چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۲۰Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

سفیر لرستان   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار لرستان با صدور پیامی 16 آذرماه روز دانشجو را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان،"فرهاد زیویار" استاندار اصفهان روز چهارشنبه با صدور پیامی 16 آذر ماه روز دانشجو را تبریک گفت. متن پیام استاندارلرستان به شرح زیر می باشد: ...
صاحب نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار اصفهان گفت: با مدرسه سازی و کار خیر جوهره وجودی جامعه به صورت دائمی و پایدار در جامعه نقش می بندد.
استاندار اصفهان در پیامی به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو را نماد درک عمومی جامعه و تصویر واضح ادب و اخلاق همگانی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۲    
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه کار خیرین مدرسه ساز جوهره وجودی جامعه را بیرون می ریزد و نشان همه می دهد، گفت: تاریخ شفاهی مردم اصفهان در زمینه کارهای خیر باید به تاریخ مکتوب و تولیدات ماندگار تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان این که وزارت نیرو موظف شد اقداماتی همچون کنترل برداشت های مسیر زاینده رود را انجام دهد، گفت: به صورت هفتگی پیگیر مشکل آب هستیم و هفته ای نبوده که برای این موضوع وقت گذاری نداشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۰    
استاندار اصفهان گفت: بایستی از منزلت و شأنش دانشجویان مراقبت کنیم، تا دانشجویان فرهیخته مرجع سخنان سنجیده در کشور باشند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در نشست استاندار اصفهان با نمایندگان مجموعه های دانشجویی مسئله تأمین آب استان مطرح و راهکار های جدید مدیریت استان اطلاع رسانی شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس ملی ویتنام در دیدار با استاندار اصفهان بر علاقه مندی و تلاش این کشور به عقد خواهرخواندگی با شهر تاریخی اصفهان تأکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۰:۵۹    
استاندار اصفهان گفت: لازم است پیشنهاد قواعد سیاستی و احکام مورد نیاز برای پیاده سازی برنامه هفتم توسعه در استان بر مبنای سند آمایش سرزمین و حوزه تمدنی باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور و پیشرفت، خودباوری و اعتمادبه نفس دانش آموزان را رشد می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان و نایب رئیس مجلس ملی ویتنام زمینه های گسترش همکاری های دوجانبه را بررسی کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۵    
استاندار اصفهان تاکید کرد: هرگونه استخدام در منطقه باید با رعایت سهمیه 3 درصدی جذب معلولان صورت بگیرد و ما از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، این مُطالبه جدی را داریم ...
مجمع واردات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
درجلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی گزارش عملکرد اتاق های بازرگانی که اخیرا از سوی وزارت کشور به اتاق ایران ابلاغ شده، ارائه شد. طبق این گزارش شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در 6 ماهه دوم سال 1400 با کسب نمره 1/ 98رتبه دوم کشور را به دست آورده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - استاندار اصفهان گفت: نباید برنامه پنج ساله هفتم توسعه به نحوی تنظیم شود که باری به مسئولیت های دولت اضافه شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۰    
معاون امور اقتصادی استاندار اصفهان از ارائه بسته های حمایتی به فعالان گردشگری استان که در جریان اتفاقات اخیر، آسیب دیده اند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان دستاورد های سفر سه روزه هیئت سیاسی _تجاری اصفهان به مسکو و سن پترزبورگ را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: بازار روسیه با توجه به سیاست های دو کشور یک نگاه مثبت به بازار ایران دارد و استقبال از گروه های تجاری ایران نشان دهنده استقبال از آن است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۵    
استاندار اصفهان بازار روسیه را در انتظار نقش آفرینان جدید دانست و گفت: بازار با نگاه سفید و مثبت است. پیشینه منفی از محصولات ایرانی در این بازار وجود ندارد؛ بنابراین باید آن را حفظ کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- استاندار اصفهان گفت: زمینه تبادلات علمی، تجاری و فرهنگی بین اصفهان، مسکو و سن پترزبورگ در سفر اخیر هیئت تجاری استان به روسیه طی تفاهماتی فراهم شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۳۹    
استاندار اصفهان گفت: معیشت و اشتغال مهمترین نیاز جامعه بالاخص برای معلولان است؛ اگر برای این دغدغه اساسی راهکار داشته باشیم بسیاری از مشکلات دیگر نیز حل خواهند شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۹    
استاندار اصفهان با صدور پیامی روز جهانی معلولان را گرامیداشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۵    
دریا قدرتی پور: تراژدی قربانی گرفتن جاده های اصفهان گویا تمام نمی شود. این بارحوالی ساعت 7 صبح دیروز 12 آذرماه در یک حادثه رانندگی زنجیره ای، تصادف بین یک دستگاه وانت مزدا، مینی بوس و سواری پژو پارس در بزرگراه فولادشهر، 2 کشته و 14 مجروح شامل هفت زن 28 تا 39 سال ...
