دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۲۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت نیشکر هفت تپه»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- کارگران شرکت نیشکر هفت تپه همچنان در انتظار صدور حکم خلع ید مالکان فعلی این شرکت هستند چرا که عقیده دارند معیشت پنج هزار خانوار در خطر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فعال کارگری شرکت نیشکر هفت تپه گفت: حقوق بهمن و حق بیمه های آبان، آذر و دی کارگران هنوز پرداخت نشده و منتظر پرداخت این معوقات از سوی کارفرما هستیم.
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب: احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از به جریان افتادن پرونده استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ابرمتهم ارزی و مالک هفت تپه در دستگاه قضایی خبر داد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان-استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سید کریم حسینی گفت: نظر مجمع نمایندگان خوزستان این است که شرکت نیشکر هفت تپه برای تداوم تولید و اشتغال از مالکان فعلی خلع مالکیت شود و دولت آن را اداره کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: براساس صحبت هایی که مطرح شده است، رای شرکت نیشکر هفت تپه در روزهای آتی صادر خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: براساس صحبت های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده است، رای قاضی صادر شده، اما در انتظار اطلاع رسانی آن هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۹    
نماینده مردم تهران درمجلس توئیتی را درباره بازگشت به کار کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران درمجلس توئیتی را درباره بازگشت به کار کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار شوش در تشریح جزئیات حریق در هفت تپه گفت: این حادثه عصر امروز بر اثر آتش گرفتن تسمه یکی از کمپرسورهای این کارخانه رخ داد که با وقوع این آتش سوزی ، آتش نشانان در محل حادثه حاضر و مشغول مهار آتش شدند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان شوش در خصوص آتش سوزی در نیشکر هفت تپه، گفت: آتش سوزی که در یکی از سوله های شرکت نیشکر هفت تپه رخ داد بر اثر اتصال برق بود و خسارت چندانی به دنبال نداشت. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدا و سیما؛ کمپرسور هوای نیروگاهِ شرکت نیشکر هفت تپه خوزستان دچار آتش سوزی شد ،که توسط کارکنان حراست و آتش نشانی خاموش شد. در حادثه ی امروز به کسی آسیبی وارد نشده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
بر اساس اعلام منابع محلی، شرکت نیشکر هفت تپه در شهرستان شوش عصر امروز یکشنبه دچار اتش سوزی شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۷    
یکی از مدیران شرکت نیشکر هفت تپه در مورد حواشی اخیر از جمله فیلم هایی در فضای مجازی گفت: اینها فروش عادی شکر ماست؛ چون شرایط هفت تپه بهبود پیدا کرده است اینها جوسازی می کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۱    
نایب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکو از قوه قضائیه خواست تا به مانند شرکت نیشکر هفت تپه به هدر رفت بیت المال در شرکت هپکو نیز رسیدگی کند.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
یکی از واگذاری های سازمان خصوصی سازی در زمان تصدی او که در سال های گذشته بسیار جنجالی شد، مربوط به واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه است که در 1394 انجام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان خصوصی سازی با ثبت دادخواست در دادگاه عمومی تهران خواستار تجدیدنظر در خصوص رأی هیئت داوری مبنی بر عدم ابطال واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه شد.
براساس نامه سرپرست سازمان خصوصی سازی دادخواست اعتراض قانونی سازمان خصوصی سازی پیرامون فسخ قرارداد هفت تپه به دادگاه ارائه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های تهران در اعتراض به حکم هیات داوری برای پرونده شرکت نیشکر هفت تپه مقابل سازمان خصوصی سازی تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در اعتراض به حکم هیات داوری در پرونده شرکت نیشکر هفت تپه مقابل سازمان خصوصی سازی تجمع می کنند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: شرکت نیشکر هفت تپه با آن عظمت را به ثمن بخس واگذار کرده اند درحالی که ارزش واقعی در سال 94، حدود 2400 میلیارد تومان، اما حدود 290 میلیارد تومان قیمت گذاشته اند و باز 25 درصد آن را آقایان دولتی تخفیف داده اند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان خوزستان، در این اطلاعیه آمده است: بدین وسیله به اطلاع عموم می رساند اخیرا شایعاتی در فضای مجازی انتشار یافته که مضمون آن نشان از یک شیطنت رسانه ای و قلب واقعیت دارد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۰:۴۴    
اهواز- خبرنگار کیهان: دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: نفع برخی افراد و جریانات خاص در پایان نیافتن خلع ید اسدبیگی از نیشکر هفت تپه است و قصد دارند با این کار مطالبه گری کارگران، دانشجویان و فعالین اجتماعی را ناکارآمد جلوه دهند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۲    
