یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۰:۵۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «فاروج»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴    
گروه استان ها- نماینده مردم قوچان و فاروج گفت: متاسفانه زعفران تولید شده در خراسان شمالی با نام و برند خاصی بسته نمی شود و این موضوع مشکلاتی را برای تولید کنندگان ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: اجماع خاصی در مجلس برای بررسی وضعیت مناطق ویژه اقتصادی شکل گرفته و احتمال تشکیل یک فراکسیون نیز برای این مسئله وجود دارد تا مردم اقدامات را در قالب عمل ببینند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: سطح زیر کشت سیب زمینی در سال گذشته 250 هکتار بود که با توجه به گرانی بذر، امسال افزایش نیافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی فاروج گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه پراید در این شهرستان 2 تن از سرنشینان این خودروها جان باختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۷    
در تصادف دو پراید، هر دو راننده جان باختند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۴    
جلسه دفاع زیستی و سلامت در ناحیه فاروج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موزه لوور پاریس کاوش محوطه تاریخی ویران شهر فاروج را آغاز کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷    
شهرستان فاروج از قطب های تولید زعفران است و پیش بینی می شود امسال از سطح 4300 هکتار مزارع زعفران خراسان شمالی 21 تن زعفران برداشت شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴    
جلسه مشترک نیروی انتظامی و سپاه پیرامون مسائل شهرستان در محل دفتر فرماندهی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱    
ایسنا/خراسان شمالی شهرستان فاروج یکی از قطب های تولید زعفران است که در سال جاری از سطح چهار هزار و 300 هکتار مزارع زعفران خراسان شمالی، پیش بینی می شود 21 تن از این محصول جمع آوری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/خراسان شمالی اگر هم اکنون به شهرستان فاروج سری بزنید با صحنه ای مواجه خواهید شد که انگار فرشی از گل های بنفش در اطراف این شهر پهن شده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فصل جدید کاوش های باستان شناسی در محوطه تاریخی ویران شهر فاروج با مجوز پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری کشور و با مشارکت دانشگاه تهران و موزه لوور پاریس، هفته جاری از سر گرفته می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۲    
علی آذری نماینده شهرستان های قوچان و فاروج با موافقت و امضای 32 نفر از نمایندگان مجلس یازدهم، اقدام به ارایه تذکر به وزیر جهادکشاورزی در خصوص کمبود و گرانی واکسن دامی، نمود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر تعاون روستایی فاروج از افت شدید قیمت گل های زعفران در این شهرستان خبر داد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین فرخنده گفت: عملیات اجرایی پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان فاروج با 1500 متر مربع زمین و 1050 متر مربع زیربنا از سال 94 شروع شده که با توجه به عدم تخصیص اعتبار مناسب تاکنون به بهره برداری نرسیده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: برداشت طلای سرخ از سطح دو هزار و 500 هکتار از مزارع این محصول در شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۳    
فاروج- ایرنا- مبلمان شهری تجلی بخش اندام هر شهر محسوب می شود و در حقیقت نقش اصلی آن به عنوان زبان ناطق هویت انسان و منظر شهری می تواند در ماندگاری مسافر تاثیرگذارباشد اما، این وضعیت در مبلمان ورودی فاروج پیشانی خراسان شمالی مطلوب نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای اداری شهرستان فاروج، با حکم وزیر کشور، "ابوالحسن نجفی" به عنوان فرماندار فاروج برای دوره چهار ساله معرفی شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹    
در شرایطی که ایام شهادت امام رضا(ع) امسال، به دلیل شیوع کرونا امکان پیاده روی به سمت بارگاه ملکوتی امام هشتم نبود مردم حسینی شهرستان فاروج در مسیر پیاده روی که هرساله بود اقدام به پخت 72 دیگ غذای نذری نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۷    
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله ارتقای درمانگاه تأمین اجتماعی قوچان به پلی کلینیک در حال پیگیری و بررسی مستندات جمع آوری شده درگذشته است و جلسه ای با مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی در این زمینه برگزار خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲    
مدیر دامپزشکی شهرستان فاروج گفت: در بازرسی تیم مشترک دستگاه های مرتبط از 17 واحد صنفی، 45 کیلوگرم عسل و 42 کیلوگرم لبنیات غیر مجاز و غیر قابل مصرف کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه شهرستان فاروج گفت: امروز همزمان با شهادت امام رضا(ع)٬ 14000 نیازمند فاروجی بر سفره اطعام رضوی می نشینند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۱    
