چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۲۸Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ منجمد»

تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام افزود : روزانه 20 تُن مرغ منجمد نیز در سطح استان توزیع می شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با نرخ مصوب در بازار روزهای سطح شهر فردیس از هفته گذشته آغاز شد. سعید طاهری از توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مرغ یکی از مواد غذایی مهم مورد استفاده درسفره خانواده های ایرانی است و با در نظر گرفتن قیمت بالای گوشت قرمز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶    
22 تن مرغ منجمد با قیمت کیلویی 69 هزار تومان در سطح فروشگاه های استان کرمانشاه توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: روزانه حدود هشت تن مرغ منجمد متناسب با تقاضای مردم در سطح بازار روزهای شهر توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - بر اساس اعلام دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار آذربایجان غربی روزانه 20 تن مرغ منجمد به بازار ارومیه تزریق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز گفت: توزیع روزانه حدود 12 تن گوشت مرغ منجمد با هدف تعادل بخشی به قیمت مرغ در سطح بازارهای استان آغاز شد.
پایگاه خبری دیوان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار به قیمت 71 هزار تومان در بازار روزهای شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ذخایر استرتژیکی گوشت مرغ منجمد در استان مطلوب است؛ انبارها پُر و مشکلی در این زمینه نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 20 تن مرغ منجمد برزیلی با هدف تنظیم بازار و کنترل قیمت ها، در شهرهای استان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۲    
مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف تنظیم بازار و کنترل قیمت ها، 20 تن مرغ منجمد برزیلی در بازار استان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف تنظیم بازار و کنترل قیمت ها، 20 تن مرغ منجمد برزیلی در بازار استان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۸    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی بوشهرگفت: با توجه به شرایط بازار و نوسانات قیمت مواد پروتئینی به ویژه مرغ در روز های اخیر، 90 تن مرغ منجمد تهیه و تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد به قیمت هر کیلوگرم 69 هزار تومان با هدف تعادل و تنظیم بازار آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: از زمان آغاز توزیع مرغ منجمد (دوم آذر) تا به امروز 25 تن مرغ منجمد در کرمانشاه توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یک هزار و 46 تن مرغ منجمد و یک هزار و 369 تن برنج که از اقلام پرمصرف خانوار محسوب می شود در قالب طرح تنظیم بازار با قیمت مصوب در سطح استان توزیع شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی شهرستان شازند از کشف 6 هزار و 130 کیلوگرم مرغ منجمد غیربهداشتی طی بازرسی از سردخانه ای در شهر شازند خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره دامپزشکی دلیجان از شناسایی و ضبط 3 هزار کیلو گرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در قالب مرغ منجمد در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 400 کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ منجمد غیر قابل مصرف انسانی در شوشتر معدوم گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، دکتر سعید رحیمی سرپرست شبکه دامپزشکی سلماس از کشف و معدوم سازی مقدار دو تن گوشت مرغ منجمد تاریخ گذشته و فاقد هویت در یک سردخانه غیر مجاز خبر داده و افزود این محموله طی گزارشات واصله و حضور کارشناسان شبکه در محل، کشف و بدلیل عدم هویت دار بودن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: مجوز توزیع 20 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب اخذ شده و این میزان مرغ در مناطق سیل زده غرب گیلان توزیع می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی شهرستان اشکذر، علی نیک بین رئیس این اداره از کشف و معدوم سازی بیش از یک تن گوشت مرغ منجمد غیر قابل مصرف انسانی خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
متخصص تغذیه و رژیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، گفت: زمانی که گوشت یا مرغ برای یخ زدایی در دمای اتاق می گیرد باید حداکثر تا دو ساعت بعد پخته شود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان ایلام گفت: خرید گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید و نیاز بازار درهمه سویه ها از مرغداران در استان خریداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از آغاز کار خرید گوشت مرغ منجمد مازاد تولید در استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام،رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مهران گفت: طی گشت بهداشتی با مشارکت اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان مقدار 340 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد با تاریخ مصرف نامعتبر کشف شده است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی استان لرستان، میزان 160 کیلو گرم مرغ منجمد غیر قابل مصرف مراکز عرضه شهرستان به استناد جوابیه آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان ضبط گردید. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان شهریار، 16585 کیلوگرم مرغ منجمد تاریخ منقضی در شهرستان شهریار معدوم و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل شرکت پشتیبانی اموردام آذربایجان غربی گفت: 58 تن مرغ منجمد و 63 تن گوشت قرمز منجمد بین موکب های اربعین در استان توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده انتظامی فاروج از توقیف یک دستگاه خاور یخچال دار حامل 3 تن و 548 کیلوگرم مرغ منجمد به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس اتحادیه سوپرمارکت داران کرج گفت: اولویت ما در توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار مناطق کم برخوردار شهر کرج بوده و از طریق سوپرمارکت هایی که منتخب اتحادیه هستند، این کالاها توزیع می شود و اگرچه در حال حاضر برنج هندی وارداتی و شکر تنظیم بازار به صورت منظم توزیع می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 10 تُن مرغ منجمد و گوشت قرمز فاسد و تاریخ گذشته از سردخانه یک واحد بسته بندی در رودبار کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دامپزشکی اسلام آبادغرب از امحای 838 کیلوگرم مرغ منجمد در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی سنندج در مورخ: 16 مردادماه 1402 موفق به کشف و ضبط 210 کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ منقضی در سردخانه ای در حومه سنندج شدند. ...
