چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۳:۴۵Sep 2020 30

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در نوار شمالی کشور افزایش نسبی دما خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر پیش بینی بارندگی رگباری، نیروهای خدمات شهری شهرداری مشهد در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 9 مهر کاهش دما بین 8 تا 10 درجه در نیمه شرقی کشور و دامنه جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود، در همین مدت دما بین 4 تا 6 درجه در شمال غرب، سواحل شمالی، غرب و جنوب غرب کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 9 مهر کاهش دما بین 8 تا 10 درجه در نیمه شرقی کشور و دامنه جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود، در همین مدت دما بین 4 تا 6 درجه در شمال غرب، سواحل شمالی، غرب و جنوب غرب کاهش می یابد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه دمای هوا در اغلب مناطق کشور کاهش می یابد، بیشترین کاهش بین 6 تا 10 درجه در سواحل خزر، شرق و شمال شرق کشور، مرکز کشور و همچنین دامنه های جنوبی البرز خواهد بود. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی پر قدرت و کاهش شدید دمای هوا در برخی مناطق کشور گفت: شدت بارش ها در 6 استان کشور پرخطر است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای بین 6 تا 10 درجه ای در بخش هایی از کشور که شامل بیش از 10 استان می شود از امروز یکشنبه تا روز چهارشنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن هشدار جدی به کشاورزان بابت حفاظت از محصولات گفت: از بعدازظهر فردا کاهش دما متوسط تا 10 درجه در خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - براساس هشدار سازمان هواشناسی، یکشنبه (6 مهر ماه) بارندگی گاهی همراه با رگبار و رعد و برق گاهی توام با تندباد های لحظه ای و کاهش دما بطور متوسط حدود 4تا 7 درجه سلسیوس در استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در برخی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود که این شرایط در زابل شدیدتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز شدت بارش ها در غرب گیلان و شرق استان اردبیل است، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در برخی نقاط گیلان و مازندران بارندگی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شرق اردبیل و فردا در غرب گیلان و شرق اردبیل، آب گرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها پیش بینی و توصیه می شود، در تردد جاده ای احتیاط شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: اواخر وقت امروز بارندگی گاهی با تندباد لحظه ای و کاهش دما به طور متوسط بین 5 تا 7 درجه در گیلان، فردا در شرق اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و روز دوشنبه در غرب گیلان و شرق اردبیل پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بنا به اعلام پایگاه خبری سازمان هواشناسی، افزایش ارتفاع موج بین یک تا یک و نیم متر در شمال خلیج فارس و به تدریج در بخش های مرکزی صورت می گیرد. بر اساس هشدار سازمان هواشناسی این پدیده از اواخر وقت یکشنبه مورخ 30 شهریورماه آغاز شده و تا اواسط روز دوشنبه 31 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا جو آرام در اکثر مناطق کشور حاکم است و برای سواحل دریای خزر افزایش موقتی دما پیش بینی شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در شرق کشور، شرق کرمان و شرق هرمزگان، وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه هفته جاری وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی با سرعت 40 تا 50 کیلومتر بر ساعت در مناطق شرقی استان هرمزگان و نوار جنوب غربی سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در سواحل گیلان افزایش ارتفاع موج بین 2 تا 2.5 متر پیش بینی می شود و احتمال غرق شدن شناگران، پاره شدن تورهای صیادی و غرق شدن قایق های کوچک وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 46 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 5 درجه خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران: امروز در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان رگبار پراکنده در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود و وزش باد شدید در شمال شرق و شرق کشور نیز خواهیم داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در 2 روز آینده وزش باد شدید در شمال شرق و شرق کشور خواهیم داشت، گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و استان اردبیل، کاهش 4 تا 6 درجه ای دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: افزایش نسبی دما از امروز تا 25 شهریور در شمال غرب و سواحل شمالی کشور پیش بینی می شود و در این مدت در شرق، جنوب شرق و شمال شرق کشور کاهش نسبی دما با نوسان دمایی 3 تا 6 درجه خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فارس : مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 98) تا 17 شهریور امسال 297 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 317 میلی متر بود بنابراین بارش سال جاری 6 درصد کمتر از سال 98 است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری زرد نسبت به رشد ابرهای همرفتی طی امروز (20 شهریور) به ویژه دربعدازظهر و اوایل شب هشدار داد. به گزارش ایسنا براساس هشدار سازمان هواشناسی امروز (20 شهریور) رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط توام با وزش باد شدید موقت در غرب و شمال هرمزگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در نوار شرقی کشور وزش باد شدید خواهیم داشت، گفت: روزهای پنج شنبه تا یکشنبه پیشِ رو، وزش باد در 10 استان به ویژه در زابل افزایش خواهد یافت و وقوع گرد و خاک نیز در این منطقه دور از انتظار نیست.