدس است و برنامه های مثبت و خوبی برای تحول در مناطق و استانهای محروم دارد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سوابق اجرایی و مدیریتی علیرضا رزم حسینی برای سپردن وزارت صمت در عمر باقی مانده از دولت قابل قبول می باشد.
قیمت سرکش خودرو آنچنان می تازد که نه تنها خودروسازان، بلکه وزارت بی وزیر صمت نیز توانایی مهار آن را ندارد و رکورد تاریخی ورود پراید به باشگاه 100 میلیونی ها چنان شگفت آور بود که بر همگان مشخص شد این آسمان گرانی، گویا هیچ سقفی ندارد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای رزم حسینی گزینه قابل قبولی برای وزارت صمت است، افزود: رزم حسینی می تواند مشکلات موجود را حل و فصل کند.
مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران در خصوص نهادهای دولتی که درخواست فروش املاک مازادشان را به بورس کالا ارسال کرده اند، گفت: در حال حاضر بانک ها، ستاد اجرای فرمان امام، مجمع جهانی اهل بیت، وزارت دفاع و وزارت صمت درخواست فروش اموال مازادشان را به بورس کالا ارسال کرده اند ...
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت، فهرست 14 مورد استعلام سیستمی که در فرآیند جدید صدور و تمدید کارت بازرگانی از طریق سامانه جامع تجارت اضافه شده است را اعلام کرد.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: انتخاب رزم حسینی برای تصدی وزارت صمت، پس از بررسی ها و مشورت های گسترده صورت گرفته است. به گزارش بصیرآنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت اظهارداشت: مبالغه نخواهد بود اگر بگوییم امروز و به ویژه در سالی که مقام معظم رهبری ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر دولت می خواهد وزیر پیشنهادی صمت رای بیاورد، بهتر است 2موضوع را حتما در نظر بگیرد. نخست آنکه گزینه پیشنهادی چهره ای سیاسی نباشد سپس از نیروهای متخصص وزارت صمت باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی برای دومین بار، بررسی صلاحیت وزیری را در دستور کار دارند، آئین نامه داخلی مجلس روند بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی را تشریح کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۲    
ایسنا/خراسان رضوی کرمان، کانادا و بروکراسی؛ این واژه ها همواره برای او یا حاشیه در پی داشته یا گلایه ، علیرضا رزم حسینی کرمان را با موجی از حاشیه هایی که از کانادا نشات می گرفت کنار گذاشت، اگر هم او را بشناسید قطعا می دانید شاه کلید سخنرانی هایش یک کلمه است؛ بروکراسی و مثلث توسعه اقتصادی.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
همایون سامه یح نجف آبادی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به معرفی علیرضا رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: رزم حسینی سوابق درخشانی در بخش های دولتی داشته و در حوزه های صنعت و معدن از تجربیات خوبی برخوردار است. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز: وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کاهش وابستگی خودروسازی کشور به قطعات خارجی، افزایش فقط پنج درصدی داخلی سازی را تا آخر سال جاری در نظر گرفته است.
مدیرکل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از آمادگی این وزارتخانه برای تمرکز فرآیند ثبت سفارش سموم کشاورزی در این اداره کل خبر داد و گفت که در صورت وجود نمونه داخلی، اجازه واردات نخواهیم داد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۱۱    
ماه ها بی وزیر ماندن وزارت صنعت معدن و تجارت در سال 99 باعث ایجاد آشفتگی در برخی بازارها را فراهم کردن است. بازار خودرو یکی از این بازارها است که سرپرست های تعیین شده برای وزارت صمت تاکنون نتوانسته اند تدبیری برای کاهش قیمت خودرو در بازار ارائه کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۱۲    
تهران- ایرنا- نمایندگان به روزنامه ایران از نگاه مثبت بهارستان به رزم حسینی گفتند؛ وزارت صمت باید از بلاتکلیفی موجود رها و وزارتخانه صاحب وزیر شود. علیرضا رزم حسینی از مدیران ارشد دولتی است که در مدت مسئولیت های خود در استانداری کرمان و بخصوص خراسان رضوی که گفته می شود مرکز منتقدان دولت است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: وزارت صمت به عنوان مسئول مستقیم حوزه اشتغال و تولید سهم قابل توجهی در اداره اقتصاد کشور دارد. اما مهمتر از این باید متوجه بود که به همین دلیل این وزارتخانه نقشی اساسی و پررنگ در استقلال کشور نیز بر عهده دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۸   + ۱۳۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت : رئیس جمهوری دیروز در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، پس از ارائه گزارش وزارت صمت درخصوص اقدامات بانک مرکزی و گمرک درمورد ترخیص کالاها ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۴    
مدیرکل صنایع غیرفلزی وزارت صمت گفت: از این لحظه ثبت سفارش تمام مواد سمی که مشابه تولید داخل هستند باطل است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱    
به گفته رئیس کل گمرک ایران با اختیاراتی که به سرپرست وزارت صمت و رئیس کل گمرک داده شده قطعات خودرو بدون دریافت کد رهگیری ترخیص شده و در مورد دو خودروساز بزرگ اینکه در شرایط کنونی خودرو معطل قطعاتی باشد که به کشور وارد شده، اما کد رهگیری اخذ نکرده اند موضوعیت ندارد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در مورد انتقال امور بازرگانی بخش کشاورزی به وزارت صمت گفت: انتقال امور بازرگانی بخش کشاورزی به وزارت صمت به تصویب نرسیده است ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وزیر پیشنهادی صمت افزایش عرضه خودرو را جزو مهم ترین اولویت این وزارت دانست و گفت: باید انحصار خودروسازی را بشکنیم و شرایط را برای تنوع خودرو در بازار مهیا کنیم. ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان که با رویکرد رفع موانع و جهش تولید برگزار شد، تحقق ظرفیت 10 میلیون تنی تولید فولاد در این استان را از برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۱   + ۵۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مشتریان وزارت صمت گفت: کسری قطعات سبب شده تا شرکت های خودروسازی نتوانند خودروهای تولید شده را تجاری سازی کنند و به متقاضیان تحویل دهند.