جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۳May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: در ششمین برنامه راهبردی اصفهان به مشارکت و فهم عمومی توجه شده و استفاده از خرد جمعی از ویژگی های مهم انست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۳    
استاندار اصفهان گفت: انسجام و وفاق اعضای شورای اسلامی شهر با مجموعه شهرداری اصفهان و تعامل با سایر دستگاه ها منشا خدمات خوبی در چهار سال اخیر است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱    
نصف جهان: استاندار اصفهان از ادارات خواست مصرف آب و برق را 40 درصد کاهش دهند. عباس رضایی به مکلف شدن ساختمان ها و مجتمع های مسکونی برای نصب پنل های انرژی بر روی سقفشان اشاره کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: دولت در رابطه با افزایش تولید و جلوگیری از راکد ماندن واحدهای تولیدی آنچه در توان داشته را به کار بسته و مشکلات بانک مرکزی و گمرکی دیار خودرو را نیز حل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در استان اصفهان سال گذشته 213 واحد تولیدی تعطیل از حالت رکود خارج شدند و هزار و 296 طرح در استان افزایش ظرفیت داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: نرخ بیکاری اصفهان از 14.4 درصد در سال 97 امروز با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بکارگیری تدابیر دولت تدبیر و امید و همدلی و وفاق تک رقمی شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در نشست با مدیران دستگاه های اجرایی استان، بر تشکیل کمیته ستاد مدیریت بحران انرژی تاکید کرد و از مدیران ادارات خواست در مدیریت مصرف آب و برق تلاش لازم را داشته باشند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: شرکت های توزیع برق استان و شهر اصفهان برنامه احتمالی مدیریت اضطراری بار را به صورت مکتوب به تمام ادارات ابلاغ کنند. به خصوص برای بیمارستانها که در شرایط کرونایی امروز باید از برنامه ها مطلع باشند ...
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مصوبه این شورا پیرامون طرح تغییرکاربری اراضی قائمیه از خدمات بزرگ منطقه ای به مسکونی و خدماتی را به استاندار اصفهان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: ادارات این استان مصارف آب، برق و گاز را 40 درصد کاهش دهند و همچنین ساختمان ها و مجتمع های مسکونی مکلف شدند بر روی سقف خود پنل های انرژی نصب کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان از راه اندازی پنج شهرک جدید صنعتی در استان اصفهان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۶    
کلنگ اولین شهرک استخراج رمزارز کشور عصر امروز با حضور معاون امور اقصادی استاندار اصفهان در شهرک صنعتی فریدن به زمین خورد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۹    
معاون استاندار اصفهان گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده برای تکنولوژی سبز قرار است چندین نیروگاه های بادی در منطقه فریدن اجرا شود؛ بر همین اساس نیاز است که دولت در این زمینه ضمن حمایت از تکنولوژی های سبز، قیمت خرید برق را افزایش دهد تا برای سرمایه گذاران به صرفه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: تجمیع فرهنگ و تفکر غربی یکی از مشکلات کنونی در بحث جوانان است که باید بر روی آن برنامه ریزی خاص و با استفاده از ظرفیت روحانیون و قوا صورت گیرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
برنا: سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان در نشست خبری احداث اولین شهرک رمز ارز در فریدن اصفهان گفت: یکی از بهترین راه های مبادله با خارج از کشور که هیچ تحریمی نمی تواند مانع آن شود، رمز ارز است ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان همزمان با روز شهادت مولی الموحدین علی بن ابیطالب (ع) سرزده از بیمارستان امین و مجتمع فرهنگی مذهبی امام جعفر صادق(ع) بازدید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۰    
نصف جهان: سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان با بیان اینکه دلایل رد صلاحیت نامزدهای انتخابات شورا واضح نیست، گفت: رد صلاحیت ها در شهرستان ها به قدری زیاد بوده است که تعداد کاندیداها به حد نصاب لازم نمی رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: نخستین مزرعه "رمز ارز" استان توسط بخش خصوصی در شهرستان فریدن ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان می گوید برای توسعه اقتصاد استان باید به دنبال طرح هایی رفت که ارزش افزوده ای برای استان ایجادکند و پروژه استخراج رمزارزها یکی از طرح هایی است این بحث را محقق می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان با بیان اینکه دلایل رد صلاحیت نامزدهای انتخابات شورا واضح نیست، گفت: رد صلاحیت ها در شهرستان ها به قدری زیاد بوده است که تعداد کاندیداها به حد نصاب لازم نمی رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان تحقق علم آموزی در جامعه را نیازمند توجه به نهاد اموزش و پرورش دانست و گفت: معلمان نقش تاثیرگذاری در ادوار مختلف به ویژه دفاع مقدس و کرونا ایفا کردند و توجه به این نهاد ضروری است .
