شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۲۹Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعب اخذ رای»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۱    
با توجه به شیوع ویروس کرونا و تداوم داشتن این بیماری شعب اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به تامین دستگاه های احراز هویت برای تمامی شعب اخذ در استان تهران، از فراهم کردن امکانات جهت برگزلری مطلوب انتخابات 1400 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به توسعه صندوق ها و شعب اخذ رای در انتخابات 1400، گفت: در انتخابات علاوه بر سلامت انتخابات به دنبال سلامت مردم نیز هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان، تاکید کرد: شناسایی افرادی که سابقه تخلف در انتخابات گذشته را با خود دارند یک ضرورت است و باید از حضور آنها به عنوان عوامل شعب اخذ رأی جلوگیری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برنجی در پنجمین جلسه انتخابات مشترک با دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان گفت، تمام سعی و دغدغه همه متولیان امر انتخابات باید فراهم کردن فضایی سالم و ایمن در برابر کرونا برای مردم باشد تا با خیالی آسوده پای صندوق های رای حاضر شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه از افزایش شعب اخذ رای و برگزاری جداگانه انتخابات ریاست جمهوری و شورا های شهر روستا بعنوان گزینه های مطرح شده برای انتخابات سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کمتر از 6 ماه تا برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی مانده و یکی از موضوعاتی که مورد توجه دست اندرکاران برگزاری این دور از انتخابات قرار گرفته نحوه برگزاری آن با وجود بیماری کرونا در کشور است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات کشور: ▫️جلسات هماهنگی با شورای نگهبان در حال اجراست و درباره فرایندهای مختلف انتخابات گفتگو و تصمیم گیری می شود. ▫️بدون تردید تلاش ما بر این خواهد بود که انتخابات 1400 در کمال صحت و امنیت و با مشارکت گسترده برگزار شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: شعب اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به دلیل شیوع ویروس کرونا افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه دلیل دیگر این است که مردم گرفتار بیماری کرونا هستند، گفت: این روش بسیار سنتی است، اینکه مردم روز جمعه بیایند در شعب اخذ رای و 15 نفر به عنوان اعضای شعب اخذ رای حضور داشته باشند در گوشه ای از مسجد و مدرسه ای، مردم صف بایستند مگر اینکه بتوانند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط رای دادن از منزل به صورت الکترونیکی فراهم شود تا شاهد ازدحام مردم در شعب اخذ رای نباشیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی در خصوص اجرای پروژه ای خطرناک برای انتخابات 1400 در توییتر نوشت: انتخابات پستی یا برگزاری طی بیش از یک روز، اسم رمز یک پروژه خطرناک دیگر برای 1400 است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشورگفت: در صورتی که تیم فنی شورای نگهبان موضوعات فنی را تایید کند به مرحله ای می رسیم که در کدام شعب اخذ رای و با چه ظرفیت و محدودیتی وارد میدان عمل و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به شکل الکترونیک در سال 1400 شویم. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۹    
دومین نشست هم اندیشی رئیس و اعضای هیئت نظارت شهرستان با فرماندار پاکدشت به منظور همفکری در برگزاری انتخابات سال آینده در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، باید انتخابات ریاست جمهوری با رعایت همه تمهدیدات لازم برگزار شود.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
پلیس آمریکا با معترضان حامی جنبش سیاه پوستان مقابل کاخ سفید درگیر شد. هزاران معترض ضد ترامپ گفته اند که اگر او دوباره انتخاب شود، به نشانه اعتراض، هفته ها همان جا می مانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هنوز سه ساعت دیگر تا پایان رای گیری در پنجاه و نهمین دور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا زمان باقی است و صف های طولانی در برخی از شعب اخذ رای هنوز در صفحه شبکه های خبری آمریکا دیده می شود ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ان بی سی نیوز گزارش داد: کارولینای شمالی ساعات رأی گیری را در برخی شعب اخذ رای تمدید کرد. این ایالت هیچ نتیجه ای از انتخابات را تا ساعت 8:15 بعد از ظهر به وقت محلی منتشر نخواهد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
برترین ها: با باز شدن صندوق های رای گیری، انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا رسماً آغاز شد. بیشتر شعب اخذ رای از ساعت شش صبح به وقت محلی کارشان را آغاز کرده و رای گیری تا 9 شب به وقت آمریکا ادامه دارد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرفوری: در حالی که تنها 2 روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، طرفداران ترامپ با خودروهای خود صف های عریض و طویلی درست کرده اند، البته نه در شعب اخذ رای بلکه با ماشین های خود در خیابان، آنهم به طول 154 کیلومتر.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، تا چند روز دیگر سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مشخص شده و روشن می شود کدام یک از احزاب دموکرات و جمهوری خواه می توانند اقبال و رای مخاطبان و جامعه آمریکا را به دست بیاورند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
بایدن در سخنرانی بین طرفدارانش در ایالت پنسیلوانیا از هوادارانش خواست در رای گیری شرکت کنند زیرا تنها راه باخت آن ها این است که حیله گری در شعب اخذ رای جریان داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
