شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۰:۲۶Aug 2020 8

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

 
ایرنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا -مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بهره برداران پرورش ماهی این استان، سالانه به 100 میلیون بچه ماهی پرورش نیاز دارند که تنها 46 میلیون آن در استان تولید و تکثیر می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا -مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بهره برداران پرورش ماهی این استان، سالانه به 100 میلیون بچه ماهی پرورش نیاز دارند که تنها 46 میلیون آن در استان تولید و تکثیر می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کمبود تجهیزات کشاورزی ، لایروبی نشدن زهکش ها و کانال های کشاورزی، نبود نظارت بر تقسیم سهمیه کود و سم شیمیایی و آب کشاورزی همچنین رها شدن اداره جهاد کشاورزی گتوند به دلیل نداشتن مدیر از جمله مشکلات این روزهای بخش کشاورزی این شهرستان می باشد که اعتراض کشاورزان گتوندی را به دنبال داشته ...
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه گفت: کار برداشت به لیمو از مزارع این شهرستان آغاز شد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پرداخت بیش از 102 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان سیل زده این استان خبر داد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با اجرای طرح های جهش تولید در حوزه کشاورزی، 780 فرصت شغلی در این استان ایجاد می شود.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون مدیر جهادکشاورزی مرند گفت: با اجرای 5 فقره حکم قلع و قمع، 1.5 هکتار از اراضی کشاورزی در شهر های کشکسرای و یامچی این شهرستان آزادسازی شد.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران درباره نوسانات قیمت مرغ در بازار گفت: با توجه به اینکه نهاده های دامی وارداتی است باید به بحث تامین ارز در این زمینه توجه بیشتری شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مانه و سملقان گفت: برداشت محصول گوجه فرنگی از سطح 600 هکتار از کشتزارهای این شهرستان در غرب خراسان شمالی در چند روز اخیر آغاز شده است.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عباس حاجی زاده، با اشاره به اینکه رفع اشکالات سامانه بازارگاه منجر به ساماندهی توزیع نهاده های دامی می شود، اظهار داشت: سامانه بازارگاه در تاریخ 25 اسفند 97 به دستور وزارت جهاد کشاورزی ایجاد شد و تولید کنندگان و واردکنندگان کنجاله سویا موظف به عرضه و فروش محصول خود در این سامانه شدند ضمن اینکه ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۴    
مشاور رئیس سازمان و مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با صدور پیامی عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و قلم تبریک گفت
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۸    
نجف آباد دومین تولیدکننده ماهی زینتی در استان اصفهان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: نجف آباد در تولید ماهی های زینتی در جایگاه دوم استان اصفهان قرار دارد. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مهندس سید مجید موسوی ، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز ، به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی و مدرس روابط عمومی در روز خبرنگار و در گفتگو با ایانا به تشریح بخشی از آنچه روابط عمومی هوشمند باید در عصر حاضر جهت کمک موثر به سازمان متبوع خود در زمینه تولید محتوا و اثربخشی به آنها بپردازد پرداخت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۸    
وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی، درگذشت آقای مهندس "یونس ابراهیمی" رئیس سابق موسسه تحقیقات مرکبات کشور و پدر تحقیقات مرکبات ایران را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در پیام دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، آمده است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان همدان از اختصاص 8000هکتار از اراضی کشاورزی این استان به کشت گیاهان دارویی خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۹    
صبح امروز اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان از طرح انتقال آببا لوله به دشت سیستان بازدید کردند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی چرداول از پایان برداشت 2 محصول گندم و جو در سطح 33 هزارو 200 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی مراغه از آغاز برداشت آلوچه در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود، امسال نزدیک 18 هزار تن از این محصول در مراغه تولید شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: اگر قیمت گوجه مناسب باشد محصول و عرضه آن جایگاه خود را دارند اما در صورت افت قیمت خرید حمایتی به منظور کنترل نرخ بازار انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس در خصوص واردات گوشتهای تاریخ گذشته به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داده اند. این درحالی است که هنوز جزئیات مشخصی از صحت موضوع و همچنین نحوه ترخیص این گوشتها ارائه نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۲    
کارشناس باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب از برنامه های تدوین شده برای توسعه کشت زعفران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه در استان 3 هزار و 172 زنبورستان فعالیت می کند، گفت: این زنبورستان ها یک هزار و 271 تن تولید عسل در سال گذشته داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از برداشت گیاه دارویی بادرشبو از سطح اراضی زیر کشت استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: اجرای مصوبه امهال وام های کشاورزی سبزی و صیفی کاران جنوب استان کرمان پیگیری می شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بمپور گفت: هر ساله از اواسط مردادماه کشت محصولات تابستانه در سطح 800 هکتار از اراضی شهرستان آغاز و تا اواسط شهریورماه ادامه دارد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت :از ابتدای امسال تاکنون کار ردیابی سوسک سرخرطومی خرما در سطح حدود 20 هزار هکتار ومبارزه با این آفت قرنطینه ای در سطح 8 هزار هکتار به انجام رسیده و روند این اقدام همچنان در طول سال ادامه خواهد داشت .
