یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۱:۱۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «مرغ منجمد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۵    
اراک - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توزیع 550 تن گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب دولتی و با هدف تنظیم بازار در نقاط مختلف این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 300 تن از ذخایر مرغ منجمد شرکت پشتیبانی امور دام استان برای بهره مندی تمامی خانوارهای خراسان جنوبی توزیع می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: بر اساس نرخ نامه میادین میوه و تره بار، قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم 20 هزار و400تومان، مرغ منجمد هر کیلو 15 هزار تومان، تخم مرغ کیلویی 14هزار و 200 تومان، ران و سردست تازه گوساله هر کیلوگرم111هزار و 400 تومان، ران تازه گوسفند 135هزار و 700 تومان، سردست تازه گوسفند هر کیلو110هزار و 100 تومان ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرحمن ناصریان گفت: بنا به تصمیم ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد برای مصرف کننده 15 هزارتومان اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: توزیع هفت تن مرغ منجمد آماده طبخ در راستای تعدیل قیمت ها در سطح بازار و فروشگاه های این شهرستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف زنجان از عرضه 27 تن مرغ گرم و 15 تن مرغ منجمد به بازار زنجان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۷    
در پی افزایش بی سابقه قیمت مرغ در آذربایجان شرقی و به منظور تنظیم بازار، توزیع مرغ منجمد از امروز در استان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی از توزیع 800 تن مرغ منجمد با هدف تنظیم بازار در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از تعیین قیمت مرغ در خرده فروشی های تهران خبر داد و گفت: مرغ گرم به قیمت 20 هزار و 400 تومان عرضه شود و مرغ منجمد نیز با قیمت 15 هزار تومان برای هر کیلو در دسترس اقشار کم برخوردار قرار بگیرد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در این شرایط سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در کنار تشدید نظارت ها از تخصیص سهمیه 700 تنی مرغ منجمد برای تعادل بازار و قیمت ها در گیلان خبر داده است. ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: قیمت مرغ در استان اصفهان با عرضه مرغ های منجمد سروسامان می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس گفت: عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف دولتی و غیر دولتی در استان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: به منظور تنظیم بازار و کاهش قیمت گوشت مرغ، 360 تُن از ذخایر مرغ منجمد استان را در روزهای آینده با اولویت اقشار کم درآمد توزیع خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۳    
سمنان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان با بیان اینکه ذخایر برای تامین نهاده های دامی در استان وجود دارد، گفت: 600 تن مرغ منجمد توزیع خواهد شد که در این زمینه نیز با هیچ محدودیتی در سطح استان روبرو نیستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 600 تن ذخیره مرغ منجمد به صورت مستمر با همکاری و نظارت سازمان صمت این استان و با قیمت 15 هزار تومان توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۱    
گروه استان ها- مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در استان کرمانشاه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۵    
در طی یک هفته مقدار 127 تن برنج، 138 تن شکر، 18 تن گوشت منجمد، 44 تن مرغ منجمد درسطح استان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴    
زاهدان - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت سیستان و بلوچستان گفت: 700 تن مرغ منجمد با قیمت کیلویی 15 هزار تومان جهت تنظیم بازار در این استان توزیع می شود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه این سازمان برای کمک به ساماندهی بازار مرغ، با تمام توان وارد میدان شده است، گفت: به این منظور، با هماهنگی ستاد تنظیم بازار و همکاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳    
ساری- قوانلو، رئیس سازمان صمت مازندران از تخصیص 600 تن سهمیه مرغ منجمد برای تنظیم بازار در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام کردستان گفت: توزیع روزانه 10 تُن مرغ منجمد در این استان برای تعادل بخشی به قیمت این فرآورده پر مصرف غذایی در بازار آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کردستان گفت: مرغ منجمد تنظیم بازار در استان با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۱    
توزیع 600 تن مرغ منجمد از امروز در بازار مازندران آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس شرکت پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از آغاز توزیع مرغ منجمد در چهارمحال و بختیاری برای تنظیم قیمت گوشت مرغ گرم خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۱    
