سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۲:۵۶May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قصور پزشکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۱    
رئیس سازمان پزشکی قانونی: از 10 هزارو 848 پرونده قصور پزشکی در سال گذشته 5 هزارو 32 پزشک محکوم و 5 هزارو 816 پزشک تبرئه شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرورزشی – دکتر هاشمیان با تاکید بر اینکه پزشکان علی انصاریان افراد دیگری بودند، تاکید کرد که هیچ قصور پزشکی در کار نبوده و متاسفانه در روزهای آخر با حرف هایی که زده شد و البته با دفاعی که باید از پزشکان می شد و نشد، به نوعی علیه علی انصاریان توطئه کردند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر هاشمیان ضمن گلایه از وزارت بهداشت، توضیحاتی را در خصوص فوت علی انصاریان و مهرداد میناوند ارائه داد. به گزارش طرفداری، گفتگوی دکتر هاشمیان با پیمان طالبی در برنامه طبیب را می خوانید: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در بررسی پرونده های قصور پزشکی مربوط به پوست و زیبایی در بازه زمانی 1393 تا 1398 مشخص شد که بیشتر شکایات مربوط به عوارض تزریق بوتاکس، لیزر و ... و عوارض لیزر پوست بوده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، دادستانی ایتالیا حکم پروفسور جورجیو گالانتی را که به قصور پزشکی منجر به مرگ آستوری متهم شده بود، صادر کرد. بدن بی جان کاپیتان فقید بنفش پوشان صبح روز چهارم مارس سال 2018 (13اسفندماه 96) در اتاق هتل محل اقامتش در آستانه دیدار فیورنتینا برابر اودینزه در اودین یعنی جایی که به همراه ...
اقتصاد آنلاین / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
گزارش پزشکی درباره مرگ دیگو مارادونا حاوی نکات تلخی در مورد مرگ این اسطوره آرژانتینی است.
برترین ها / موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری موج: براساس اظهارات بازماندگان اشکان منصوری، نارسائی کلیوی دلیل مرگ این خبرنگار و بازیگر جوان سینمای ایران نبوده بلکه کووید 19 و یا تزریق اشتباه، عامل مرگ او بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۰    
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی: برای پیشگیری و کاهش پرونده های مرتبط با قصور پزشکی، برنامه های آموزشی داریم و پزشکان را با جرایم قصور پزشکی آشنا می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور کمیسیون های تخصصی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: بیشترین شکایت ها به ترتیب از جراحان زنان و زایمان، دندانپزشکان و جراحان عمومی بوده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پزشک خاطی به جرم 59 قصور پزشکی از کارش تعلیق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رضا داودنژاد علت فوت "عسل بدیعی" به دلیل قصور پزشکی را افشا کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: هشت سال پس از درگذشت ناگهانی عسل بدیعی، رضا داوودنژاد، در برنامه محاکات مطالب و حقایقی تازه در باره مرگ این بازیگر را آشکار کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
برترین ها: هشت سال پس از درگذشت ناگهانی عسل بدیعی، رضا داوودنژاد، مطالب و حقایقی تازه در باره مرگ این بازیگر را آشکار کرد. عسل بدیعی، فروردین 1392، دچار مرگ مغزی و هفت عضو بدنش اهدا شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه:کوچکترین اشتباهات پزشکی در اتاق عمل می تواند باعث جان باختن بیمار شود. زمانی که بیماران برای درمان به بیمارستان مراجعه می کنند خواستار دریافت خدمات درمانی استانداردی هستند. با این حال، متاسفانه کیفیت بیمارستان ها با یکدیگر تفاوت دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: پرونده های قصور پزشکی، طی یک دهه گذشته در فارس روند افزایشی را طی کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵    
حامد اژدری در گفت و گوی اینترنتی درباره روزهایی که علی انصاریان در بیمارستان بستری بود و بخاطر داروهایش از شرق غرب و شمال تهران دارو می خرید و آدم ها متفرقه ای که در محیط مثلا ایزوله ای که برای انصاریان فراهم کرده بودند حاضر می شدند، حرف زد ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حامد اژدری ، داماد خانواده علی انصاریان گفت : من شاهد قصور پزشکی در بیمارستان بود که سهوی بود چون من علم این را ندارم که بگویم قصور پزشکی عمدی انجام شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : خانواده علی انصاریان درباره قصور پزشکی دست به افشاگری زد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
