جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۳۷Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

موج   ۱۹ دقیقه پیش    
مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان اصفهان در سال 1399 با حضور محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری، عباس رضایی استاندار اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی اصفهان. بر گزار شد
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: تدوین برنامه جامع برای صادرات، لزوم ایفای تعهدات دستگاه های دولتی و ساماندهی بازار شبکه پول و بانکی احساس می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان از دولت خواست تا علاوه بر تنظیم برنامه جامع صادراتی، جهت صادرات تولیدات مازاد بر مصرف داخل همچون شیرخشک و ماسک، تاکید بر ایفای تعهدات دستگاه های دولتی و سرو سامان دادن به بانک های عامل در تخصیص اعتبارت و ... دستور صادر کند.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: انتظار ائمه جمعه به جا و درست است زیرا به اقدامات فرهنگی باید بیشتر بها و توجه صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان از خیرین مدرسه ساز استان خواست در کنار مدرسه سازی خیر سازی کنند و گفت: از خیران مدرسه ساز استان انتظار می رود دست سایر افراد را نیز بگیرند و حلاوت این کار را به آنها بچشانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با تاکید بر ضرورت بهادادن به مدرسه سازی و آموزش در کشور گفت: خیران مدرسه ساز باقیات صالحات نیک برجا می گذارند که در نگاه و نگرش مردم باقی می مانند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵    
استاندار اصفهان در توییتی از مسافران خوایت برای سفر رفتن تعجیل نکنند.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت ایران از استاندار اصفهان به عنوان حامی اصلی تولید استان تقدیر و تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان درباره حواشی نام گذاری برخی از اماکن شهری نامه ای به شهردار اصفهان ارسال کرد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پیامی درگذشت اسوه صبر وایثار،مادر شهیدان قاسمی را تسلیت گفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹    
اصفهان- قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سامانه رهتاب قیمت مرغ و تخم مرغ را کنترل می کند تا این محصول با قیمت مصوب در بازار عرضه شود.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با معاونان استاندار اصفهان گفت: در هر منطقه که سرمایه گذاری صنعتی بیشتر است، میزان بیکاری هم افزون تر است چراکه در آن منطقه جمعیت و مهاجرت افزایش می یابد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: قرار است که تمامی قالیبافان بیمه شوند؛ همچنین وام 20 میلیون تومانی نیز برایشان در نظر گرفته شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با تاکید بر لزوم وحدت بین اقشار مختلف مردم و جناح های سیاسی، گفت: عوامل تفرقه افکن و اختلاف انگیز در بین مردم باید حذف و از چنین رفتارهایی پرهیز شود.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: فرهنگ زندگی با کرونا،حفظ فاصله اجتماعی، مناسبت ها و فرهنگ زندگی با تمهیدات کرونایی را برای مردم تدوین کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد : رئیس دفتر رئیس جمهوری از شناسایی عوامل توهین به رئیس جمهوری در مراسم راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و استاندار اصفهان بابت برخورد با عاملان این حادثه قدردانی کرد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری در گفت و گو با ایرنا از شناسایی عوامل توهین به رییس جمهوری خبر داد و از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و استاندار اصفهان بابت برخورد با عاملان این حادثه قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۴    
تهران- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری در گفت و گو با ایرنا از شناسایی عوامل توهین به رییس جمهوری خبر داد و از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و استاندار اصفهان بابت برخورد با عاملان این حادثه قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور اقتصادی استاندار اصفهان از مصوب شدن قیمت مرغ خبر داد و گفت: از هفته آینده مرغ با قیمت مصوب از طریق سامانه رهتاب به دست مصرف کننده خواهد رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۱    
علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و عباس رضایی استاندار اصفهان از موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس اصفهان بازدید کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دفتر رییس جمهوری از شناسایی عوامل توهین به رییس جمهوری خبر داد و از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و استاندار اصفهان بابت برخورد با عاملان این حادثه قدردانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: مدیریت استان در جلسات مستمر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با جدیت حل مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری می کند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: نمایشگاه یک زیرساخت بسیار مهم و تاثیرگذار در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می شود و اکنون اصفهان یکی از استان های تاثیرگذار در حوزه نمایشگاهی به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
