دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۱۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسافربر»

اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
طی سال گذشته شرکت های هواپیمایی ایرانی مانند دیگر همتایان خارجی شان زیان بسیاری از کرونا دیدند و حواشی و اتهامات بسیاری را هم تحمل کردند که از ورود کرونا به ایران تا عامل گسترش و پراکندگی ویروس در کشور متنوع بود، ادعاهایی که به گفته رییس سازمان هواپیمایی کشوری به هیچ وجه درست نیست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد از طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز (سی ان جی) با اولویت ماشین های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی به آن ها خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۰    
مجرم سابقه دار که بار ها به اتهام جرائم مختلف بازداشت شده بود این بار به جرم زورگیری در پوشش مسافربر بازداشت شد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی همدان با اعلام تبدیل رایگان 2هزار و 578خودروی عمومی از آغاز طرح تبدیل خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس ها نیز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان سمنان گفت: مالکان خودروهای مسافربر شخصی از جمله تاکسی های اینترنتی و مسافربرهای بین شهری و روستایی استان با ثبت نام در سامانه " www.gcr.niopdc.ir " درخواست خود را برای گازسوزکردن خودرو با 75 درصد تخفیف ثبت کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر طرح های سی. ان. جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اعلام تبدیل رایگان 83هزار و 802خودروی عمومی گفت: طرح تبدیل خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس ها نیز از هفته های گذشته آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل شهر کرمانشاه با تاکید بر لزوم برخورد با مسافربر های شخصی گفت : طرح برخورد و اعمال قانون مسافربر های شخصی و غیرمجاز در ایستگاه های تاکسی و اتوبوس آغاز شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ون های مسافربر برقی مزایای قابل توجهی دارند و بسیاری از این وسایل نقلیه برای کمپینگ استفاده می کنند، اما آنچه که ما آرزو داریم روزی شاهدش باشیم، یک ون مسافری خودران است.
حمید قاسمی ده چشمه؛ معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از طرح تبدیل خودرو های مسافربر شخصی به دوگانه سوز بنزین - CNG با اولویت خودروهای پرمصرف خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحله جدید ثبت نام دوگانه سوز کردن خودروهای مسافربری در قزوین آغاز شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از طرح تبدیل خودرو های مسافربر شخصی به دوگانه سوز سی ان جی با اولویت خودروهای پرمصرف از این هفته خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حمید قاسمی ده چشمه در گفت وگو با شبکه خبر با اشاره به طرح رایگان تبدیل خودرو ها ناوگان عمومی به دوگانه سوز اظهار کرد: طرح تبدیل رایگان خودرو های ناوگان عمومی به سوخت سی ان جی از ابتدای سال آغاز شد و از ابتدای هفته تبدیل خودرو های مسافربر پرمصرف شخصی و تاکسی های اینترنت بر اساس تاییدیه وزارت کشور ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قرار بود یک تراژدی رقم بزند و برای اجرای آن ماه ها با یکی از گروه های معاند در خارج از کشور در ارتباط بود و زیر نظر آنها آموزش های لازم برای یک عملیات انتحاری را دیده بود ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اوا فارس ، طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز سی.ان.جی با اولویت ماشین های پرمصرف از این هفته اجرایی شده است. مالکان خودرو می توانند با مراجعه به سایت gcr.niopdc.ir اقدام به ثبت نام کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، از آغاز ثبت نام دوگانه سوز کردن خودرو های مسافربر اینترنتی، سواری کرایه های بین شهری و سرویس مدارس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ده چشمه گفت: طرح تبدیل خودرو های مسافربر شخصی به دوگانه سوز سی ان جی با اولویت ماشین های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی از این هفته اجرایی شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آغاز تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز CNG با اولویت ماشین های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز سی.ان.جی با اولویت ماشین های پُرمصرف و اعطای یارانه دولتی از این هفته اجرایی شده است و بر اساس آن حدود 75 درصد از هزینه تبدیل به صورت یارانه دولتی پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز سی ان جی با اولویت ماشین های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی از این هفته اجرایی شده است.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اختصاصی اعتدال :اردیبهشت امسال زن 36 ساله گرگانی به نام سمیرا مورد تجاوز از سوی مردی قرار گرفت که به عنوان مسافربر او را سوار خودرو خود کرده بود ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مجرم سابقه دار برای سرقت خودروی پراید، راننده آن را کشت و جسدش را داخل چاه انداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مرد شیطان صفت که متهم است در پوشش مسافربر به زنان تعرض می کرد سرانجام بازداشت شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
پدر و مادر واقعی دختر نوجوانی که به دست پیرمرد مسافربر به قتل رسیده با مراجعه به دادسرای جنایی تهران درخواست قصاص قاتل دخترشان را مطرح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۰:۴۶    
نگرانی ها از عادی انگاری در خودروهای مسافربر عمومی و شخصی
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۳:۳۷    
مرد فریبکار که متهم است در پوشش مسافربر به هفت زن تعرض کرده بار دیگر در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نرخ کرایه خودرو های مسافربر در آبادان مورد نظارت قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۴:۲۲    
سه عضو باند سرقت که در پوشش مسافربر زورگیری می کردند یک به یک بازداشت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مهاباد گفت: با مسافربر هایی که با استفاده از تابلو های تقلبی اقدام به مسافرکشی می کنند، برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مهاباد از توقیف خودروهای مسافربر شخصی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: 2 سارقی که در قالب مسافربر و با تهدید سلاح اقدام به سرقت اموال سرنشینان می کردند، پدر و پسر بودند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس در اعلام مهم ترین حوادث 24 ساعت گذشته از دستگیری زنی که به عنوان مسافر، سوار خودروهای مسافربر می شد و با خشونت وجوه نقد رانندگان را سرقت می کرد، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری سارق تحت عنوان مسافربر نما با 2 فقره سرقت در شهرستان خرمشهر خبر داد.
