چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۶:۰۰Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق تسویه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری قزوین گفت: شهرداری و دستگاه های خدمات رسان برای تسریع در اجرای عملیات عمرانی و شبکه گذاری با مطالبات تهاتر، از ظرفیت اوراق تسویه استفاده کنند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر بنی اسدی در گفت و گو با رویداد ایران، اظهار کرد: استاندار سمنان در مراسمی که به منظور معرفی و تقدیر از بهترین عملکرد دستگاه های اجرایی استان سمنان در هفته دولت برگزار شد از "سید محمد ناظم رضوی" شهردار سمنان تقدیر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: یکهزار و 340 میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه در استان در سال گذشته صادر و به همین میزان بدهی و مطالبات اشخاص با دستگاه های اجرایی تهاتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قم گفت: با توجه به مشکلات بودجه ای کشور، اوراق تسویه ابزاری پرقدرت برای تکمیل پروژه ها و استفاده از ظرفیت های قانونی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: در قانون بودجه تهاتر اموال اداری دولت، تهاتر نفت، استفاده از اوراق تسویه خزانه، قید شده است تا دولت بتواند دیون خود را تسویه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای کمیسیون های انرژی و محیط زیست و بازار پول و سرمایه اتاق تهران راه حل گذار از بحران کنونی برای بنگاه های فعال در بخش انرژی کشور را پیاده سازی راهکار کوتاه مدت تهاتر فرآورده های نفتی و اوراق تسویه پیش بینی شده در قانون بودجه سال 99 دانستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۳    
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان با بیان اینکه تعداد 100 دستگاه اتوبوس خریداری شده که تاکنون 70 دستگاه واصل و مبلغ آنها از محل اوراق تسویه شده است، گفت: هزینه 30 دستگاه اتوبوس جدید را نیز از محل اوراق مشارکت سال 99 پرداخت خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دارابی، کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه تامین مالی شرکت ها با انتشار اوراق سلف موازی استاندارد در بورس کالا، روشی کم هزینه تر و آسان تر به نسبت تامین مالی از شبکه بانکی است، گفت: در شبکه بانکی تولیدکننده مجبور است به صورت ماهانه و کوتاه مدت بهره تسهیلات دریافتی را پرداخت کند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: در سال 98 ممیزی شهر قم به اتمام رسید و اطلاعات ممیزی در سیستم سرای هشت انتقال و با تطبیق سوابق در مناطق یک، سه و چهار و هم چنین مناطق پنج و هفت به اتمام رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به عملکرد مطلوب استان در تسویه بدهی ها و مطالبات دولت، گفت: اوراق تسویه در استان ایلام 143 درصد رشد داشته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: راهکار دیگر آن است که دولت از کشورهای واردکننده نفت مانند چین و ژاپن استقراض کند. دولت می تواند با مذاکره با این کشورها وام مثلا یک تا 3 میلیارد دلاری دریافت کرده و در مقابل این مبلغ، در سال آینده نفت با تخفیف مناسب عرضه کند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 --پیرو اقدامات و پیگیری دبیرخانه کمیته ماده 12، بخشودگی 100 درصدی جرائم دیرکرد پرداخت مالیات از طریق اوراق تسویه خزانه در بازه زمانی درخواست تهاتر بخش خصوصی با دولت، تا زمان اجرای تهاتر توسط سازمان امور مالیاتی ابلاغ شد
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سایت اطلاع رسانی اداره کل امور مالیاتی استان ایلام، عزیزالله عباس پور اظهار داشت: این مبلغ مربوط به تعداد 23 پرونده مالیاتی مطالبات اشخاص حقوقی از دستگاه های اجرایی بود که بر اساس قانون بودجه سال گذشته با بدهی آنها تهاتر صورت گرفته است. ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان آخرین مهلت قانونی ثبت درخواستهای مربوط به اوراق تسویه خزانه در زیر سامانه تسویه و تهاتر(سمادنو)20 اسفندماه تعیین گردیده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: در سالجاری 270 میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه در این استان تهاتر شده است.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد از تهاتر31میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه در سال جاری در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی، محمد علی غفاری افزود که در قالب 11پرونده این میزان از بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی با مطالبات دولتی آنها تسویه شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۶    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: ابلاغ اوراق تسویه برای تهاتر مطالبات نهادها و پیمانکاران، فرصت خوبی برای پرداخت بدهی است و از دستگاه ها و نهادهای مختلف انتظار می رود از این فرصت به خوبی استفاده کنند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در همایش ظرفیت های تبصره 5 قانون بودجه مورخ 17 دی ماه که با حضور همکاران مرکز مدیریت بدهی ها و مطالبات وزارت اموراقتصادی و دارایی برگزار شد گفت: دستگاهی موفق تر است که در واگذاری اسناد خزانه و اوراق تسویه فعال تر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۲    
