شنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۹:۵۰Sep 2020 19

جدیدترین‌های «بارش باران»

 
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناس آخرین وضعیت جوی و آب و هوای استان های کشور را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: برای امشب و فردا در بسیاری از مناطق شمالی کشور و ارتفاعات البرز بارش باران پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۷    
کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد، رعد و برق و بارش باران در نواحی شمال و شمال غربی کشور خبر داد و اظهار که از امروز تا پایان هفته، شاهد خیزش گرد و خاک در مناطق شرق، جنوب شرق و شمال خوزستان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی چند روز آینده بارش های خفیف برای ارتفاعات شمالی استان پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان غرب مازندران بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقف پیش بینی می شود. ...
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواخر هفته آینده در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سبزه زاری گفت: براساس مدل های هواشناسی، بارش در فصل پاییز در استان خوزستان امسال کمتر از نرمال پیش بینی شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواخر هفته آینده در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - پارسال به دلیل بارش باران مردم کوت عبداله برای چند روز در منازل خود محاصره شدند امسال نیز پیش از شروع فصل بارش در برخی نقاط شهروندان از بالازدگی فاضلاب گلایه مندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۹    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان از ثبت 500 میلیمتر بارش باران طی سال زراعی جاری در این استان خبر داد و گفت که این رقم نسبت به مدت مشابه قبل 30 درصد کمتر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش باران، رعد و برق گاهی توام با تندبادهای لحظه ای و کاهش نسبی دما - حدود 4 تا 6 درجه سانتیگراد - در برخی مناطق کشور خبر داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در برخی نقاط نوار شمالی کشور گفت: دمای هوا طی دو روز آینده در سواحل دریای خزر و اردبیل بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بارش باران از فردا در گیلان آغاز می شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت و گفت: امروز و فردا در بخش هایی از استان گیلان، اردبیل ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق ازامروز تا شنبه هفته آینده در برخی استان ها از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و اردبیل خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پس از بارش باران در آسمان تهران رنگین کمان تابستانی زیبایی شکل گرفت.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی ، با نفوذ سامانه هوای خنک و بارشی به آسمان استان، از فردا بارش باران آغاز می شود و این بارش ها تا پنجشنبه هفته کنونی ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران از فردا در گیلان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
امروز و چهارشنبه در برخی نقاط گیلان، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات غرب مازندران بارش پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان اینکه امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است گفت: تنها در شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات غرب مازندران، شاهد رگبار پراکنده خواهیم بود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در سواحل گیلان افزایش ارتفاع موج بین 2 تا 2.5 متر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره هواشناسی استان تهران اعلام کرد: در ساعات عصر و شب با افزایش ابر، احتمال بارش باران در ارتفاعات این استان پیش بینی می شود.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نوربخش داداشی اظهارکرد: امروز (دوشنبه) شاهد پایداری هوا و افزایش دما در استان هستیم و این وضعیت تا فردا ادامه دارد. وی افزود: از اواخر فقط سه شنبه سامانه ناپایدار ضعیفی وارد استان شده که تا روز پنج شنبه فعال است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
امیر حسین سرکرده کارشناس هواشناسی، با بیان اینکه فردا در سواحل دریای خزر، استان های گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، شمال زنجان، شاهد بارش باران و وزش باد موقتی خواهیم بود گفت: در ارتفاعات البرز مرکزی واقع در شمال استان های سمنان، البرز و تهران بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 46 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 5 درجه خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۵    
سلامت نیوز: طبق پیش بینی های هواشناسی، سال آبی جدید سالی کم بارش است و همین مسأله باعث می شود دوباره با مشکلاتی نظیر کمبود در منابع آب مواجه شویم. این در حالی است که سال گذشته بارش های خوبی داشتیم و باید مدیریت منابع آب آنقدر قوی بود که این روزها را پیش بینی کند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز های چهارشنبه و پنجشنبه بانفوذ جریان خنک شمالی به سواحل دریای خزر برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران بارش باران و وزش باد همراه با کاهش 4 تا 6 درجه ای دما پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اهالی بخش کاکی شهرستان دشتی شاهد بارش باران و تگرگ تابستانی بودند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش باران در مسیرهای کوهستانی و شمالی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که با توجه به تغییرات جوی ، رشد ابر، بارش پراکنده باران ، آذرخش و افزایش آلاینده ها برای پنج روز آینده استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بارش شدید باران باعث خسارت به زیرساخت های شهری اشکنان شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۶    
گچساران - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد بارش باران های پاییزی امسال در آذر ماه آغاز می شود در حالی که هرساله بارش ها از آبان شروع می شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
امروز در برخی از مناطق آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعد از ظهر رشد ابر گاهی رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱    
بارش باران در فصل تابستان اهالی شهر اشکنان فارس را غافلگیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال بارش باران شدید، سیل در خیابان های واشنگتن دی سی به راه افتاد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق طی امروز تا سه شنبه آینده در 10 استان از افزایش 3 تا 6 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور خبر داد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آناتولی، وزارت کشور سودان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: در پی بارندگی شدید و جاری شدن سیل از چند روز گذشته تاکنون در مناطق مختلف کشور، 103 نفر جان باخته و 56 فرد دیگر هم مصدوم شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۵    
عصر دیروز و دیشب مردم برخی مناطق غربی و شمالی استان هرمزگان شاهد بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید بودند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان گفت: روز های پنجشنبه و جمعه در دامنه های البرز شامل استان های ماندران، گلستان، سمنان و شرق تهران افزایش ابر، بارش پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می کنیم. ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران در 16 استان از امروز تا شنبه هفته آینده از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی خبر داد. به گزارش بدر پرس، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های گیلان، مازندران، گلستان، برخی مناطق خراسان شمالی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده رشت در مجلس، با بیان اینکه امسال با کاهش برداشت محصول برنج از شالیزارهای گیلان به واسطه بارش باران سنگین مواجه هستیم، گفت: دولت باید توجه ویژه ای به کشاورزان داشته باشد تا خسارت آنان جبران شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، جبار کوچکی نژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به خسارت جدی شالیکاران گیلانی، اظهار کرد: با توجه به بارش باران شالیکاران با آسیب جدی مواجه شده و بخش زیادی از محصولات آنها نابود شده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان اینکه امشب در شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال استان های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل، شاهد بارش باران هستیم گفت: پنجشنبه و جمعه برای دامنه های البرز به ویژه در استان های مازندران، گلستان، سمنان و شرق تهران ...
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به خسارت بالغ بر 500 میلیاردی بارش باران به کشاورزان، گفت: مجمع نمایندگان گیلان از وزیر جهاد و مسئولان عالی رتبه کشور ازجمله رئیس سازمان برنامه وبودجه پرداخت خسارت به کشاورزان را در حال پیگیری است.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل طی چند روز گذشته در مناطق مختلف سودان 102 نفر جان خود را از دست دادند. در پی وقوع سیل و بارش باران های شدید در 18 ایالت سودان به خانه و زندگی بیش از 70 هزار نفر آسیب وارد شده و بیش از پنج هزار خانه کاملاً ویران شده است.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران در 16 استان از امروز تا شنبه هفته آینده از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در نوار شمالی خبر داد.