پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۴۲Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 15 هزار و 200 مورد زلزله امسال در کشور ثبت شد.
وزارت کشور   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مقام معظم رهبری بر توسعه فضای سبز بسیار تأکید دارند و در این راستا کاشت یک میلیارد درخت مثمر ظرف چهار سال در کشور برنامه ریزی شد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با بیان اینکه از 64 مورد مخاطره طبیعی و سوانح انسان ساخت، 44 مورد در کشور ما رخ داده است، گفت: کشور ما سالانه 14 تا 15 هزار زلزله دارد که تا اواخر آبان امسال حدود 14 هزار و500 تا 14 هزار و 800 زلزله با مقیاس بزرگ و کوچک رخ داده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با بیان اینکه از 64 مورد مخاطره طبیعی و سوانح انسان ساخت، 44 مورد در کشور ما رخ داده است، گفت: کشور ما سالانه 14 تا 15 هزار زلزله دارد که تا اواخر آبان امسال حدود 14 هزار و500 تا 14 هزار و 800 زلزله با مقیاس بزرگ و کوچک رخ داده است.
اقتصاد آنلاین / وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس گفت: تا پایان آبان امسال حدود 15 هزار زلزله با مقیاس بزرگ و کوچک رخ داده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنگ بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس منطقه 5 به صورت نمادین در مدرسه لاله های انقلاب با حضور محسن مطلبی، مدیر آموزش و پرورش منطقه؛ جواد شعبانی، معاون پرورشی؛ ابراهیم کارگر؛ مسئول سازمان دانش آموزی، حوریه رضایی، مسئول بهداشت؛ خدیجه آزاد، مدیر مدرسه لاله های انقلاب ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با بیان اینکه از 64 مورد مخاطره طبیعی و سوانح انسان ساخت، 44 مورد در کشور ما رخ داده است، گفت: کشور ما سالانه 14 تا 15 هزار زلزله دارد که تا اواخر آبان امسال حدود 14 هزار و500 تا 14 هزار و 800 زلزله با مقیاس بزرگ و کوچک رخ داده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حامد یزدی مهر، پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری مانور عملیاتی منطقه ای شرایط اضطراری وزارت نیرو در صنعت آب و برق استان تهران که با حضور محمد حسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مانور منطقه ای شرایط اضطرار وزارت نیرو در استان تهران با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرکل مدیریت بحران استان تهران برگزار شد.
بامنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
علی شریفان درجلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی که با حضور نمایندگانی از سازمان مدیریت بحران ، وزارت بهداشت و درمان، سازمان راهداری، بیمه مرکزی، جمعیت هلال احمر، سازمان هواشناسی و.. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس داده های گردآوری شده ده ها نقطه در لرستان و خوزستان بخصوص حاشیه رودخانه های کشکان و کرخه، قبل و بعد از بارندگی های اخیر مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج آن در اختیار سازمان مدیریت بحران قرار گرفته است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان فضایی ایران در راستای پایش منابع آبی کشور و بارندگی های چند روز اخیر در مناطق مختلف کشور با استفاده از داده های ماهواره خیام اقدام به پایش مناطق مختلف کشور کرده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۸    
مانور سیل و زلزله در سد تهم با حضور110 تیم عملیاتی و یک هزار نفر در اطراف سد تهم با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، رئیس سازمان امداد و نجات کشور ، مسئولان استانی و اکیپ های تیم های عملیاتی شرکت گاز استان زنجان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای مقابله با فرونشست زمین و شکاف هایی که بعضاً دهانه آنها به 2.5 متر می رسد، راهی جز این نداریم که وزارت نیرو برداشت از آب های زیرزمینی را کنترل کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پیشین سازمان مدیریت بحران کشور خواستار حفظ باندهای قدیمی فرودگاهی برای استفاده در شرایط اضطراری و بحرانی در تهران شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: استان گلستان در همه بخش های رویداد بین المللی مدیریت بحران ایران قوی حضوری فعال خواهد داشت. نعمت الله حاجی زاده که در جلسه هماهنگی با معاونان و نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی، ادارات کل و دانشگاه های استان سخن می گفت ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۸    
پرسش های متداول در حوزه های ماموریتی وزارت کشور سوالات ثبت شکایات حوزه ثبت احوال کشور سوالات کارت هوشمند ملی اداره کل رفاه و پشتیبانی حوزه امور ایثارگران حوزه قائم مقام وزیر در امور حقوقی و مجلس دفتر تقسیمات کشوری سازمان مدیریت بحران کشور سازمان های مردم نهاد ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۴    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با توجه به احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی به مردم توصیه کرد از توقف و تردد در بستر و حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، از سفرهای برون شهری، و فعالیت های کوه نوردی ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به صدور هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی گفت: ستادهای مدیریت بحران استان ها در آماده باش هستند. به گزارش گروه اجتماعی حیات ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
امی با اشاره به صدور هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی برای هفت استان کشور گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی روز دوشنبه 28 آبانماه شاهد رگبار شدید باران، رعد و برق، وزش باد شدید در استان های کهگیلویه و بویراحمد، شمال بوشهر، نیمه شرقی و شمالی خوزستان، شمال غرب فارس، جنوب ایلام، جنوب لرستان ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه روز یکشنبه در این جلسه با اشاره به پیش بینی سازمان مدیریت بحران و اداره کل هواشناسی استان مبنی بر وضعیت هشدار سطح نارنجی اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: متاسفانه بودجه ای که به آتش نشانی و مدیریت بحران اختصاص داده می شود صرفا در حد پرداخت حقوق و مزایای پرسنل است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مانور اسکان اضطراری با حضور 50 دستگاه و گروه های مردمی در بوستان ولایت برگزار شد، گفت اقدام سازمان مدیریت بحران در این خصوص قابل تقدیر است اما تقاضا می شود مانورها تکرار شوند و در قالب های تخصصی دنبال شود. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران منطقه 17، گفت: یکی از موضوعاتی که روز برگزاری مانور کاملا مشهود بود، آمادگی کامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران و ستادهای مدیریت بحران مناطق 22 گانه و دیگر دستگاه های خدمات رسان بود .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مانور استانی سیل و زلزله با حضور محمدحسن نامی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در سد تهم زنجان برگزارشد.
روزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمی دانم آیا در برابر فرمایشات هر فردی که یک حکم از فرد دیگری دارد باید کرنش کرد و در مقابل دستور پیامبر اسلام صلوات الله علیه مبنی بر اشاعه دانش در قالب زکات علم را ابتر گذاشت یا نه ؟ چندی است که فرمایشات رئیس سازمان مدیریت بحران تهران تمامی افرادی را که سالها [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شواهد نشان می دهد که بروز مخاطرات در کشور روز به روز بیشتر شده و این مخاطرات خسارات زیادی را وارد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: براثر بارندگی های مردادماه در کشور، 170 هزار هکتار از زمین های کشاورزی و هشت هزار کیلومتر راه و شبکه های آب، برق و گاز آسیب دید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اعلام اینکه 4810 کیلومتر از رودخانه داخلی از مناطق مسکونی شهری و روستایی عبور می کند، گفت: با هدف مدیریت سیلاب باید هرچه سریع تر سامانه هوشمند رودخانه ها در کشور فعال شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با بیان اینکه نیمی از اشتغال کشور در بخش کشاورزی است باید به سمت کشت های هیدروپونیک و گلخانه ای برویم، تاکید کرد: در آینده ای نه چندان دور دنیا با کمبود مواد غذایی به طور خاص در غلات مواجه می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 4810 کیلومتر رودخانه داخلی از مناطق مسکونی شهری و روستایی عبور می کند و بنابراین در راستای مدیریت سیلاب، راهی جز این نداریم که هر چه سریعتر سامانه هوشمند رودخانه ها را فعال کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 68 درصد از جغرافیای ایران روی گسل زلزله یا در حریم آن قرار دارد که با توجه به این شرایط باید مهندسی ساختمان و سازه ها را به نحوی انجام داد که در هنگام حوادث، ایمنی لازم را داشته باشد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۴    
مانور بزرگ استانی سیل و زلزله با حضور افشارچی استاندار زنجان، نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و سردار محمودی رئیس سازمان امداد و نجات کشور و مسئولین استانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تعداد مخاطرات ثبت شده در جهان کنونی را 64 نوع اعلام کرد و گفت: از این تعداد 44 مورد آن در ایران روی داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مهم ترین عاملی که امروز سلامت مردم را تهدید می کند، بیابان زایی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروزه جهان با 34 نوع چالش بزرگ رو به رو شده که مهمترین آنها تغییر اقلیم، کمبود آب و بیابانزایی است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی سازمان مدیریت بحران کشور از نقاط پرخطر شهرستان نهاوند بازدید و در جلسه ای در شهرستان در خصوص این مناطق بحث و بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل مدیریت بحران استان تهران اعلام کرد:هشدار احتمال وقوع تند باد موقت در پایتخت و بارش برف در ارتفاعات شمال شرق استان تهران را صادر کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از ایسنا، از ساعت شش صبح امروز تمرین عملیاتی اسکان اضطراری در کلانشهر تهران با سناریوی زلزله 6.7 ریشتری در گسل ری در محدوده بوستان ولایت تهران به اجرا درآمد ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان؛ 20 آبان ماه محمد حسن نامی، معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران به همراه زنگانه استاندار گلستان از مناطق سیل زده استان در شهرهای گنبد کاووس، کلاله و گالیکش بازدید کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اختصاص 85 میلیارد تومان اعتبار به صورت علی الحساب برای مرمت، بهسازی و احداث دیواره های ساحلی محور بجنورد - گلستان در بازدید رئیس سازمان مدیریت بحران از خسارت سیلاب در این محور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بودجه اجرای برنامه دوساله طرح های آبخیزداری برآورد شده و رئیس جمهور دستورش را داده ما منتظریم که سازمان برنامه و بودجه این پول را نه در اختیار سازمان منابع طبیعی بلکه در اختیار استانداری قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.