جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۰:۰۶Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

استاندار اصفهان گفت: سیلو های گندم استان اصفهان پر است و مشکل تامین آرد نداریم.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند ناچار به تصمیم گیری در خصوص تعطیلی ها در بخشهای مختلف این استان هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: در زمان حاضر مشکلی برای تامین آرد در این استان نداریم، متاسفانه برخی از معاندان نظام و شبکه های بیگانه به کمبود آرد و گندم اشاره می کنند که پایه و اساس ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: در پلی اکریل بحث ما روی تأمین مواد اولیه به میزان 4500 تن در ماه است و تا این کارخانه را با تمام ظرفیت راه اندازی نکنیم آن را رها نخواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با تاکید بر اجرایی شدن شیمی پارک در این استان گفت: شیمی پارک می تواند وابستگی های کشور را به دنیا کم کند که ظرفیتی است در این استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در نشست مشترک با استاندار اصفهان با تشریح مجموعه اقدامات صورت گرفته در گروه صنایع دارویی و شیمیایی و غذایی شهید مدرس اصفهان توسط جهاددانشگاهی گفت: با تهیه یک برنامه جامع، به طورقطع به دنبال رونق شیمی پارک اصفهان باهدف تهیه مواد شیمیایی موردنیاز کشور هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: بدون شک توجه به صنعت شیمی پارک می تواند نجات دهنده کشور باشد که گروه صنایع دارویی و شیمیایی و غذایی شهید مدرس در این باره می تواند گام های بلندی بردارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-فعالان محیط زیست اصفهان در راستای متوقف کردن برداشت های بی رویه و غیرمجاز سودجویان از منابع منطقه گاوخونی، در نامه ای به استاندار اصفهان خواستار تبدیل این منطقه به ژئوپارک شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با اشاره به جلسه برنامه ریزی هفته گذشته استانداری اصفهان و تأکید استاندار اصفهان بر نظارت بر قیمت ها گفت: در این جلسه طرح ویژه ای برای بازرسی و نظارت بر قیمت کالاها در نظر گرفته شد و به زودی در استان اجرا می شود. ...
رادیو جوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حبیب خسروشاهی، مدیر پروژۀ رصدخانه ملی ایران، در گفت و گو با برنامۀ رادیوم رادیو جوان دربارۀ اتمام عملیات عمرانی این رصدخانه اظهار داشت: اتمام فعالیت عمرانی به این معناست که ساختمان ها، امکانات و تجهیزات مورد نیاز از جمله تلسکوپ ها در رصدخانه نصب شده ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت:باید نوع بینش،نگرش و رفتار خود را تغییر دهیم تا در سایه رعایت پروتکل های بهداشتی و زیست متناسب با کرونا و تداوم کار،فعالیت و زندگی خود را استمرار ببخشیم.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان از احداث ساختمان و محوطه سازی ایستگاه قله رصد خانه و ساختمان اداری رصد سرای ملی ایران بازدید نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۳    
کاشان - استاندار اصفهان با بیان اینکه مردم کاشان در استفاده از ماسک وضعیت خوبی ندارند، گفت: متأسفانه در استان اصفهان از نظر شیوع ویروس کرونا به هیچ عنوان شرایط خوبی نداریم.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نخستین جرثقیل 55 تنی تلسکوپی خاورمیانه روز سه شنبه در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و استاندار اصفهان و با حضور نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان رونمایی شد. ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان درگذشت مادر شهیدان سرافراز حسنعلی،حسینعلی و غلامعلی کرمانی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- استاندار اصفهان از تشکیل کمیته ویژه مبارزه با کرونا در کاشان و آران و بیدگل خبر داد و گفت: تصمیم های مهمی عصر روز سه شنبه در نشست این کمیته گرفته خواهد شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
25هکتار از اراضی ضلع جنوبی دانشگاه کاشان روز سه شنبه در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و استاندار اصفهان با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی واگذار شد. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و عباس رضایی استاندار اصفهان صبح روز سه شنبه به کاشان سفر کردند. حضور در آیین واگذاری اراضی به شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری، بازدید از مرکز نوآوری و تجازی سازی دانشگاه کاشان و رونمایی از یک دستگاه خودرودانش بنیان و همچنین تجدید میثاق با شهدا ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نخستین جرثقیل 55 تنی تلسکوپی خاورمیانه روز سه شنبه در آیینی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ، استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان استان اصفهان در کاشان رونمایی شد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه دکتر رضایی استاندار اصفهان برای افتتاح و بازدید از چند پروژه علمی و فناوری وارد شهرستان کاشان شدند.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: دشمن درصدد تضعیف نظام از طریق تشویش افکار عمومی است از این رو برخورد قانونی با ناامن کنندگان جو روانی جامعه در فضای مجازی لازم و ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: استانداری نقش نظارت و هماهنگی بر اجرای طرح های پدافند غیرعامل را برعهده دارد و این مهم باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان کاشان و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با همراهی رییس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش و مدیر مرکز بهداشت شهرستان از چند مدرسه در کاشان بازدید کردند. ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انتشار تصویر جسد این نوزاد در شب جمعه (2 آبان ماه)، این عکس به سرعت در فضای مجازی پخش شد و مسئولان استان اصفهان تاکنون درباره آن اظهارنظرهای متفاوتی داشته اند. استاندار اصفهان نیز روز گذشته (یکشنبه_4 آبان) دستور داد صحت و سقم این عکس و خبرهای منتشر شده درباره آن بررسی شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از نوزادی که رد دندان سگ های ولگرد بر بدنش مانده در گوشه ای از شهر اصفهان باز هم زنان کارتن خواب را سر زبان ها انداخت. بیشتر این زنان حاضر نیستند به زندگی تحت نظارت هنجار های اجتماعی برگردند و این امر ساماندهی آن ها را مشکل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی انتشار اخبار مربوط به یک نوزاد رها شده در یکی از مناطق حاشیه ای شهر اصفهان توسط فعالان اجتماعی اصفهان استاندار اصفهان به مراجع قضایی و انتظامی استان دستور داد موضوع را بررسی و گزارش دهند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: استاندار اصفهان به مراجع قضایی و انتظامی استان دستور داد صحت و سقم مربوط به مطلب و عکس جسد نوزاد رها شده در یکی از مناطق حاشیه ای اصفهان را بررسی کنند. ...
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
با حکمی از سوی عباس رضایی استاندار اصفهان و به پیشنهاد علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، حسین عبداله زاده به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان منصوب شد
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / استاندار اصفهان گفت: کاشان پاره جدانشدنی پیکره اصفهان است و اصفهانی ها باید به خود ببالند که چنین دانشگاهی در کاشان دایر است و اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی نقش سلامت جامعه دارد دانشگاه کاشان هم مسؤولیت ها و رسالت های خاص خودش را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مراتب ثبت 9 اثر منقول فرهنگی تاریخی در 2 نامه از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مراتب ثبت 9 اثر منقول فرهنگی _تاریخی در دو نامه از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان دانشگاه کاشان را الگویی ویژه و مثال زدنی در منطقه، استان اصفهان و کشور دانست و گفت: خیرین در این دانشگاه در توسعه اماکن و امکانات و انجام فعالیت های پژوهشی، نوآوری و کارآفرینی سهم اساسی دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - پیکر شهید دکتر محمد زارع در کاشان با حضور مسئولان و استاندار اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم وداع و خاکسپاری شهید مدافع سلامت دکتر محمد زارع جوشقانی با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان، معاون وزیر علوم، استاندار اصفهان و جمعی از پزشکان و کادر درمان با رعایت پروتکل های بهداشتی در کاشان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۲    
استاندار اصفهان گفت: کاشان پاره جدانشدنی پیکره اصفهان است و اصفهانی ها باید به خود ببالند که چنین دانشگاهی در کاشان دایر است و اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی نقش سلامت جامعه دارد دانشگاه کاشان هم مسؤولیت ها و رسالت های خاص خودش را دارد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت:بیش از 560 سازمان مردم نهاد در بخش های مختلف فعالیت می کنند اما خیران عرصه توسعه علم، پژوهش و فناوری در این استان کم است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰    
نصف جهان: استاندار اصفهان در بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان نجف آباد با تقدیر از وجود عزم جدی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان در تحقق تولید، بر ضرورت برداشته شدن مشکلات از مسیر واحدهای تولیدی استان تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- افتتاح و کلنگ زنی 9 طرح آموزشی، خدماتی و رفاهی دانشگاهی کاشان در آیینی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستانی روز سه شنبه آغاز شد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به منظور افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه عمرانی به شهرستان کاشان سفر کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نامه دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به استاندار اصفهان مبنی بر مخالفت این شورا با هرگونه تخریب و تملک بنا برای احداث گذر آقانورالله نجفی با حاشیه های مختلفی همراه بود؛ اگرچه رئیس شورای شهر با حیرت آور خواندن این نامه مخالفت خود را اعلام کرد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان با پیشنهاد نماینده ولی فقیه در شهرستان و استاندار اصفهان به مناسبت شهادت دکتر محمد زارع جوشقانی، روز سه شنبه را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- فرماندار ویژه کاشان با پیشنهاد نماینده ولی فقیه در شهرستان و استاندار اصفهان به مناسبت شهادت دکتر محمدزارع جوشقانی، روز سه شنبه در این شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در دیدار با استاندار اصفهان گزارشی از اقدامات و فعالیتهای این اداره کل ارائه کرد.