شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۰:۳۴Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریزش قیمت ها»

پایگاه خبری ایراسین   ۷ ساعت پیش    
هفته سوم تیرماه قیمت ها در بازار داخلی سکه و طلا نزولی بود. سکه از کانال 43 میلیون تا 39 میلیون تومان ریخت و طلای آبشده دوباره به کف حمایتی 14 میلیون و 400 هزار تومان رسید. البته در روز پایانی هفته با رشد قیمت انس طلا در بازارهای جهانی تقاضا برای سکه و طلای آبشده افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه ها و فروشندگان خودروی تهران قیمت انواع خودروهای وارداتی، چینی و داخلی در هفته های گذشته سیر کاهشی داشته و بازار همچنان در رکود به سر می برد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش 10 درصدی قیمت خودروهای مونتاژی، 7 درصدی خودروهای وارداتی و 5 درصدی خودروهای داخلی خبر داد.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۷:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با آنکه قیمت خودرو حد فاصل برگزاری دور اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری روند صعودی به خود گرفت، اما پس از اعلام نتایج، همچون دیگر ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران، گفت: در حال حاضر قیمت خودروهای مونتاژی 10 درصد، خودروهای خارجی 7 درصد و خودروهای داخلی 5 درصد کاهش داشته اند.
ریزش قیمت ها در بازار خودرو در دومین روز معاملاتی هفته شدت گرفت.
طلا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه همچنان دنباله رو اونس جهانی طلا و نرخ دلار است. اما آیا این روند کاهشی طلا و سکه ادامه دار خواهد بود یا در بلندمدت ورق برمی گردد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۰    
امروز قیمت طلا و سکه در بازار پایین آمد، قیمت دلار مبادله ای، امروز به 46,362 (چهل و شش هزار و سیصد و شصت و دو ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.09 درصدی داشته است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۵    
ویدیو/ امروز؛ دوشنبه 18 تیر 1403؛ قیمت جهانی طلا به 2372 دلار کاهش یافت که در کنار افت نرخ ارز، باعث ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه شد؛ به نحوی که سکه 500 هزار تومان ارزان تر شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: ریزش قیمت ها در بازار خودرو در دومین روز معاملاتی هفته شدت گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۷    
مالک تلگرام در روزهای پایانی هفته گذشته از بازی همستر حمایت کرد، با این حال ریزش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال مانع بزرگی برای ایردراپ همستر است. صرافی ها عرضه توکن همستر را برای چندمین هفته متوالی به تعویق می اندازند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
همزمان با کاهش شدید قیمت دلار در بازار، قیمت خودرو نیز در روندی نزولی قرار گرفت.
همزمان با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری، از نوسانات بازار طلا و ارز کاسته شد تا جایی که قیمت دلار به کانال 58 هزار تومان و سکه به کانال 41 میلیون تومان بازگشت.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه پس از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مسعود پزشکیان با ریزش قیمت ها در بازار رو به رو شد، به طوریکه نرخ سکه امامی با یک میلیون تومان کاهش به 41 میلیون و 451 هزار تومان رسید. همچنین نرخ طلا 18 عیار با 68 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار نیز به کانال 59 هزار تومان بازگشت.
امروز قیمت طلا در بازار روند نزولی را تجربه کرد و ارزش هر اونس به 2,325 (دو هزار و سیصد و بیست و پنج) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.09 درصدی داشته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آخرین روزهای ژوئن 2024 قیمت شمش فولادی در چین، ویتنام و تایلند بین چهار تا 20 دلار کاهش یافت و در معاملات هفته گذشته سطح تقاضا پایین تر از انتظارات بود. با این حال قیمت شمش فولادی ایران هفته قبل از ریزش قیمت ها به دور ماند و با ثبات به کار خود پایان داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
خیزش دوباره دلار و طلا در حالی در روز سه شنبه ادامه یافت که نامزد ها در آخرین مناظره خود همچنان بر همان دو قطبی سابق باقی ماندند. بر این اساس آینده دلار و طلا را به عنوان دو پناهگاهی که سرمایه ها را از گزند تورم در امان نگه می دارد، از دریچه نگاه همین دو قطب می توان دید ...
