دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۱۹Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مخابرات»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرمخابرات منطقه بوشهر طلب این شرکت از دستگاه های اجرایی، مردم و اپراتورها را 60 میلیارد تومان اعلام کرد.
در بازدید استاندار فارس از شهرک صنعتی ارسنجان تصمیماتی در خصوص تامین زیرساخت های آب،برق و مخابرات اتخاذشد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی فارس ایمانیه استاندار فارس در سفر شهرستان خود به شهرستان ارسنجان همراهی نماینده مردم شهرستان های ارسنجان مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: زیرساخت های شهرک صنعتی مشهد اعم از برق، آب، گاز، مخابرات و راه دسترسی باید به منظور حفظ واحدهای صنعتی موجود و ارتقای ظرفیت تولید آن تکمیل شود.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در طی سفر به استان یزد در جمع مسئولان و مدیران مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر افزود: تا پایان سال 1400 پرداخت مطالبات بازنشستگان و شاغلین شرکت مخابرات ایران ساماندهی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر مخابرات منطقه بوشهر گفت: میزان مطالبات این شرکت از دستگاه های اجرایی، اپراتورها و مشترکان مردمی 60 میلیارد تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، به تشریح دلایل تاخیر در پرداخت سود سهام عدالت توسط این شرکت پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت مخابرات منطقه اصفهان گفت: آمادگی داریم که در قالب یک تفاهم نامه بلندمدت برای ایجاد زیرساخت فیبر نوری در بازه زمانی پنج تا 10 ساله، این امکان را برای تمام شهروندان ایجاد کنیم که بتوانند حداقل با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه از اینترنت استفاده کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ارائه خدمات با کیفیت به ساکنین در نقاط روستایی یکی از استراتژیهای مخابرات به منظور اجرای عدالت اجتماعی است.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۴    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید صالح طبری از تاریخ هشتم آذر ماه آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۵    
مدیر شرکت مخابرات منطقه اصفهان با اشاره به اینکه شبکه ملی اطلاعات یکی از الزامات در کشور است و به صورت جدی پیگیری می شود، گفت: ایجاد شبکه ابری در کشور بخشی از مؤلفه های لازم در توسعه شبکه ملی اطلاعات است.
یک پزشک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۱    
دولت هند در پیامی به شرکت استارلینک ایلان ماسک، از آن ها درخواست کرده قبل از اینکه شروع به ارائه خدمات اینترنت ماهواره ای در این کشور کنند؛ مجوز بگیرند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: به طور میانگین روزانه 650 هزار تماس و حدود 950 هزار دقیقه مکالمه از تلفن ثابت در استان برقرار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۴    
مسئولان، اعضای کانون فرهنگی هنری نورالمهدی(عج) و بسیجیان پایگاه شهید قندی اداره مخابرات بندر آستارا به دیدار خانواده شهید طایفه حیدری رفتند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۹    
رییس شورای شهرستان تایباد گفت: مخابرات در ارتباطات مجازی بالاترین نقش را ایفا می کند. در برهه ای که ارتباطات مجازی جایگزین ارتباط فیزیکی شده نقش مخابرات بسیار حائز اهمیت است.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در راستای بهبود خدمت رسانی به شهروندان تهرانی، سامانه نظارت مردمی را از طریق شبکه های اجتماعی راه اندازی کرده است، که از ابتدای سال جاری بیش از 80 مورد گزارش های مردمی پیگیری و خرابی های تجهیزات مخابراتی منصوبه در سطح شهر، رفع مشکل شده است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیر مخابرات منطقه مرکزی از روند اجرای پروژه فیبر نوری خورهه به محلات بازدید به عمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با اجرای عملیات فنی، مسیر دوم پهنای باند 10G ارتباطات سیار امیدیه برقرار و شبکه ارتباطی در این شهرستان پایدارتر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری استانی گفت: صندوق توسعه