سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۴۰Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد افیونی»

مهم ترین حوادث یکم مردادماه 1403 در استان فارس را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند قاچاق مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 550 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
اخبار کوهپایه   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۰    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نایین از توقیف دو دستگاه خودرو و کشف 16 کیلو و 600 گرم تریاک در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رباط کریم - ایرنا - عملیات ویژه پلیس و دستگیری 2 برادر سارق اوباش ، دستگیری توزیع کننده مواد افیونی در پرند و کشف مقادیری مخدر تریاک و کشف موتورسیکلت قاچاق 13 میلیارد ریالی در شهریار از دستاوردهای پلیس غرب استان تهران در 24 ساعت گذشته است.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس از پرند،، سرهنگ”حسین زلفخانی” با اشاره به جزئیات این خبر اظهار داشت: با بدست آمدن خبری مبنی بر اینکه افرادی در شهر”پرند” رباط کریم در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارند، بررسی موضوع و رسیدگی به آن در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف بیش از 30 کیلوگرم مواد افیونی توسط مرزداران غیور هنگ مرزی زابل طی عملیات هایی در مرز های شمال استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۱    
فرمانده انتظامی زابل از کشف 123 کیلوگرم مواد افیونی در زابل خبرداد.
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 16 باند قاچاق مواد مخدر منهدم، 106 قاچاقچی دستگیر و بیش از 4 تُن و 700کیلو انواع مواد مخدر کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: 190 کیلوگرم مواد افیونی در دلگان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس- فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه مأموران انتظامی استان هرمزگان در 72 ساعت گذشته 619 کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یک زوج قاچاقچی خبر داد و گفت: متهمان در پوشش باند خانوادگی اقدام به قاچاق و توزیع مواد افیونی به تهران می کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام گفت : در پی خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد افیونی توسط فردی سودجو در سطح شهر ایلام، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در اجرای مرحله ای دیگر از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهر مشهد 17 پاتوق پلمب و 22 کیلو و 500 گرم مواد افیونی کشف شد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیوز فلاورجان سرهنگ ” مرتضی هادیان ” بیان داشت: با انجام اقدامات تخصصی مشخص شد محموله ای از مواد افیونی توسط فردی در یکی از محور های مواصلاتی شهرستان در حال جابه جایی است که بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت. وی در ادامه گفت: در این راستا
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از توقیف و کشف مقدار 147 کیلوگرم مواد افیونی از نوع شیشه و 8 کیلوگرم هروئین از 2 دستگاه خودرو خبرداد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از هوشیاری و موفقیت مرزبانان و کشف یک تن مواد افیونی از نوع تریاک در مرزهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از هوشیاری و موفقیت مرزبانان و کشف یک تن مواد افیونی از نوع تریاک در مرز های جنوبی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۲    
دانشمندان اخیرا کشف کرده اند که یک داروی جدید می تواند قدرت معکوس کردن مصرف بیش از حد مواد افیونی را که تحت عنوان اوردوز(Overdose) شناخته می شود، داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دانشمندان اخیرا کشف کرده اند که یک داروی جدید می تواند قدرت معکوس کردن مصرف بیش از حد مواد افیونی را که تحت عنوان اوردوز(Overdose) شناخته می شود، داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفقیت آمیز توسط مرزبانان شمال استان سیستان و بلوچستان کشف 65 کیلوگرم انواع مواد افیونی و کشف سلاح و مهمات جنگی در مرزهای شمالی سیستان و بلوچستان خبر داد.
