جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۰۲Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ منجمد»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام از توزیع 965 تن گوشت مرغ منجمد از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل پشتیبانی امور دام جهادکشاورزی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 54 تن مرغ و گوشت منجمد دام در استان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری از کشف و ضبط 2 تن مرغ منجمد قاچاق در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از آغاز توزیع سهمیه جدید مرغ منجمد در سطح استان خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حسین قاسم زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون مرغ گرم به اندازه کافی در سطح بازار وجود دارد و مشکلی برای تامین نیاز مصرف کنندگان در استان وجود ندارد. ...
نایب رییس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به پتانسیل صادرات یک میلیون تن مرغ و عدم سازگاری ذائقه مردم نیازی به واردات مرغ منجمد نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۶    
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از اختصاص سهمیه جدید مرغ منجمد به استان و توزیع آن در بازار طی روزهای آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: امیدواریم که سهمیه جدید مرغ منجمد از پایان هفته جاری تا اوایل هفته آینده در بازار استان خوزستان توزیع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از واردات 20 میلیون تخم مرغ نطفه دار در ماه خبر داد و گفت: در کنار این مساله، واردات مرغ منجمد برای ذخایر استراتژیک در دستور کار قرار دارد تا بازار دچار مشکل نشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بهبهان اعلام کرد: مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی در بهبهان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: پارسال مجموع مرغ توزیعی استان سه هزار تن بود ولی فقط در بازه زمانی 10 اسفند تا 10 فروردین امسال یکهزارو 300 تن مرغ منجمد در سراسر این استان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: 150تن مرغ منجمد با قیمت مصوب برای خوزستان تخصیص یافت تا بخشی از نیاز و کمبود این کالای اساسی برطرف شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خبر داد از ابتدای امسال، 17 هزار و 585 تن انواع اقلام اساسی با هدف جلوگیری از افزایش قیمت ها در این استان توزیع شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام خوزستان گفت: اگر چه مرغ منجمد به کشور وارد می شود اما فعلا برای افزایش میزان توزیع مرغ منجمد در بازار محدودیت هایی وجود دارد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در آخرین جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس دو تصمیم گرفته شد تا آرامش در بازار مرغ پایدار بماند، یکی از این تصمیمات واردات 20 میلیون عدد تخم مرغ نطفه دار برای کاهش قیمت جوجه یکروزه و دیگر تصمیم اجازه واردات گوشت مرغ منجمد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت:بیش از 40 تن گوشت مرغ قطعه بندی منجمد از یک واحد بسته بندی مرغ در مشهد کشف شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۵    
خلیج فارس: مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برای برطرف کردن مشکل کمبود مرغ در استان، توزیع 200 تن مرغ منجمد در سطح بازار آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت: با توجه به اینکه در سه روز گذشته عرضه مرغ گرم تا حدودی کمتر شده است، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در چند روز آینده تامین مرغ گرم به روال عادی خود برمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مرغ گرم که از یکشنبه در بازار استان بوشهر کم شده بود، به گفته مسئولان سازمان جهاد کشاورزی این استان از شنبه با افزایش تولید، کمبودش برطرف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: کمبودهای جزئی در بازار مرغ در خوزستان وجود دارد که این کمبود با توزیع مرغ منجمد در حال جبران است و به جز بحث مرغ، مشکلی در تامین سایر کالاهای اساسی در استان خوزستان وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار خوزستان گفت: برای تامین مرغ مورد نیاز بازار خوزستان سهمیه مزغ منجمد استان را دو برابر کردیم و همچنین نسبت به مدت مشابه میزان جوجه ریزی را 14 درصد افزایش دادیم.
