سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۱۸:۰۵Jul 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی نرخ دلار»

کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در فضای نیمه تعطیل بازار تهران، نرخ شاخص های ارزی نوسانی شد. بعد از یک هفته ثبات نرخ در بازار غیر رسمی ارز تهران، قیمت اکثر اسکناس های خارجی در روز گذشته افزایش یافت. بررسی های انجام شده از هسته مرکزی بازار تهران نشان می دهد که بخش اصلی این رشد قیمت در بازار غیر نقدی و فردایی رخ داده است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
بررسی ها نشان دهنده آن است که بانک مرکزی به شکل کنترل شده در حال افزایش نرخ ارز در بازار رسمی است. به گزارش کاماپرس، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا که در ازار سال گذشته به صورت محدود در کانال 41 و 42 هزار تومانی نوسان داشت، الان و در بازار روزهای اخیر واردا کانال 45 هزار تومانی شده است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
طی یک ماه گذشته قیمت دلار با توجه به وقایع و اتفاقات رخ داده به حدود 70 هزار تومان هم رسید و بعد از آن مجددا به زیر 60 هزار تومان رسید. پیش بینی می شود قیمت دلار در محدوده 60 هزار تومان تثبیت شود. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۵۷ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با پیش بینی شرایط بازار با توجه به اتفاقات احتمالی در منطقه گفت: تاکنون که با مداخله و نظارت سیاستگذار، قیمت ارز کنترل شده و چه بسا با ادامه یافتن آرامش کنونی می توان به کاهش قیمت دلار و رسیدن به کانال های پائین تر هم امیدوار بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۶:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت دلار در حالی نخستین روز معاملاتی بعد از نوروز را آغاز کرد که بازار معاملات نقدی متاثر از حمله هوایی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، رشد قابل توجهی داشت. اسکناس دلار روز سه شنبه بیش از هزار تومان گران شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناس بازار سرمایه با بررسی بازدهی بورس و بازارهای رقیب و پیش بینی نرخ دو ساله دلار، حضور ترامپ در انتخابات را در بازارهای مالی ایران اثرگذار دانست.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با پیش بینی نرخ دلار در سال 1403 گفت: با توجه به افق تورمی 40 درصدی در سناریوی میانه برای سال بعد، برپایه نظریه قدرت برابری خرید و احتساب قدرت دلاری نقدینگی، در سناریوی واقع بینانه سال 1403 قیمت دلار در محدوده 70 تا 75 هزار تومان خواهد بود.
آهن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳    
گمانه ای از چشم انداز نرخ دلار نیمایی در سال 1403 بر اساس نقشه راه تغییرات 5 ساله آن و نرخ شمش و میلگرد نشان از پیش روی این ارز در سال جدید دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۴    
اشتیاقی معتقد است که قیمت دلار تا پایان سال کمتر از 60 هزار تومان خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
فارغ از بحث تورم و نقدینگی کشور باید به اتفاقات مهم داخلی و بین المللی سال آینده هم توجه داشت که هر کدام می توانند در نوسانات بازار ارز تاثیرگذار باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۱    