یزد - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی و عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: بر اساس قانون بودجه در سال 1397، 100 هزار میلیارد تومان اوراق تسویه خزانه نوع دوم برای پرداخت بدهی های دولت صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان -ایرنا- رییس مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: نیمی از ظرفیت های اسناد اوراق تسویه خزانه نوع دوم برای تسویه بدهی دولت به بخش خصوصی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۷    
سمنان - رئیس مرکز مدیریت بدهی وزارت دارایی بابیان اینکه دولت برای رفع مشکلات مالی شهرداری ها تلاش می کند، گفت: استفاده از اوراق تسویه بانکی راهی برای وصول طلب شهرداری ها است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: شهرداری ها می توانند با استفاده از اوراق تسویه بانکی هرچه سریع تر نسبت به تهاتر بدهی ها اقدام کنند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با استفاده پیمانکاران و مهندسان مشاور از اوراق تسویه خزانه منتشر شده از سوی دولت، برای تسویه مالیات و عوارض شان موافقت کردند.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو ضمن پیش بینی واگذاری 2 هزار میلیارد تومان اوراق تسویه خزانه به طلبکاران از اختصاص 250 میلیون یورو از محل صندوق توسعه به طرح های آب و برق خبر داد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی در جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان که با حضور مدیر کل بهزیستی، معاون اداره کل دیوان محاسبات، ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی در محل شیرخوارگاه حضرت علی اصغر علیه السلام برگزار شد ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: در خطاب به عده ای که مدعی هستند قرارگاه تمام بازار را گرفته است، می گویم که بودجه دولت نشان می دهد قرارگاه سهم کمتر از سه درصدی دارد و مابقی پروژه ها در اختیار سایر پیمانکاران قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: 4 هزار و 200 میلیارد تومان از بدهی های دولت به شهرداری در قالب اوراق تسویه می شود.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۷    
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تهاتر بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی از طریق استفاده از اوراق تسویه خزانه فرصت خوبی برای کمک به حل و فصل مشکلات و تبادل بدهی های مالیاتی و معوقات فعالان اقتصادی است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار بررسی مجدد آئین نامه اجرایی بند (و) تبصره 5 قانون بودجه سال 98 با موضوع تسویه و تهاتر بدهی های دولت به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی از طریق اوراق تسویه خزانه به منظور حل مشکلات فعالان اقتصادی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۰    
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: اوراق تسویه خزانه فرصت بسیار خوبی برای تهاتر بدهی های دستگاه های اجرایی و دولتی استان است که هرچه زودتر نسبت به انجام این مهم اقدام کنند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در راستای تحقق راهبردهای مالی دولت، 35 هزار و 443 میلیارد تومان از بدهی های دولت با مطالبات دولت از طریق صدور اوراق تسویه خزانه (اوراق تسویه نوع اول و نوع دوم)، تهاتر شده است ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمدگفت که فعالان اقتصادی برای تسریع بخشی تهاتر بدهی مالیاتی خود تلاش کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: دستورالعمل جدید نحوه تهاتر اوراق تسویه خزانه برای دستگاه های اجرایی محدودیت هایی ایجاد کرده و لازم است تا اصلاحاتی در آن انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم گفت: جلسات مختلفی را در خصوص اوراق تسویه با دستگاه های اجرایی در استان قم برگزار کردیم، بسیاری از این دستگاه ها می توانند برای تسویه بدهی های خود به اشخاص حقیقی و حقوقی از این اوراق استفاده کنند.