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و شب در 15 استان از جمله اردبیل، زنجان، البرز، قم، قزوین، تهران، گلستان و خراسان رضوی، سرعت باد افزایش می یابد و در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۷    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و شب در 15 استان از جمله اردبیل، زنجان، البرز، قم، قزوین، تهران، گلستان و خراسان رضوی، سرعت باد افزایش می یابد و در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و شب در 15 استان از جمله اردبیل، زنجان، البرز، قم، قزوین، تهران، گلستان و خراسان رضوی، سرعت باد افزایش می یابد و در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده 17 شهریور در مازندران و ارتفاعات گیلان، بارندگی و در مناطق مرتفع رگبار باران و رعدبرق پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی، بالا آمدن آب رودخانه ها و جاری شدن مسیل ها وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر فردا 17 شهریور تا پایان هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 44 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 4 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: کشاورزان کلزا کار، در مهلت مقرر اقدام به کشت کلزا کنند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان : سازمان هواشناسی کشور نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و وقوع تندبادهای لحظه ای در برخی استان ها هشدار داد. این پدیده هواشناسی که از ظهر امروز جمعه مورخ 14 شهریورماه آغاز شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در شرق و جنوب شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پدیده غالب خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز 13 شهریور تا فردا، رگبار شدید باران و رعدبرق گاهی با تندباد لحظه ای و تگرگ در شمال شرق آذربایجان شرقی و شمال و مرکز اردبیل پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک کارشناس سازمان هواشناسی با تاکید بر اینکه طی روز های آتی احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا در گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان و کردستان بارندگی و در مناطق مرتفع، رگبار باران، رعد و برق گاهی با تندبادهای لحظه ای پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن آب رودخانه ها و جاری شدن مسیل ها وجود دارد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدارسازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 98) تا 10 شهریور 297 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش سال گذشته در این بازه زمانی 316 میلیمتر بود بنابراین بارش سال جاری 6 درصد کمتر از سال گذشته است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۱    
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: 2 روز آینده در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرقی خوزستان، غرب اصفهان، لرستان، ایلام، همدان، کرمانشاه، کردستان و برخی نقاط آذربایجان غربی، رگبار باران و رعدبرق گاهی با تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: 2 روز آینده در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرقی خوزستان، غرب اصفهان، لرستان، ایلام، همدان، کرمانشاه، کردستان و برخی نقاط آذربایجان غربی، رگبار باران و رعدبرق گاهی با تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران در چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود، گفت: در سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از فعالیت سامانه بارشی و وقوع رگبار رعدوبرق از اوایل امشب (8 شهریور ماه) در برخی استان های کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، در هشدار سازمان هواشناسی آمده است: از اوایل امشب (8 شهریور ماه) بارندگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شرق گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارندگی و رعد و برق پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی وجود دارد که توصیه می شود در تردد، اسکان و چرای دام در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، احتیاط شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا سوم شهریور امسال 295 میلیمتر ثبت شد؛ میزان بارش سال گذشته در این بازه زمانی 315 میلیمتر بود؛ بنابراین بارش سال جاری 6.3 درصد کمتر از پارسال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا جمعه 7 شهریور، در ارتفاعات هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب و شرق فارس، احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و آبگرفتگی، همچنین احتمال برخورد صاعقه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پدیده غالب خواهد بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه خود نسبت به وقوع رگبار باران در استان های جنوبی هشدار نارنجی داد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز سه شنبه در استان های گلستان و مازندران بارندگی داریم، گفت: از فردا تا جمعه در نوار شمالی کشور به خصوص استان های ساحلی خزر دما افزایش می یابد.
برترین ها / صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دما در استان های واقع در نوار شمالی کشور از رگبار رعدوبرق و وزش باد شدید موقت طی سه روز آینده در برخی استان های کشور خبر داد. ...