دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۶:۲۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی قم»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: سال گذشته در چهارچوب طرح ملی احیای واحد های صنعتی راکد، 64 واحد غیرفعال قم احیا شد که از این تعداد 56 واحد داخل شهرک های صنعتی استان مستقر هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق قم با اشاره به ظرفیت های تولید صادرات محور در این استان، رفع موانع توسعه ای در شهرک های صنعتی قم را نیاز واحدهای تولیدی و کمک کننده به بهبود وضعیت آنها دانست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۲    
نشست مشترک مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ،رئیس سازمان صمت و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم به منظور برنامه ریزی جهت توسعه مهارت های فنی و حرفه ای و کیفیت بخشی وآموزش در محیط واقعی کار و تامین نیروی مورد نیاز صنایع استان از طریق توسعه هنرستان های فنی و حرفه ای و کارو دانش فنی و حرفه ای و با هدف ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۷    
مهندس جهادگر بسیجی قم از مانع زدایی از 594 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قم خبر داد.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۲    
• مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید: 30 هزار و 800 طرح اشتغالزایی در دهه فجر افتتاح شد. • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عازم ترکمنستان شد. • رئیس سازمان صنعت قم:500 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی قم هزینه شد. • مدیرکل آموزش و پرورش فارس: مدرسه مجازی در فارس راه اندازی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای امسال تا کنون 500 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی استان در بخش های مختلف هزینه شده است و برآورد می شود این رقم تا پایان سال از 700 میلیارد تومان عبور کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر از طرح های عمرانی شرکت شهرک های صنعتی استان قم به ارزش 267 میلیارد تومان بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: فعالان زنجیره تولید کفش ماشینی استان در کنار بالندگی امروز خود با تکیه بر مدل توسعه ای خوشه کسب و کار به دنبال حضور جدی تر و فصلی تازه در بازار های جدید بین المللی هستند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در حال حاضر 25 واحد تولیدی دانش بنیان در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی قم فعال است و از خدمات و حمایت های این شرکت در استان بهره مند می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: زیرساخت های لازم برای حضور و فعالیت شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان فراهم است و تولیدکنندگان محصولات راهبردی می توانند از این قابلیت برای راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود استفاده کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۰    
روح الله ابراهیمی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم حضور در آسایشگاه قم را فرصتی مغتنم عنوان کرد و افزود: هر قدم برای ارتقاء آسایشگاه قم، ذخیره آخرت و صدقه جاریه خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اکبر ابدالی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، بیان داشت: به دنبال تدوین و اجرای دقیق سیاست های صنعتی در قم هستیم که از مهمترین برنامه ها در این بخش، گسترش صنعت پوشاک و استقرار صنایعی است. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه رسیدگی به وضعیت نماز کارخانجات و واحدهای صنعتی استان با حضور مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی، مدیر ستاد اقامه نماز و نمایندگان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی استان، صبح دوشنبه، شانزدهم آبان ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در راستای سیاست های دولت سیزدهم، راهبرد شفافیت در واگذاری اراضی در شهرک های صنعتی را تحقق بخشید.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در شهرک صنعتی شکوهیه قم، یک هزار و 200 هکتار زمین واگذار شده و 200 هکتار هم طرح توسعه در آن اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: سالانه میلیون ها زائر از سراسر ایران و جهان خود را به قم می رسانند، درهمین راستا فراهم کردن بسترهای لازم برای افزایش تعداد واحدهای تولیدی مرتبط با سوغات زائر در شهرک های صنعتی استان در دستور کار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان قم بابیان این که پروژه گازرسانی به شهرک های صنعتی قم 58 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: این پروژه با به کارگیری تمام ظرفیت ها ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، گفت: استقبال سرمایه گذاران برای فعالیت در شهرک های صنعتی این استان رو به افزایش است و همین مساله موجب شده تا در چند سال اخیر میزان متقاضی دریافت زمین در شهرک های صنعتی از مقداری که برای واگذاری تعیین شده، بیشتر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم گفت: دو هزار و 800 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند که دو هزار و 300 واحد دارای پروانه بهره برداری و 170 مورد غیر فعال شناسایی شده و برای فعال سازی هدف گذاری شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: فرآیند واگذاری زمین در شهرک های صنعتی قم شفاف و برمبنای قاعده و قانون مشخصی است و اگر فرد دریافت کننده زمین به تعهد خود عمل نکند، امکان فسخ قرارداد وجود دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از اهالی رسانه از پروژه های زیرساختی شرکت شهرک های صنعتی قم در نواحی و شهرک های صنعتی بازدید کردند.