میزان افت قیمت خودرو های داخلی و وارداتی نشان می دهد حباب قیمت این خودرو ها در ماه های انتهایی سال قبل و اوایل امسال به قدری بالا بوده است که بازار با کوچک ترین تلنگری به شدت با ریزش قیمت ها مواجه می شود چراکه با ریزش حباب قیمتی دلار بار دیگر شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار هستیم
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۴    
کاکائو پرچم دار ریزش قیمت ها در نیمه قرمز بازار کامودیتی ها طی هفته گذشته بود. قیمت انواع مواد غذایی و فلزات پایه نیز کاهش پیدا کرد، در نیمه سبز بازار قیمت بنزین، نفت خام و نفت برنت بازدهی هفتگی مثبتی بر جای گذاشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۲    
به گزارش دنیای اقتصاد، بازار امروز شاهد روند ریزش قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است. هر اونس طلا، امروز به 2,327 (دو هزار و سیصد و بیست و هفت) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.04 درصدی داشته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۵    
امروز قیمت سکه امامی به 39,770,000 (سی و نه میلیون و هفتصد و هفتاد هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.46 درصدی داشته است. قیمت طلا هم پایین آمد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۵:۴۶    
گزارش میدانی از ادامه ریزش قیمت ها در بازار ارز: با وجود اینکه در فضای مجازی دلار 49 هزار تومان و بالاتر قیمت خورده است، تمامی صرافی های معتبر دلار را در کانال 47 هزار تومان می فروشند. توصیه یک صراف به مردم: در شرایط کنونی از خرید ارز خودداری کنید.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، چهار شنبه 23 خرداد 1403، در اغلب محصولات کار خود را کاهشی آغاز کرد. البته تعداد معدودی از آنها با افزایش روبه رو بوده اند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
درمعاملات دهه اول ژوئن 2024 ورق گرم فولادی چین با بهای 3720 تا 3800یوان در هر تن در بازار عرضه شد در حالی که قیمت این محصول در ماه می 3790 تا 3880یوان در هر تن بود. به گفته فولادسازان چینی عرضه بیش از حد ورق گرم در ماه می منجر به ریزش قیمت ها در ماه ژوئن شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۲    
امروز قیمت بیت کوین پایین آمده است و ارزش هر واحد آن به 67,843 (شصت و هفت هزار و هشتصد و چهل و سه ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 3.07 درصدی داشته است.
قیمت طلا و سکه در سومین روز معاملاتی هفته با کاهش ارزش بازگشایی و با افت قیمت دلار همراه شد. در پایان معاملات روز دوشنبه اونس جهانی طلا افزایشی شد و روند کاهشی بازار طلا را تعدیل کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در سومین روز معاملاتی هفته با کاهش ارزش بازگشایی و با افت قیمت دلار همراه شد. در پایان معاملات روز دوشنبه اونس جهانی طلا افزایشی شد و روند کاهشی بازار طلا را تعدیل کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۰    
مجید گودرزی، کارشناس حوزه مسکن می گوید: بازار مسکن در شرایط رکود توأم با تورم به سر می برد. انتظارات تورمی در حوزه مسکن منفی شده و عموم مردم منتظر ریزش قیمت ها هستند. اگرچه دولت اقدامات مناسبی در این حوزه انجام داده ولی قیمت مسکن باید کاهش یابد، در غیر این صورت شاهد قفل شدن این بازار خواهیم بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز طلا و سکه ریزشی بود و قیمت دلار مبادله ای به 45,508 (چهل و پنج هزار و پانصد و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.48 درصدی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۱    
امروز قیمت طلا در جریان معاملات بازار پایین آمده است و ارزش هر گرم آن به 3,316,000 (سه میلیون و سیصد و شانزده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.67 درصدی داشته است.