جشنواره شهید رجایی استان سمنان با حضور استاندار سمنان در سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد که طی آن از دستگاه های برتر استان در شاخص های مختلف تقدیر شد و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان توانست در شاخص جذب اوراق تسویه بدهی به عنوان دستگاه برتر شناخته شود. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در نشست مشترک با پیمانکاران که بمنظور بررسی پرداخت مطالبات پیمانکاران از محل اوراق تسویه و تهاتر بانکی در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: سال 95، 27 متقاضی با 5300 میلیارد تومان، سال 96، 253 متقاضی با 55 میلیارد تومان و سال 97 اوراق تسویه نوع اول و دوم با 363 متقاضی و 5470 میلیارد تومان صادر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت تا پایان سال گذشته حدود 73 هزار میلیارد تومان از بدهی های خود را از طریق فروش اوراق تسویه کرده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان روز یکشنبه در جلسه کمیسیون هماهنگی بانکها با اشاره به اهمیت بانک در اقتصاد استان، سه پیشنهاد عملیاتی تشکیل کمیته بهبود مستمر کسب و کار، تشکیل تیم مولد سازی اموال و دارایی دولت در بانکها و کمیته راهبردی اوراق تسویه را به بانک ها ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: اوراق تسویه ظرفیت خوبی را برای پرداخت بدهی به پیمانکاران بوجود آورده و نباید از آن غافل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: دستگاه های اجرایی تلاش کنند با استفاده از اوراق تسویه گام های بلندی را برای توسعه و آبادانی استان برداشته و همچنین تسهیلات سیل و سرمازدگی را نیز جذب نمایند.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از ایجاد بازار بدهی با همکاری بانک مرکزی، ستاد هماهنگی اقتصاد دولت، کارگروه آن و سازمان مدیریت خبر داد و گفت: صکوک به عنوان ابزار اصلی، اسناد خزانه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان گفت: تهاترها هم در درآمدها و هم در هرینه های استانی ثبت می شود و به صورت دوبل در حساب استان اثر دارد. سیدابوالفضل عباسچیان در گفت وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به آیین نامه اجرایی بند (و) تبصره (5) قانون بودجه سال 95 کل کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۱    
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: شرایط اعتباری در کشور شرایط مناسبی نیست در این شرایط استفاده اوراق تسویه راه حلی اجرایی برای پرداخت بدهی پیمانکاران است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: شهرداران نسبت به اوراق تسویه آگاهی کافی ندارند و لازم است که فرمانداران با تشکیل نشست هایی برای توجیه شهرداران اقدام کنند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
12 هزار میلیارد تومان اموال مازاد مربوط به بانک های دولتی و خصوصی مانند صادرات، تجارت و ملت در یک سال و نیم گذشته واگذار شده و 30 هزار میلیارد تومان از اموال بانک ها از زمان شروع این طرح تاکنون فروخته شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین گفت: استان در جذب اوراق تسویه خزانه طی سال های 96 و 97 عمکرد قابل توجهی در کشور داشته و از استانهای پیشرو است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان قزوین گفت:مدیران دستگاه های اجرایی باید امسال برای دریافت اوراق تسویه خزانه، در سامانه ثبت نام کرده و میزان بدهکاری و طلب خود را اعلام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران از ظرفیت اوراق تسویه و تهاتر به خوبی استفاده نمی کنند گفت: بیمارستان اکباتان همدان برای تکمیل به 280 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز از همدان، سیدناصر محمودی بعد از ظهر امروز در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان اظهار کرد: در قانون بودجه امسال محدودیتی برای اوراق تسویه ایجاد شده که امیدوارم نمایندگان مجلس در اصلاح تدوین آیین نامه اجرایی کمک کنند. ...