یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۵۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی قم»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: راهنمای فرصت های سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان برای سرمایه گذاران بخش خصوصی شناسایی و تدوین شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: افزایش دمای هوا منجر به افزایش مصرف آب در شهرک های صنعتی استان شده است، این افزایش مصرف به ویژه در فصل تابستان، فشار زیادی بر منابع آب موجود وارد می کند و نیاز به مدیریت دقیق تر منابع را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: افزایش دمای هوا منجر به افزایش مصرف آب در شهرک های صنعتی استان شده است، این افزایش مصرف به ویژه در فصل تابستان، فشار زیادی بر منابع آب موجود وارد می کند و نیاز به مدیریت دقیق تر منابع را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در این استان 13 خوشه شناسایی شده و برنامه عملیاتی برای 9 خوشه اعم از کفش، فرش دستباف، مبلمان، سوهان، سنگ، انگشتر، پوشاک، چاپ و بسته بندی، فناوری اطلاعات به اجرا درآمده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با اشاره به اینکه حضور اساتید دانشگاه های در سطح شهرک های صنعتی نویدبخش آینده مطلوب است، بیان داشت: سیاست های حمایتی این شرکت از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی منطبق بر حمایت از شرکت های دانش محور و فناور است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: تامین مسکن شاغلین واحدهای تولیدی در موقعیت مناسب از مهم ترین دغدغه های بخش صنعت استان است و ما آن را با جدیت دنبال می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: توسعه شهرک های صنعتی قم با حل موانع تملک اراضی در جریان است که بر همین اساس مسیر توسعه شهرک صنعتی شکوهیه تا 2 هزار هکتار و شهرک صنعتی محمودآباد تا یک هزار و 500 هکتار دنبال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 30 تا 40 درصد اسکلت مبلمان های کلاسیک ایران در این استان تولید می شود که این موضوع نشان دهنده ظرفیت بالای قم در این حوزه صنعتی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در سال جاری برای توسعه فرآیند سیستم نگه داشت نیروهای انسانی در واحدهای تولیدی استان، 100 دوره آموزشی برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعال در قم ترتیب خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: ایستگاه گاز با ظرفیت 30 هزار متر مکعب در ساعت در شهرک صنعتی محمودآباد قم به بهره برداری رسید؛ این ایستگاه قادر به تأمین گاز برای 150 هکتار از اراضی توسعه یافته و 180 واحد صنعتی می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: با اهتمام دولت سیزدهم، طی سال های 1401 و 1402، 111 واحد تولیدی راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به چرخه فعالیت بازگشت و زمینه اشتغال برای یک هزار و 113 نفر را فراهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در یک گام مهم، معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی تعداد بازرسان ایمنی و بهداشت را از 2 نفر به 20 نفر افزایش داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: این شرکت در استان توانست رتبه نخست کشوری را در زمینه تحقق شاخص های عملیاتی، ارتقاء و توانمندسازی صنایع کوچک و متوسط به خود اختصاص دهد.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: صنعت مبلمان این استان نیاز به برندسازی و معرفی هرچه بیشتر دارد که در این راستا آمادگی داریم تا با همکاری واحدهای تولیدی به ارتقا جایگاه این صنعت کمک کنیم.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: توسعه نمایشگاه محصولات تولیدی کارخانه های قم در شهرک صنعتی شکوهیه استان با همکاری اتاق بازرگانی به منظور فرهنگ سازی الگوی مصرف کالای ایرانی، در دستور کار قرار گرفته است.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 98 درصد صنایع این استان کوچک و متوسط هستند و نیاز است تا هرگونه برنامه ریزی در حوزه فعالیت های صنعتی در قم با درنظرگرفتن این مسئله باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: 98 درصد صنایع این استان کوچک و متوسط هستند و نیاز است تا هرگونه برنامه ریزی در حوزه فعالیت های صنعتی در قم با درنظر گرفتن این مساله باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: در راستای حفظ محیط زیست برای نخستین بار در سطح شرک های صنعتی کشور، شرکت شهرک های صنعتی استان قم موفق به اخذ مجوز احداث تصفیه خانه نوین به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز از وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با حکم وزیر صمت وحید آشتیانی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت های شهرک صنعتی استان قم معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: یک هزار و 700 واحد بهره بردار با ایجاد اشتغال برای 41 هزار نفر در شهرک های صنعتی قم به تولید محصولات مورد نیاز مردم مشغول هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: یکی از اهداف ما ایجاد و توسعه شهرک های صنعتی غیر دولتی در سال جهش تولید با مشارکت مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۲    
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: آتش سوزی یک واحد تولیدی در شهرک شکوهیه پس از چند ساعت تلاش آتش نشانان اطفا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: آتش سوزی یک واحد تولیدی در شهرک شکوهیه پس از چند ساعت تلاش آتش نشانان اطفا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: بیشتر واحد های تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان به نیروی کار نیاز دارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: استفاده از هوش مصنوعی راهکار مناسبی برای جبران کمبود نیروی انسانی در واحدهای تولیدی استان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم با تاکید بر این که به دنبال مشارکت مردمی در تامین انرژی شهرک های صنعتی استان هستیم، گفت: با جذب مشارکت بخش خصوصی و مردمی تا نزدیک به 100 مگاوات به ظرفیت برق شهرک های صنعتی قم افزوده می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بانک صنعت و معدن استان قم و رئیس شعبه قم، با اشاره به بیستمین سالگرد تأسیس شعبه در این استان، به تلاش های این بانک در حمایت از طرح های صنعتی و اشتغال زایی در منطقه پرداخت و از تامین مالی طرح های صنعتی این استان به مبلغ 17 تا 18 هزار میلیارد تومان طی سال های فعالیت دو شعبه قم خبر داد که منجر به ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷    