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۴    
به گزارش خبرگزاری خوزپرس از اهواز ؛ با گذشت 19 روز از ماه محرم و وعده مسئولان قبل از ماه محرم ،هنوز مرغ منجمد در استان توزیع نشده است! مسئولین سازمان صمت و اداره جهاد کشاورزی استان خوزستان با وجود بودن مرغ منجمد در سردخانه های استان بی خیال افزایش قیمت سرسام آور مرغ شده و برنامه ای برای توزیع ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام ایلام گفت: در ماه محرم و صفر و ایام پیش رو تا اربعین حسینی، بیش از 60 تن گوشت قرمز منجمد و مرغ منجمد بنا به نیاز مواکب و نذورات مردمی توزیع شده است و یا در حال توزیع می باشد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف و امحای بیش از یک تن گوشت مرغ منجمد غیرقابل مصرف در کرمانشاه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۴    
تهیه و توزیع 100 کیلو گرم مرغ منجمد و 10 کیسه برنج بین مواکب و حسینیه ها توسط گروه جهادی شهید شریف قنوتی اروند کنار انجام گرفت.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: مجموع توزیع اقلام اساسی تنظیم بازار شامل شکر، برنج و گوشت و مرغ منجمد جهت مصرف عموم مردم و هیات های مذهبی در دهه نخست محرم در این شهرستان به 303 تن رسیده است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر فرهنگی بسیج سازندگی گیلان، از توزیع هشت تن مرغ در بین خانوارهای نیازمند خبر داد و گفت: این توزیع به مدت یک هفته ادامه دارد. مرتضی عابدپور لنگرودی در گفت وگو با ایسنا، از توزیع هشت تن مرغ منجمد در بین خانوارهای گیلانی خبر داد و اظهار کرد: این توزیع همزمان با ایام محرم [...] ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی گیلان، شب گذشته دکتر هادی بابایی مدیر کل دامپزشکی گیلان با همراهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان، از یک کشتارگاه صنعتی طیور استان بازدید کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: در این هفته روزانه حداقل 300 تن مرغ گرم و نیز 300 تن مرغ منجمد وارد کشور شده و در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای به قیمت مصوب توزیع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: از هفته جاری روزانه حداقل 300 تن مرغ گرم و نیز 300 تن مرغ منجمد وارد کشور شده و در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای به قیمت مصوب توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: این هفته روزانه حداقل 300 تن مرغ گرم و نیز 300 تن مرغ منجمد وارد کشور شده و در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای به قیمت مصوب توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۶۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: از هفته جاری روزانه حداقل 300 تن مرغ گرم و نیز 300 تن مرغ منجمد وارد کشور و در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای به قیمت مصوب عرضه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران از ترخیص محموله 240 تنی مرغ منجمد و فروش آن از طریق مزایده توسط سازمان اموال تملیکی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان گفت: مرغ منجمد موجود در انبارهای استان برای مصارف آتی به ویژه در زمان محرم توزیع خواهد شد تا شاهد رفع نیاز بازار و هیئت های مذهبی باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر از کشف و معدوم سازی 380 کیلوگرم مرغ منجمد فاسد و تاریخ منقضی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.