سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۷:۵۱Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان صلاح الدین»

شبستان   ۸ ساعت پیش    
جاسم حسین الجبارا ، عضو کمیته امنیتی و دفاعی پارلمان استان صلاح الدین ، روز دوشنبه با انتقاد از برنامه ها و عملیات امنیتی برای مبارزه با داعش ، آنها را فعالیت های رسانه ای و پیروزی های موقتی می داند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: آژانس اطلاعات عراق امروز، دوشنبه از بازداشت یک زن داعشی و دخترش خبر داد که در عملیات ترور مسؤول روستایی در شهرستان سامرا در استان صلاح الدین در شمال این کشور دست داشتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
افزایش آمار یورش داعش به منطقه المسحک در شمال استان صلاح الدین عراق به 18 کشته و زخمی و بازداشت یک تروریست داعشی در جاده موصل-دهوک از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: مقامات امنیتی عراق شامگاه شنبه اعلام کردند که در کمین نیروهای داعش 9 نفر کشته شده اند. بر اساس گزارش های اولیه 6 نفر از کشته شدگان نظامی بوده اند. داعش هنوز مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است اما مقامات امنیتی عراق در همان ابتدای کار این گروه را مسئول حمله معرفی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 11 عراقی از جمله 9 نیروی نظامی در حمله گروه تروریستی داعش به منطقه ای در استان صلاح الدین عراق کشته و هشت تن دیگر نیز زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
حمله تروریستی در روستای المسحک از توابع شهر بیجی در استان صلاح الدین عراق با کشته و زخمی شدن چند نیروی امنیتی این کشور از الحشد الشعبی، پلیس و ارتش همراه شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پنج نیروی امنیتی عراق در استان صلاح الدین به شهادت رسیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گفته منابع امنیتی عراق یک بمب توسط تروریست ها در مسیر مواصلاتی میان روستای المسحک و منطقه الزویه در صلاح الدین منفجر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- کشته شدن گروهی از تروریست ها در استان کرکوک و مقابله با حمله عناصر گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین توسط نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق از مهمترین تحولات ساعات اخیر این کشور بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تیپ 21 بسیج مردمی عراق عملیات امروز عناصر تروریستی داعش برای نفوذ به "جزیره الصینیه" در استان صلاح الدین را ناکام گذاشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
منابع وابسته به نیروهای حشد شعبی عراق از دفع یورش تکفیری ها به جزیره الصینیه در استان صلاح الدین در شمال عراق خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آژانس اطلاعاتی عراق از دستگیری هشت تروریست وابسته به گروهک تکفیری صهیونیستی داعش در استان صلاح الدین خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای عراقی امروز(سه شنبه) عملیاتی را برای پاکسازی جزیره ام جریش در شهرستان سامرا واقع در استان صلاح الدین این کشور آغاز کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به صورت روزانه هزاران تن از مردم مناطق مختلف عراق برای زیارت حرم امامین عسکریین(ع) به شهر سامراء در استان صلاح الدین سفر می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروهای ارتش عراق طی عملیاتی گسترده در سامراء واقع در استان صلاح الدین توانستند 4 عنصر تکفیری داعش را که پیشتر نیز تحت تعقیب بودند، شناسایی و بازداشت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- پاکسازی 400 کیلومتر از صحرای استان کربلا، ضربات هوایی به بقایای عناصر گروه تروریستی داعش در استان الانبار و ادامه عملیات علیه داعش در استان صلاح الدین از مهمترین رویدادهای امنیتی ساعات اخیر عراق بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - یک منبع امنیتی عراقی امروز (دوشنبه) از کشته و یا زخمی شدن 9 نفر از نیروهای پلیس و سازمان الحشد الشعبی در انفجاری در استان صلاح الدین این کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال وقوع یک انفجار در منطقه ای در استان صلاح الدین عراق 2 نفر کشته و 7 نیروی حشد شعبی زخمی شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش فارس، یک منبع امنیتی از انفجار در میان نیروهای سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) و پلیس حفاظت از تاسیسات نفتی عراق خبر داد. این منبع به پایگاه خبری ش فق نیوز گفت که این افراد امروز دوشنبه در جریان انفجار یک بسته انفجاری در استان صلاح الدین (شمال عراق) آسیب دیدند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، تروریست های تکفیری داعش تلاش کردند بر منطقه ای در جنوب سامراء واقع در استان صلاح الدین سیطره یابند. هدف اصلی و اساسی تروریستها از یورش به جنوب سامراء تسلط بر منطقه تل الذهب بود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خنثی سازی حمله گروه تروریستی داعش در صلاح الدین، دستگیری عناصر این گروه در نینوا و حمله داعشی ها به یک پاسگاه ارتش در دیاله از مهمترین تحولات امنیتی ساعات اخیر عراق بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای حشد شعبی عراق موفق شدند حمله تروریست های داعشی به مناطقی از سامراء در استان صلاح الدین را دفع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع وابسته به حشد شعبی عراق از موفقیت آمیز بودن مرحله اول عملیات پاکسازی کوههای مکحول از لوث داعش در شمال استان صلاح الدین خبر دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۹    
حشد شعبی از عملیات جدید نیروهای عراقی برای پاکسازی عناصر باقیمانده داعش در استان صلاح الدین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای ارتش عراق امروز یکشنبه عملیات جدیدی را به منظور پاکسازی محور شمالی استان صلاح الدین کلید زدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - عملیات گسترده نیروهای سازمان الحشد الشعبی و امنیتی عراق صبح امروز (یکشنبه) در استان صلاح الدین این کشور آغاز شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی، حمله داعش به یکی از مناطق عراق را دفع کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای حشد شعبی عراق یورش تکفیری ها به منطقه ای در شرق استان صلاح الدین عراق را ناکام گذاشتند و آن را درهم شکستند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از تارنمای المعلومه عراق، نیروهای تیپ 22 الحشد الشعبی، حمله داعش و عملیات نفوذ آن ها به منطقه العیث واقع در شرق استان صلاح الدین دفع کنند. بر اساس این گزارش، در عملیات نیروهای بسیج مردمی عراق شماری از عناصر داعشی کشته یا زخمی شدند. [...]