جمال عرف گفت: وقتی به رییس جمهوری قانونی و مستقر کشور توهین می کنیم در چشم مردم این موضوع در همین حد متوقف نمی شود بلکه آن نهاد یعنی ریاست جمهوری ضعیف می شود. تضعیف نهاد ریاست جمهوری، تضعیف مشارکت را به همراه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: دومین مرحله از "طرح جامع کلانشهر اصفهان با رویکرد نوین" در راستای ارائه راهکارهای برون رفت از مشکلات مبتلابه این شهر کلید خورد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۱    
نصف جهان: مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان طی نامه ای به استاندار اصفهان خواستار تعیین سهم مشارکت این شرکت از این پروژه بزرگ شد و از آمادگی کامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در پرداخت سهم مشارکت خود و همچنین هرگونه همکاری فنی و حقوقی در این زمینه خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: فاز اول سامانه دوم آب رسانی اصفهان بزرگ در اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به احتمال تداوم شرایط کرونایی تا انتخابات 1400 گفت: تمهیدات لازم برای رعایت موازین بهداشتی رای دهندگان پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: آسیب شناسی روش های تبلیغی برای استمرار فعالیت های قرآنی، ظرفیت های روشنی را برای عمل به دستورات این کتاب آسمانی آشکار می کند.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پیامی درگذشت اسوه صبر وایثار،مادر شهیدان سرافراز زاهدی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان تاکید کرد : زمین های غیرفعال شهرک های صنعتی این استان باز پس گرفته و به متقاضیان فعالیت های صنعتی واگذار می شود.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقشار مردم و افراد توانمند دارای شرایط لازم برای ثبت نام خواست تا با حضور خود در انتخابات 1400 این رویداد سیاسی را به صحنه مشارکت و بهره مندی از حقوق اجتماعی تبدیل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: امسال ممنوعیت سفر نداریم و تلاش می کنیم سفر هوشمند و ایمن را برای استان برنامه ریزی کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: تغییر وضعیت رنگ کرونایی در شهرستان های نطنز و اردستان زنگ خطر موج چهارم این بیماری را در استان به صدا در آورده و این هشدار جدی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - هفته گذشته (هجدهم تا بیست و چهارم بهمن) رویدادها و اخبار مهمی در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی منطقه شمال استان اصفهان رخ داد که سفر استاندار اصفهان به شهرستان های این منطقه و بهره برداری و کلنگ زنی طرح های دهه فجر از مهم ترین آنها بود.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج محمد مختاری را تسلیت گفت.
استاندار اصفهان گفت: بنیاد مسکن 4150 واحدمسکونی برای نیازمندان استان احداث می کند که از این تعداد 1150 واحد برای محرومان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و 3 هزار واحد دیگر هم برای افرادی که در این طرح ثبت نام کرده اند، ساخته خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر استاندار اصفهان به مقام شامخ شهدای آرمیده در گلزار شهدای آران و بیدگل ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان در بیانیه مشترکی با اشاره به اینکه عده ای قلیل قانون ستیز در مراسم روز 22 بهمن اقدام به هتاکی و حاشیه سازی کردند، رسیدگی دستگاه های ذیربط به وظایف قانونی و انقلابی خود در قبال خاطیان و هنجارشکنان جاهل را خواستار شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با 22بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پروژه مسکونی 22 واحدی بهاران 2 بادرود(ویژه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد بادرود) باحضوردکتررضایی استاندار اصفهان، مهندس خانی وشفیقی مدیرکل ومشاور بنیادمسکن اصفهان، نماینده مردم درمجلس، فرماندار ومسئولین شهرستان نطنز وبخش امامزاده بادرود افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان با صدور پیامی از حضور مردم استان در آیین بزرگداشت یوم الله 22 بهمن و خلق حماسه دیگر در چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پیامی از حضورانقلابی مردم اصفهان در مراسم بزرگداشت یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد.
تاریخ انتشار: 1399/11/24 فاز نخست راهدارخانه مرکزی شهرستان آران و بیدگل با حضور استاندار اصفهان مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان ...
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۲۵    
کاشان نیوز – مهدی آریا: روز سه شنبه 21 بهمن ماه 99، شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل پذیرای استاندار اصفهان جهت افتتاح و بهره برداری از چندین پروژه و همچنین دیدار مردمی با شهروندان هر دو شهرستان بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان 20 واحد مسکونی در بهاران بادرود افتتاح و تحویل صاحبان آن شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید به اقدامات بیش از پیش ادامه یابد و این راهبرد مهم باید سرلوحه همه بخشهای جامعه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۱    
گروه استان ها - استاندار اصفهان ضمن اشاره به تخصیص چهار هزار و 150 واحد ویژه نیازمندان در استان اصفهان گفت: مسکن ویژه نیازمندان در استان اصفهان تا پایان تیرماه سال آینده تحویل متقاضیان می شود.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هشت طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی، بهداشتی و گردشگری با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان همزمان با دهمین روز دهه فجر در شهرستان کاشان بهره برداری رسید. فرماندار ویژه شهرستان کاشان در حاشیه آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: " سه طرح از این طرح ها از شهرداری با اعتبار 2 میلیارد و 900 میلیون تومان ...