خوزستان-دادستان عمومی و انقلاب اهواز با رد شایعه مذاکره و مکاتبه دادگستری خوزستان با هیئت داوری شرکت نیشکر هفت تپه گفت: دادگستری و دادستانی استان هیچ مذاکره شفاهی و کتبی با هیئت داوری نداشته و این مسئله هیچ ارتباطی هم به دستگاه قضا ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز پارلمان، از توضیحات فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد درباره واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند. فرهاد دژپسند که دیروز برای پاسخ به سوال احمد نادری و جمعی دیگر از نمایندگان درباره علت استنکاف وزارت اقتصاد و درباره خلع ید از مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : در پی عدم اقناع نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد در مورد واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه ، فرهاد دژپسند کارت زرد گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی عدم اقناع نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد در مورد واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه ، فرهاد دژپسند کارت زرد گرفت.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد در مورد واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از توضیح وزیر اقتصاد درباره نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند و به وزیر کارت زرد دادند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد در مورد واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند. سوال احمد نادری و جمعی دیگر از نمایندگان درباره علت استنکاف وزارت امور اقتصاد و دارایی درباره خلع ید از مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه خوزستان در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس مطرح شد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با اشاره به این که دژپسند باید برای پاسخگویی درباره وضعیت نامشخص هفت تپه در صحن علنی مجلس حاضر شود، تاکید کرد: موضوع استیضاح وزیر اقتصاد نیز فارغ از بحث هفت تپه مطرح است و به زودی اعلام وصول می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۰    
نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر اقتصاد در مورد واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
وکلای ملت از توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی به سوال نادری و موسوی نمایندگان تهران درباره نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند و به دژپسند کارت زرد دادند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دژپسند باید برای پاسخگویی درباره وضعیت نامشخص هفت تپه در صحن علنی مجلس حاضر شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در خصوص پیگیری مسائل شرکت نیشکر هفت تپه گفت: در عین حال که تاکید داریم وزرای مربوطه باید در خصوص پرونده نیشکر هفت تپه پاسخگو باشند، پیگیر امور شرکت و امور مربوط به کارگران نیشکر هفت تپه بودیم و هستیم و خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۰:۱۱    
دنیا ی ا قتصاد : رئیس دیوان محاسبات کشور گفت که عوامل مرتبط با پرونده شرکت نیشکر هفت تپه از شنبه احضار خواهند شد. مهرداد بذرپاش در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: پس از ارسال پرونده تحقیق و تفحص از شرکت هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات ...
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت که عوامل مرتبط با پرونده شرکت نیشکر هفت تپه از شنبه احضار خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت که عوامل مرتبط با پرونده شرکت نیشکر هفت تپه از شنبه احضار خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت:متأسفانه اخبار مبهمی از جلسه هیئت داوری شرکت نیشکر هفت تپه به گوش می رسد که اصلا قانع کننده نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان انقلابی با حضور در مقابل وزارت دادگستری خواستار خلع ید مالک شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان انقلابی با حضور در مقابل وزارت دادگستری خواستار خلع ید مالک شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشجویان بسیجی 5 دانشگاه تهران در نامه ای به هیئت داوری شرکت نیشکر هفت تپه تاکید کردند: مقابل نفوذ ذی نفعان و حامیان مفسدان بایستید.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان شوش در خصوص اخبار منتشرشده درباره خودکشی یک کارگر نیشکر هفت تپه توضیحاتی ارائه کرد. مصطفی نظری در خصوص انتشار مطلبی در فضای مجازی مبنی بر خودکشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به نام "رضا آل کثیر" در پی اخراج از کار، اظهار کرد: خودکشی کارگر نیشکر هفت تپه صحت ندارد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۲۳:۵۹   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: امروز خبری مبنی بر خودکشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به اسم "رضا آل کثیر" به دلیل اخراج از کار در شبکه های اجتماعی منتشر شد. مصطفی نظری دادستان شهرستان شوش با تکذیب این خبر اظهار داشت: فردی که اقدام به خودکشی کرده هیچ گونه رابطه استخدامی با شرکت نیشکر هفت تپه نداشته است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۸    
قسمت دوم مصاحبه های لایو انصاف نیوز درباره ی ماجرای شرکت هفت تپه دوشنبه، 17 آذرماه ساعت 6 بعدازظهر با رضا رخشان، نماینده ی بخشی از کارگران هفت تپه و عضو سندیکای کارگران این شرکت انجام شد. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۷    
قسمت دوم مصاحبه های لایو انصاف نیوز درباره ی ماجرای شرکت هفت تپه، امروز، دوشنبه، ساعت 6 بعدازظهر با رضا رخشان، نماینده ی بخشی از کارگران هفت تپه انجام شد. ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۳    
خبرها از ارسال پیام انتقاد برخی مسئولان عالی رتبه قوه قضائیه از رفتار شتاب زده نمایندگان مجلس در مواجهه با شرکت نیشکر هفت تپه حکایت دارد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۵    
قسمت اول مصاحبه های لایو انصاف نیوز درباره ی ماجرای شرکت هفت تپه، یکشنبه ساعت 3 بعدازظهر با نوراله حسن زاده، معاونت اقتصادی استانداری خوزستان انجام خواهد شد. ...