598   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم گفت: اولویت سرمایه گذاری در قم با صنایع پاک و کم مصرف و زودبازده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: هم اکنون 2 ایستگاه آتش نشانی در شهرک صنعتی شکوهیه قم فعال است و به منظور افزایش سطح ایمنی تا پایان سال جاری یک ایستگاه آتش نشانی دیگر هم در این شهرک احداث می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۴    
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از برگزاری 100 دوره آموزشی مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی با ارائه یارانه 80درصدی از سوی این شرکت، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
قم- خاکی، رئیس اتاق بازرگانی قم، عراق را بزرگترین کشور هدف صادراتی قم دانست و گفت: نمایشگاه ویترینی قم به زودی در یکی از شهرهای شمالی کشور عراق برپا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
قم-ایرنا- استاندار قم گفت: با وجود اینکه درسطح استان افراد جویای کاری وجود دارد ، اما شهرک های صنعتی قم با مشکل کمبود کارگر روبه رو هستند که بخش مهمی از آن از مباحث غلط فرهنگی حاکم بر این افراد ناشی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
جواد ناطق روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: در همین رابطه به دنبال استقرار صنایع پاک، کم آب بر و با فناوری پیشرفه و برتر در شهرک های صنعتی قم هستیم تا علاوه بر دستاوردهای اقتصادی همچون افزایش سطح تولید محصولات و اشتغالزایی برای استان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از برنامه استان برای احیای 64 واحد راکد صنعتی تا پایان سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
قم- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم با بیان اینکه دلالی زمین در شهرک های صنعتی قم مانع تولید است، گفت: این امر در ماه های اخیر شدت پیداکرده و مسئولان قادر به جلوگیری از سودجویی نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم بابیان این که دلالی زمین در شهرک های صنعتی استان مانع تولید است گفت: این امر در ماه های اخیر شدت پیداکرده و حتی مسوولان امر قادر به جلوگیری از سودجویی نیستند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم، در پنجمین حضور میدانی خود در شهرستانها و بخش های استان از بخش سلفچگان قم بازدید نمود. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز در دیدار با مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به مصوبات شورای اقامه نماز استان گفت: با توجه به کمبود مسجد و فضای اقامه نماز در شهرک های صنعتی استان ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رونمایی از سردیس شهید سلیمانی در دانشگاه قم، ضرورت نظارت بر روند تامین ارزاق عمومی، لزوم تامین زیرساخت های انرژی در شهرک های صنعتی قم ،ساماندهی 382 کودک کار در قم،غرس یکهزار اصله نهال در قم و ضرورت استفاده از پساب در صنعت برای مقابله با کم آبی از دیگر اخبار هفته گذشته قم می باشد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۱    
محمود سیجانی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، ضمن اشاره به قابلیت های متعدد و زیرساخت های مناسب شهرک های صنعتی قم برای جذب علاقه مندان به فعالیت های تولیدی، بیان کرد: استقبال بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش صنعت قم رو به افزایش بوده و این ظرفیت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا استاندار قم، بر ضرورت ساماندهی و تامین زیرساخت های انرژی در شهرک ها و ناحیه های صنعتی این استان تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از حمایت صنایع سبز در این استان خبر داد و گفت: استقرار صنایع پیشرفته و سبز در شهرک های صنعتی قم که با محیط زیست استان سازگاری بیشتری دارد در اولویت برنامه های سازمان صنعت ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در این نمایشگاه که با همکاری سرکنسولگری کشور در گوانگجو برپا شد، شرکت شهرک های صنعتی قم به عنوان استان معین، مسئولیت برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشت و 25 شرکت ایرانی در فضایی به گستره 400 مترمربع در آن حضور یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- استاندار قم با اشاره به تامین زمین و زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی قم گفت: استان قم پذیرای سرمایه گذاران استانی و فرا استانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم گفت: تولید برق مصرفی و مورد نیاز شهرک های صنعتی قم از طریق انرژی های پاک و تجدید پذیر و همچنین با استفاده از پسماند جزء اولویت های سرمایه گذاری استان است و این موضوع را به شدت دنبال می کنیم.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم با اشاره به الحاق 1350 هکتار زمین به اراضی شهرک های صنعتی قم گفت: نیاز استان قم تا 10 سال آینده به زمین برای افتتاح و توسعه واحدهای صنعتی برطرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۸    
مساحت شهرک های صنعتی استان قم تا پایان امسال به بیش از 5 هزار هکتار میرسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم- همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک با حضور معاون وزیر صمت و مسئولان استانی عملیات احداث چند طرح صنعتی در شهرک های صنعتی قم آغاز و تعدادی نیز به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم با بیان اینکه قدم های جدی و موثری در راستای حمایت از واحدهای صنعتی استان برداشته شده که الحاق زمین از جمله آن است، گفت: حمایت از واحدهای تولیدی صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی قم به ویژه واحدهای موفق از اولویت های استانداری است و از کارآفرینان و صنعتگران حمایت می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۶    
قم - ایرنا - الحاق 1350 هکتار زمین به شهرک های صنعتی قم ،کسب رتبه چهارم جذب تسهیلات روستایی ،تکمیل تدریجی بوستان یکهزار هکتاری قم طی چندسال آینده و تامین گندم و آرد مورد نیاز قم از جمله خبرهای هفته گذشته قم بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار قم گفت: اولویت واگذاری زمین در شهرک های صنعتی جهت سرمایه گذارای در صنعت برق در قم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم از تامین آب شهرک های صنعتی قم از خارج از استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم از الحاق یک هزار و 350 هکتار به اراضی شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: ایجاد و توسعه متوازن نواحی صنعتی استان بویژه در محدوده دو شهرستان جدید کهک و جعفرآباد نیز در دستور کار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم با بیان اینکه طی سال های اخیر در رابطه با توسعه و الحاق اراضی به شهرک های صنعتی استان کارهای بسیار اساسی صورت گرفته است گفت: جمعا یک هزار و 350 هکتار الحاقات داشتیم که برای شهرک های صنعتی رقم کمی نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۸    
قم- شهرک های صنعتی قم دارای موقعیت استراتژیک خوبی هستند اما متاسفانه کمبود زمین در آنها و مشکلات واگذاری سبب شده تا نتوان به خوبی از این شهرک های صنعتی بهره برد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با توجه به حجم سنگین سرمایه گذاری صورت گرفته در بخش صنعت استان و بر اساس برنامه ریزی تدوین شده در نیمه دوم سالجاری، فعالیت واحدهای متعدد صنعتی در شهرک های صنعتی قم آغاز خواهد شد.