پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۳:۱۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رسانه های معاند»

موج   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: سال گذشته 21 هزار دروغ و شبهه تنها توسط چهار رسانه معاند خارجی منتشر شد که این اخبار موجی از ناامیدی را در کشور رقم زد.
تابا خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان در این آیین گفت : ایده برگزاری این جام از خوزستان است و بصورت ملی در سطح استان ها منتشر و دربرخی استان ها برگزار شد . ...
آنا   ۷ ساعت پیش    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید به موازات دروس آموزشی و تخصصی، دروس مرتبط با جریان شناسی سیاسی و یا آموزش سواد سیاسی برای دانش آموزان گنجانده شوند تا در دوره دانشجویی تحت تأثیر القائات معاندان و رسانه های معاند قرار نگیرند.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری فامنین گفت: رسانه های معاند تلاش می کردند چهره جمهوری اسلامی ایران را در میان ملت های دنیا تخریب کنند اما پوشالی بودن امپراطوری دروغ با جهاد تبیین برای جهانیان آشکار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، گفت: سال گذشته به مدت 45 روز کشور درگیر تروریست رسانه ای بود و هیچ قانونی نبود که با رسانه های معاند مقابله کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بسیج رسانه خوزستان با بیان اینکه ایجاد جبهه واحد رسانه ای از اهداف شکل گیری رویداد جام رسانه ای امید است، گفت: جبهه واحد رسانه ای در شرایط بروز حوادث و هجمه رسانه های معاند می تواند در خنثی سازی این توطئه مؤثر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - برغم موج سواری رسانه های معاند برای بهره برداری های سیاسی و منفعت طلبی از برگزاری آیین چهلمین روز درگذشت آرمیتا گراوند ، نه تنها هیچ خبری از حصارکشی دور مزار و سر دادن شعارهای هنجارشکنانه نبود بلکه این مراسم در کمال آرامش برگزار شد و خانواده و آشنایان آن مرحومه با همان شیوه ...
دبیر شورای نگهبان گفت: دانشجویان همواره در صف اول مبارزه با استبداد و استعمار بوده و از حقوق ملت دفاع کرده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه: با توجه به اینکه با درج مهر در شناسنامه برخی رسانه های معاند سعی در سو استفاده برای تشویش اذهان عمومی را داشتند امسال برای رفع ابهام برای عدم اجباری بودن شرکت در انتخابات ثبت مهر در شناسنامه حذف شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های ایران آنلاین، در روزهای گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شد و به واسطه آن برخی مدعی شده بودند که عده ای اقدام به آتش زدن منازل افاغنه در شهرستان میبد کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پرونده فساد چای این روزها دستاویزی برای رسانه های معاند و جریان غربگرای داخل کشور شده تا فساد سیستماتیک را القا کنند و آن را به جای مبارزه با فساد قالب کنند. اما واقعیت ماجرا چیست؟
معاون اجرایی قرارگاه جهاد تبیین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دوران حکومت قاجار و پهلوی که 186 سال به طول انجامید، 3 میلیون و 613 هزار و 11 کیلومتر از خاک ایران عزیز تجزیه شد، در حالی که امروزه در رسانه های معاند در راستای تطهیر آن دوران برنامه سازی می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۷    
علی میرزائی، بحث خروج نخبگان و اصطلاحا فرار مغزها از مسائل مطرح و مشکلات رایج در کشور است که اگر چه واقعیت دارد اما اخبار آن با اهداف سیاسی، دستکاری می شود. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: رسانه های معاند از سوژه ها و خوراک های خبری مدعیان اصلاحات استقبال و استفاده می کنند، لازم است بررسی شود که میان رسانه های معاند و افراطیون مدعی اصلاحات ارتباط مالی و ارتباط اطلاعاتی وجود دارد؟
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۸    
مهندس نوری معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی در جلسه هماهنگی گفت: اجرای کارگاههای آموزشی مهارتهای دهگانه درمدارس برای والدین و دانش آموزان یکی از ضرورتهای فعلی است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
پس از گذشت 396 روز از ناآرامی های سال گذشته در ایران که با موج سواری بسیاری از رسانه های معاند همراه بود حالا این سوال مطرح است که نتیجه تلاش ها برای براندازی چه شد؟
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۱:۲۸    
