یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۵:۳۵Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اندیکا ضمن اشاره به اظهارات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور که مانند نمکی بر زخم رنجدیده مردم محروم اندیکا است، گفت: چنین مسئولینی خود بخشی از بحران کشور هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: احمد صادقی آخرین وضعیت سوله های بحران شهر تهران را تشریح کرد. او با بیان این که مدیریت سوله های بحران فقط بر عهده شهرداری تهران نیست به لزوم بازگرداندن اختیار مدیریت سوله های تهران به مدیریت شهری و سازمان مدیریت بحران تاکید کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان در نشست قرارگاه بازسازی مناطق زلزله زده استان که روز سه شنبه با حضور اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در محل استانداری برگزار شد گفت: بازدیدهای لازم از مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر صورت گرفته است ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طی پیامی میلاد ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و فرزند ایشان امام صادق علیه السلام و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، آمار و ارقام ارائه شده زلزله اندیکا را غیردقیق اعلام کرد و گفت: به دولت پیشنهاد می شود تا 10 میلیارد تومان برای هزینه های جاری به خوزستان اختصاص دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اقدامات انجام شده در مناطق زلزله زده اندیکا گفت: دولت تا رفع کامل مشکلات مردم زلزله زده اندیکا در کنار آنها خواهد بود تا نیازهای آنها به طور کامل برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به شرایط بازسازی مناطق زلزله زده اندیکا، گفت: برای برخی روستاهای سخت گذر واقعا امکان ارسال تدارکات و آوردن امکانات را به سهولت نداریم و باید به مصالح بومی بیاندیشیم که این کار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از پیگیری برای حل مشکلات زلزله زدگان اندیکا در استان خوزستان خبر داد و تاکید کرد: باید سازوکاری مناسب برای جبران خسارات و حمایت از عشایر این منطقه نیز انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به اخذ تصمیم نهایی در خصوص رسیدگی به منطقه اندیکا، گفت: با توجه به موقعیت خاص منطقه و عشایری بودن، این منطقه نسبت به دیگر محل های آسیب دیده، نیازمند برنامه متفاوتی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا متناسب با بافت عشایری آن گفت: برنامه ها و اقداماتی نظیر اسکان موقت، تحویل چادر و بازسازی مناطق مختلف زلزله زده اندیکا با توجه به موقعیت خاص منطقه از نظر عشایری برنامه ریزی شده و انجام می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود منصور از تامین بالگرد پایگاه های اطفای حریق با کمک ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و سازمان مدیریت بحران خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از تامین بالگرد پایگاه های اطفای حریق با کمک ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و سازمان مدیریت بحران خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۱    
جلسه تشریح آئین نامه فداکار خدمت با حضور مهندس نظری رئیس مرکز توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد .
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه با سخنگویان در خصوص آخرین فعالیت ها و اقدامات سازمان مدیریت بحران با اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه خراسان نوشت:اگر تا به امروز فقط دلایلی مثل نبود شغل، کمبود امکانات و خشکسالی سه دلیل اصلی مهاجرت در کشور بود، حالا باید خطر فرونشست زمین را هم به آن اضافه کنیم؛ دلیلی که بحرانی جدی در کشور ایجاد خواهد کرد و طبق پیش بینی ها ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۸    
سازمان مدیریت بحران در ابربحران کرونا دیده نشد. حتی این سازمان در بین اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا هم قرار ندارد؛ موضوعی که انتقاد بعضی از کارشناسان را به دنبال داشته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آموزش مدیریت بحران به شهروندان علاقه مند و آماده سازی آنها برای مواقع بحران، از رویکردهای اصلی سازمان مدیریت بحران شهر تهران است...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، رضا کرمی محمدی، رئیس سابق سازمان مدیریت بحران شهر تهران، با اشاره به اینکه در شهر توکیو پیش بینی شده است که در 30 سال آینده به احتمال 70 درصد زلزله به بزرگی 7 رخ خواهد داد، گفته است پیش بینی ها برای شهر تهران نیز تقریبا به همین شکل است . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: چنانچه شاهد وقوع زلزله سنگین در تهران باشیم، شدت خسارات و میزان تلفات نیز فراتر از مطالبی است که می شنویم.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۴    
چندی پیش، نیروی انتظامی و سازمان مدیریت بحران کشور، اعلام کردند که برخی مدل های گوشی های هوشمند شیائومی، در صورت نداشتن سیمکارت و یا عدم آنتن دهی، توانایی برقراری تماس با سرشماره های اضطراری کشور (110،115،125) را ندارند و به همین دلیل خواستار رفع این مشکل شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا : علی نصیری درباره آخرین وضعیت پویش تهران دوباره جان می گیرد ، گفت: همه اقدام های سازمان مدیریت بحران در حوزه مدیریت ویروس کرونا ذیل این کمپین، انجام می شود که اقدامات اولیه برای این کمپین در فاز یک، راه اندازی مراکز جدید واکسیناسیون بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از مکاتبه صورت گرفته با سازمان مدیریت بحران کشور برای جبران خسارت وارده خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور با حضور بهنام نظری رئیس مرکز توسعه مدیریت و منابع مانور اعلان حریق یکی از تاسیسات شرکت گاز استان مرکزی برگزارشد که تمام نیروهای دستگاه ها از جمله امداد، بحران و بسیج شرکت گاز استان، بحران استانداری،نیروی انتظامی، اورژانس،امداد برق ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از اعلام آماده باش این سازمان به تمامی استان های کشور برای آمادگی در برابر حوادث احتمالی ناشی از بارندگی و سرمای هوا در نیمه دوم سال خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۱    
