دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۳۷Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رسانه های معاند»

کیهان   ۵۳ دقیقه پیش    
مهدی برازنده یکی از مهارت ها و ابزارهایی که مردم هر کشور باید در قرن 21 و عصر سرعت و ارتباطات در اختیار داشته باشند مهارت سواد رسانه ای است. طی 80 روز گذشته، دیدیم که رسانه های خارجی و مخالف آرامش ملت ایران، با تبلیغات همه جانبه ...
وزارت خارجه آمریکا به دنبال انتشار گزارش های رسانه های معاند درباره تعلیق فعالیت پلیس امنیت اخلاق از سوی ایران، به این موضوع واکنش نشان داد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با وجود فراخوان رسانه های معاند برای اعتصاب بازاریان در چهاردهم آذر، اما این بازار در همین روز روند عادی فعالیت خود را دنبال کرد.
همشهری   ۱ ساعت پیش    
بازار شهرهای اردبیل امروز دوشنبه 14 آذر روند عادی فعالیت خود را ادامه دادند و با رسانه های معاند همراهی نکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
به دنبال اعلام اعتصابات سه روزه از سوی عوامل ضدانقلاب و رسانه های معاند پیرامون اعتصاب گسترده بازاریان، بازار معروف "رسولی" زاهدان اما همچون گذشته در حال فعالیت است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک- طی ماه های گذشته رسانه های معاند بارها تلاش کرده اند که با کشته سازی تنور اغتشاشات را گرم نگهدارند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصناف و بازاریان مناطق مختلف شهر رشت با بی اعتنایی به فراخوان اعتصاب رسانه های معاند امروز نیز همانند روزهای گذشته فعالیت خود را انجام می دهند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 14 آذر بر خلاف تبلیغ رسانه های معاند و آشوبگران برای اعتصاب سراسری در ایران بازار قزوین را می بینید که همه مشغول به کار هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
به دنبال اعلام اعتصابات سه روزه از سوی عوامل ضد انقلاب و رسانه های معاند پیرامون اعتصاب گسترده بازاریان، اما بازار اصفهان همچون گذشته در حال فعالیت است.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
امروز در حالی دشمنان و رسانه های معاند برنامه ریزی کرده بودند که با فراخوان اعتصابات سراسری باز هم فتنه ای جدید را در سطح کشور و بالتبع استان اردبیل رقم بزنند که نقشه هایشان باز هم نقش بر آب شد.
با وجود اینکه رسانه های معاند و گروه های مخالف نظام فراخوان تعطیلی بازار و پیوستن بازاریان به اغتشاشات را داده بودند اما کسبه مشهد همانند روزها و هفته های گذشته بدون توجه به این فراخوان فعال هستند.
598   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های معاند فارسی زبان با دروغ پراکنی و تحریف حقایق نقش ویژه ای در فرماندهی اغتشاشات دارند.
هفته نامه شما   ۸ ساعت پیش    
هرچه میخواهید بگویید اما هماهنگ با مواضع آمریکایی، استعمارگران اروپایی و رسانه های معاند با ایران نباشد که پایان این هماهنگی سقوط قطعی است دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به نامه مدیرمسوول روزنامه شرق ضمن پاسخ به نکات مطرح شده در آن، نکاتی را خطاب به مدیران روزنامه شرق متذکر شد ...
کنعانی گفت: نقش رسانه های معاند به عنوان رسانه تروریستی در دامن زدن به بی ثباتی و اغتشاشات داخلی کامل روشن است.
جهان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیر حسین ثابتی در صفحه شخصی خود در توییتر به فراخوان ضد انقلاب واکنش نشان داده است.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱    
رسانه های معاند اکنون درمانده تر از همیشه بافرا رسیدن روز دانشجو دست به انتشار فراخوان هایی با بوی خون جوانان وطن از جنس کشته سازی زده اند تا نان خود را در کژتابی ذهن مخاطب به سمت نافهمی یا بدفهمی کسب کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۵    
جانشین وزیر دفاع گفت: جنگ ترکیبی و همه جانبه علیه جمهوری اسلامی ایران، تحریف محتوای جنگ و دروغ پردازی و کم اهمیت جلوه دادن آن در دستور کار رسانه های معاند قرار دارد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
صد و چهل و دومین برنامه زنده امواج شبهه شبکه رادیویی گفت وگو با عنوان بررسی مدل رسانه های بیگانه، در بهره گیری از تبلیغات ایستگاهی با تأکید بر زمین ورزش در جام جهانی با حضور کارشناسان، محمدابراهیم بهرامی (کارشناس ارشد ارتباطات و رسانه)، محمدکاظم انبارلویی (کارشناس و تحلیل گر رسانه) ...