سلام نو / اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۷۵ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه امامی به 40 میلیون و 704 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 3 میلیون و 369 هزار تومان معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۶    
امروز قیمت طلا در جریان معاملات بازار پایین آمده است، هر گرم به 3,372,600 (سه میلیون و سیصد و هفتاد و دو هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.06 درصدی داشته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت دلار امروز در بازار یکشنبه (13 خرداد 1403) پرداخته شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو طی 24 ساعت گذشته نشان می دهد که بازار خودرو همچنان راکد و آرام بوده و قیمت ها نیز ثبات نسبی دارند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
پس از حادثه تلخ برای رئیس جمهور شهید قیمت سکه و طلا نزولی شد و احتمال دارد این کاهش قیمت ها تا هفته آینده هم ادامه داشته باشد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ریزش قیمت ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ به طوری که قیمت خودرهای چینی از ابتدای اردیبهشت تاکنون کاهش شدید قیمت ها را تجربه کرده است. بررسی قیمت ها در بازار خودرو نشان می دهد که ام وی ام X22 PRO اتوماتیک IE مدل 1402 با کاهش 20 میلیون تومانی از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون به یک میلیارد و 100 میلیون ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی ها از روند قیمت ها در بازار خودرو، از ریزش قیمت ها در حدود یک ماه گذشته حکایت دارد. بررسی قیمت ها در بازار خودرو نشان می دهد که پژو 206 تیپ 3 پانوراما مدل 1402 در بازار 645 میلیون تومان قیمت پیدا کرده و این در حالی است که این خودرو ابتدای اردیبهشت ماه 30 میلیون تومان گران تر بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۰    
امروز قیمت سکه امامی ثبات را در بازار تجربه کرده است و به 40,100,000 (چهل میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵    
ویدیو/ امروز؛ سه شنبه اول خرداد 1403، قیمت جهانی طلا به 2416 دلار کاهش یافت و با توجه به افت نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا نیز در بازار داخل همچنان روند کاهشی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴    
قیمت دلار مبادله ای در بازار شیب نزولی را تجربه کرده است و به 44,811 (چهل و چهار هزار و هشتصد و یازده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.13 درصدی داشته است.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس پیشین اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران از کاهش قیمت انواع خودرو در بازار خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۵    
امروز در بازار قیمت طلای 18 عیار سیر کاهشی را دنبال کرده است و ارزش هر گرم به 3,319,700 (سه میلیون و سیصد و نوزده هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.14 درصدی داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو های ایرانی به هنگام افزایش قیمت، گرانی نجومی را ایجاد می کنند، اما ریزش قیمت ها ارزانی را در پی ندارد.
سرعت کاهش قیمت ها در معاملات نخست صبح امروز در بازار تهران با افزایش بیشتر نسبت به روزهای قبل بوده است تا جایی که دلار به کف کانال 57 هزار تومان رسیده است.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24- مشاهدات میدانی از بازار سبزه میدان نشان می دهد: قیمت دلار در این بازار امروز با کاهش بیشتری نسبت به روزهای قبل همراه شده و به کانال 58هزار تومان نزدیک شده است، دلال ها می گویند؛ "قیمت دلار به ابتدای کانال 50هزار تومان خواهد رسید".
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
بازار خودرو در چهارمین روز معاملاتی هفته همچنان با ریزش قیمت ها مواجه بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه های اقتصادی امروز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 را در اینجا مشاهده کنید.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بازار خودرو در چهارمین روز معاملاتی هفته همچنان با ریزش قیمت ها مواجه بود. آن طور که گزارش ها نشان می دهد، طی 24 ساعت گذشته پراید 151 SE مدل 1403 در بازار خودرو بدون تغییر به قیمت 348 میلیون تومان و پراید 151 SE مدل 1402 نیز به قیمت 318 میلیون تومان به فروش می رود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار سبزه میدان نشان می دهد: قیمت دلار در این بازار امروز با کاهش بیشتری نسبت به روزهای قبل همراه شده و به کانال 58هزار تومان نزدیک شده است، دلال ها می گویند؛ "قیمت دلار به ابتدای کانال 50هزار تومان خواهد رسید".
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: بورس تهران در معاملات اخیر با فشار عرضه حقیقی سهام مواجه بوده که روز گذشته به دهمین روز متوالی این روند پای گذاشت.