چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۴:۰۲Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاروج»

شبستان   ۴ ساعت پیش    
فرماندار فاروج گفت: درست است که فاروج به لحاظ سرزمینی و مساحت، کوچکترین شهرستان استان است اما همین شهرستان قطب تولید زعفران و بسیاری دیگر از محصولات کشاورزی در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۷    
بجنورد - ایرنا - برداشت زعفران از سطح چهار هزار و 350 هکتار کشتزار خراسان شمالی آغاز شده است که بیشترین کشتزار مربوط به شهرستان فاروج است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهانی مدیریت و تولید زعفران (OSEC) گفت: فاروج در آینده نزدیک می تواند در صنعت زعفران کشور نقشی مهم و اساسی ایفا کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: سهم فاروج از توافق مشارکت اوقاف و امور خیریه کشور با استانداری، تقویت اقتصاد حوزه کشاورزی با اجرای پنج طرح در این بخش بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مبتلا نشدن زعفران فاروج به سرنوشت انگور، به اتحاد و وحدت رویه در حوزه این محصول نیاز داریم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰    
مدیر اداره تبلیغات اسلامی فاروج گفت: همت مردم روستاهای مایوان و رشوانلو، بنای خانه عالم را به پیشرفت 70 درصدی رساند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زعفران فاروج رتبه اول سطح زیر کشت و تولید را در استان به خود اختصاص داده که این حجم از تولید برای رشد و شکوفایی به مدیریت، فراهم کردن زیرساخت ها و تسهیل روند صادرات نیاز دارد، مسئله ای که بی توجهی به آن سبب شده تا رشد کشت این محصول روند کاهشی پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۱    
بازارچه طلای سرخ در فاروج، قطب تولید زعفران خراسان شمالی گشایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۶    
آوازه سپیدار کاریِ روستای قوشخانه فاروج همه جا پیچیده است؛ مردم این روستا سالهاست میوه درخت سپیدار را می خورند...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی پس از حضور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی و هیات همراه در مدیریت، مراکز جهاد کشاورزی و کارگزاری های شهرستان فاروج که در این بازدید مهندس نظام دوست مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان شمالی نیز حضور داشتند از تأکید جناب آقای ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی در جلسه فنی ستاد کشت پاییزه که در شهرستان فاروج برگزار گردید شرکت داشتند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۲    
تصویر قلب شکرگزار همسر جانباز جبهه های جنگ و مادر رویا، دختر معلول حرکتی اش در قاب کرامت طرح ملی شکوه مادری نشست.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵    
حسن رضوانی گفت: در آستانه آغاز هفته پر برکت و سراسر نور وحدت طی نشستی فعالان کانون های مساجد شهرستان فاروج معرفی و تقدیر شدند.
نشست تقدیر از برترین های ایران قوی در شهرستان فاروج با همراهی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و در حضور امام جمعه این شهر برگزار شد و فعالان فهمای این منطقه معرفی و مورد قدردانی قرار گرفتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۲    
نشست آموزشی و توجیهی نحوه ثبت فعالیت های کانون ها در بخش های جدید سامانه بچه های مسجد و رواق های 12 گانه، ویژه اهالی فهما در شهرستان فاروج برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: همزمان با برداشت طلای سرخ روستا بازار زعفران در فاروج آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یاوار، سنتی دیرینه است که در آن، اهالی یک شهر یا روستا برای کمک و مددرسانی در امور، با هم بسیج می شوند، در تیتکانلو اما موضوع متفاوت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷    
روستای خرق شهرستان فاروج قطب فرآوری چوب است و بسیاری از مردم آن اقدام به زراعت چوب می کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۳    
ابراهیم محمدزاده گفت: پروژه راهسازی محور روستایی جنجال آباد – گوگدره و قره چشمه در شهرستان فاروج آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
مدیر جهاد کشاروزی شهرستان فاروج گفت: خشکسالی و کاهش بارندگی ها امسال بر پیش بینی میزان برداشت اثر گذار است و در برداشت شاهد کاهش خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۰    
بازرسان درشهرستان فاروج رصد بازار را افزایش دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق رنگ بندی جدید کرونا، شهرستان های بجنورد و شیروان و اسفراین، نارنجی است. مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و فاروج ، زرد است و راز و جرگلان هم آبی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس تعاون روستایی فاروج از راه اندازی بازارچه زعفران در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۳    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی فاروج خراسان شمالی گفت: امسال سه میلیارد ریال در راستای سیاست های دولت سیزدهم مبنی بر احیای بافت فرسوده شهری به این شهرستان اختصاص یافت.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان شمالی از برگزاری مسابقات ورزشی در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هیئت فاروج استان خراسان شمالی به مناسبت هفته پارالمپیک و هفته تربیت بدنی در سه رشته والیبال نشسته ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۵    
رکنا: روز پنجشنبه درحاشیه مسابقات گرامیداشت هفته پارالمپیک، دیدار مشترک میان نمایندگان جانبازان و معلولین با فرماندار شهرستان فاروج به همراه مدیران ورزش و جوانان و بهزیستی شهرستان شکل گرفت که منجر به بیان مساعدات ویژه و تجلیل از برگزیدگان این مسابقات شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۸    
رصد و پایش نهاده های دامی از سوی مدیریت توسعه بازرگانی در معیت همکاران معاونت بهبود تولیدات دامی، مدیریت بازرسی و بازرسین اداره صمت از شهرستان های فاروج ، مانه و سملقان، جاجرم ، اسفراین در شهریورماه انجام شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات جدید شرکت ملی پست موجب تسریع در خدمت رسانی و رضایت مردم شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: در سه ماهه دوم امسال در فاروج 25 هزار متر مربع از معابر روستاهای شهرستان از محل قیر رایگان آسفالت و بهره برداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا پور گفت : با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فاروج مقدار 2 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده کشف شد .
