شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۲۸Oct 2020 24

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: مقوله بازسازی و بازتوانی به عنوان یکی از ارکان فرآیند مدیریت بحران به دلیل نبود برنامه های مدون مغفول مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان مدیریت بحران شهر تهران از ارائه آموزش مجازی مدیریت بحران به تهرانی ها خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور از ارسال پیش نویس آیین نامه های جذب، هدایت و توزیع کمک های داخلی و خارجی در مدیریت بحران به هیات دولت خبر داد.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت تدقیق گسل و حریم آن در محدوده کلان شهرها تاکید کرد و گفت: در کرج حدود 54 هزار ساختمان بر روی گسل احداث شده که اگر فعال شود، حادثه عظیم انسانی در پیش رو خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ساخت سریع منازل آسیب دیده در زلزله شهرستان رامیان، گفت: فعلا و تا قبل از تخصیص اعتبارات ابلاغی 10 میلیارد تومان از تنخواه سازمان مدیریت بحران اخذ خواهیم کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۷    
در برنامه گفتگوی اجتماعی با موضوع مدیریت بحران در کشور با حضور اسماعیل نجار (رئیس سازمان مدیریت بحران کشور) روی آنتن رادیو گفتگو رفت. وی درباره اینکه چرا 50 ماه طول کشید تا این قانون تصویب شود ...
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند پهنه های گسلی شهر تهران خبر داد و گفت: این سند با معرفی موقعیت گسل ها و پهنه های گسلی شهر تهران با مقیاس مناسب برای کاربری شهری نهایی شده و به زودی منتشر خواهد شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نجار گفت: آنچه که در سیل 98 به عنوان یک تجربه مورد توجه قرار گرفت بحث پرداخت اجاره بها برای انتقال از مسکن موقت به دائم بود که به جای کانکس کار موفقی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان مدیریت بحران بر ضرورت توسعه تعاملات این دو نهاد تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت همکاری سازمان مدیریت بحران کشور و جمعیت هلال احمر برای مقابله با سوانح و کاهش اثرات حوادث طبیعی تاکید کرد و گفت: هلال احمر نیازمند جلب افزایش اعتماد عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه ابزارهای فرهنگی و هنری می توانند در کاهش خطرپذیری و افزایش تاب آوری شهرها نقش بسزایی داشته باشند، گفت: اکنون زمان اقدام برای اجرای برنامه های تاب آوری به وسیله گروه های مرجع و استفاده از تاثیرگذاری آنان در جامعه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر آمادگی کشور در زمان وقوع حوادث گفت: میزان موجودی و ذخایر انبارها، تعیین نقاط امن جهت برپایی سایت های اسکان اضطراری، تعداد و وضعیت موجود بالگردها جهت انجام عملیات امدادی به طور مستمر پایش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با هماهنگی های انجام شده میان سازمان هواشناسی و وزارت جهاد کشاورزی، ساز وکار لازم به منظور اطلاع رسانی بهنگام اخطاریه ها و اطلاعیه های هواشناسی به کشاورزان طراحی و در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور، استان های سراسر کشور را برای مقابله با حوادث و بحران های احتمالی ناشی از بارش برف و باران و وقوع سرما در نیمه دوم سال به حالت آماده باش درآورد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موقعیت در نظر گرفته شده برای اسکان اضطراری شهروندان تهرانی در زمان وقوع زلزله شدید را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۸۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور وقوع زلزله شدید در تهران را در ابعاد یک حادثه بین المللی توصیف کرد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: لذت بخش است نشستن کنار رودهایی که از کنار شهرها و روستاها عبور می کند و صدای طراوت آب را به گوش اهالی می رساند؛ و چه برکات عظیمی که از آب جاری در این رودها، عاید مردم شهرها و روستاها می شود، اما افسوس که همین رودهای زندگی، گاه بستر جاری شدن مرگ می شود... . ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، رضا کرمی محمدی با اشاره به سند همکاری ملی طرح مدرسه آماده گفت: بنا شد تا با توجه به اقداماتی که پیرامون اجرای طرح مدرسه آماده در تهران انجام شده بود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران حیدر کلهری گفت: در ساخت این مجموعه تلویزیونی از مردم هر محله کمک می گیریم تا مخاطرات محله خود را به ما اطلاع دهند و پس از تحلیل مخاطرات شناسایی شده، راهکارهایی جهت بهبود و کاهش مخاطرات توسط سازمان مدیریت بحران شهر تهران معرفی [...]