روزنامه ایران: همزمان با افشای راز قتل دختر 15 ساله در خانه راننده مسافربر این بار احتمال دست داشتن این مرد جنایتکار در ماجرای ناپدید شدن یک زوج جوان در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این بیان داشت: در پی ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی با عنوان سرقت و زورگیری در غالب مسافرکشی، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مصرف سی.ان.جی در کشور در حالی در 6 ماهه اول امسال رشدی 8.2 درصدی را تجربه کرده که مصرف بنزین در همین بازه زمانی 30 درصد کاهش داشته است و این به معنای افزایش سهم سی.ان.جی در سبد سوخت کشور از 16.5 درصد در 6 ماهه سال 98 به 22 درصد در 6 ماهه اول سال جاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نتیجه عدم پرداخت سهم دولت ها از ساخت ایستگاه های مترو و خرید ناوگان مسافربر مترویی و اتوبوسی را در شیوع کرونا شاهد هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۲    
داریوش شهبازی : مترو، تراموا و مونوریل، هر سه، قطارهای شهری اند، اما مترو گوی مطلوبیت را در بستر زمان از دو رقیب سمج ربوده است. طرح مترو در نیمه دوم قرن نوزدهم و در اوج شکوفایی صنعتی اروپا و عصر طرح های نو پیدا شد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱    
مدیر طرح سی.ان.جی شر کت ملی پخش فرآورده های نفتی از آغاز ثبت نام دوگانه سوز کردن خودروهای مسافربر اینترنتی از آذرماه خبرداد. *** دوگانه سوز کردن خودروهای مسافربر اینترنتی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مدیر طرح سی.ان.جی شر کت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت:آذرماه ثبت نام برای دوگانه سوزکردن مسافربرهای اینترنتی آغاز می شود و براساس مصوبه شورای اقتصاد، گازسوزی این خودروها تا 75 درصد رایگان است و صاحبان خودرو 25 درصد هزینه را می پردازند.
خراسان: هدفم فقط انتقام گرفتن از زن ها بود زیرا من در جست و جوی محبت بودم و آن ها از همین نقطه ضعف من سوءاستفاده می کردند و به قول معروف مرا تیغ می زدند تا جایی که ... ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۸    
قلم/اصفهان_ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه از استقبال شهروندان از طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت" در سطح شهرستان خبر داد و افزود: طرح مذکور با موفقیت 40درصدی روبرو بوده است و طبق برنامه ریزی انجام شده یکی از اعضای خانواده به صورت افتخاری سفیر سلامت می شود و سپس آموزش لازم را به ...
برترین ها / ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: دیگر نمی توانم با همسرم زندگی کنم. بارها به خاطر فرزندانم از گناهان او گذشتم تا آن ها فرزندان طلاق نشوند و آینده ای تاریک نداشته باشند اما وقتی همسرم فریاد زد که نمی تواند به خاطر بچه ها از زندگی خودش چشم پوشی کند، دیگر ... ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمد جلیلیان صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح محدودیت های کرونایی در شهرستان اظهار داشت: ورودی خودروهای بومی به مرند مشکلی ندارد اما از ورود هرگونه پلاک غیر بومی ممانعت خواهد شد به جز خودروهای عمومی و مسافربر و افراد شاغل که معرفی نامه با امضای فرمانداری ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۲    
مجرم سابقه داری که با دربست گرفتن خودرو های مسافربر، راننده ها را مسموم و همزمان با سرقت اموالشان آن ها را تا پرتگاه مرگ می کشاند، سرانجام به دام پلیس تهران افتاد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در جریان حمله مسلحانه به یک اتوبوس مسافربر در شمال غرب اتیوپی، دستکم 34 نفر کشته شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۷    
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان از افزایش نظارت ها و کنترل بر ناوگان حمل و نقل عمومی شهری با کمک پلیس راهور شهرستان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۳۱    
رسیدگی به این پرونده از فروردین ماه امسال به دنبال شکایت یک مرد جوان آغاز شد.وی که به پلیس آگاهی رفته بود گفت: ساعت 7 صبح در خیابان آزادی منتظر تاکسی بودم تا به محل کارم بروم .من سوار یک پراید سفید شدم که سه سرنشین داشت ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،قائم مقام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، از آمادگی برای تبدیل 37هزار خودروی مسافربر شخصی در تهران با تسهیلات بلاعوض دولت، خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سریع و بدون ترافیک یکی از فخرفروشی های مسافربر های موتورسیکلت سوار است در مقابل تاکسی دار ها برای جلب نظر مسافران. این جمله، زمانی ملموس تر است و بیشتر بُرد دارد که فرد عجله دارد و دیرش شده. مسافر هنوز خوب سر جایش ننشسته که موتورسیکلت محو می شود.