افشاگری حامد اژدری داماد علی انصاریان از قصور پزشکی در فوت وی: علی برو نبود، برنامه معروف بهم زنگ زد گفت علی مُرد؟ کی میمیره؟ بگو ما بیایم مصاحبه کنیم.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۵    
تتلو با اشاره به قضیه درگیری مادر حمید صفت می گوید ممکن بوده قندانی که خود او به سمت قاضی پرتاب کرده هم موجب قتل شود. وقت صبح – دلیل بازداشت اخیر حمید صفت درگیری خانوادگی و قتل همسر مادرش اعلام شده است. مادر حمید صفت فرزندش را بی گناه می داند. ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
هیئت پزشکی تعیین شده برای بررسی مرگ دیگو مارادونا، پس از بررسی پرونده پزشکی او و همچنین مطالعه گزارش پزشکان معالج مارادونا نظر نهایی خود را اعلام می کنند.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بسیاری از مواقع ممکن است بر اثر یک قصور پزشکی ما بخواهیم علیه آن پزشکی که کار خود را به درستی انجام نداده است شکایت کنیم، اما نکته حائز اهمیت این است که بدانیم در مرحله اول برای شکایت علیه پزشک به چه نهاد هایی می توان مراجعه کرد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در مراجعه به پزشکان نیز همواره این نگرانی وجود دارد که گاهی برای درست کردن ابرو چشم را خراب کنند یا برای درمان یک درد، درد دیگری نیز بر روی آن بگذارند، در این راستا آگاهی از قوانین قصور پزشکی به نظر امر مهمی به نظر می رسد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، روز یکشنبه سوم اسفند 1399، در جلسه ای که در محل سازمان پزشکی قانونی برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان اورژانس کشور و پزشکی قانونی با هدف همکاری متقابل به منظور بهره گیری از قابلیت های طرفین در جهت افزایش فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی و اجرایی در راستای ارتقا خدمت رسانی ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۴    
مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت: ارجاع پرونده های مصدومیت ناشی از نزاع و درگیری به پزشکی قانونی استان در 9 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته 9.4 درصد افزایش یافت.
کندو نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان به فاصله یک هفته براثر بیماری کرونا علاوه بر درد جانکاهی که به مردم کشور وارد کرد، شائبه هایی را هم به وجود آورده است. دامنه این شائبه ها از تئوری توطئه کرونا تا قصور پزشکی را در برگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۶    
رئیس سازمان نظام پزشکی ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا آذر ماه تعداد کل پرونده های وارده به سازمان 60 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد کاهش یافته است.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سم شناسی پزشکی قانونی اعلام کرده که در بدن مارادونا در هنگام مرگ مواد مخدر و یا الکل وجود نداشته اما مقداری داروی روان در خون او یافت شده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۶    
برای نخستین بار شورای حل اختلاف جامعه پزشکی در استان قزوین به منظور رسیدگی به پرونده های قصور پزشکی تشکیل جلسه داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۷    
جزییاتی از رشد پرونده های قصور پزشکی در گفت وگو با مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران بدانید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس نظام پزشکی شهرستان تاکستان گفت: به منظور رسیدگی سریع تر به پرونده های قصور پزشکی شهرستان تاکستان، شورای حل اختلاف جامعه پزشکی در این شهرستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/همدان مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: در تمام دنیا پزشک خطاکار وجود دارد اما مردم باید بدانند وقوع یک عارضه پس از انجام عمل جراحی نتیجه قصور پزشکی نیست.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پزشک مراغه ای که به دلیل تخلف و قصور پزشکی جدی به یک بیمار محاکمه شده بود از سوی قاضی دادگاه کیفری به 2 هزار ساعت خدمات پزشکی رایگان به بیماران بی بضاعت محکوم شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۴    
دوره آموزشی قصور پزشکی و آموزه های قانونی به صورت مشترک با دانشگاه علوم پزشکی در سالن کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی به صورت وبینار برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
چنانچه فردی مدعی این امر باشد که در اثر اشتباه یا قصور پزشکی دچار آسیبی گردیده باید بداند قانونگذار به منظور رسیدگی به موضوع مراکزی را در این خصوص تعیین نموده است.