مسئول بسیج جامعه زنان گفت: رسانه های معاند تلاش می کردند چهره جمهوری اسلامی ایران را نزد افکار عمومی جهان تخریب کنند ملت های آزاده دنیا نیز همچون ملت بصیر ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه به میدان آمدند و سست بودن بنیان امپراطوری دروغ را فاش نمودند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
توئیت یک نماینده مجلس در نزدیکی انتخابات مبنی بر افزایش 10 برابری قیمت کپسول گاز مایع و موج سواری رسانه های معاند با هدف ایجاد بدبینی نسبت به اقدامات دولت باعث شد تا موضوع مورد نظر را دستمایه صحبت با شاهرخی، سخنگوی طرح اجرای قانون مجلس برای قیمت گذاری فروش داخلی ال پی جی ، قرار دهیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که برخی رسانه های معاند خبر از دستگیری خانمی به نام معصومه سلیمانی به خاطر انتشار عکس یادگاری با مزار نیکا شاکرمی داده بودند، معاون دادستانی خرم آباد این موضوع را رد کرد و توضیحاتی در این زمینه ارائه داد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس بسیج رسانه خوزستان گفت: تشکیل یک جبهه واحد رسانه ای در استان برای خنثی سازی هجمه رسانه های معاند و مخالف ضروری است.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳    
در شرایطی که کارفرمای صهیونیست رسانه های معاند این روزها با چالش ها و بحران های متکثری دست به گریبان است، قطع حمایت های مالی، امنیتی و البته لجستیکی از ضدانقلاب، این جریان ها را بیش از پیش به انفعال کشانده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۸    
به رغم تحریم های خیالی که در سال گذشته نسبت به جشنواره سینمای فجر در رسانه های معاند مطرح بود؛ نه تنها شاهد رشد کمی و کیفی آن بودیم؛ بلکه از آن به بعد، سایر جشنواره های هنری نیز با استقبال بی نظیری همراه شدند که از جمله آن رویدادهای هنری المپیاد فیلم سازی نوجوانان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ضمن تکذیب مطالب منتشر شده در برخی رسانه های معاند و دعوت آنان به خویشتن داری و رعایت شرط امانت، صداقت، اخلاق رسانه ای و پرهیز از فرافکنی و شایعه پراکنی اظهار داشت ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه خوزستان مهمترین وظیفه رسانه ها را جریان سازی مثبت و امیدآفرین در جامعه عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت موجود رسانه ها برای مقابله با تحریف و جریانات رسانه های معاند استفاده کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سجاد بهمئی در حاشیه بازدید خبرنگاران از شرکت لوله سازی اهواز که راستای جهاد تبیین و با هدف امیدآفرینی و انتشار دستاوردهای انقلاب اسلامی در این شرکت، انجام شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کوچکزایی گفت: خدمات نظام در رسانه های معاند حتی برخی رسانه های داخلی نادیده گرفته شده اما کوچک ترین عیب به شدت بزرگنمایی می شود؛ زیرا دشمن درصدد است در اذهان مردم ما عدم کارآمدی جمهوری اسلامی را به تثبیت برساند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۵    
مسئول دفتر نمایندگی ناحیه میرجاوه گفت: هجمه های فرهنگی و تبلیغات رسانه های معاند از سبک زندگی اسلامی فاصله گرفتیم و باید هر چه بیشتر در جهت کم کردن این فاصله بکوشیم تا زندگی ما برکت بگیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در برخی شهرهای جهان طرح و تدبیری ساده اما موثر به کار بسته شده که اگر در دستور کار مقامات کشورمان در شهرهای مختلف قرار گیرد، خواهیم دید که قطع درختان الزاما به شکل گیری حواشی و سوء استفاده رسانه های معاند و دشمنان منجر نخواهد شد و مردم هم نهایتا همراهی و همکاری را با مسئولان در این زمینه نشان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۷    
برخی مقامات غربی و رسانه های معاند ادعا کردند حماس در عملیات توفان الاقصی حمله پیش دستانه ای انجام داده است و از این جهت متجاوز محسوب می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در واکنش به تمسخر تعبیه اگزوزی نمایشی در طراحی نهایی محصول ری را برقی ایران خودرو در شبکه های مجازی داخلی و خارجی و همسو شدن یکی از نمایندگان مجلس با رسانه های معاند عنوان کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به اظهار نظر یکی از رسانه های معاند در رابطه با حمایت او از قطع درختان مجموعه سعد آباد واکنش نشان داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مواضع دست اندرکاران روزنامه هم میهن، حاکی از ضدونقیض بافی آنها درباره رسانه های معاند بیگانه است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مواضع دست اندرکاران روزنامه هم میهن، حاکی از ضدونقیض بافی آنها درباره رسانه های معاند بیگانه