چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۰۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش باران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۶ دقیقه پیش    
پس از ماهها سامانه بارشی استان سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای امروز، در استان وزش باد با سرعت بین 50 تا 60کیلومتر و بارش باران پیش بینی می شود. وی با بیان اینکه بارش رگبار برای شمال و مرکز استان پیش بینی می شود، ادامه داد: شکسته شدن درختان آسیب پذیر ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- سرپرست اداره هواشناسی کاربردی خراسان شمالی از احتمال بارش باران در پایان هفته خبر داد و گفت: کاهش 2 تا 4 درجه ای دمای هوا در روزهای انتهای هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۱    
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: از عصر چهارشنبه تا اوایل صبح شنبه بارش باران در نقاط مختلف استان خراسان شمالی به صورت متناوب پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: برای روزهای پایانی هفته، جو ناپایدار و بارش باران بویژه در روز جمعه پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان بوشهر گفت: کاهش 38 درصدی بارش باران در سال آبی جاری، بر بحران کم آبی استان افزوده و این درحالی است که 26 دشت در وضعیت بحرانی قرار دارد.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 31 استان کشور و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 31 استان کشور و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بارندگی در این استان طی روز جاری به شکل رگبار و در حد پراکنده و با احتمال رعد و برق همراه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کاهش چشمگیر میزان بارش باران در سال زراعی جاری در لارستان موجب بروز پیامدهای منفی و جبران ناپذیری برای حیات انسانی و طبیعی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و مرکز کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بارشهای پراکنده رگباری خفیف همراه با وزش باد تا روز چهارشنبه در استان زنجان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تا اواخر روز چهارشنبه بارش های پراکنده ، همراه با رگبار و رعد و برق، تندباد لحظه ای و احتمال ریزش تگرگ در برخی نقاط استان خوزستان پیش بینی شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳    
رکنا : جوی آب واقع درکوچه صبای پنج هشترود بعد از بارش باران چه وضعیتی دارد ؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: امروز بارش ها به نواحی شرقی کشور می رسد و مردم این مناطق باید منتظر باران باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش های پراکنده تا روز پنجشنبه ادامه دارد، گفت: بارش های بهاری از امروز آغاز شده و فردا به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان در سایر مناطق کشور بارش باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز تا پایان هفته در سطح استان بارش باران همراه با وزش باد را خواهیم داشت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا جمعه 27 فروردین در 28 استان کشور خبر داد. صفحه نخست محیط زیست
باشگاه خبرنگاران: امروز در خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، گلستان، شرق مازندران و یزد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. امروز دوشنبه در خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، گلستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا بارش باران در بسیاری از استان ها از جمله تهران، فارس، کردستان و کرمانشاه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، زنجان ، کردستان ،گلستان ، مازندران و چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وزش بادهای شدید در استان طی روزهای آینده گفت: بارش باران و خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وزش بادهای شدید در استان طی روزهای آینده گفت: بارش باران و خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست. به گزارش دیارجنوب فرج الله شکوهی پور در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که امروز و فردا با افزایش پوشش ابر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وزش بادهای شدید در استان طی روزهای آینده گفت: بارش باران و خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۶    
بارش باران به هوای چهارمحال و بختیاری طراوت بخشید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از تداوم بارش پراکنده باران در کشور طی سه روز آینده خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز 22 فروردین ماه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، گیلان ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۲    
در اکثر نقاط کشور طی امروز بارش باران را شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز بارش باران همراه با رگبار رعد و برق اردبیل را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری که از امروز 22 فروردین ماه نواحی مرکزی و شمالی این استان را فرا می گیرد فردا شدت خواهد یافت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز در استان هایی نظیر آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، گیلان و غرب مازندران بارش باران ادامه دارد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران، تگرگ و رعدوبرق در 27 استان از امروز تا آخر هفته، نسبت به وقوع سیلاب های ناگهانی در برخی استان ها هشدار داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۳    
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران، تگرگ و رعدوبرق در 27 استان از امروز تا آخر هفته، نسبت به وقوع سیلاب های ناگهانی در برخی استان ها هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش باران، تگرگ و رعدوبرق در 27 استان از امروز تا آخر هفته، نسبت به وقوع سیلاب های ناگهانی در برخی استان ها هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل آب منطقه ای کرمانشاه گفت: میزان بارش در استان کرمانشاه از ابتدای سال آبی (پاییز 99) تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد کاهش داشته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۵    
رکنا: سازمان هواشناسی امروز 22 فروردین از احتمال بارش باران و تگرگ در 27 استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضع جوی و ترافیکی جاده های کشور را اعلام کرد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۲    
براساس پیش بینی ها و با فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور شاهد بارش باران طی امروز و فردا برای اکثر استان های کشور بخصوص غربی خواهیم بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۸    
امروز در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، گیلان و غرب مازندران بارش باران پیش بینی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای بیشتر مناطق کشور به ویژه نیمه غربی آن بارندگی پیش بینی می شود و شدت بارش ها از امروز صبح تا صبح فردا در جنوب لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال و شرق خوزستان، آذربایجان شرقی ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۸    
امروز استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، گیلان و غرب مازندران بارش باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، گیلان و غرب مازندران بارش باران پیش بینی می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش تگرگ در 14 استان از کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان از فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد و رعد و برق از بعدازظهر شنبه در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال است و در بوشهر، فارس، اصفهان، یزد، قم، مرکزی، تهران و سمنان بارش ها ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه احتمال بارش موقت و رگباری باران طی امروز و فردا در برخی نقاط استان وجود دارد گفت: طبق آخرین پیش بینی های فصلی بارش باران در فروردین و اردیبهشت کمتر از نرمال خواهد بود.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: کاهش 38 درصدی بارش باران در سال آبی جاری، بر بحران کم آبی استان بوشهر افزوده و این درحالی است که 16 دشت استان بوشهر در وضعیت بحرانی، ممنوعه و غیر قابل استفاده قرار دارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش تگرگ در 14 استان از کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
فردا استان های تهران، البرز و غرب سمنان هم اضافه خواهند شد. بارش ها تا روز های پایانی هفته ادامه خواهد داشت.
بارش باران رگباری و بهاری همراه با رعد و برق برای آسمان چهارمحال و بختیاری پیش بینی می شود.