جمعه ۲۱ مردادساعت ۰۹:۳۹Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

ایلنا   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با ارائه توضیحاتی درباره پرداخت تسهیلات به سیل زدگان گفت: مبالغی به صورت تنخواه به استان ها پرداخت شده تا سریعتر کار لایروبی قنوات، کانال ها و ... آغاز شود.
به گزارش ایران اکونومیست، محمدحسن نامی درباره اقدامات لازم برای کاهش خسارات ناشی از حوادث طبیعی گفت: وقوع سیل و حتی زلزله می تواند تبدیل به بحران و بلا نشود، مشروط به اینکه ساخت و سازهای ما مناسب باشد و استانداردها و اصول در آن رعایت شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نمازجمعه این هفته تهران، 21 مرداد ماه در مصلی امام خمینی(ره)، به امامت آیت الله کاظم صدیقی و با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 11صبح درب های مصلی امام خمینی(ره) به روی نمازگزاران گشوده می شود و برنامه از ساعت 11 و 45 دقیقه آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: براساس هشدارهای هواشناسی و سازمان مدیریت بحران کشور برای جلوگیری از بروز سیل احتمالی طی روزهای آینده ، دستگاههای مرتبط در آماده باش قرار دارند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر به همراه رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با هدف بازدید از روستاهای سیل زده در شهرستان داراب و بررسی کمی و کیفی خدمات ارائه شده در آن مناطق، صبح دیروز به استان فارس سفر کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیل اخیر شهرستان داراب خسارت زیادی به منازل و کشاورزان روستاهای زین آباد و رمبه وارد کرده که باید با مدیریت ویژه شرایط زندگی در منطقه بصورت عادی برگشته و بسرعت بازسازی آغاز شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با هدف بازدید از روستاهای سیل زده در شهرستان داراب و بررسی کمی و کیفی خدمات ارائه شده در آن مناطق، به همراه دکتر نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، روز سه شنبه به استان فارس سفر می کند. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تشریج طرح تجمیع شماره های امدادی درباره ادغام شماره 110 پلیس توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و هماهنگی بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد که خلاء قانونی در حوزه مدیریت بحران وجود ندارد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در مکاتبه با رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرکل دفتر طرح ریزی شهری و طرح های توسعه و عمران مصوبه شورا را با موضوع ضرورت تهیه پیوست کاهش خطر برای تمامی طرح های توسعه و عمران، ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- پس از آنکه معاون اجرایی رییس جمهور، وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران از مناطق سیل زده چهارمحال و بختیاری دیدن کردند، حالا اعلام شده که آواربرداری از خانه های تخریب شده از سیلاب هفته گذشته آغاز و تسریع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در متروپل بسیاری از آهن ها به درستی جوش نخورده بودند و باید 370 ستون زده می شد که 270 ستون شد و سیمان و تجهیزات ساختمان پودر می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: هیئت دولت بودجه ای برای استان ها با توجه به میزان درگیری در سیل تصویب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون فنی، بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: پوشش راداری و ماهواره ای برای پیش بینی هواشناسی در استان مرکزی دارای ضعف جدی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر لزوم توسعه طرح های آبخیزداری به کمک نیروهای جهادی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در حاشیه بازدید از روستای سیل زده آهنگران فراهان گفت: دولت با دستور و توجه ویژه رئیس جمهور تمام خسارت های مردم را پرداخت خواهد کرد و ارزیابان در بخش های مختلف مشغول برآورد و تعیین خسارات هستند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد که در اثر سیل در کشور تعداد مفقودی ها از 16 به 26 نفر افزایش یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه 26 استان دچار سیل شده اند، اظهار کرد: در سیل اخیر هزار و 433 روستا درگیر سیل شدند، اما هنوز میزان خسارت قطعی برآورد نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیلاب اخیر به 24 استان، 1433 روستا، 133 شهر و 258 بخش خسارت وارد کرده است. در این رابطه مدیریت بهینه و خوب باعث شد که خسارت چندانی را شاهد نباشیم، چرا که برای ما جان حتی یک انسان نیز مهم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه سیل اخیر ، 24 استان کشور را درگیر کرد ، گفت : مدیریت بحران در سیل کشور به خوبی صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه خسارات سیل توسط کارشناسان بخش های مختلف در حال برآورد است ، گفت : تاکید رییس جمهور بر جبران تمامی خسارات سیل بر مردم است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه هنوز برآورد دقیقی از آسیب های ناشی از سیل در کشور نداریم، اظهار کرد این کار زمان بر است و باید برای مشخص شدن آن دو هفته صبر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سپاه، بسیج و گروه های جهادی برای کشور نعمت و در مواقع بحران پایه اصلی کمک به مردم و دولت هستند.