سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۱۹:۴۵Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک سینمایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
هنرجویان هنرستان صداوسیما از پشت صحنه فیلم نامیرا که در شهرک سینمایی پیامبر اعظم (ص) تصویربرداری می شود، دیدن کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۸    
با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در دهلی نو، انیمیشن های ایرانی در شهرک سینمایی نویدای هند به نمایش درآمد.
گیل ابراز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
احداث شهرک سینمایی شمال کشور از ضروریات صداوسیمای کشور می باشد ؛
شبکه تصویر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۲    
بنیاد فرهنگی روایت فتح، همزمان با هفته دفاع مقدس اردوی بازدید از مجموعه لوکیشن های شهرک سینمایی دفاع مقدس را برگزار نمود، در این اردو جلوه های ویژه میدانی با حضور فیلمساز جنگ، بهروز افخمی اجرا گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پیام کردستانی کارگردان فیلم خودکشی به سبک نیچه از تجربه های خود در ساخت این فیلم کوتاه گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه آیین افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: شهرک سینمایی دیجیتال به زودی در کشور افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۳    
شهرک سینمایی دفاع مقدس در سال 1373 به دلیل ایجاد فضایی برای ساخت فیلم هایی با موضوع دفاع مقدس تأسیس شد. شهرک سینمایی دفاع مقدس در شهر ری و در فاصلهٔ 25 کیلومتری اتوبان تهران قم در زمینی با مساحتی بالغ بر 550 هکتار ساخته شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دومین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس و رونمایی و اکران آثار تولیدی انجمن سینمای انقلاب و کارگاه انتقال تجربه با حضور علیرضا افخمی در شهرک سینمایی دفاع مقدس برگزار شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد افلاکی میان گپ وگفت درباره شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس به ابهاماتی درباره این شهرک سینمایی پاسخ داد و به هزینه هایی اشاره کرد که یک پنجم آن از تولیدکنندگان آثار هنری دریافت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۴    
به مناسبت هفته دفاع مقدس اهالی رسانه و هنرجویان مدرسه نقد از شهرک سینمایی دفاع مقدس و لوکیشن سریال یوسف پیامبر بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: جشنواره فیلم های کودک و نوجوان اصفهان یک رخداد فرهنگی است که نباید با جشنواره فیلم فجر مقایسه شود، ساخت شهرک سینمایی یکی از آرزوهای جامعه هنری اصفهان است که هنوز محقق نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – معاون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: راه اندازی شهرک سینمایی دغدغه و آرزوی مدیریت شهری در اصفهان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه رهبر انقلاب از ویژگی های مختلف اصفهان از جمله هنر این شهر تعریف فراوانی کردند، گفت: یکی از دغدغه و آرزوهایمان این بوده و هست که در اصفهان شهرک سینمایی داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز صداوسیمای کردستان درباره راه اندازی شهرک سینمایی سنندج که اولین شهرک سینمایی در خارج از تهران است، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بازدید و گپ و گفت با مسئول شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس ما را به سوله زرهی برد و نگاه مان به کاسکاول سریال پایتخت افتاد و همچنین ماشین های عتیقه ای که در سریال های تاریخ معاصر خصوصاً کیمیا بیشتر از آنها استفاده شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرک سینمایی دفاع مقدس ما را باخودش به دلِ خیلی از سریال ها و فیلم هایی می برد که هنوز هم ماندگارند اما میان همه این اتفاقات بازدید از لوکیشن سریال یوسف پیامبر حال وهوایی دل انگیز دارد و دشت تانک ما را با تلخ ترین خاطره سینمای ایران روبه رو می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس را در فرهنگسرای نیاوران و شهرک سینمایی دفاع مقدس برگزار خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان فیلم رویای خاکستری به وجود استعدادهای زیادی در حوزه فیلم و سینما در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: کرمانشاه قابلیت داشتن یک شهرک سینمایی را دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای عالی سینما برگزار شد. در این جلسه 14طرح مورد تصویب قرار گرفته که یکی از آنها، احداث شهرک سینمایی دیجیتال بر مبنای بزرگ ترین سوله ها و استودیوهای دیجیتال تولید فیلم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای عالی سینما در دولت سیزدهم، صبح امروز به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور و جمع دیگری از مسئولین برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۲    
مخبر: سینما مهمترین ابزار برای تبیین و اشاعه تمدن و فرهنگ ایرانی اسلامی است/ باید پیشنهادات ساخت فیلم های سینمایی ویژه دانش آموزان و کودکان در شورای عالی آموزش و پرورش و دولت مطرح و مصوب شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۶۴ سایت دیگر  