بانک مرکزی در سال جاری سیاست تثبیت نرخ ارز و دلار را دنبال می کند، اما مشخص نیست تا چه زمانی این سیاست مالی زورش بر بازار مالی می چربد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود نرخ دلار در روز یکشنبه به زیر 51 هزار تومان حرکت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با اشاره به آزادسازی منابع ارزی مسدود شده گفت: دیپلماسی ایران با کشورهای منطقه به ویژه کشور عربستان افزایش یافته، بنابراین شاهد تلاطمات شدید در بازار ارز نخواهیم بود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار در نیمه نخست سال جاری نه تنها صعودی نبود، بلکه قیمت ها نزولی بود و بازدهی آن منفی شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار در روزهای پایانی هفته گذشته منطقه حساس سیاست گذار را درنوردید و وارد کریدور 50 هزار تومانی شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
روند قیمت دلار متاثر از تقاضای مسافرت های پایانی تابستان به کریدور 50 هزار تومانی نزدیک شد.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طی دو روز گذشته قیمت دلار نوسان محدودی را پشت سر گذاشته و در هر روز یک پله عقب نشینی کرده. با وجود اینکه امروز سیگنال های مساعدی از اخبار سیاسی روانه بازار شد، اما معامله گران معتقدند بازار، اثر خبردرمانی را پیشخور کرده است.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۶۵ سایت دیگر  
براساس مدل سازی جدید سازمان برنامه و بودجه که براساس مفروضات فعلی اقتصاد ایران انجام شده است، نرخ ارز در سال 1402، حداکثر 52 هزار تومان پیش بینی شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۶    
به گزارش تین نیوز، نمودارهای تکنیکال نشان می دهد روند کاهش قیمت دلار در روزهای پیش رو ادامه می یابد و نرخ دلار به محدوده 44 هزار تومان خواهد رفت و علت اساسی این وضعیت مذاکرات سلطان عمان و مقامات ایران است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فنی های بازار معتقدند تا قیمت دلار زیر سطح مقاومت 52 هزار تومان باشد نمی توان گفت 51 هزار و 200 تومان کف است و دلار می تواند برای کف زنی جدید تلاش کند. از نظر آن ها تا قیمت دلار به بالای مرز مقاومت 52 هزار و 200 تومان تثبیت ندهد همچنان روند نزولی خواهد بود.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دلار هرات در مرز مقاومت 53 هزار و 200 تومان باز شد و بعد از اینکه نتوانست این مرز را بشکند کاهشی شد و به کف 53 هزار رسید. البته معامله گران هرات یک بار دیگر به این مقاومت حمله کردند و قیمت هم بالای آن رفت اما چون گفته شد این مرزشکنی فیک بوده نرخ به سمت حمایت مهم 52 هزار و 800 تومان برگشت.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اولین روز بعد از تعطیلات عید فطر برای بازارها بی رمق شروع شد. قیمت ها در بازار نوسان زیادی نداشت و تنها بازاری که با تغییر قیمت روبرو شد، آبشده بود. طلای آبشده صبح دوشنبه منفی باز شد و در تسویه دوباره به نرخ 11 میلیون و 150 هزار تومان برگشت ...
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم و دلار داشته باشیم.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
متوسط نرخ ارز با بررسی ما برای امسال 32 هزار تومان بود الان نیز همین است و برای سال آینده با ادامه تورم 45 درصد در ایران این عدد 40 درصد رشد خواهد کرد و میانگین معدل آن بین 45 تا 50 هزار تومان خواهد بود. تا وقتی تورم در اقتصاد ایران هست، کاهش ارزش ریال متداول خواهد بود.
برترین ها / اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی، اخبار مثبت از تعاملات بین المللی و جو روانی را اصلی ترین عامل ریزش قیمت دلار طی روزهای اخیر دانست و گفت: البته معتقدم بعید است قیمت دلار زیر 42 هزار تومان بیاید.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
بوربور؛ کارشناس بازارهای مالی گفت: ارزش واقعی دلار 40 هزار تومان برآورد می شود و تا آخر سال نیز 43 هزار تومان پیش بینی می شود. هر قیمتی در این بازه زمانی، بالاتر از این پیش بینی باشد، بیشتر از ارزش واقعی دلار است.
