پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۶:۲۹Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ارتباطات سیار»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس از افتتاح چهار سایت روستایی در استان توسط شرکت ارتباطات سیار با تکنولوژی های نسل دوم، سوم و چهارم تلفن همراه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۶۰ سایت دیگر  
مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف استفاده از ظرفیت دانش و فناوری در راستای اولویت های این شرکت، به مشارکت در برگزاری مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی پرداخته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۱    
شرکت ارتباطات سیار ایران، بیشترین میزان فروش را در بخش درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری با 10.498 میلیارد ریال در اختیار داشته و جایگاه بعدی را بخش درآمد کارکرد مشترکین خطوط دائمی از آن خود کرده است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی خدمات ارتباطات سیار طی نامه ای از تلاش های صورت گرفته در زمینه پیشبرد پروژه های توسعه فاز 8 و USO سایت های BTS شرکت ارتباطات سیار در منطقه اصفهان قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۶۹ سایت دیگر  
اپراتور اول از برگزاری مانور پدافند غیرعامل با هدف تست تحمل و تاب آوری در سطح نودهای اصلی شبکه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۵۷ سایت دیگر  
بیش از یک هزار هیئت مذهبی بابت تخصیص اقلام بهداشتی و ماسک رایگان از همراه اول تقدیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: تعرفه سرویس های رومینگ بین الملل با اخذ نظر طرف خارجی (اپراتور خارجی) قیمت گذاری می شود و وابسته به قیمت دلار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: تعرفه سرویس های رومینگ بین الملل با اخذ نظر طرف خارجی (اپراتور خارجی) قیمت گذاری می شود و وابسته به قیمت دلار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: مصرف اینترنت با تعرفه آزاد در همراه اول را می توان غیرفعال کرد به طوری که باید کد دستوری * 100 *113 # توسط مشتریان شماره گیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: قیمت پایه اینترنت همراه اول در چند سال اخیر افزایشی نداشته و بسته ها هم در پایین ترین سطح قیمتی تعریف شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) گفت: بسته های اینترنت به جز چند مورد که چند ماه قبل همزمان با سایر اپراتورها رشد جزیی داشته اند، افزایش قیمت نداشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) گفت: بسته های اینترنت به جز چند مورد که چند ماه قبل همزمان با سایر اپراتورها رشد جزیی داشته اند، افزایش قیمت نداشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: برای اعلام مشکل اختلال مشترکان می تواند با مرکز پاسخگویی 9990 تماس بگیرد و تیکت ثبت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در پاسخ به مطالبات مردمی بخش فارس من اعلام کرد: دریافت ریز مصرف اینترنت تمامی مشترکان این اپراتور از طریق اپلیکیشن همراه من امکان پذیر است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir – مجموع درآمد شرکت ارتباطات سیار ایران در مهر ماه سال 99 به 1907 میلیارد و 900 میلیون و 400 هزار تومان رسید. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
فیلم سینمایی آبادان یازده 60 با حمایت همراه اول و به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی پس از نمایش در سینماهای کشور، اکران آنلاین می شود. تهران – اقتصادبرتر – 5 آبان 99 ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تجارت گردان به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اکران آنلاین این فیلم از طریق سایت فیلمگردی و دیگر پلتفرم های اینترنتی از هفته جاری انجام می شود ...
برترین ها / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فیلم سینمایی آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی پس از نمایش در سینماهای کشور، از هفته جاری اکران آنلاین می شود. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
در پی اعلام مشکل اینترنت همراه روستای بلوکات شهرستان رودبار که موجب شده بود دانش آموزان این روستا برای استفاده از کلاس های غیرحضوری خود تا کنار جاده بیایند، با همکاری تیم های فنی همراه اول، نقش اول کیفیت و مخابرات استان گیلان این مشکل برطرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: در پی وقوع زلزله 5.4 ریشتریِ امروز در استان قزوین، شبکه همراه اول کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران در 6ماهه منتهی به شهریور 1399 مبلغ 987 ریال به ازای هر سهم سود محقق کرده است که 8 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است. گفتنی است در این دوره درآمد های عملیاتی 34 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است .
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۷    
ICTna.ir – شرکت ارتباطات سیار ایران با راه اندازی سرویس خدمات در محل همراه یار نسبت به ارایه بخشی از خدمات مهم همراه اول در محل موردنظر مشترکین را فراهم کرده است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۷    
بیشترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباطات سیار ایران در بخش های درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری و درآمد کارکرد مشترکین دائمی بوده و این دو بخش توانسته اند با رقابتی که با هم دارند روند افزایشی را ایجاد کنند.
598   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶    
در همین خصوص همراه اول با شعار تحقق رویای دیجیتال در مهر ماه سال 97 از برنامه 5 ساله خود رونمایی کرده و با سرمایه گذاری اولیه 6.2 میلیون دلار در حوزه استارپ اپ ها فعالیت خود را شروع کرده بود و امروز دقیقا در روزهای کرونایی که چرخ کسب و کار بسیاری از مشاغل در سربالایی ناهموار قرار گرفته است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۸۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس گزارش های دریافتی بخشی از شبکه نورنتا (شبکه اختصاصی امن شرکت مخابراتی) که دو سامانه سنا و نیما بر بستر آن ایجاد شده ...
