سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۲:۱۸Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد افیونی»

سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی زاهدان از کشف نزدیک به نیم کیلوگرم مواد افیونی به شیوه بلع و انباری در پایانه مسافربری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از یک هزارو 597 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان در نشست خبری با اصحاب رسانه از انهدام 71 باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی و کشف بالغ بر 95 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
اسکندر مومنی گفت: طبق گزارش دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد، سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان 32 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 71 باند سازمان یافته موادمخدر در این استان متلاشی شده و 13 نفر از سرشبکه های اصلی قاچاق موادافیونی دستگیر شدند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد افیونی توسط افرادی سودجو، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس نیشابور قرار گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - 4 تن مواد مخدر با ضربه اساسی وزارت اطلاعات به بزرگ ترین سرشبکه و مافیای قاچاق بین المللی مواد مخدر در کشور کشف شد. به گزارش صدا و سیما ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله 285 کیلویی تریاک از صندوق عقب یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۵    
سردار جلیلیان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 507 کیلو مواد مخدرطی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی با عناصر قاچاق مواد افیونی، دراستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 507 کیلو مواد مخدرطی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی با عناصر قاچاق مواد افیونی، دراستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۶    
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 334 کیلوگرم مواد افیونی در شهرستان خاتم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام هشت باند قاچاق و کشف دو تن و 905 کیلوگرم انواع مواد افیونی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در طول بهمن ماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند مسلحانه قاچاق و کشف یک تن و 607 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی موسوم به ظفر 12 بیش از 75 کیلوگرم انواع مواد مخدر در حوزه ماموریتی این فرماندهی کشف و 45 خرده فروش مواد افیونی دستگیر شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک تُن مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در لابلای بار برنج یک دستگاه کامیون کشنده جاساز شده بود، خبر داد. سردار محمدرضا میرحیدری افزود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پاسگاه انتظامی توس مشهد با دستگیری یک سوداگر مرگ، 67 بسته انواع مواد مخدر را کشف کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف پژو 405 و کشف 210 کیلو تریاک و حشیش در بازرسی ماموران این فرماندهی از خودرو خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف 500 کیلو و 89 گرم انواع موادمخدر طی 2 عملیات در مرزهای میرجاوه و زابل خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف یک تُن مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در لابلای بار برنج یک دستگاه کامیون کشنده جاساز شده بود، خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پژوهش نقش مقابله ایران با تروریسم، افراطی گری و مواد مخدر بر امنیت اروپا توسط پژوهش های کاربردی معاونت برون مرزی صداوسیما منتشر شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۱    
درپی دستور رئیس حکومت افغانستان مبنی بر ممنوعیت کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر، مسئولان افغان تلاش هایی را برای مبارزه با مواد افیونی در این کشور آغاز کرده اند، اما برای نابودی مواد مخدر و هچنین پیامد های ویرانگر آن از جمله درمان معتادان، راه طولانی درپیش دارد.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مواد افیونی مصنوعی مانند فنتانیل در حال حاضر مواد مخدر محرک اصلی هستند که مصرف بیش از حد یا اور دوز آنها در آمریکا باعث مرگ مردم می شود. با این حال درمان فعلی اعتیاد خیلی موردی است و بیشتر به صورت بازدارندگی صورت می گیرد و ما راهی پیدا نکرده ایم که تا با تغییر مدارهای مغز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان از دستگیری عامل تهیه و توزیع مواد افیونی با کشف 205 بسته مواد مخدر آماده فروش خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نیشابور- فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: 123 کیلو و 350 گرم تریاک از یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در شهرستان نیشابور کشف شد. تیتربرتر، علیرضا حسینعلی زاده اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد افیونی توسط فردی سابقه دار به شهر نیشابور ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا، داوود جعفری روز سه شنبه اظهارکرد: شب گذشته ماموران انتظامی چهارباغ در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر با قاچاقچیان مسلح درگیر شدند که در این درگیری گروهبان یکم محمدمهدی وکیلی از پرسنل این یگان به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرماندار شهرستان چهارباغ از درگیری ماموران انتظامی با قاچاقچیان مسلح مواد افیونی و شهادت یکی از مأموران مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان چهارباغ از درگیری ماموران انتظامی شهر چهارباغ با قاچاقچیان مسلح مواد افیونی و شهادت یکی از مأموران مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری فروشندگان مواد افیونی و خلافکاران در غرب تهران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: در حالی که سالانه تنها در آمریکا بیش از 80 هزار شهروند آمریکایی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست می دهند، دانشمندان می خواهند از هوش مصنوعی برای تولید داروهایی استفاده کنند که می تواند اعتیاد به مواد افیونی را درمان کند.