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش برنا از ایلام ؛در این دیدار که در محل سازمان مدیریت بحران کشور صورت گرفت مباحث مختلفی پیرامون امکانات و تجهیزات موجود برای مقابله با بحرانها، به خصوص بلایای طبیعی در سطح استان مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: شتاب نگار ها با ارسال اطلاعات به مدیران پایتخت آن ها برای مقابله با زلزله زودتر آماده می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور با اظهار تاسف از ضریب نفوذ پایین بیمه واحدهای مسکونی در کشور گفت: بیمه اماکن مسکونی شهری و روستایی باید در کشور تقویت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از آسیب جانی صاعقه به پنج نفر در دو استان کشور خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۵    
عصر امروز سه شنبه 8 مهرماه، مهندس جهانی مدیرکل بازسازی سازمان مدیریت بحران کشور با همراهی سید رسول حسینی فرماندار و مهندس قادری مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان از نقاط حادثه خیز این شهرستان بازدید نمودند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شهرداری ها، دهیاری ها و دستگاه های مرتبط از ساخت و ساز در حریم رودخانه ها جلوگیری کنند و به واحدهایی که در حریم رودخانه ساخته می شود، خسارت پرداخت نخواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زلزله بزرگی در انتظار تهران است که اگر بالای 6 ریشتر باشد مشکلی جدی برای تهران و حتی همه کشور ایجاد میکند و زلزله اگر بیشتر از هفت ریشتر شود، کشور دچار مشکلی فراتر از تصور می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۵    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خسارت های وارد شده در پی آتش سوزی پلاسکو هنوز جبران نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: بیش از 400 ساختمان حادثه خیز شبیه به پلاسکو داریم که نیاز به ایمن سازی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از وقوع دو هزار و 543 مورد حادثه طبیعی در کشور خبر داد و گفت: این شمار حادثه طبیعی از ابتدای فروردین تا پایان شهریور سال 99 در سامانه مدیریت اطلاعات حوادث کشور(سما) توسط ادارات کل مدیریت بحران استانداری ها، ثبت و مستندسازی شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از 400 ساختمان در تهران مشابه پلاسکو مشکل ایمنی دارند که باید نسبت به ایمن کردن آنها توجه ویژه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حجم زیاد آتش سوزی در کشور اعلام کرد: سالانه 170 هزار آتش سوزی در کشور داریم که این آمارها نشان دهنده فعالیت زیاد آتش نشانان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۹    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آتش نشان های پایتخت از لحاظ دانش و تجربه در سطح مطلوبی قرار دارند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رییس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها به شمار می آیند و به حق به عنوان بازوی کمکی مدیریت بحران تا به امروز شاهد فداکاری هایشان در زمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: طبق آمار 400 ساختمان در تهران شباهت زیادی به ساختمان پلاسکو دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۴    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پلاسکو یک حادثه محلی بود که به یک حادثه بین المللی تبدیل شد گفت: اختصاص نیم درصد درآمد 51ساله پلاسکو به ایمنی جلوی فاجعه را میگرفت.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن بازدید از آزمایشگاه ها و بخش های مختلف دانشکده مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در دیدار با رئیس این دانشکده در خصوص همکاری های دوجانبه گفت و گو کرد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
خدمت به مردم در هر جایگاهی بسیار ارزشمند است؛ آتشنشانان اما نوع خدمتشان با ایثار گره خورده، از این رو حماسه آفرینی آن ها برای نجات جان انسان ها، به منزله نجات جان بشریت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۸    
بیرجند - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: طرح مبارزه با آفت های کرم چوبخوار که زاییده خشکسالی است و زنگ زرشک در این استان تدوین و برای سازمان مدیریت بحران ارسال شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] زمین لرزه 5.2 ریشتری مرز ترکمنستان و ایران به 200 خانه روستایی مراوه تپه استان گلستان آسیب رساند. این زمین لرزه تلفات جانی نداشت. سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در این باره گفت: ساعت9: 16 روز شنبه زلزله ای که به برابر گزارش های مقدماتی موسسه ژئوفیزیک 5 ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
پیرو تصویب قانون مدیریت بحران کشور در سال گذشته رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مدیریت تدوین کلیه لوایح، آیین نامه های اجرایی و تصویب نامه های قانون مدیریت بحران کشور را با هماهنگی سازمان های اجرایی مربوطه به پژوهشکده سوانح طبیعی واگذار نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت:تاکنون گزارش خسارات ناشی از زمین لرزه مرز بین ترکمنستان و استان گلستان اعلام نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در مرز بین ایران و ترکمنستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ابلاغ دستورالعمل اقدامات احتیاطی فصول پاییز و زمستان در مواجهه با مخاطرات طبیعی به استانداران و روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان های کشور خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی طی نامه ای به وزیر کشور از اقدامات رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تامین اعتبارات طرح کنترل آفت ملخ صحرایی در دوسال اخیر قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: ما مکررا پیشنهاد دادیم تا برای جلوگیری از شیوع کرونا بار دیگر غربالگری در سطح گسترده اتفاق بیفتد اما وزارت بهداشت می گوید امکانات نداریم این در حالی است که امکانات در بازار آزاد به وفور یافت می شود.