اقتصاد آنلاین / فوت وفن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۷۳ سایت دیگر  
همراه اول از رکورد سرویس دهی همزمان به 60 میلیون مشترک خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۵۹ سایت دیگر  
همراه اول برای تشویق دانشجویان و بهره مندی از توانمندی اساتید درنظر دارد به پایان نامه های مرتبط با حوزه های مرکز تحقیق و توسعه این اپراتور حمایت پژوهشی اعطا کند.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
همراه اول به منظور هوشمندسازی و پیاده سازی نظام توزیع مبتنی بر اینترنت اشیاء با فروشگاه های زنجیره ای رفاه تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران (MCI) تحت نام تجاری همراه اول، اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه ایران با حدود 62 میلیون و 794 هزار و 728 سیم کارت فعال سهم حدودا 53 درصدی از بازار تلفن همراه کشور را در اختیار دارد. همچنین شرکت با دارا بودن میزان پوشش شبکه در 1252 شهر (تمامی شهرها)، بیش از 86 ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
فاز نخست شبکه هوشمند مدارس عصر امروز با اتصال 62764 مدرسه شهری و روستایی توسط گروه مخابرات و همراه اول، افتتاح شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۷۲ سایت دیگر  
فاز نخست هوشمندسازی مدارس کشور که با همکاری همراه اول انجام شد فردا با دستور رئیس جمهوری افتتاح می شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با حضور رئیس جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه چند جانبه توسعه فناوری ها بین معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و شرکت ارتباطات سیار ایران منعقد شد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۱    
ICTna.ir – میزان درآمدهای شناسایی شده شرکت ارتباطات سیار ایران در نیمه نخست سال 99 به 10 هزار و 991 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۶۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : همراه اول برای ارائه سرویس های کاربردی 5G در کشور سه تفاهم نامه چندجانبه امضا کرد. به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲    
تفاهم نامه ای بین وزارت ارتباطات، شرکت ارتباطات سیار ایرانو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با عنوان "توسعه خدمات سلامت دیجیتال با استفاده از فناوری نسل پنجم شبکه مخابراتی" به امضا رسید.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۱    
ICTna.ir – مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران از راه اندازی و بهره برداری نخستین Node نسل پنجم تلفن همراه در شبکه همراه اول در دانشگاه های تهران، صنعتی شریف و علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در راستای توسعه زیست بوم فناوری های نسل پنجم شبکه های مخابراتی، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی امضا شد.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران در 6 ماهه منتهی به شهریور 1399 حدود 10991 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 2002 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۳:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: یک مقام مسئول گفت: بانک های انصار، حکمت ایرانیان، قوامین، سازمان تنظیم مقررات رادیویی، اتاق اصناف، برخی معاونت های وزات تعاون و بهداشت، شرکت ارتباطات سیار و ایرانسل همکاری مالیاتی لازم را نداشته اند. ...
اقتصاد آنلاین / جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین جشنواره مدیریت دانش همراه اول با شعار همراهی از جنس تحول در دانش، نوآوری و دیجیتال برگزار شد.
نود فناوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با ظهور و شیوع کرونا در کشور شرکت ارتباطات سیار ایران در قالب مسئولیت های اجتماعی خود با تکیه بر توانمندی های دیجیتالی که دارد اقدامات متعددی را انجام داده است. در آستانه ایام محرم نیز این شرکت از اقدام جدیدی رونمایی کرده است که در این گزارش به آن پرداخته می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه زیست بوم نوآوری شهری و راهکار های شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین نت به امضا رسید.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - صبح امروز تفاهم نامه همکاری سه جانبه در زمینه توسعه اکوسیستم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند، میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار و شرکت ارتباطات مبین نت به امضا رسید.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار و گفتگو با اخوان بهابادی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ، ضمن تاکید بر آمادگی مجموعه مخابرات در ارتقاء کارآمدی و افزایش بهره وری خدمات اظهار داشت: ارائه سرویس های مشترک و حرکت به سمت توسعه خدمات باندل ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
همراه اول در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، خبر از رایگان کردن پهنای باند دسترسی به سامانه شاد، ارائه بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه و عرضه سیم کارت انارستان داد. ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۷۳ سایت دیگر  
هم زمان با برگزاری رویداد معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات ، 22 شرکت دانش بنیان برای مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه همراه اول در حوزه امنیت فناوری اطلاعات اعلام آمادگی کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۶۷ سایت دیگر  
همراه اول در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، خبر از رایگان کردن پهنای باند دسترسی به سامانه شاد، ارائه بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه و عرضه سیم کارت انارستان داد. ...
598   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۶۱ سایت دیگر  
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد که ویدئوهای زنده(لایو) و غیرزنده(آفلاین) برنامه هیأت ها در کانال های اپلیکیشن روبیکا در دهه اول محرم به ترتیب بیش از 15 میلیون و بیش از 30 میلیون بازدید داشته است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۵    
ICTna.ir - درآمد شرکت ارتباطات سیار ایران در مرداد ماه سال 99 به 1973 میلیارد و 24 میلیون تومان رسید. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، از این رقم 1863 میلیارد و 86 میلیون تومان به درآمد حاصله از سرویس های ارتباطی شامل مکالمه، پیام کوتاه ...