علیرضا واحدی پور افزود: فقط مرغ با برند سالیذ که تنها کشتارگاه فعال خط 2(خط اتوماتیک) در استان فارس است به جهت انجام شستشو، ساکشن و تخلیه نای، گردن و امعا و احشاء مرغ که با دستگاه و با فشار قوی انجام می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به افزایش 35 درصدی جوجه ریزی در استان گفت: چهار هزار تن گوشت مرغ منجمد در استان ذخیره سازی می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصادی استانداری تهران با اشاره به ورود مرغ منجمد به بازار جهت اشباع بازار بر ضرورت نظارت مستمر بر وضعیت بازار مرغ تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: 10 تن مرغ منجمد احتکار شده در یکی از انبارهای یک واحد تولیدی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با توجه به کاهش جوجه ریزی در فروردین ماه و وضعیتی که در کاهش کشتار به این دلیل خواهیم داشت، باید توزیع مرغ منجمد افزایش یابد تا وضعیت بازار در هفته های آینده تنظیم شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با ذکر ارقام مختلف در تولید محصولات کشاورزی و رشد قابل توجه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: این ارقام و تولیدات کشاورزی نوید خوبی به ما میدهد که هم برای استان و هم برای کشور مایه امید است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حسینی بهارانچی گفت: وضعیت مرغ در بازار اهواز بهتر شده است و روزانه 30 تا 40 تن مرغ منجمد توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار تن مرغ منجمد وارداتی به این استان اختصاص داده شده است که این میزان گوشت مرغ در مواقع نیاز برای تنظیم بازار توزیع خواهد شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: مشاهدات میدانی از سطح بازار حاکی از آن است که مرغ تنظیم بازاری با قیمت هر کیلو 24هزار و900 تومان در اکثر خرده فروشی ها توزیع می شود. براساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو مرغ گرم آماده طبخ 24 هزار و900 تومان و قیمت هر شانه تخم مرغ 30 عددی غیر بسته بندی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برای تعدیل قیمت مرغ و جلوگیری از افزایش قیمت باید روزانه 50 تن مرغ منجمد در استان توزیع شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: اگر قول هایی که در خصوص تامین مرغ به ما داده شده است عملی شوند؛ در هفته آینده مشکلات بازار مرغ، ساماندهی و برطرف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزانه بین 30تا40 تن مرغ منجمد برای عرضه در بازار خوزستان، توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۸    
ادیب فلاح گفت: در راستای تداوم رزمایش کمک مومنانه تاکنون در این ماه پر خیر و برکت تعداد 50 سبد معیشتی هر یک به ارزش 500 هزار تومان شامل اقلامی همچون برنج، روغن، ماکارونی، سویا، رب گوجه فرنگی و حبوبات و مرغ منجمد توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۴    
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز و مرغ اهواز با اشاره به تمایل فروشندگان مرغ منجمد از استان های دیگر برای فروش مرغ به خوزستان، گفت: با توجه به درخواست فروشندگان مرغ در استان های دیگر، امیدواریم تا هفته آینده وضعیت بازار مرغ بهتر شود و حرارت این بازار فروکش کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۷    
زاهدان- شهرکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان وبلوچستان گفت: روزانه 80 تن مرغ منجمد در ایام ماه مبارک رمضان وارد استان می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، قاسم سلیمانی دشتکی در پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار خوزستان در سال جدید عنوان کرد: 200 تن مرغ روزانه در خوزستان کشتار می شود که روانه بازار می شود و 75 تن مرغ نیز از استان های معین مثل لرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
به منظور تنظیم بازار دو و نیم تن مرغ منجمد به همت بسیج اصناف هرمزگان در جزیره هرمز توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۰    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف سپاه ناحیه بندرعباس با اشاره به همکاری بسیج در بحث نظارت و کنترل بازار، از توزیع بالغ بر 4 تن مرغ منجمد در محله سنگ کن بندرعباس خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
از امروز توزیع 200 تن مرغ منجمد در خوزستان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق با بیان اینکه مسئولان درباره قاچاق جوجه آدرس غلط می دهند، گفت: گرانی مرغ بدلیل احتکار مرغ منجمد توسط واسطه هاست و ربطی به قاچاق جوجه یکروزه ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- معاون نظارت بازرسی سازمان صمت استان اصفهان گفت: 171 فروشگاه متخلف که به گران فروشی، اخفا و امتناع از عرضه و فروش مرغ منجمد غیرمجاز اقدام کرده بودند، شناسایی و با آنها برخورد شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۸    
گروه استان ها – آذربایجان غربی– جانشین انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون 6 چرخ و کشف 10 تن مرغ منجمد خارج از شبکه، در این شهرستان، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نایب رئیس اتاق اصناف اهواز از کاهش 15 تا 20 درصدی قیمت تخم مرغ در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ نجفی گفت: کامیون حامل 3 و نیم تن مرغ منجمد که به صورت خارج از شبکه و به منظور فروش با قیمت بالا در حال حمل به شرق کشور بودند، توقیف شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: تشکیل قرارگاه برای ساماندهی گوشت مرغ حاصل سو ء مدیریت در دوره های گذشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۷    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: گمرک چین روز جمعه اعلام کرد که آزمایش کرونای یک نمونه از بسته بندی مرغ منجمد وارداتی از ایالات متحده آمریکا مثبت است. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: باید میزان جوجه ریزی افزایش یابد و به موازات توزیع مرغ گرم، مرغ منجمد نیز در بازار توزیع شود تا مردم از نظر تامین مرغ مشکلی نداشته باشند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر تامین کالاهای اساسی مورد نیاز استان با قیمت مصوب، همکاری همه استان های کشور را برای تنظیم بازار ضروری دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده به کیلویی 24 هزار و 900 تومان رسید و مرغ منجمد هم 19 هزار و 800 تومان است .