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۱۴    
نشست بررسی پروژه 70 کیلومتری گازرسانی به گلخانه های شهرستان پیشوا به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور رئیس اداره گاز، جهاد کشاورزی و جمعی از کارشناسان فنی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از حضور و همراهی اصحاب قلم و رسانه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های مدیریتی بخش کشاورزی قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی کرج گفت: 130 هکتار از اراضی به عرصه کشاورزی بازگشته است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۸:۰۳    
مین شناس می تواند در وزارت خانه های صنعت،معدن و تجارت، نفت ، نیرو، راه ، جهاد کشاورزی ، علوم ، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و همچنین شرکت ها و مؤسساتی مانند ذوب آهن ، سازمان زمین شناسی و زلزله کشور، موسسه ژئوفیزیک، شرکت های مرتبط با فعالیت های سد سازی ، آب یابی ، حفر تونل ، راهسازی ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی بندرانزلی گفت: در پی بارش باران شدید طی چند روز گذشته بیش از 2500 هکتار از شالیزارهای این شهرستان دچار آسیب و خوابیدگی ساقه های برنج شدند. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۴    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه ای در بخش کشاورزی تبریک گفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان طی پیامی 17 مرداد ماه، روز خبرنگار و تقارن فرخنده این روز را با عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
واحدهای طرح مسکن ملی به خبرنگاران واگذار می شود، اختیارات وزارت جهاد کشاورزی مجدداً به این حوزه واگذار شود، برگزاری بهداشتی کنکور ارشد در اصفهان، شهرداری مبارکه ماجرای سگ کشی را رد کرد، گام های بلند مرحله دوم کمک مؤمنانه در اصفهان؛ پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در روز گذشته بودند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۱    
سمنان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه کمبودی در زمینه تامین اقلامی مانند مرغ در سطح استان وجود ندارد، گفت: در سه ماه گذشته 300 تن مرغ منجمد در بازار توزیع شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاری 12 میلیارد دلاری در بخش آب کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تولید مرغ در این استان وجود ندارد، گفت: 700 تن مرغ منجمد در انبارهای راهبردی استان سمنان ذخیره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای بخش کشاورزی استان گفت: این بخش توان رفع مشکلات بیکاری و مسایل اقتصادی مردم را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران: بیش از 385هکتار گلخانه در این استان فعال است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نخستین سند تک برگی مالکیت اراضی کشاورزری برای نخستین بار پس از 50 سال در کشور در استان زنجان ثبت و تحویل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از صدا و سیمای زنجان، معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این مراسم ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال درگذشت مرحوم مهندس یونس ابراهیمی مشهور به پدر مرکبات یا به قول وزیر اسبق کشاورزی باغبان مرکبات، ضمن اینکه خواسته و وصیت وی مبنی بر تدفین وی در میان 2 درختی که به نشانه دوستی به دست خود در رامسر کاشته بود ..... ادامه در متن خبر
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی می شود بیش از 18 هزار تن لیمو ترش در لارستان برداشت شود. به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، ضیافت مسئول واحد باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اشتغال یکی از مهم ترین دغدغه های مردم و مسؤولان کشور است. موضوعی که علاوه بر جنبه اقتصادی، جنبه های مختلف اجتماعی و فرهنگی را نیز در بر می گیرد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: الیاس تاج الدینی رئیس سازمان جهاد کشاورزی درپیامی ضمن تبریک 17مرداد روزخبرنگار از تلاش های آنها قدردانی کرد. متن پیام ایشان بدین شرح است: به نام خداوند جان و خرد ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ سوگند به قلم و آنچه می نگارد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: باوجود نوسانات آب و هوایی حوضه آبریز دریاچه ارومیه، تولید در این مناطق نه تنها کاهش نیافته بلکه از افزایش چشمگیری نیز برخوردار است .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان آذربایجان شرقی از مرز 157 هزار تن گذشت و تمامی وجوه محصول خریداری شده تا 3 مرداد ماه هم پرداخت شده است.
ورس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۷    
رییس جهاد کشاورزی شفت گفت : طبق برآوردهای اولیه بارش اخیر باران تا کنون بیش از 18 میلیار تومان به کشاورزان این شهرستان خسارت مالی وارد کرده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از برداشت سیب تابستانه در این استان خبر داد و گفت: سطح باغات سیب استان 3835 هکتار است که 3582 هکتار آن بارده است.