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۰    
مدیر عامل تعاونی مسکن کارکنان دولت شاهین شهر و میمه گفت: با پیگیری مجدانه نماینده مردم شهرستان در مجلس و مساعدت استاندار اصفهان ، پیش بینی می شود بزودی اقدامات اجرایی در واگذاری زمین های موسوم به کوی میلاد آغاز شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: اقتصاد مقاومتی باید در جهت رفع مشکلات مردم ، عدم وابستگی کشور به نفت و همراه با خلاقیت و نوآوری باشد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان که به صورت وبینار و به ریاست استاندار اصفهان برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۰    
اصفهان- قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: با توجه به مشکل نانوایی های آزادپز در تامین آرد و گاهی تاثیر آن بر کیفیت نان، تمامی این نانواها تحت پوشش اتحادیه قرار خواهند گرفت.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۵:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستانها مشترک با شورای استان به ریاست استاندار اصفهان و بصورت وبینار در فرمانداری های شهرستان ها برگزار شد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، آیین نامه شورای اقامه نماز استان اصفهان و شهرستان های تابعه توسط عباس رضایی، استاندار اصفهان ابلاغ شد. این آیین نامه که با هماهنگی ستاد اقامه نماز و وزارت کشور تدوین شده است به عنوان سند راهبردی 1400 اقامه نماز نیز شناخته میشود. ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار اصفهان گفت: زمان پرداخت اقساط سه ماهه تشکل های آسیب دیده موکول به پایان دوره پرداخت اقساط می شود. ضمن آن که قرار بر برگشت نخوردن چک های تشکل ها و اصناف آسیب دیده نیز شده یا آن که اگر برگشت هم خورده است رفع اثر شود.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: همه گیری بیماری کووید 19 در کنار همه سختی هایی که داشت به فرصت بی بدیلی برای کشورمان در جهت توسعه علم واکسیناسیون تبدیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: لازم است تسهیلات مالی، بیمه ای و مالیاتی به کسب و کارها و واحدهای صنفی که از دوران شیوع ویروس کرونا، متاثر و تعدادی از آنها تعطیل شدند، اعطا شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: استاندار اصفهان گفت: برخی مصوبات ستاد استانی کرونا در اصفهان در تهران مورد توجه قرار نمی گیرد عباس رضایی صبح دوشنبه در بیست و سومین آئین پویش ره سلامت و مراسم آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای انستیتوپاستور ایران و انستیتو فینلای کوبا اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – معاون استاندار اصفهان گفت: شرایط برگزاری مراسم شب های قدر مشخص و به متولیان اعلام شده است و با محدودیت نفرات در فضای باز و حداکثر دو ساعت این مراسم برگزار خواهد شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
استاندار اصفهان با انتقاد از پیشنهادات استان که مورد موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا واقع نشده است، عنوان کرد: اگر اختیارات بیشتری به استان ها داده شود، اقدامات بسیار بهتری می توان در استان ها انجام داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان با بیان اینکه امروز روز بسیار مهمی برای کشور و اصفهان است و یکی از فعالیت های شاخص علمی با تزریق واکسن مشترک ایران و کوبا درحال رقم خوردن است، گفت: بر اساس آمار، تعداد مرگ و میر بیماران کرونایی استان اصفهان کمتر از کشور است.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی در گذشت مادر شهیدان مجتبی و مصطفی ساسانی قمصری را تسلیت گفت .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – استاندار اصفهان گفت: برخی مصوبات ستاد استانی کرونا در اصفهان در تهران مورد توجه قرار نمی گیرد
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی در گذشت والده استاندار لرستان را تسلیت گفت.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی در گذشت ابوالشهدا دکتر عباس مازوچی پدر بزرگوار شهید امیر منصور مازوچی را تسلیت گفت.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در بخشنامه ای خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در میدان نبرد، سیل و زلزله همیشه همراه بوده و با ساخت بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی کرونایی مجهز به یاری دولت و ملت شتافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۲    
نصف جهان: استاندار اصفهان با اشاره به آزاد شدن واردات واکسن کرونا با نظارت وزارت بهداشت و درمان و وارد عمل شدن برخی فعالان اقتصادی پایتخت در این حوزه، خواستار ورود فعالان اقتصادی استان اصفهان به این مقوله شد و تاکید کرد استان اصفهان نباید در این مورد از دیگر استان ها عقب بماند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان با اشاره به آزاد شدن واردات واکسن کرونا با نظارت وزارت بهداشت و درمان و وارد عمل شدن برخی فعالان اقتصادی پایتخت در این حوزه، خواستار ورود فعالان اقتصادی استان اصفهان به این مقوله شد و تاکید کرد استان اصفهان نباید در این مورد از دیگر استان ها عقب بماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: در جلسه امروز شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی موازی کاری و ناهماهنگی بین برخی قوانین شناسایی، احصا و مورد بررسی قرار گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان گفت: قرار شد دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه های مرتبط افرادی که کرونای آن ها مثبت می شود و گردش در جامعه دارند رهگیری و رصد شوند و کسانی که قرنطینه را رعایت نمی کنند تذکر جدی داده شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون استاندار اصفهان گفت: هیأت های بازرسی در جریان انتخابات و مراحل اجرایی آن هستند و طبق قانون نظارت و گزارش های خود را تهیه می کنند و تلاش می کنند از این مدار قانونی خارج نشوند. ...