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز بر لزوم بازنگری در سیاستها و اصلاح ساختار سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 24 استان، یک هزار و 433 روستا، 133 شهر و 258 بخش در سیل اخیر دچار خسارت شده و 78 تن جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: خسارت های ناشی از سیلاب در کشور در حال ارزیابی کارشناسی است و تکمیل آن 2 هفته زمان می برد از همین رو نمی توان تا زمانی که خسارت ها به صورت واقعی ارزیابی شود، آماری در این خصوص اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیلاب اخیر به 24 استان، یک هزار و 433 روستا، 133 شهر و 258 بخش خسارت وارد کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دستگاه های استانی در حال جمع بندی خسارات سیل در استان های سیل زده هستند و این آمار به سازمان مدیریت بحران کشور گزارش می شود و برای جبران بخشی از خسارات کمک های بلاعوض در نظر گرفته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا- معاون هماهنگی ، پیشگیری و خطرپذیری سازمان مدیریت بحران کشور گفت: دولت با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توان سعی دارد به سیل زدگان در کشور کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در ارتباط با آمادگی برای سیل در سازمان مدیریت بحران اقدامات خوبی انجام شده و آمادگی های قبل از حادثه و کنترل مسیل های عبور سیل و زیرساخت های امدادرسانی در مرحله اولیه پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت:اتصال 8 بیمارستان به مترو از جمله اقدامات کمیته پدافند و برنامه های مدیریت شهری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه 42 حادثه طبیعی در جهان شناسایی شده است، گفت: ایران مستعد 31 حادثه طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان، خشکسالی، صاعقه، حمله ملخ، سرماز دگی، صاعقه و ... است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹    
شهرکرد- ایرنا- معاون فنی و هماهنگی بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران از تدوین اطلس مخاطرات طبیعی کشور خبر داد و گفت: مخاطرات خاص هر منطقه در حال شناسایی و مستندسازی است تا بتوان برای پیشگیری از آن اقدامات لازم را به کار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹    
شهرکرد-ایرنا- نشست ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری در خصوص سیلاب اخیر با حضور محمد حسن نامی معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران روز چهارشنبه در شهرکرد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۷    
رئیس سازمان مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تنها سه درصد بودجه کشور امسال به مدیریت بحران اختصاص دارد، گفت: اگر مدیریت جهادی باشد می توان با صرف بودجه کمتری سازندگی را انجام داد.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
میزان آمادگی استان برای مقابله با مخاطرات طبیعی به ویژه اقدامات لازم در پی هشدار نارنجی سیل در دیدار استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بررسی شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران گفت: از 42سانحه طبیعی 31 مورد آن در کشور ایران رخ می دهد که مهمترین آن شامل سیل، زلزله، خشکسالی، سرمازدگی، رانش زمین، فرونشست، آفت گیاهی و طوفان است.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور؛ سازمانی برای مقابله با بحران هاست، سازمانی که ضرورت آن در روزهای عادی از دید مردم پنهان مانده و کمتر کسی با اهداف عالیه آن آشناست، اما اگر همین سازمان نباشد شاید بسیاری از مخاطرات طبیعی، جان و مال مردم را تهدید و بسیاری را با مشکلات جدی تری روبرو کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: اگر نیرو های بسیجی و امدادی نبودند تلفات سیل در سطح کشور بسیار بیشتر می شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از جان باختن 78 تن در سیل اخیر خبر داد و گفت که جستجو ها برای یافتن 16 مفقودی سیل همچنان ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سید احسان خاندوزی درباره تخصیص 2,500 میلیارد تومان منابع به صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان گفت: بعد از بازدید رئیس جمهور از مناطق سیل زده، مذاکراتی درباره نحوه جبران برگزار شد که به دو دسته تقسیم می شود ...