و تثبیت بازار با وجود دریافت 2 هزار میلیارد تومان از سود شرکت های سهام عدالت بازارگردانی سهام عدالت را انجام نداد و سهام عدالت همانند طفل یتیمی رها شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس اطلاعات ارائه شده توسط روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار، علاوه بر شرکت مخابرات که تاکنون سود سهام عدالت را پرداخت نکرده، چهار شرکت دیگر، سود مشمولان را به حساب شرکت های سرمایه گذاری استانی واریز کرده اند که این مبالغ، هنوز به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی عودت داده نشده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۸    
شهردار بیرجند از شبانه روزی شدن گرم خانه بیرجند خبر داد و گفت: با همکاری مرکز فوریت های اجتماعی شهرداری گرم خانه به صورت شبانه روزی پذیرای شهروندان بدون سرپناه است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گیمرها در ایران همیشه از افتضاح بودن سرعت اینترنت شکایت دارند. در واقع اکثر کسانی که با اینترنت سر و کار دارند با دو مشکل اصلی روبرو هستند یا پینگ بالایی دارند و یا سرعت دانلود و آپلود پایینی دارند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که تنها سه ماه به پایان سال 1400 باقی مانده، حواشی واریز سود سهام عدالت سال 98 همچنان ادامه دارد؛ به نحوی که 2درصد از این مبلغ، به دلیل سرپیچی شرکت مخابرات ایران و پرداخت نشدن سود توسط این شرکت، به حساب مشمولان واریز نشده است.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان واحد ارتباط مردمی روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در آخرین هفته آبان ماه سال جاری، به درخواست 2 هزار و 185 مشترک تلفن ثابت رسیدگی کردند.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید تندگویان، شهید لطیفی، نبوت، هفت تیر و ولیعصر از تاریخ هفتم آذر ماه آغاز می شود.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مخابرات منطقه تهران از شهروندان خواست تلفن خود را از طریق سامانه 2000 پرداخت نمایند.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان بورس گفت: حدود 4 درصد از سود سهام عدالت به سبب افزایش سرمایه شرکت گل گهر سیرجان به صورت سهام به پرتفوی سهامداران اضافه شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۴    
رکنا: کلیه خدمات تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت مخابرات منطقه لرستان در دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حکم قطعی بازگشت به کار و قرارداد دائم تعدادی از نیروهای مخابرات رامشیر و باغملک صادر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان بخش فنی مخابرات سبزوار دو ماه معوقه حقوقی طلبکار هستند.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۷    
ایرسا_ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مخابرات منطقه کرمانشاه با استقرار میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه کرمانشاه نسبت به ارائه خدمات مخابراتی به نمازگزاران اقدام نمود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت مخابرات منطقه گیلان اعلام کرد: به دلیل عملیات کابل برگردان و توسعه شبکه مخابراتی، شماره های تلفن ثابت روستای سورکوه، روستای چهارده و کوچه های منشعب، از امروز، ششم تا دهم آذر 1400، به مدت 5 روز، دچار اختلال می شود.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶    
احتساب - نقش شرکت مخابرات ایران به عنوان اپراتور غالب در توسعه ارتباطات ثابت و به ویژه در تامین زیرساخت غیرفعال، انکار نشدنی است. باید با بهبود شرایط مالی و فرآیندهای عملیاتی شرکت مخابرات ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مخابرات کهگیلویه وبویراحمد جهت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت بر بستر فیبر نوری تا منزل و یا دفتر کاردر فاز اول جهت مکان های ذیل بستر و زیرساخت فیبرنوری را تحت عنوان تکنولوژی FTTHفراهم نماید.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲    
رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند از تقویت شبکه اینترنت خانگی طی یک ماه آینده در شهر کیلان خبر داد و گفت: با راه اندازی سرویس های جدید، 90 درصد از مشکلات ارتباطی شهر کیلان برطرف می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۹    