طبق اعلام سازمان مدیریت بحران در امارات، دیدار تیم ملی فوتبال این کشور با ایران در انتخابی جام جهانی با حضور 8 هزار تماشاگر برگزار خواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از البیان، تیم ملی فوتبال امارات در سومین بازی خود در انتخابی جام جهانی 2022 روز پنج شنبه به مصاف ایران خواهد رفت. این بازی در ورزشگاه الوصل برگزار می شود. سازمان مدریت بحران در امارات اعلام کرد که این بازی با حضور 8 هزار هوادار برگزار خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اردل، فارسان، کیا، کوهرنگ و دهستان دستگرد در مجلس با تاکید بر اینکه خسارات جانی از زلزله چهارمحال و بختیاری و خوزستان گزارش نشده اما به منازل روستایی و شهری خسارت وارد شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس با انتقاد از عدم تشکیل جلسات شورای عالی ستاد بحران کشور از سال 99 تاکنون گفت: تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور نیازمند قانون است چرا که سازمان های استانی به تنهایی نمی توانند بحران در مناطق خود را مدیریت کنند.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق تحت تاثیر زلزله 5.7 ریشتری در مرز میان دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق تحت تاثیر زلزله 5.7 ریشتری در مرز میان دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان را تشریح کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۴    
رکنا: معین الدین سعیدی توضیحاتی در رابطه با وضعیت طوفان حاره ای شاهین در سیستان و بلوچستان ارائه کرد. او با انتقاد از عملکرد سازمان مدیریت بحران گفت: کم کاری های تاریخی در مدیریت بحران اتفاق افتاده است. زمانی که کوچکترین حادثه ای رخ می دهد، زیست مردم سیستان و بلوچستان دچار چالش می شود ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نجار گفت: با ورود سامانه بارشی تحت عنوان چرخنده حاره ای شاهین در مناطق جنوب شرقی کشور برخی از مناطق استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان تحت تأثیر سامانه مذکور قرارگرفته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق تحت تاثیر طوفان چرخنده حاره ای در دو استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان را تشریح کرد. علی بختیاری دراین باره گفت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۰    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت استان سیستان و بلوچستان در پی وقوع طوفان حاره ای را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت استان سیستان و بلوچستان در پی وقوع طوفان حاره ای را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از اعلام آماده باش این سازمان به استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان در قبال وقوع طوفان و بارش رگبار خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا گفت: از شرایط ایجاد شده به دستور دکتر زاکانی شهردار تهران و سازمان مدیریت بحران تهران نهایت استفاده را ببرند و واکسن بزنند ... عاجزانه از همه تهرانی ها میخواهم واکسن بزنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان آستارا از دستور وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران به منظور رسیدگی به وضعیت مردم آسیب دیده در آستارا خبر داد و گفت: تمامی خانوارهای گرفتار شده در سیلاب اسکان داده شده و مایحتاج برای آنان تامین شده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور این هشدار به شرح زیر است: هشدار هواشناسی - سطح قرمز شماره 1جمعه مورخ 1400/07/09 توصیف سامانه: نزدیک شدن چرخند حاره ای زمان شروع: شنبه 1400/07/10 زمان پایان: یک شنبه 1400/07/11 ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با توجه هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی در روز جمعه مورخ 1400/07/09درخصوص نزدیک شدن توفان چرخند حاره ای طی روزهای شنبه و یک شنبه سازمان مدیریت بحران کشور آماده باش به استان های تحت تاثیر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از اختصاص 630 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح تاسیسات آبی و ساماندهی رودخانه های این استان از سوی سازمان مدیریت بحران خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از سازمان مدیریت بحران ، متن کامل این پیام بدین شرح است؛ قال رسول الله (ص) : مَن رَدَّ عَن قَومٍ مِنَ المُسلِمینَ عادِیَةَ ماءٍ أونارٍ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ ؛ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۹    
گرگان - ایرنا - معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: پیشگیری، آموزش به جوامع محلی پیرامونی و تجهیز پایگاه های امدادی، مهمترین راهبردهای مقابله با بروز آتش سوزی در جنگل ها و مقابله با گسترش خسارت های آن است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: بیش از 90 درصد آتش سوزی جنگل ها عامل انسانی دارد که برخی عمدی و برخی غیرعمدی است.