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی فاروج از جان باختن جوانی که به دنبال کشف زیرخاکی در روستاهای اطراف این شهرستان بود، خبر داد. سرهنگ علیرضا پوربه اظهار کرد: مادر فردی مفقود شده با مراجعه به پلیس آگاهی اعلام کرد که پسر 25 ساله اش به قصد پیداکرده زیرخاکی به همراه یکی از دوستانش از منزل خارج شده و تاکنون به ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴    
مدیر تعاون روستایی فاروج گفت: با نزدیک شدن به زمان برداشت زعفران، واگذاری غرفه های بازارچه این محصول آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۴    
مدیر آموزش و پرورش فاروج گفت: برای تعمیر و تجهیز مدارس شهرستان دو میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۴    
1400-07-19 10:21 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، به این مناسبت از سه همکار بخش دولتی شامل حسن کامکار رئیس شبکه گرمه، محمد دادخواه از اسفراین و حسن حشمتی از فاروج که حین انجام وظیفه و ماموریت های کاری دچار حادثه و آسیب شده بودند، تجلیل شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۰    
فرماندار فاروج گفت: از این پس فعالیت بسیاری از مشاغل در فاروج منوط به ارائه کارت واکسیناسیون است و لازم است قبل از اعمال محدودیت های احتمالی ناشی از عدم واکسینه شدن، اصناف اقدام کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۰    
مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج گفت: اجرای قانون جهش تولید مسکن در سایه الحاق زمین های مستعد به محدوده شهری امکان پذیر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۰    
مدیر مرکز فنی و حرفه ای فاروج گفت: امکان تولید برق در این مرکز با نصب پنل های خورشیدی فراهم و اجرایی شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از سوله بسته بندی تخم مرغ واحد مرغ تخمگذار آقای حاتمی در شهرستان فاروج که دچار حریق شده بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶    
خرداد سال 92 بود که بیمارستان 32 تختخوابی شهدای فاروج در زمینی به مساحت 45 هزار مترمربع به بهره برداری رسید و بارقه های امید را در دل مردم برای رسیدن به موقع به خدمات درمانی ایجاد کرد اما هر سال که از راه اندازی آن گذشت، مشکلات بیشتری دیده شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۱    
ریئس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان فاروج گفت: : شهدای نیروی انتظامی معطوف به دوران دفاع مقدس و زمانی خاص نیستند و پرسنل نیروی انتظامی هرلحظه و در هرجایی آماده جان فشانی و دفاع از این مرزبوم هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فاروج گفت: امنیت اجتماعی کشور مرهون فداکاری های سبز پوشان نیروی انتظامی است و این همه فداکاری ، برگرفته از سیره شهدا و ادامه راه شهداست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۸    
فاروج هرساله یکه هفته مانده به سالروز شهادت امام رضا، میزبان زائران پیاده ای بود که می خواستند به پابوسی حرم بروند و امسال فقط صدای نوحه است که از زائرسراهای خانگی بی میهمان فاروج به آسمان بلند است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
برداشت طلای سرخ از سطح چهار هزار و 350 هکتار کشتزار خراسان شمالی از هفته جاری آغاز شده است که بیشترین اراضی زیر کشت این محصول مربوط به شهرستان فاروج در شرق استان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سرپرست شهرداری فاروج گفت: آماده سازی پارک بانوان انجام شده اما برای تجهیز و انجام کارهای نهایی 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۹    
فرماندار فاروج گفت: فاروج از بیمارستان فقط ساختمانش را دارد و تنها بیمارستانی است که سی تی اسکن ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۰    
مردم برخی از روستاهای فاروج، از جمله گوگدره و جنجال آباد، مدت هاست با نداشتن راه مناسب و خانه بهداشت و کم آبی، دست و پنجه نرم می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۱    
بجنورد- هوایی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: در زلزله شهریور ماه سال جاری در قوچان،117 واحد مسکونی در شهرستان فاروج آسیب دید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۵    
مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فاروج گفت: روکش آسفالت حفاظتی ورودی فاروج به شیوه میکروسرفیسینگ برای اولین بار در محور آسیایی انجام شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۸    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- برداشت طلای سرخ از سطح چهار هزار و 350 هکتار کشتزار خراسان شمالی از هفته جاری آغاز شده است که بیشترین اراضی زیر کشت این محصول مربوط به شهرستان فاروج در شرق استان است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پاکمهر با بیان به اینکه براساس شاخص میانگین کشوری به ازای هر یک هزار نفر جمعیت باید یک تخت بیمارستانی موجود باشد، گفت: ظرفیت تخت های بیمارستانی در آشخانه و فاروج پایین تر از میانگین کشوری است.