اخبار کوهپایه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۰    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از 6 کیلو مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۶    
جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 100 کیلوگرم موادمخدر توسط مرزداران دلاور هنگ مرزی سراوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۲    
فرمانده هنگ مرزی میرجاوه از ناکامی قاچاقچیان و کشف 76 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران آن فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 205 کیلو مواد مخدرتریاک و حشیش طی دو عملیات ضربتی پلیسی در شهرستان رودان و میناب خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 100 کیلوگرم موادمخدر توسط مرزداران دلاور هنگ مرزی سراوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف یک کیلو و 300 گرم شیشه و هروئین در قالب 147 بسته بلعیده شده توسط 2 قاچاقچی مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی خبرداد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف 13 کیلو و 750 گرم تریاک و دستگیری چهار قاچاقچی سابقه دار مواد افیونی در بزرگراه آزادگان خبر داد. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف 13 کیلو و 750 گرم تریاک و دستگیری چهار قاچاقچی سابقه دار مواد افیونی در بزرگراه آزادگان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف 13 کیلو و 750 گرم تریاک و دستگیری چهار قاچاقچی سابقه دار مواد افیونی در بزرگراه آزادگان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از 183 کیلو مواد مخدر حشیش و تریاک در دو عملیات ضربتی پلیسی در شهرستان سیریک خبرداد. به گزارش صبح ساحل، علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز یکشنبه10تیر با اعلام این خبر اظهار کرد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،سردار عباسعلی محمدیان روز شنبه در این باره اظهار کرد: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناصر اصلی تهیه و توزیع موادمخدر در پایتخت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف بیش از 20 کیلوگرم مواد افیونی توسط مرزداران غیور هنگ مرزی زابل طی عملیات هایی در مرز های شمال استان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- گزارش سازمان ملل در روز چهارشنبه اعلام کرد که دستور طالبان برای کاهش تولید تریاک در افغانستان، که مدت ها تامین کننده غالب جهان بود، می تواند منجر به مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد هروئین شود ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 70 کیلوگرم مواد افیونی از نوع شیشه توسط مرزداران غیور هنگ مرزی زابل طی یک عملیات مسلحانه در مرزهای شمال استان خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا:در درگیری مرزبانان سیستان و بلوچستان با قاچاقچیان مقدار 581 کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل 253 ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 253 کیلوگرم مواد افیونی صنعتی از نوع مرفین توسط پلیس مبارزه با موادمخدر در زاهدان کشف شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف بیش از 253 کیلوگرم مواد افیونی از نوع مرفین خبر داد.
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی با پاکسازی 16 پاتوق تهیه،توزیع و مصرف موادافیونی موفق به دستگیری 19 خرده فروش و جمع آوری 34 معتاد متجاهر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان از ناکامی قاچاقچیان مسلح و کشف بیش از 100 کیلوگرم مواد افیونی توسط مرزداران این فرماندهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از کشف بیش از 47 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش از یک دستگاه اتوبوس که به طور ماهرانه جاسازی شده بود خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اصفهان از کشف 200 کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیس اصفهان و گیلان خبر داد. به گزارش گروه استانی حیات ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با کار اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی که اقدام به حمل مواد مخدر در محور میناب به بندرعباس می کردند، مطلع و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار جلیلیان از کشف محموله سه تُن و 70 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات ویژه تکاوران پلیس در شهرستان زاهدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان موفق به کشف سه تن و 70 کیلوگرم مواد افیونی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۵    
فرمانده انتظامی سیرجان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سیرجان با دستگیری 13 خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر و پلمب 3 محل توزیع مواد افیونی خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 2 دستگاه موتورسیکلت با 132 کیلوگرم حشیش و تریاک در عملیات ماموران پلیس شهرستان "جاسک" توقیف شد. به گزارش صبح ساحل، سردار علی اکبر جاویدان روز چهارشنبه در این رابطه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دلفان، از عملیات موفق این پلیس در دستگیری یک توزیع کنندگان مواد افیونی در دلفان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند بزرگ موادمخدر در این استان توسط پلیس مبارزه با موادمخدر متلاشی و از اعضای این باند چهار تن و 266 کیلوگرم انواع مواد افیونی کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند بزرگ موادمخدر در این استان توسط پلیس مبارزه با موادمخدر متلاشی و از اعضای این باند چهار تن و 266 تن انواع مواد افیونی کشف شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایران اکونومیست از وبگاه مِدیکال اِکسپرس ، بحران اعتیاد به مواد افیونی همچنان زندگی آمریکایی ها را بر باد می دهد. نتیجه یک نظرسنجی که در بهار سال 2023 میلادی از 2300 آمریکایی صورت گرفت و اخیرا نتایج آن مجله انجمن پزشکی آمریکا یا جاما در نشریه منتشر شده است ...