رکنا:مدیر مخابرات منطقه اصفهان در دیدار نماینده مردم شریف خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مولفه های لازم برای گسترش بیشتر عدالت ارتباطی گفت: در جامعه کنونی عدالت ارتباطی یکی از ملزومات عدالت اجتماعی است و لازمه تحقق این مهم حمایت حاکمیت از فعالان عرصه ارتباطی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اردستان در مجلس: بیش از 500میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت مخابرات در شهرستان اردستان اختصاص داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۰    
ایسنا/اصفهان مدیر مخابرات منطقه اصفهان گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا مصرف اینترنت در اصفهان پنج برابر شده که نشان از توسعه زیرساخت ها و رفع نیاز مردم این استان دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر منطقه مخابرات اصفهان گفت: مشکل صحیح و دقیق نبودن اطلاعات ارایه شده از سوی سامانه 118 مخابرات در این استان با بروزسانی اطلاعات سامانه رفع می شود که این مهم در حال پیگیری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۶    
گروه استان ها - مدیر کل مخابرات استان اصفهان ضمن تاکید بر لزوم رفع نواقص در بازه زمانی 10 ساله گفت: سرمایه گذاری ویژه تجهیزات مخابراتی استان اصفهان طی 2 سال اخیر کمتر انجام شده است.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: برای توسعه زیرساخت های ارتباطی ثابت پرسرعت و با کیفیت در اقصی نقاط کشور دست همکاری خود را به سوی تمامی فعالان این عرصه دراز می کنیم و پذیرای نقطه نظرات و پیشنهادهای شان برای تحقق هرچه بهتر این ماموریت خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران هشدار داد: مشترکان در صورت دریافت تماس ناشناس بین المللی، از تماس دوباره با آن شماره خودداری کنند، زیرا تماس با چنین شماره های ناشناس بین المللی یا شماره مسابقات شبکه های ماهواره ای، موجب صدور قبض های با مبالغ نامتعارف خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج، طی آیینی کارکنان بسیجی اداره مخابرات شهرستان آستارا تجلیل شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -مشرق نوشت: خط تلفن بیش از هشت هزار کسب و کار ایرانی که مشترک دفتر کار مجازی هستند از چهارشنبه گذشته با اختلال مواجه شده است، بسیاری از این کسب و کارها، استارتاپ هستند. ...
اگر تا به حال از شماره ای بین المللی که آن را تشخیص نداده باشید، با شما تماس گرفته اند، این تماس ها ممکن است یک کلاهبرداری باشد که به آن Wangiri Fraud می گویند؛ نوعی از کلاهبرداری که می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات اهواز از اجرای عملیات بهینه سازی و نوسازی در مرکز تلفن ثابت مدرس و ایجاد اختلال در شبکه ارتباطی منطقه کیانپارس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان بورس اعلام کرد: 94 درصد سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال 98 شرکتهای سرمایه پذیر نقدی به حساب دارندگان سهام عدالت واریز شد و 4 درصد هم سهام داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و بهینه سازی شبکه های ارتباطی با افزایش ظرفیت سرویس های شبکه دیتای اختصاصی و مشتریان تجاری خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۳    
ایرسا_ بسیجیان مخابرات منطقه کرمانشاه باحضور بر سر مزارشهدای گمنام،به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با هدف توسعه آنتن دهی و پوشش تلفن همراه و با همت و پیگیری کارشناسان حوزه ارتباطات سیار مخابرات منطقه هرمزگان ، سه سایت جدید همراه اول با قابلیت تکنولوژی 2G.3G در منطقه بیمارستان دریائی ارتش هدیش ، میر محنا شهرستان کیش و روستای چاه ماخور بندر خمیر نصب و به بهره برداری رسید.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران برگزار شد و در مورد اتخاذ تصمیم در خصوص تسری مواد بند "د " تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کل کشور مبنی بر تبدیل وضعیت به کارگیری مشمولان ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت مخابرات ایران بررسی های لازم صورت گرفت.