استاندار اصفهان در نشستی که در جریان سفر فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان و هیئت بلندپایه استان به روسیه در مسکو برگزار شد، گفت: گسترش روابط تجاری ایران با دیگر کشورها از جمله روسیه یک ضرورت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۵    
استاندار اصفهان گفت: معیشت و اشتغال مهمترین نیاز جامعه به ویژه برای معلولان است و اگر برای این دغدغه اساسی راهکار داشته باشیم بسیاری از مشکلات دیگر نیز رفع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: همه واحدهای ریخته گری، با تسهیلگری های انجام شده و پیگیری دستگاه های مسئول تا کمتر از 2 سال آینده از شهر اصفهان خارج می شوند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، با حضور در مرکز آموزشی درمانی امین، از تلاش های بی دریغ پرستاران قدردانی کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل استاندارد استان اصفهان، با حضور نقش معاون استاندار اصفهان و درویش معاون ریاست سازمان ملی استاندارد برگزار شد.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۹    
مجتبی چوپانی فعال رسانه ای طی یادداشتی با عنوان از افطاری پرزرق وبرق استاندار اصفهان تا سفر به روسیه؛ آقای مرتضوی نان و ماکارونی را باور کنیم یا کباب غاز را؟
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار اصفهان در امور معلولان گفت: در سال های گذشته قانون جامع حمایت حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی مصوب شد، اما لازم است چگونگی اجرای این قانون برای حمایت از افراد داری معلولیت باید بررسی و پیگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۰    
معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: ارتقای استانداردسازی آسفالت راه ها با توجه به اثر آن در کاهش تلفات جاده ای، ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: ارتقای استانداردسازی آسفالت راه ها با توجه به اثر آن در کاهش تلفات جاده ای، ضروری است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استانداری اصفهان میزبان محمدحسین حسین زاده راهبر نهاد مردمی رسالت و مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و تیم همراه شد. تصویرحسین زاده در این دیداربا تشریح اهداف الگوی تعالی اجتماعی رسالت بر ضرورت انسجام تمامی دستگاه ها جهت تحقق این اهداف تاکید کرد. ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان اعلام کرد که یکی از کارکنان سپاه در اصفهان مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مُسلحانه علیه یک تَن از کارکنان سپاه پاسداران در اصفهان خبر داد.
پذیرش درخواست های واگذاری اراضی ملی ؛در استان اصفهان صرفا در قالب پنجره واحد مدیریت زمین به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ؛ آقای مهندس مهرداد مرادمند ریاست سازمان در راستای اجرای پروژه فراقوه ای ایجاد سامانه پنجره واحد مدیریت زمین ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان اصفهان با سخنرانی استاندار اصفهان در استانداری برگزار شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در استان اصفهان و در نشست دکتر میرهاشم موسوی با دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان و زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی که با حضور جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی و مدیران استان اصفهان برگزار شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۷    
آیین صبحگاه مشترک ادارات و دستگاه های دولتی استان با حضور استاندار اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی حکمی نادر آخوندی یزدی را به سمت سرپرست جدید دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت:حیات انقلاب اسلامی به طور قطع مدیون بسیج است و هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – استاندار اصفهان گفت: بسیج نگاه باندی و حزبی ندارد،بسیجیان درحین خدمات به رضای خدا می اندیشند و بی ریا و خالصانه برای اقتدار نظام اسلامی تلاش می کند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با توجه به وجود جمعیت قابل توجه کارگری در شهرستان های کاشان، آران و بیدگل خواستار ایجاد یک بیمارستان توسط سازمان تامین اجتماعی در کاشان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: برای تکمیل و بهره برداری از اَبر پروژه مرکزهمایش های بین المللی اصفهان می توان از ظرفیت بخش خصوصی در سطح استانی و ملی استفاده کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۶    
استاندار اصفهان با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک و تهنیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با برشمردن چالش های شهری در مدیریت شهری گفت: شهرداری ها با 12 چالش شهری درگیر شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان با تأکید بر اینکه سیاست های اتخاذی و برنامه ریزی های شهری باید تجلی آرمانشهر اسلامی را ضمانت کند، گفت: در چنین شرایطی وحدت و همدلی مردم حول این آرمان الهی شکل گرفته و مسیر را برای رسیدن به یک شهر توحیدی فراهم می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: برنامه ریزی های شهری باید تجلی آرمانشهر اسلامی باشد زیرا در چنین شرایطی وحدت و همدلی مردم حول این آرمان الهی شکل گرفته و مسیر را برای رسیدن به یک شهر توحیدی فراهم می کند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، تفاهم نامه بیمارستان 500 تخت خوابی جهت جایگزینی با بیمارستان شریعتی اصفهان به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – استاندار اصفهان گفت: به آرمان متعالی در مدیریت شهر پایبند نبوده ایم و در دستیابی به هویت شهر توحیدی کوتاهی کرده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶    
استاندار اصفهان گفت: اکنون چالش های اساسی از جمله مهاجرت، حاشیه نشینی، ضعف در طراحی و برنامه ریزی مدیریت شهری، کاستی ها در حوزه مؤلفه های هویت شهر و آلودگی هوا دامن گیر شهرها است، اما در قبال همه این چالش ها ساده اندیشی می کنیم.