شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی قم»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳    
قم - اخوان علوی، رئیس پارک علم و فناوری استان قم ورود شرکت شهرک های صنعتی قم به زیست بوم فناوری را ضروری دانست و گفت: اگر اولویت استان مقوله علم و فناوری باشد بسیاری از مشکلات اقتصادی و صنعتی برطرف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم با اشاره اهمیت و نقش شهرک های صنعتی در رشد و توسعه اقتصادی گفت: مسئولان استان برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی تلاش کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: قم در صنعت کفش رشد چشمگیری دارد و می توان از این ظرفیت برای توسعه کفش ملی استفاده کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سیجانی گفت:بخش صنعت قم هم اکنون به دلیل نزدیکی به عمده بازار های مصرف کشور و دسترسی به امکانات زیرساختی مورد نیاز، در کانون توجه سرمایه گذاران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قم گفت: راه اندازی یک سیستم مدون حفاظتی و امنیتی در مجاورت شهرک های صنعتی قم یک نیاز مبرم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون استاندار قم گفت: در طول چند سال اخیر، واگذاری زمین در شهرک های صنعتی قم، بدون هیچ حاشیه ای انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با بیان در دستور کار بودن ایجاد مسکن کارگری در مسیر شهرک های صنعتی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی، کارگران در قم، حتی توان تأمین مسکن ملی را ندارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
قم - صبوری، مدیرکل راه و شهرسازی قم با تأکید بر تأمین مسکن مناسب و ارزان قیمت برای کارگران، گفت: ساخت و تولید مسکن در جوار شهرک های صنعتی ویژه کارگران مستقر، به شورای تأمین مسکن پیشنهاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در حال حاضر 32 هزار نفر در نواحی و شهرک های صنعتی قم مشغول به کار هستند و در تلاش هستیم این ظرفیت حفظ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم از انعقاد 70 قرارداد واگذاری در شهرک های صنعتی قم از ابتدای امسال خبر داد و گفت: کرونا جشن رونق تولید در قم را عقب انداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتاق بازرگانی قم گفت: در حال حاضر موضوع کمبود آب، مهم ترین دغدغه شهرک های صنعتی قم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم با تاکید بر اهمیت بررسی و امکان سنجی اجرای طرح احداث مجتمع های مسکونی در جوار شهرک های صنعتی این استان گفت: حرکت در مسیر تحقق شعار سال و تعیین تکلیف واحدهای تولید راکد تحت مالکیت بانک ها و موسسه های مالی قم ضروری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۰    
غضنفری با اشاره به این که باید زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی قم فراهم شود، گفت: که باید زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری فراهم شود تا موجب بی رغبتی سرمایه گذار نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با بیان اینکه نشان جغرافیایی سوهان ثبت بین المللی شد، گفت: نشان جهانی مالکیت معنوی و فکری سوهان از آن استان قم گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: نزدیکی شهرک های صنعتی قم به مهم ترین راه های مواصلاتی و بزرگ ترین بازارهای مصرف کشور، امتیاز ویژه ای برای سرمایه گذاران علاقه مند به فعالیت در بخش های تولیدی و صنعتی در این استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با اشاره به این که اجازه دلالی و بورس زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی و حبس منابع مالی شرکت، را نمی دهیم، گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان واقعی همواره مورد توجه و تجلیل خواهند بود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - استاندار قم گفت: وجود شهرک های صنعتی قم به دلیل قرارگرفتن در شعاع 120 کیلومتری تهران، ظرفیت اقتصادی مهمی برای کشور است که باید مورد حمایت قرار بگیرد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی با اشاره به وضعیت شهرک صنعتی شهاب قم اظهار کرد: تعیین تکلیف واگذاری زمین های این شهرک به بنک داران و نیز ناحیه ی فناوری اطلاعات آن باید در دستور کار قرار بگیرد. ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید با سرعت مشکلات زیرساختی در شهرک های صنعتی استان قم با همکاری دستگاه های اجرایی برطرف و تکمیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم گفت: بر اساس دستور جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، باید به سرعت امکانات زیرساختی موردنیاز بهره برداران در شهرک های صنعتی استان با همکاری دستگاه های مختلف، تکمیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز قم گفت: باید بازاریابی مجدد در زمینه مصرف گاز در شهرک های صنعتی استان قم صورت بگیرد، از این پس هم لازم است که واگذاری اراضی برای احداث واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با این قاعده انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: برای جذب سرمایه گذاران در استان باید در واگذاری اراضی در شهرک های صنعتی قم تسریع صورت بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: تامین آب در شهرک های صنعتی استان قم 80 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مهرداد غضنفری روز یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات استانداری قم، افزود: درخواست سرمایه گذاری جدید در شهرک های صنعتی قم قابل توجه است و باید زیرساخت های لازم برای این منظور تامین شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که روز یکشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم برگزار شد، مشکلات زیرساختی شهرک های صنعتی قم بررسی و بر تسهیل گری دستگاه های دولتی برای جذب سرمایه گذاری جدید تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: باید واگذاری اراضی در شهرک صنعتی الغدیر با توجه به تامین خدمات اولیه شروع شود و شهرک های صنعتی قم موظف به این کار از ابتدای تیرماه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: سال گذشته 244 فقره قرارداد حق بهره برداری درشهرک ها و نواحی صنعتی این استان منعقد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 270 فقره قرارداد حق بهره برداری در شهرک صنعتی چوب و مبل ثامن این استان منعقد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم گفت: 120 میلیارد تومان در سال گذشته برای تامین زیرساخت های این شهرک ها قرار داد منعقد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سیجانی گفت:صنعت قم به دلیل برخورداری از سرمایه های انسانی و فنی گسترده،قابلیت تحقق مطلوب راهبرد مهم جهش تولید را دارد.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: اقساط اسفند ماه سال جاری تا اردیبهشت ماه سال99 واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی را بدون هیچ گونه تعدیلی به انتهای اقساط آن ها منتقل می شود.