درخواست رئیس جمهور آمریکا از طرفدارانش در اولین مناظره انتخاباتی وی با جو بایدن مبنی بر تحت نظر گرفتن شعب اخذ رای و حوزه های انتخابی، موجی از ترس و نگرانی را در میان رای دهندگان ایجاد کرده است.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: رای دهندگان از آوردن کودکان خردسال به شعب اخذ رای جلوگیری کنند. افرادی که به شعب می روند ماسک، دستکش و خودکار شخصی را فراموش نکنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بنا به اعلام اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان مدارس شعب اخذ رای استان زنجان روز شنبه تعطیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان بر اساس اعلام آموزش و پرورش گلستان، مدارس غرب استان که امروز شعبه اخذ رای بودند، شنبه 22 شهریورماه تعطیل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در پی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه غرب این استان که 108 مدرسه را در قالب شعب اخذ رای امروز درگیر خود کرد، این دسته از مدارس فردا شنبه 22 شهریور ماه تعطیل خواهد بود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان البرز تمام مدارس شعبه اخذ رای در شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد روز شنبه تعطیل است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور از اتمام شمارش آرا در دو سوم شعب اخذ رای و تجمیع آنها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
از ساعت 18 تعدادی از شعب اخذ رای شمارش آرای خود را آغاز کرده بودند اما در ساعت 19 و 20 تمامی این شعب در مرحله شمارش آراء آخرین ماراتن انتخاباتی قرن 14 هجری شمسی قرار گرفتند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: میزان مشارکت واجدان شرایط رای در حوزه جنوب استان ایلام در دور دوم انتخابات مجلس یازدهم تاکنون بیش از 32 درصد است که این روند با توجه به حضور مردم در شعب اخذ رای در حال افزایش است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه شماره 46 ستاد انتخابات کشور؛ به منظور رعایت اصول بهداشتی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اخذ اثر انگشت در فرآیند اخذ رای حذف شده است همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نیز استفاده از ماسک و خودکار در شعب اخذ رای الزامی می باشد . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۰    
حسین زاده با بیان اینکه زمان رای گیری در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه اهواز تا ساعت 20 تمدید شده است گفت: پس از این ساعت رای گیری در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان می رسد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۷    
عصر امروز عبدالرضا چراغعلی رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با همراهی "احمد دستمرد" فرماندار گمیشان از شعب اخذ رای این شهرستان بازدید کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گمیشان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در حوزه انتخابیه سمیرم همه پروتکل های بهداشتی از سوی رای دهندگان رعایت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۱    
شمارش آرا در شعب اخذ رای مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های سمیرم ولنجان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: تا کنون هیچگونه گزارشی مبنی بر وقوع تخلف از شعب اخذ رای در کرمانشاه و اسلام آباد غرب گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - بعد از پایان رای گیری در ساعت 19 جمعه 21 شهریور و عدم تمدید آن، کار شمارش آرا در شعب اخذ رای شهری و روستایی حوزه انتخابیه بیجار توسط عوامل اجرایی با اعلام اتمام مهلت از سوی ستاد انتخابات آغاز شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیم ستاد انتخابات کشور، زمان انتخابات در دو شهرستان زنجان و طارم تمدید نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان گفت: انتخابات در 2 حوزه انتخابیه سمیرم و لنجان پایان یافت و کار شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه کرمانشاه و اسلام آباد غرب و دالاهو، تاکید کرد: تاکنون هیچ مورد امنیتی در سطح شعب گزارش نشده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حبیب الله سیفی، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری و رییس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان به همراه سیدصادق شیرنگی سرپرست فرمانداری و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان ترکمن از تعدادی از شعب اخذ رای شهرستان بازدید میدانی کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از پایان رای گیری در شعب اخذ رای خبر داد و گفت: شمارش آرا با پایان زمان رای گیری آغاز می شود و تلاش شده که نتایج انتخابات در زمان کوتاهی اعلام گردد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: به منظور ضدعفونی مدارس محل شعب اخذ رای ، تمام مدارس مناطق حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره روز شنبه تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۱    
رئیس حوزه انتخابیه دهلران گفت: مهلت رای گیری در کلیه شعب اخذ رای در حوزه ، آبدانان، دره شهر وبدره به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: دور دوم انتخابات بدون کمترین مشکلی در شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب و دالاهو در حال برگزاری است؛ مبنای پلیس از همان ابتدا، رعایت اصل بی طرفی و برخورد با هنجارشکنان احتمالی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از پایان فرآیند رای گیری در زنجان در ساعت 18 خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۸    
موسوی گفت: بر ورود رای دهندگان به شعب اخذ رای و رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی آنها نظارت می کنیم
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بعید دانستن تمدید مهلت برگزاری انتخابات، از مردم خواست هرچه سریعتر برای دادن رای به شعب اخذ رای مراجعه کنند.