آنا / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: مهمترین اقدامی که ما الان باید در مقابله با هجمه رسانه های معاند انجام دهیم استفاده از ظرفیت دیپلماسی عمومی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دو هفته از درخواست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از شرکت های حمل ونقلی برای افزایش ظرفیت ناوگان فله بر می گذرد. این سازمان از شرکت های حمل ونقلی خواسته بود باتوجه به انباشت کالای اساسی در انبارهای بندر امام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های معاند در حالی مردم ایران را به جنگ داخلی دعوت می کنند که مقامات غربی علنا دستور سرکوب تجمعات معترضان را می دهند.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
جانشین وزیر دفاع با اشاره به برگزاری 19 نشست تخصصی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با موضوع نقش علم و فناوری در دوران دفاع مقدس ، گفت: در جنگ ترکیبی، تحریف محتوای جنگ و دروغ پردازی در دستور کار رسانه های معاند قرار دارد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کاریکاتوری با عنوان تلاش رسانه های معاند در دروغ پراکنی را مشاهده می کنید.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : خیزش تدریجی از مدارس تا مرز های کشور و مستطیل سبز فوتبال، پروژه چند مرحله ای دشمن برای اجرای یک سیاست بود براندازی و تجزیه ایران ....
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۴:۱۶    
امام جمعه شهر نودشه گفت: یکی از آسیب هایی را که رسانه های معاند می توانند به اسلام وارد کنند، گسترش خرافات، تحریف مفاهیم دینی و زیر سؤال بردن عقاید مذهبی مسلمین و تفاسیر نادرست از دین است که همین امر خود باعث دین گریزی در جهان اسلام به خصوص در میان نسل جوان می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: رسانه های معاند و ضدانقلاب این روزها تمام انرژی و توان خود را به دمیدن آتش فتنه در ایران متمرکز کرده اند، این رسانه ها دوستدار ملت ایران نیستند و تنها امید و هدفشان از بین رفتن انقلاب و نظام است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی؛ نماینده مرودشت و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با دیده بان ایران گفت: موضوع مهمی که از ابتدای اعتراضات که بعدها به اغتشاش، آشوب و تجزیه طلبی کشیده شد این است که رسانه های معاند چه از طریق تلویزیون و چه رادیو و فضای مجازی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گفته رئیس کل دادگستری استان زنجان، طی روزهای اخیر فیلمی در رسانه های معاند و فضای مجازی تحت عنوان تخریب خانه باغ برادر الناز رکابی منتشر شده که مربوط به 21 خرداد ماه سال جاری بوده و ربطی به حوادث اخیر ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه همشهری به اخبار رسانه های معاند مبنی بر انتشار بولتن های خبرگزاری فارس واکنش نشان داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۴    
صداوسیما در گزارشی به روایت رسانه های معاند در مورد کشته شدن و شکستن دوپا و اعتصاب غذای حسین رونقی اشاره کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته حجت الاسلام صادقی نیارکی، طی روزهای اخیر فیلمی در رسانه های معاند و فضای مجازی تحت عنوان تخریب خانه باغ برادر الناز رکابی منتشر شده که مربوط به 21 خرداد ماه سال جاری بوده و ربطی به حوادث اخیر ندارد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۹    
تکنیک های وارونه نمایی بزرگنمایی کشته سازی و دروغ پردازی رسانه های فارسی زبان بیگانه چون اینترنشنال، بی بی سی و منو تو در جریان اغتشاشات اخیر کشور در کنکاش بررسی می شود. در چهاردهمین روز جام جهانی و با آغاز مرحله حذفی از رقابت های جام جهانی 2022 قطر، دو دیدار از شبکه سه سیما پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- طی روزهای اخیر فیلمی در رسانه های معاند و فضای مجازی تحت عنوان تخریب خانه باغ برادر الناز رکابی منتشر شده که مربوط به 21 خرداد ماه سال جاری بوده و ربطی به حوادث اخیر ندارد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۸    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تقریباً بر