نیروگاهیان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
احداث نیروگاه خورشیدی اولویت سرمایه گذاری درقم است مهمترین معضل زیر ساختی شهرک های صنعتی قم تامین برق است واحد یک گازی نیروگاه قم 14 روز زودتر از موعد مقرر به شبکه سراسری برق پیوست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:شهرک های صنعتی این استان با دارای بودن زیرساخت های موردنیاز برای پیشرفته ترین فعالیت های تولیدی، آماده استقرار صنایع مدرن و روز دنیاست.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، وزارت صمت با اشاره به اینکه قم ظرفیت های خوبی در حوزه معادن دارد گفت: تقاضای سرمایه گذاری در برخی از شهرک های صنعتی استان قم بسیار زیاد است اما ما امکانات کافی نداریم در اختیارشان قرار دهیم تا کار خود را توسعه دهند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در حاشیه این آیین درگفت و گو با خبرنگار ایرنا درتشریح وضعیت واحدهای تازه به بهره برداری رسیده استان، بیان کرد: درهمین راستا یک واحد تولید کننده سایبان و سقف کاذب با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریال افتتاح شد. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 94 میلیون کیلووات ساعت انرژی افزایش تولید در نیروگاه قم مهمترین معضل زیر ساختی شهرک های صنعتی قم تامین برق است به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل ازخبرگزاری ایرنا و صدا و سیما ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مهمترین معضل زیر ساختی شهرک های صنعتی قم تامین برق است نیروگاه حرارتی از عوامل اصلی آلودگی شهر قم است به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم– ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: با توجه به اهمیت توجه به فناوری های روز درصنایع مختلف، این شرکت تامین نیاز صنعت انگشترسازی قم به فناوری های نوین دنیا را دراولویت دارد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم از بلوکه شدن هفت هزار و 500 متر مکعب گاز در شهرک های صنعتی قم خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندارقم گفت: مهمترین مشکل این استان در رابطه با زیرساخت های شهرک های صنعتی تامین برق است و اگر بتوانیم آن را در دو فاز اولیه و ثانویه حل کنیم از نظر جذب سرمایه گذار توفیق بزرگی به شمار می آید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی جنسیت: آقا تعداد : 1 نفر حداقل لیسانس بالای 5 سال سابقه سرپرستی اجرایی کارگاه و کارخانه جهت پیگیری امور احداث و بهره برداری کارخانه کود های شیمیایی با محدود سنی زیر 45 سال از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در راستای اهمیت جذب سرمایه گذار تاکنون 112 قرارداد جدید صنعتی در قم نهایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: پهنه صنعتی نیزار این استان به دلیل نزدیکی به فرودگاه درحال احداث قم و زیرساخت های شکل گرفته درآن ظرفیت تبدیل شدن به شهرک سرمایه گذاری خارجی را داراست.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بهرام سرمست روز پنجشبنه درجلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دراستانداری قم افزود: نرخ عمومی تورم دراستان با اراده جمعی مسئولان و نظارت های مستمرثبات داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از همکاری تیم بازاریابی و مشاوره های تخصصی کلینیک کسب وکار شهرک های صنعتی قم با واحدهای صنعتی دارای ظرفیت حضور در بازارهای داخلی و نمایشگاه های تخصصی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: در طرح مشترک مدیریت بحران و پدافند غیرعامل باید در شهرک های صنعتی مورد تأکید باشد و این طرح جامع بر اساس مطالعات کارشناسی پیگیری می شود و جزو برنامه های ابلاغی برای سال 99 است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: شهرک صنعتی کفش و دمپایی ماشینی و شهرک تخصصی پوشاک دراین استان احداث خواهد شد
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بهرام سرمست، روز سه شنبه درحاشیه آیین افتتاح طرح های صنعت برق قم درگفت و گو با خبرنگاران، افزود: جذب سرمایه گذار جدید در شهرک های صنعتی قم به منظور رونق تولید و افزایش اشتغال زایی در بخش صنعت استان نیازمند تامین برق و توسعه زیرساختهای انرژی این شهرکهای صنعتی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم وضعیت ایمنی شهرک صنعتی شکوهیه را رو به بهبود ذکر کرد و گفت: 4 دستگاه ماشین آلات آتش نشانی در این شهرک موجود است که امسال یک دستگاه و سال 99، 2 دستگاه به این ظرفیت افزوده خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 1021 واحد صنعتی با 29هزار نفر اشتغال زایی در قم فعال است که این ظرفیت مهم اقتصادی نیازمند ارتقای ایمنی در همه ابعاد است.