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۵    
سران عشایر مناطق جنوبی سامراء بر ضرورت باقی ماندن نیروهای حشد شعبی در این مناطق برای محافظت از امنیت تاکید کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه، سران عشایر مناطق جنوبی سامراء در استان صلاح الدین اعلام کردند که باقی ماندن نیروهای حشد شعبی در این مناطق بسیار ضروری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عشائر جنوب سامراء در استان صلاح الدین عراق خواستار ابقای نیروهای الحشدالشعبی در مناطق خود شدند و این حضور را برای حفظ امنیت مناطقشان ضروری دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عشایر مناطق جنوب سامراء در استان صلاح الدین عراق بر ضرورت حضور حشد شعبی در این مناطق با توجه به نقش برجسته و مهم این نیروها در حفظ امنیت تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق، بروز نقص فنی را عامل سقوط یک فروند هواپیمای سبک آموزشی این کشور در منطقه بلد در استان صلاح الدین اعلام کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک هواپیمای نظامی ارتش عراق در استان صلاح الدین سقوط کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع رسانه ای غروب شنبه به وقت تهران از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی نیروی هوایی ارتش عراق و کشته شدن دو خلبان آن خبر دادند. رسانه های عراقی نوشتند که نوع این هواپیمای نظامی سسنا-172 با دو خلبان بود که به دلیل نقص فنی سقوط کرد. دو خلبان این هواپیما در این پرواز آموزشی کشته شدند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۶    
گروه رسانه امنیتی عراق از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی به دلیل نقص فنی در استان صلاح الدین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع عراقی از سقوط یک فروند بالگرد نظامی در منطقه بلد در استان صلاح الدین و کشته شدن دو خلبان آن خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع عراقی از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در استان صلاح الدین خبر دادند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، منار عبدالمطلب نماینده استان صلاح الدین در پارلمان عراق امروز (شنبه) با درخواست از دولت و سازمان سرمایه گذاری این کشور برای اطمینان حاصل کردن از هویت سرمایه گذاران سعودی در مناطق مرکزی عراق گفت ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سایر رسانه های بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، طی روزهای اخیر سلسله حوادث و رویدادهای امنیتی مشکوکی در برخی نقاط عراق به وقوع پیوسته است. در یکی از این حوادث بود که افراد ناشناس به منطقه فرحاتیه واقع در استان صلاح الدین یورش برده و 12 تَن از شهروندان عراقی را ربودند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- سازمان الحشد الشعبی عراق از خنثی سازی عملیات نفوذی بقایای گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین این کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هسته های مخفی گروهک تروریستی داعش تحرکات را در صلاح الدین با حمایت برخی جریان های داخلی و خارجی چند برابر کرده اند و حملات سنگینی را علیه مواضع رزمندگان بسیج مردمی انجام دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۲    
نیروهای مقاومت حشد شعبی در عملیاتی گسترده یورش تروریست های داعش به تل اکصیبه در استان صلاح الدین عراق را ناکام گذاشتند. به گزارش شیعه پرس به نقل از پایگاه المسله عراق، تروریست های تکفیری داعش تلاش کردند تا بر منطقه ای در استان صلاح الدین مسلط شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از مرگ معاون صدام در اردن و تحویل جسد او به خانواده اش در استان صلاح الدین عراق خبر دادند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، تیپ 52 حشد شعبی از دفع حمله تروریست های تکفیری به منطقه العیث در استان صلاح الدین خبر داد. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- آیین سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) با حضور خیل عظیم عزاداران عراقی در شهر سامرا در استان صلاح الدین برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- فرماندهی ستاد عملیات سامرا در استان صلاح الدین عراق از تکمیل طرح ویژه امنیتی ویژه تامین امنیت زائران در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) با همکاری سازمان الحشد الشعبی این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- سخنگوی فرماندهی ستاد عملیات مشترک عراق از طرح ویژه امنیتی برای تامین امنیت زائران در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در شهر سامرا در استان صلاح الدین با همکاری سازمان الحشد الشعبی این کشور خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۸    
به گزارش کرد پرس به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، سرلشکر "یحیی رسول" در این باره گفت: احتمالا داعش با هدف بر هم زدن صحنه و ایجاد شکاف بین نیروهای نظامی و شهروندان، اقدام به ارتکاب این جنایت کرده است و کمیته تحقیق در حال جمع آوری اطلاعات است و شماری از بازماندگان قربانیان و سایر شهروندان ...