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان قم از آماده باش و خدمت رسانی کلیه ظرفیت های شهرک های صنعتی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: از سیاست های اصلی و مهم این شرکت توجه به مزیت های منطقه ای و توسعه خوشه های کسب وکار در استان است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
سرپرست معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در راس هیاتی متشکل از مدیران فنی شهرک های صنعتی قم و سمنان جهت بازید از پروژه های در دست اجرای شهرک های صنعتی زنجان به این استان سفر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سه طرح تولیدی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از 350 نفر با حضور معاون وزیر صمت در قم به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا - معاون معادن و فرآوری مواد وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره اینکه شهرک های صنعتی قم جز بهترین شهرک های صنعتی هستند و واحدهای تولیدی در این استان از توانایی بالایی برخوردار است، گفت: با بهره برداری از طرح های جدید صنعتی در قم، شاهد ظرفیت های تولیدی بزرگی در کشور خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: توسعه نخستین شهرک صنعتی تخصصی صنفی چوب و مبلمان این استان در سطح 50 هکتار برای فعالیت های صنعتی و کارگاهی و 20 هکتار نیز برای ناحیه نمایشگاهی، اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به تقویت زیرساخت های گازرسانی به شهرک های صنعتی قم، گفت: با اجرای این طرح ها پس از سال ها وقفه، گازرسانی در استان به ویژه شهرک های صنعتی شکوهیه و محمودآباد پایدار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: با اجرای طرح های متعدد زیرساختی در شهرک صنعتی الغدیر تا سال آینده 150 هکتار زمین صنعتی در استان قابل واگذاری خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: لازم است برنامه ای برای بهبود وضعیت زیست محیطی شهرک های صنعتی استان قم تدوین شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طی مراسمی با حضور حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری رئیس کل دادگستری دادگستری و جوانی مدیرکل ثبت استان، یک هزار و 438 سند حدنگاری مربوط به شهرک های صنعتی استان قم تحویل داده شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: بر اساس قانون باید از شرکت های دانش بنیان حمایت کرد که واگذاری زمین یکی از این کمک هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۲    
با اجرای طرح های مختلف گازرسانی به ویژه در شهرک های صنعتی قم از ابتدای روی کارآمدن دولت سیزدهم، در کنار جلب رضایتمندی عمومی، بستر مناسبی برای توسعه و رشد اقتصادی، تولید و سرمایه گذاری در این استان بوجود آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا – با اجرای طرح های مختلف گازرسانی به ویژه در شهرک های صنعتی قم از ابتدای روی کارآمدن دولت سیزدهم، در کنار جلب رضایتمندی عمومی، بستر مناسبی برای توسعه و رشد اقتصادی، تولید و سرمایه گذاری در این استان بوجود آورده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز قم با اشاره به مشکل هایی که در گذشته برای گازرسانی به شهرک های صنعتی استان وجود داشت گفت: گاز شهرک های صنعتی شکوهیه و محمودآباد که 80 تا 90 درصد صنایع استان در این دو شهرک مستقر هستند، در گذشته، همزمان با فصل سرما و افزایش مصرف گاز، قطع می شد که با افتتاح این پروژه پایدار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت طرح گاز رسانی به شهرک ها و واحدهای صنعتی استان قم با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت طرح گاز رسانی به شهرک ها و واحدهای صنعتی استان قم با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: شهرک ها و ناحیه های صنعتی قم از نظر وضعیت ایمنی مورد توجه جدی و رصد کارشناسان تخصصی این حوزه قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم ارائه خدمات نرم افزاری در راستای توسعه زیست بوم کسب وکار استان را از رسالت های شرکت شهرک ها دانست و گفت: در قم 11 شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد، که زمینه استقرار بیش از سه هزار و 20 واحد صنعتی و اشتغال بیش از 40 هزار تَن را به وجود آورده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: توسعه صنعت چاپ و بسته بندی مبتنی بر ارزش های ایرانی و اسلامی و مطابق ارزش های فرهنگی قم است و ما از حضور هرچه بیشتر سرمایه گذاران در این بخش برای راه اندازی واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان استقبال می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: شهرک های صنعتی استان به دلایل مختلف همچون موقعیت ویژه در نزدیکی بازار های بزرگ کشور و برخورداری از امکانات زیرساختی مناسب، با استقبال گسترده سرمایه گذاران و علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار های تولیدی مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: در یک سال گذشته بیش از 70 کیلومتر به شبکه گازرسانی و 40 کیلومتر به شبکه برق شهرک های صنعتی استان اضافه شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قم- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم گفت: قطعی های مکرر برق چرخ تولید را متوقف کرده و بسیاری از تولیدکنندگان را با مشکل روبه رو کرده است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با اشاره به این که ظرفیت های فرهنگی استان را در توسعه صنعتی لحاظ می کنیم، گفت: فعالیت در حوزه تولید پوشاک ایرانی و اسلامی از جمله اولویت های مهم برای اختصاص زمین در شهرک های صنعتی قم است.