رسانه کلیک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشمندان به کمک هوش مصنوعی موادی را پیدا کرده اند که می توانند مانع از اعتیاد در استفاده از مواد افیونی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که سالانه تنها در آمریکا بیش از 80 هزار شهروند آمریکایی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست می دهند، دانشمندان می خواهند از هوش مصنوعی برای تولید داروهایی استفاده کنند که می تواند اعتیاد به مواد افیونی را درمان کند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تقریباً چهل میلیون فرد در سرتاسر جهان، از اختلالات مصرف مواد افیونی رنج می برند و هر ساله درصد زیادی از این افراد، در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست می دهند. مواد مخدر از جمله هروئین، فنتانیل، اکسی کدون و مورفین، گیرنده های مواد افیونی را در مغز فعال می کنند. ...
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان نایین از کشف 300 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای در 3 دستگاه خودرو جاسازی شده بود، در عملیات مأموران این فرماندهی خبر داد.
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان نایین از دستگیری4سوداگر مرگ و کشف 58 کیلوتریاک در بازرسی ماموران این فرماندهی از 4 دستگاه خودروسواری خبرداد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف کیلو تریاک در جاده های تهران و در خودروها خبر داد. تیتربرتر، سرهنگ ضرغام آذین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 54 کیلو و 850 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی مواد افیونی در اتوبان آزادگان خبر داد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۶    
وزارت دفاع مکزیک از دستگیری یکی از سرکردگان کارتل های تولید کننده فنتانیل در این کشور خبر داد.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۳    
با تلاش مأموران کلانتری 11 شاهین شهر منزلی که در یکی از فرعی های خیابان مخابرات این شهر پاتوق سارقان معتاد و خیابانی شده بود شناسایی و پلمپ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 103 کیلوگرم مواد مخدر طی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی استان با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان های شمال و جنوب استان خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان موادمخدر در شهرستان های سراوان، سیب و سوران و زابل" خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس شهرستان خاتم با انجام کار اطلاعاتی از تردد یک دستگاه سمند حامل محموله موادافیونی مطلع شدند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از دستگیری سه نفر توزیع کننده مواد افیونی در دامغان خبر داد و گفت: از مخفی گاه متهمان، پنج کیلو و 900 گرم تریاک کشف شد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از توقیف 2 دستگاه خودروی سواری، دستگیری سه نفر قاچاقچی و کشف 54 کیلوگرم تریاک در بزرگراه شاهین شهر به کاشان خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: با تلاش و پیشگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر مشهد 11 لانه فروشندگان مواد افیونی در حاشیه شهر مشهد قلع و قمع شد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ منوچهر جوانمرد فرمانده انتظامی بهبهان از کشف 19 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی، در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر دست یافتند و طی یک عملیات مقدار 202 کیلوگرم موادافیونی از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال ، سید جواد یحیی زاده فرماندار این شهرستان در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 23 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۰    
یک مطالعه روی موش و سلول نتایج امیدوارکننده ای را به همراه داشته است، و این امیدواری را ایجاد کرده است که دانشمندان ممکن است بتوانند اثرات مضر فنتانیل، کشنده ترین مواد افیونی جهان، و احتمالاً سایر مواد مخدر را نیز کاهش دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: از ابتدای سالجاری 9 تن و 800 کیلو مواد افیونی در گلستان کشف شد و 52 درصد تلفات جاده ای استان به موتورسواران اختصاص دارد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال 1400 به دنبال بازداشت پسر جوانی به نام حامد در یکی از پارک های جنوب تهران آغاز شد. ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر از چند روز قبل در تعقیب این پسر بودند که وی را هنگام حمل 23 کیلوگرم هروئین بازداشت کردند ...