شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۲:۲۰Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت آتش سوزی در منطقه خاییز را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اولین مرکز پایش زلزله نگاری استان مرکزی با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پردیس سردشت دانشگاه اراک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با حضور در شهرستان شازند از معدن شماره 5 شن و ماسه که چندی قبل دچار ریزش شد، بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت عملیات آواربرداری قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
شازند- رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر بهره گیری از تمام ظرفیت ها جهت جستجوی پیکر کارگر معدن شازند تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 67 تا 68 درصد از جغرافیای کشور روی گسل یا حریم زلزله قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک- رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 4120 مخاطره طبیعی و سوانح انسان ساز در دولت سیزدهم به وقوع پیوست که عملکرد دولت سیزدهم در مقابله با این بحران ها قابل تقدیر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - خودروی مخابرات و ارتباطات رادیویی استان مرکزی روز سه شنبه با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، استاندار این استان و جمعی از مسئولان استان مرکزی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 5 دستگاه خودروی آتش نشانی مجهز به تجهیزات جدید با اعتبار 80 میلیارد تومان برای شهرستان اراک تهیه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تعطیلی ادارات استان های قم و مرکزی به علت شدت گرد و غبار خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رونمایی از پنج خودروی جدید آتش نشانی اراک امروز سه شنبه با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور انجام شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۳    
ظفری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور درباره تعطیلی ادارات استان قم و مرکزی توضیحاتی داد.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
احتمال وقوع تندباد در بخش هایی از استان های تهران، قم، مرکزی، اصفهان، جنوب خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و نوار شرقی کرمان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشورگفت: بعد از هشدار نارنجی سازمان هواشناسی درباره احتمال وقوع تندباد و خیزش گردوخاک تمام دستگاه های خدماتی و امدادی در استان های تهران، قم، مرکزی، اصفهان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و کرمان در آماده باش هستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وقوع گرد و غبار در استان های مرکزی و استان های غربی کشور گفت: در استان های مرکزی و قم به دلیل شدت گرد و غبار ادارات تعطیل شده اند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از صدور هشدار سطح نارنجی برای برخی استان ها خبر داد. سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به دستگاه ها و دانشگاه های علوم پزشکی و تیم های اورژانس در محل های پرتردد در آماده باش هستند ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور برآورد خسارت سیل در کشور در سه سال گذشته را حدود 21 هزار میلیارد تومان اعلام کرد. حسین ظفری درخصوص تعداد سیلاب های در سه سال اخیر به ایرنا گفت: در سال 1400 وقوع 555 مورد ...
شرکت بازآفرینی شهری ایران و سازمان مدیریت بحران کشور به منظور همکاری متقابل در زمینه ارتقای کیفیت زندگی، ارتقای تاب آوری اجتماعات محلی از طریق توانمندسازی اجتماعی- اقتصادی جوامع آسیب پذیر تفاهم نامه امضا کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۶    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران خبر داد؛
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور برآورد خسارت سیل در کشور در سه سال گذشته را حدود 21 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بر اساس طرح جدید، صنایع آب بر در طرح های آبخیزداری و مهار روان آب ها سرمایه گذاری می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان مدیریت بحران استانداری قم، ادارات شهر قم از ساعت 11:00 امروز یکشنبه تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به استفاده از ظرفیت های محلی و مردمی برای اطفای حریق از تعیین افرادی از همان منطقه به عنوان دیده بانان آتش خبر داد و گفت: اگر آتش سوزی در مراحل ابتدایی شناسایی شود، روند خاموش کردن آن بسیار راحت تر از زمانی است که منطقه وسیعی را در برگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بالگردهای نیروهای مسلح با هماهنگی وزارت دفاع هر جا که نیاز به اطفاء حریق هوایی باشد؛ حضور پیدا می کنند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۳    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تیتربرتر، محمدحسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در حسینیه ارشاد تهران در مرحله دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت. نامی ابراز امیدواری کرد که در نهایت با رای قاطع مردم، رئیس جمهوری انتخاب شود که موجب وفاق ملی و توسعه کشور شود. ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۹    
معاون هماهنگ کننده سازمان مدیریت بحران کشور برتحلیل هشدارهای هواشناسی برای جامعه عشایری و پیشگیری از خسارت های اختمالی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از 30 نهاد در مدیریت بحران نقش دارند که اگر هر یک وظایف خود را به درستی انجام دهند مشکلات ایمنی یک به یک رفع می شود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۱    
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت متاسفانه کارگران مفقود شده حادثه معدن شازند هنوز پیدا نشده اند. در این حادثه، تقریبا کوه ریزش کرده و زمان زیادی نیاز است تا این دو کارگر مفقود شده، پیدا شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران آخرین وضعیت آتش سوزی های غرب و جنوب غرب کشور را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: 20 هکتار از مراتع کوهستانی روستای کاج شهرستان اردل در آتش سوخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در دولت دوازدهم معتقد است که به چند دلیل سفر هوایی ابراهیم رئیسی به منطقه مرزی پرخطر بود و می شد از حادثه جلوگیری کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که معاون دادستان کل کشور بر ایمن سازی بیمارستان ها تاکید کرده بود، رییس سازمان مدیریت بحران می گوید که تهران اوضاع خوبی در حوزه ایمنی بیمارستان ها ندارد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور درباره چرایی وقوع سیل در محدوده فیروزکوه توضیحاتی را ارائه کرد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که دستکم سه حادثه طبیعی بزرگ یعنی سیل در جاده چالوس، زلزله در کاشمر و آتش سوزی در جنگل های پلدختر رخ داده ،ادعا می شود که محمدحسین نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور در ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف مشغول است؟ منتظر دریافت توضیحات تکمیلی با رویکرد راست آزمایی موضوع هستیم ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: پیش تر بر اثر سیلاب شب گذشته در شهرستان سوادکوه، جاده فیروزکوه تا اطلاع ثانوی مسدود شده بود و همچنان تا شنبه این محور مسدود است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد به دلیل حجم بالای سیل محور سوادکوه تا روز شنبه بسته خواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: پیش تر بر اثر سیلاب شب گذشته در شهرستان سوادکوه استان مازندران جاده فیروزکوه تا اطلاع ثانوی مسدود شده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیل شب گذشته سوادکوه، دو نفر مفقود شدند که شمار دقیق مفقودشدگان بعد از اتمام آواربرداری از منطقه اعلام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: پیش بینی می کنیم 3 روز عملیات آواربرداری طول بکشد و تا پایان شب جمعه محور فیروزکوه به علت آواربرداری بسته خواهد بود.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی کشور طی روزهای آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تشریح آخرین وضعیت امدادرسانی سیل سوادکوه، از مردم خواست از جاده فیروزکوه تردد نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به منطقه سیل زده فیروزکوه گفت: در حال حاضر 50 دستگاه ماشین آلات سنگین از سمت تهران و مازندران در حال تلاش برای بازگشایی این محدوده هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سوادکوه- رییس سازمان مدیریت بحران کشور حجم آورده سیلاب که سبب انسداد محور سوادکوه شده را 350 هزار مترمکعب ذکر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شب گذشته وقوع سیلاب در سوادکوه استان مازندران موجب بسته شدن محور فیروزکوه شد و در حال حاضر این محور بسته است و بیش از 50 دستگاه سنگین از سمت تهران و استان مازندران در پی وقوع سیلاب در سوادکوه استان مازندران در حال کار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیل شب گذشته در محور سوادکوه استان مازندران، هیچ مصدوم و فوتی نداشتیم و این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است.