دختر 15 ساله زاهدانی ومجری نوجوان رادیو با علائم جوش صورت به پزشک مراجعه و پس از مصرف دارو، به کما رفته و چشم ازجهان بربست .خانواده دختر نوجوان ادا می کنند مرگ بر اثر تجویز اشتباه دارو و قصور پزشکی است .
برترین ها / آی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ورزش سه: نتایج اولیه کالبدشکافی دیه گو مارادونا حقایقی هولناک را فاش کرده است. دیه گو مارادونا ماه گذشته و در سن شصت سالگی از دنیا رفت. او چند هفته پس از جراحی مغز و در حالی که دوران نقاهت را پشت سر می گذاشت، به دلیل حمله قلبی درگذشت و دنیای فوتبال را شوکه کرد. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- یک مقام سازمان پزشکی قانونی ایران از رشد 12 درصدی پرونده های قصور پزشکی در ایران طی هفت ماهه سال 99 خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ بابک سلحشور مدیرکل امور کمیسیون های پزشکی قانونی در گفت وگو با ایلنا درباره پرونده هایی که در کمیسیون پزشکی قانونی رسیدگی می شوند، گفت: پرونده های کمیسیون به سه دسته کلی در پزشکی قانونی تقسیم می شوند، این پرونده ها شامل کمیسیون ها یا پرونده های روانپزشکی قانونی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امسال تنها دو پرونده قصور پزشکی در لرستان رسیدگی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور کمیسیون های پزشکی قانونی از رسیدگی به 6 هزار و 149 پرونده مربوط به پرونده های قصور پزشکی در کمیسیون های مختلف خبر داد و گفت: اخیرا شکایت هایی در خصوص درمان بیماری کرونا شده است که این پرونده ها نیز براساس شرایط کشور و نحوه پروتکل های وزارت بهداشت بررسی می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرکل امور کمیسیون های پزشکی قانونی از رسیدگی به 6 هزار و 149 پرونده مربوط به پرونده های قصور پزشکی در کمیسیون های مختلف خبر داد و گفت: اخیرا شکایت هایی در خصوص درمان بیماری کرونا شده است که این پرونده ها نیز براساس شرایط کشور و نحوه پروتکل های وزارت بهداشت بررسی می شود. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دادستان ایلام گفت: دستور تشکیل فوری یک کمیته با حضور نمایندگان سازمان بازرسی و نظام پزشکی استان در زمینه بررسی علت کوتاهی در رسیدگی درمانی به این نوزاد و صدور گواهی فوت صادر شده است. به گزارش خبر روز؛ گزارش مشروح خبر روز با عنوان “ماجرای قصور پزشکی و احیای نوزاد 2 ماهه در غسالخانه [...]
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ماجرای بازگشت به زندگی نوزاد 2ماهه در غسالخانه آبدانان از تولد تا قصور پزشکی، صدور مجوز فوت و احیا چه بود؟ مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام پاسخگو نیستند.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در اطلاعیه ای نسبت به قصور پزشکی در پرونده نوزاد آبدانانی واکنش نشان داد. در اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی ایلام آمده است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
لئوپولدو لوکه پزشک دیه گو مارادونا که بعد از جراحی این اسطوره فوتبال جهان در آرژانتین به یک قهرمان ملی تبدیل شده بود، این روزها وضعیت بسیار سخت و پیچیده ای را سپری می کند. ...