دلار در 2022 به بالاترین ارزش حدود دو دهه اخیر رسید. اگرچه بسیاری انتظار دارند در 2023 با معکوس شدن سیاست پولی فدرال رزرو دلار تضعیف شود، اما نظرسنجی اخیر رویترز نتایج متفاوتی را نشان می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار از ابتدای هفته گذشته تا امروز یکشنبه 13 آذر 1401 به گونه ای بود که بازار معاملات ارز، رشد محسوسی را شاهد نبود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۰    
شواهد حاکی از آن است که غول سرکش دلار در بازار آزاد با مداخله بازارساز نسبت به روز های گذشته مهار شده است. آخرین نرخ ها حکایت از بازگشت دلار به کانال 35 هزار تومان دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دلار از روز چهارشنبه هفته گذشته تا کنون سه کانال تاریخی را فتح کند و اکنون در سطوح بالای 36 هزار تومان قرار گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عده ای از تحلیلگران بر این باورند که شرایط تورمی موجود در اقتصاد کشور و انتظارات تورمی ایجاد شده در بازار را می تواند از علل مهم پیشروی دلار در کانال 33 هزار تومانی دانست.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت دلا روز گذشته در نهایت به 33 هزار و 200 تومان رسید اما در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت دلار از مرز مقاومتی عبور کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۴    
کارشناسان بازار های مالی معتقدند که توقف مذاکرات برجام، اعتراضات 42 روز اخیر و ناآرامی های اجتماعی و بسته های تحریمی اتحادیه اروپا و آمریکا ازجمله مواردی هستند که بر قیمت ارز تاثیر کذاشته است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز یکشنبه اول آبان 1401 قیمت دلار با افزایش 51 تومانی به قیمت 32 هزار و 817 تومان در بازار تهران معامله شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:در شرایط فعلی دو نگاه متفاوت به قیمت دلار در بازار ارز تهران وجود دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار در هفته گذشته هم نوسانات اندکی را تجربه کرد و وارد محدوده 31 هزار و 700 تومان رسید.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
انیگما، مرجع تحلیل بنیادی بورس در ایران، در بخشی از گزارشی که به چشم انداز آتی بورس می پردازد، نرخ دلار را در صورت وقوع برجام و عدم وقوع آن پیش بینی کرده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو اتاق ایران و چین تاکید کرد: در شرایط فعلی اقتصاد کشور عامل پیش برنده تولید ثبات قیمت ارز است و نه کاهش آن.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه هستند که با یادآوری روند قیمت دلار پس از برجام سال 94 یا برجام یک، تاکید دارند در آن دوره قیمت بعد از توافق نه تنها کاهشی نشد بلکه در پایان همان سال سه درصد بالا رفت ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی نرخ دلار و وضعیت کشور، خرید و فروش چندانی در بازار خودرو صورت نمی گیرد. البته عده ای به دلیل اینکه ارزش پول آنها از بین نرود، به خرید خودرو روی می آورند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: در سال 1401 تعیین استراتژی های درست ارزی مهم ترین اولویت بانک مرکزی در کوتاه مدت است و تنها در این صورت است که می توان امید داشت تورم کاهش یابد و تا حدی تولید رشد پیدا کند.
بازار ارز پس از آنکه از اوایل هفته، روند افزایشی گرفته بود و تا میانه کانال 26 هزار تومان هم بالا آمده بود، امروز با بازگشت دوباره باقری کنی به وین و همچنین انتشار اخبار مثبت از روند مذاکرات، روند نزولی خود را از سر گرفت.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۰۱:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: درحالی که زمزمه های به نتیجه رسیدن مذاکرات سیاسی باعث کاهش نرخ ارز شده است، یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که این موضوع در بلند مدت به نفع شرکت های بورسی و بازار سرمایه است. ...
طلا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی قیمت دلار پشت چراغ قرمز مذاکرات وین قرار دارد که پیش بینی های مختلفی درباره نرخ آن در روزهای پایانی سال 1400 و سال آینده مطرح می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز: انس جهانی و روند قیمتی دلار داخلی از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت طلا و سکه را تحث تاثیر خود قرار دهند. جنگ روسیه و اوکراین از یک سو و اخبار مربوط به مذاکرات وین بر این دو اثر گذار است. در این شرایط پیش بینی قیمت دلار و طلا چگونه است؟ ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه، ابوالفضل ظهره وند در سلام تهران با اشاره به بازتاب های مثبت و منفی سفر رئیس جمهور به روسیه، گفت: معمولاً در فضای سیاسی مخصوصاً وقتی ایران در حال انجام متحرک ویژه ای است که قطعاً روی معادلات منطقه ای و بین المللی تأثیر خواهد داشت، انتقاد و بازتاب های مثبت و منفی بسیار است ...