جعفری از توزیع مرغ منجمد به قیمت مصوب 15 هزار تومان در سطح استان مازندران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پر بازدید و جذاب امروز دوشنبه 28 مهر 1399 سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صمت کرمان گفت: به منظور تنظیم بازار از سه روز آینده، مرغ منجمد در کرمان با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان عرضه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- فرماندار بیله سوار گفت: برای تنظیم بازار بزودی 65تن برنج، 45 تن شکر، پنج تن گوشت قرمز منجمد و هشت تن مرغ منجمد در این شهرستان توزیع خواهد شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
صفی خانی، مدیر کل صمت لرستان گفت: 200 تن مرغ منجمد در راستای تنظیم بازار توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید، مجوز توزیع روزانه 25 تن مرغ منجمد از سوی ستاد تنظیم بازار کشور برای این استان صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، گفت: مرغداران همدان رعایت نکنند مرغ منجمد وارد بازار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان مرکز استان البرز از توزیع مرغ منجمد با نرخ دولتی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک -ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مرغ منجمد به میزان کافی در استان تامین شده و از فردا (دوشنبه) به قیمت دولتی توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
از امروز مرغ منجمد با قیمت مصوب در استان خوزستان توزیع می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان از تخصیص سهمیه 700 تنی مرغ منجمد برای تعادل بازار گیلان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیجان بازار مرغ کاذب و مقطعی بوده و در عرضه مرغ، نیاز استان نسبت به صادرات این کالای اساسی در اولویت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار وضرورت کنترل بازار کالاهای اساسی و به منظور رفاه هموطنان به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه، توزیع استانی 2 هزار و 800 تن گوشت مرغ منجمد جهت مصارف خانوار در سراسر کشور شروع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل پشتیبانی امور دام مازندران از توزیع 600 تن مرغ منجمد با هدف تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت که مرغ منجمد با قیمت هرکیلوگرم 14 هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۹    
طبق گزارش اخذ شده از شهر زنجان، خبری از مرغ تازه در مرغ فروشی ها نیست و به مقدار ناچیزی مرغ منجمد وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه ظرف هفته جاری قیمت مرغ توسط ستاد تنظیم بازار مشخص خواهد شد، از توزیع مرغ منجمد خبر داد و گفت: اگر مرغداران رعایت نکنند از سه شنبه هفته جاری مرغ منجمد وارد بازار خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره صمت کلاله از توزیع برنج هندی، شکر و مرغ منجمد با قیمت تنظیم بازار در این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- فغفوری، رئیس صمت زنجان، با بیان اینکه 24 آبان ماه بیش از 15 تن گوشت مرغ منجمد در استان زنجان توزیع می شود، گفت: همچنین 25 تن هم مرغ گوشت گرم در استان توزیع خواهد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: یکی از خیران صنف دام و طیور در استان اردبیل در اقدامی خداپسندانه و با توجه به شیوع ویروس کرونا، یک تن مرغ منجمد را برای توزیع در بین خانوار تحت حمایت اهدا کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان بر لزوم توزیع مرغ منجمد در زمان مناسب تاکید کرد و گفت: مرغ منجمد باید در زمان مناسب به دست مصرف کننده برسد که در این سازمان جهاد کشاورزی می تواند موثر باشد.
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۸    
به گزارش موکریان بوکان آنلاین؛ این محموله ها از محل اداره کل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی جهت تنظیم بازار استان و به قیمت 12900 تومان درب سردخانه و فروش مصرف کننده 13900 تومان توزیع شد. روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی اعلام کرد که با توجه به ذخایر مطمئن و استراتژیک موجود و تداوم [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: توزیع و عرضه گسترده مرغ منجمد آماده طبخ به جهت تعدیل قیمت ها در سطح بازار و فروشگاه های زنجیره ای از امروز آغاز شد.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷    
رئیس اداره صمت دماوند از توزیع مرغ منجمد مختص تنظیم بازار با قیمت 13.500 تومانی در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حامد سوریان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طی 25 روز گذشته درحدود 40 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب 13 هزار و 900 تومان به صورت سیار روستاها و فازهای 8 و 11 مسکن مهر پردیس توزیع شده است. وی با اشاره به شرایط بهداشتی و سلامت مرغ منجمد در سطح شهرستان، اظهار داشت: [...]
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: توزیع بخشی از کالاهای سهمیه ماه های محرم و صفر این استان شامل برنج و مرغ منجمد در سطح شبکه توزیع طرح تنظیم بازار استان آغاز شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی دکتر محمد اصغرزاده مدیرکل دامپزشکی استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 147 مجوز صادراتی در استان صادر شده است. ...