است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی پارسین تی وی با انتشار ویدئویی نوشت: افول شبکه های فارسی زبان خارجی و شکست جنگ رسانه ای غرب علیه ایران؛ از بی بی سی و اینترنشنال تا من وتو! رضا تقی زاده، تحلیلگر و فعال سیاسی اپوزیسیون: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک مجری تلویزیون با اشاره به اینکه تلاش رسانه های معاند و کم کاری رسانه های داخلی سبب شده که ما همه چیز را تاریک ببینیم، گفت: برای تغییر این اوضاع به "وفاق و همدلی ملی" نیاز داریم تا دوباره بتوانیم "اعتماد مخاطب" را به دست بیاوریم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: جنگ روانی رسانه های معاند برای ایجاد تلاطم در بازار ارز، چون پایه و اساس اقتصادی نداشت، با ناکامی روبه رو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جنگ شناختی، جنگ ترکیبی، جنگ همه جانبه؛ بارها این اسامی را شنیده ایم. اما شاید تفکیک این ها از یکدیگر، کارشناسان را هم به زحمت انداخته و گاهی دچار خطا کرده است. در سلسله گفت وگوهای جنگ شناختی با حضور دکتر عباس خسروی به دنبال تعریف و بیان تفاوت های این جنگ ها با یکدیگر هستیم ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۶۹ سایت دیگر  
اعضای این تیم ضمن ارتباط با عناصر و رسانه های معاند در خارج از کشور، طی یک سال گذشته اقدامات ضدامنیتی از قبیل حمله به اماکن، تخریب اموال عمومی، آتش زدن بنرها، چاپ و پخش انبوه تراکت علیه نظام، شعارنویسی و ارسال محتوا به شبکه های ماهواره ای را انجام می دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۰    
یکی از مدرسان حوزه و دانشگاه گفت: شبکه ها و رسانه های معاند، به صورت جدی بر فرهنگ ضد امر به معروف و نهی از منکر و فراموش کردن این فریضه مهم الهی تمرکز کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب بویین زهرا از شناسایی و دستگیری فردی به اتهام همکاری با رسانه های معاند و بیگانه در این شهرستان خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۰    
به مناسبت اعتصاب غذای نرگس محمدی یادی کنیم از توئیت محمد شیروانی و بخندیم به گزارش هشدارنیوز ؛ نرگس محمدی به زندان رفت با این ریخت وقیافه و جثه : اما بعد از اینکه کلی فضا سازی کردند و رسانه های معاند نوشتند که نرگس اعتصاب غذا کرده وداره از گشنگی آّ میشه می ره زیر زمین و ... ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۵    
امام جمعه شهر مینودشت گفت: رسانه های معاند در اغتشاشات اخیر بیش از 17 هزار دروغ منتشر کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۱:۵۶    
تصویر روز- سال گذشته در چنین روزهایی، دولت های متخاصم با ایران، رسانه های معاند فارسی و غیرفارسی زبان و گروه ها و جریان های برانداز، تمام توان و جان خود را به میدان آوردند تا کشورمان را در ورطه آشوب و اغتشاش غرق کنند. یک سال از آن روزها گذشته است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: رسانه های معاند سعی داشتند با مرتبط کردن درگیری های غزه به ایران باعث تلاطم در بازار های کشور شوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تکنیکی که رسانه های معاند و اصلاح طلب در پروژه دروغ سازی درباره آرمیتا از آن استفاده می کنند، تکنیک بمباران رسانه ای یا بمباران خبری است.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تکنیکی که رسانه های معاند و اصلاح طلب در پروژه دروغ سازی درباره آرمیتا از آن استفاده می کنند، تکنیک بمباران رسانه ای یا بمباران خبری است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران در توئیتی به حاشیه سازی رسانه های معاند از وقایع عادی واکنش نشان داده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: مرکز رسانه قوه قضاییه در خصوص تحلیل بی بی سی فارسی از حادثه آتش سوزی در زندان اوین اعلام کرد: این رسانه در گزارشی دروغین تلاش کرده ماجرای آتش سوزی سال گذشته در زندان اوین را در جهت اهداف خود روایت کند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز در جلسه قرارگاه فضای مجازی استان، ضمن تقبیح رسانه های معاند در اتهام زنی به افراد برای جذب مخاطب، گفت: افراد اثرگذار جامعه در جایگاه های مختلف باید بدنبال احیا و ترویج اخلاق و احترام در جامعه باشند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۴    
به گزارش وزارت دادگستری، نشست هم اندیشی حکمرانی مدیریت پسماند کشور یکشنبه 7 آبان 1402 با حضور اندیشمندان، صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و به میزبانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...