نماینده مردم فاروج و قوچان در مجلس با انتقاد نسبت به عدم وجود برنامه و تشکیلات مدون و منجسم در عرصه کشت زعفران در فاروج گفت: ایجاد انسجام و برنامه ریزی برای ثبت برند فاروج می تواند ارزش این زعفران را به جایگاه واقعی خود در کشور ارتقا دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان فاروج گفت: دومین مرحله طرح ایمن سازی طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل در واحدهای روستایی شهرستان فاروج برای 80 هزار قطعه اجرایی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با صدور حکمی فرمانداران شهرستان های اهر، زبرخان، فاروج و خرامه را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر کشور با صدور حکمی فرمانداران شهرستان های اهر، زبرخان، فاروج و خرامه را منصوب کرد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی ابوالحسن نجفی حاج تقی را به سمت فرماندار شهرستان فاروج منصوب کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹    
پیکرشهیددفاع مقدس در شهرستان فاروج و تیتکانلو تشییع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا - فرمانده انتظامی فاروج گفت: 2 شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار پرندگان در منطقه اسفجیر این شهرستان کرده بودند، دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۴    
بجنورد - ایرنا - پیکر مطهر سه شهید تازه تفحص شده خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس، روز دوشنبه در میان استقبال مردم، خانواده معظم شهدا، استاندار و شماری از مسوولان استان در بجنورد تشیع و پیکر این شهدا برای تدفین به محل زادگاهشان در شهرستان های جاجرم، فاروج و اسفراین انتقال یافت. (فیلم: وحید خادمی)
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱    
دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فاروج گفت: مجموع اعتبارات شهرستان از سه سرفصل به 201 طرح فاروج اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱    
مدیر اداره عشایری شهرستان فاروج گفت: اعتبارات اختصاص یافته از محل منابع بحران، مرمت جاده های عشایری شهرستان را به پیشرفت 85 درصدی رساند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: سه طرح فرهنگی و هنری استان که دارای پیشرفت فیزیکی 80 تا 90 درصد است، امسال با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری به بهره برداری می رسد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جواد کهنسال روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیکر مطهر این شهیدان شامل محمدحسین ایمانی، قربانعلی کبریایی و حمیدرضا قویدل، فردا پس از ورود به بجنورد، برای تشییع و تدفین در زادگاهشان به شهرستان های اسفراین، فاروج و جاجرم انتقال خواهد یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۷    
فرماندار فاروج گفت: با توجه به شرایط نگران کننده این شهرستان، نظارت های برای گسترش کرونا بیشتر می شود
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷    
مراسم دومین روز دهه آخر صفر در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جعفری رییس داگستری شهرستان فاروج با تاکید بر ضرورت صیانت از انفال و مشخصا حفاظت از مراتع و جنگل ها را یک تکلیف شرعی عنوان و تصریح کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش مهمی از تولیداتی باغی استان به تاکستان های خراسان شمالی اختصاص دارد که حجم قابل توجهی کشمش، از این محصول، تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۵    
در نشستی با حضور نماینده مردم فاروج در مجلس شورای اسلامی و زعفران کاران فاروجی، مشکلات این قشر بررسی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۰    
این روزها بانوان شهرستان فاروج در تکاپوی تولید شیره انگور هستند تا مهمان سفره های من و شما شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز صبح 19 مهرماه در بیشتر مناطق کشور کاهش دما رخ داد، به طوری که در قوچان کمینه دما به 8 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید، فریمان و فاروج نیز دمای منفی 3 درجه سانتیگراد را داشتند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
میزان نوشت: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی کشور گفت: امروز صبح در بیشتر مناطق کشور دمای هوا نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۷    
مراسم دهه آخر صفر با رعایت دستور العمل های بهداشتی در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فاروج و با حضور پرسنل کادر و سرباز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت خیبر شهرستان فاروج برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه هواشناسی کاربردی کاهش شدید دما به ویژه در شهرستان های شیروان، فاروج و راز و جرگلان و نیز در ارتفاعات خراسان شمالی پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: با خرید 11 دستگاه جمع آوری زعفران، مکانیزه شدن این بخش از امسال در شهرستان فاروج آغاز شد.