هیچ کس پوشیده نیست که ضد انقلاب مجددا برای هفته پیش رو و در نزدیکی روز دانشجو فراخوان داده است. در این باره صحبت زیاد است اما شاید اشاره به چند نکته مهم تر باشد؛ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ویس کرمی گفت: دیدار صمیمی رئیس جمهور با مردم سنندج در بازار های این شهر نشان از آن داشت که امنیت منطقه برقرار است و این نکته را آشکار کرد که تبلیغات مسموم رسانه های معاند مبنی بر ناامنی این مناطق، کاملاً جعلی، ساختگی و کذب است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیما در گزارشی به روایت رسانه های معاند در مورد کشته شدن و شکستن دوپا و اعتصاب غذای حسین رونقی اشاره کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیما به عادت همیشه در گزارشی به روایت رسانه های معاند در مورد کشته شدن و شکستن دوپا و اعتصاب غذای حسین رونقی اشاره کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: طرح دروغین کشته سازی رسانه های معاند این بار با شایعه کشته شدن محمدرضا بالی لاشک در اغتشاشات اخیر شهرستان نوشهر ادامه یافت که فرزند این مرحوم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پدرم بر اثر بیماری زمینه ای و در اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت و فوت او هیج ارتباطی با اعتشاشات اخیر ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۲:۳۰    
پروژه قهرمان سازی فردی در مشهد که در روزهای اخیر توسط رسانه های معاند مطرح شده بازهم دروغ از آب درآمد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیما در گزارشی به روایت رسانه های معاند در مورد کشته شدن و شکستن دوپا و اعتصاب غذای حسین رونقی اشاره کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۲۰    
صداوسیما در گزارشی به روایت رسانه های معاند در مورد کشته شدن و شکستن دوپا و اعتصاب غذای حسین رونقی اشاره کرده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۲    
دروغی دیگر از اینترنشنال و مزدورانش در مازندران برملا شد و فرزند مرحوم محمدرضا بالی لاشک با انتشار بیانیه ای ادعای رسانه های معاند را مبنی بر کشته شدن پدرش در اغتشاشات اخیر تکذیب کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۹    
تکذیب شایعه صدور حکم محاربه برای 2 نوجوان زیر 18 سال میزان- دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان در رابطه با ادعای برخی رسانه های معاند مبنی بر صدور حکم محاربه برای 2 نوجوان زیر 18 سال بلوچ در زاهدان اظهار کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
پروژه قهرمان سازی فردی در مشهد که در روزهای اخیر توسط رسانه های معاند مطرح شده بازهم دروغ از آب درآمد. بنا به اعلام رییس پلیس آگاهی استان، این فرد حین دستگیری خودکشی کرده است چرا که متهم به قتل بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- فرزند مرحوم محمدرضا بالی لاشک با انتشار بیانیه ای ادعای رسانه های معاند را مبنی بر کشته شدن پدرش در اغتشاشات اخیر تکذیب کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام مهدی شجاعی در خطبه های نماز جمعه این هفته زرند با اشاره به اتفاقات هفته های اخیر ادامه داد: دروغ پراکنی هایی که امپراتوری رسانه ها برعلیه ما نشر می دهند و شایعاتی که در فضای عمومی کشور منتشر می کنند در راستای ضربه به کشور و بروز التهاب است. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
دروغ پردازی و کشته سازی رسانه های معاند در راستای اهداف شان این بار با شایعه کشته شدن نوجوانی 15 ساله بهنام عرشیا امامقلی زاده علمداری در شهرستان جلفا به عنوان محور خبری جدید ناکام ماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: ادعای رسانه های معاند مبنی بر صدور حکم محاربه برای 2 نوجوان زیر 18 سال بلوچ در زاهدان به هیچ وجه صحت ندارد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان خبر صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر 18 ساله در زاهدان را تکذیب کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : اتفاقاً این برنامه در زمینه تبیین و روشنگری در جهت نشان دادن پیشینه برخی از هسته های اصلی همین عوامل رسانه های معاند بوده است.