در دومین جلسه شورای عالی سینما در دولت سیزدهم، پس از پیگیری و بررسی اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات اولین جلسه این شورا، طرح ها و مصوباتی در راستای پیشرفت و توسعه سینمای کشور مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳    
در عکس های فوق، برخی از این دکورهای در حال ساخت یا بازسازی را مشاهده می کنید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
پیمان جبلی گفت: برنامه رسانه ملی این است که در جغرافیای متنوع کشور مجموعه ای را به عنوان شهرک سینمایی تجهیز کند تا دست عوامل تولید آثار نمایشی در بخش های مختلف کشور باز باشد و عدالت در استقرار امکانات تولید نیز تأمین شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهیه کننده سریال سلمان فارسی جزئیاتی از روند ساخت این سریال اعلام کرد و از پیوستن تعداد کثیری از بازیگران شاخص به این مجموعه تا دو ماه دیگر خبر داد.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ نخستین قسمت گلچین هفتگی این برنامه به پخش گزیده هایی از برنامه شما و سیما محصول 1374 شبکه یک، مجموعه نمایشی در خانه محصول 1365، مجموعه عروسکی هادی و هدی محصول 1364 و فیلم سینمایی قانون محصول 1982 هندوستان خواهد پرداخت. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شاید به این صرافت بیفتند که یک شهرک سینمایی با دکور شهر بسازند و گزارش های مردمی را آنجا ضبط کنند! چرا که در جامعه دوپاره دختر جوان یا خانمی که تلویزیون او را به رسمیت نمی شناسد واکنش منفی نشان می دهد
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلمبرداری فیلم کوتاه دنیا، منم فوعه به کارگردانی مصطفی آقامحمدلو و تهیه کنندگی فرهاد حاجی عباسی در شهرک سینمایی غزالی به پایان رسید. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیر شهرک غزالی درباره وضعیت رسیدگی به عروسک های خاطره سازی که در موزه عروسکی این شهرک نگهداری می شوند به ارائه توضیحاتی پرداخت. مهدی میرچی مدیر شهرک سینمایی غزالی درباره پروژه های در حال تصویربرداری این مجموعه بیان کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کرازینسکی بازیگر هالیوود در برنامه ای خاطره جالبی تعریف کرد از ماموری که ناراحت شد وقتی متوجه شد او همسر امیلی بلانت است. منبع: Viral Vids
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
کرازینسکی بازیگر هالیوود در برنامه ای خاطره جالبی تعریف کرد از ماموری که ناراحت شد وقتی متوجه شد او همسر امیلی بلانت است. منبع: Viral Vids
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم کوتاه دنیا، منم فوعه با روایتی درباره محاصره مناطق فوعه و کفریا در سوریه، در شهرک سینمایی غزالی به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سازندگان سریال سلمان فارسی که مدتی است در حال آماده سازی مقدمات تولید بخش های مربوط به ایران باستان هستند، در روزهای آینده فیلمبرداری را از شهرک سینمایی غزالی آغاز می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مهران غفوریان به تازگی تصویری از گردش در شهرک سینمایی غزالی را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۵    
خبرنگاران رسانه های مختلف در بازدید از شهرک سینمایی غزالی با حضور باقر حاجی سیدرضی رئیس مرکز تولید و فنی سیما و مهدی میرچی مدیر شهرک سینمایی غزالی برگزار شد،درجریان روند مرمت و ساخت چند دکور جدید در این مجموعه قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بزرگ ترین میراث سینمای ایران، شهرک سینمایی تلویزیونی ایران است. شهرکی که نتیجه تلاش هنرمندانه مرحوم علی حاتمی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 19 برنامه و 5 مجموعه تلویزیونی در شهرک تلویزیونی سینمایی ایران در دست تولید است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیر شهرک سینمایی و تلویزیونی غزالی از ساخت لوکیشن های دهه شصتی در این مجموعه خبر داد و گفت: این لوکیشن برای سریال تنها گریه کن در حال آماده سازی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۳    
مدیر شهرک سینمایی و تلویزیونی غزالی از نرخ نامه ها و سوبسیدهایی می گوید که براساس طبقه بندی و فضای محتوایی اتفاق می افتد؛ رئیس مرکز تولید فنی سیما اعتقاد دارد در ایران تولید ارزان است چون اینجا هزینه ها دلاری محاسبه نمی شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۵:۰۶    
خانه وزیری های شهرک سینمایی غزالی را که سریال های مختلفی از جمله معمای شاه در آن تهیه شده است امروز نیز استوار همچنان آماده بهره برداری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۹    
مهدی احمدی هنرمند مشهدی و سینماگر شناخته شده سینمای ایران است که در بیش از نیم قرن سابقه هنری اش، عرصه های مختلفی را در سینما تجربه کرده و اکنون ارثیه فامیلی تازه ترین تجربه تهیه کنندگی اش روی پرده سینماهاست.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تولید و فنی سیما گفت: ابنیه سریال سلمان فارسی مثل کاخ بدخشان، مجموعه کاخ های تیسفون و طاق کسری به صورت ماندگار در شهرک سینمایی غزالی ساخته می شود ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگاران رسانه های مختلف در بازدید از شهرک سینمایی غزالی که امروز دوشنبه (5 تیر) با حضور باقر حاجی سیدرضی - رئیس مرکز تولید و فنی سیما - و مهدی میرچی - مدیر شهرک سینمایی غزالی - برگزار شد، در جریان روند مرمت و ساخت چند دکور جدید در این مجموعه قرار گرفتند ...