چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۴۷Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: لازم است دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها حداکثر پشتیبانی از فرایند واکسیناسیون کرونا را در استان داشته باشند و برای رفع نارسایی ها و نیازهای مراکز تجمیعی بیشتر تلاش کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۴    
اصفهان - ایرنا - عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح شهدای دانشجو واقع درکمربندی شمال غربی نجف آباد با حضور استاندار اصفهان روز سه شنبه آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۳    
استاندار اصفهان با بیان اینکه رفع نقاط پرحادثه و ترافیک جاده ای استان اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای دانشجوی نجف آباد در یکی از مهم ترین بخش های مزیتی استان اصفهان و شهرستان نجف آباد در حال انجام است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۷    
طی مراسمی که پیش از ظهر چهارم آبان1400 در نزدیکی میدان شهدای دانشجو و با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان ارشد شهرستان برگزار شد، عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو آغاز شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۸    
حوزه/ استاندار اصفهان گفت: هر چه پررنگ تر به مناسبت هایی مانند 13 آبان بپردازیم و در کنار کارهای تبلیغی، کارهای تبیینی انجام دهیم ماندگاری و دوام بیشتری دارد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان در دیدار با مدیرکل پست استان ارائه خدمات پستی را از اساسی ترین نیازهای جامعه امروز برشمرد و گفت: پست نقش بی نظیری در توسعه خدمات و گسترش نوآوری ها دارد. ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یزدفردا : آقای استاندار با سلام واحترام . دهها بار خط انتقال آب یزد در اصفهان تخریب شده. آیا میدانید هزینه بازسازی تخری بها از اعتبارات عمرانی استان تامین میشود!؟ بعد از آخرین تخریب پیامی داده اید، بهتر است روی سخن شما استاندار اصفهان باشد نه عده ای متعارضین. ...
استانداراصفهان درمراسم رونمایی ازویدئوهای داستان های ناگفته اصفهان از اقدامات کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان و کلیه دست اندرکاران تهیه ویدئوهای داستان های ناگفته اصفهان تقدیرکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۷    
استاندار اصفهان با بیان اینکه هویت بخشی برای نسل آینده ضروری است، گفت: ما داشته های خودمان را نمی سازیم؛ اما در برخی از کشورها بسیاری از اوقات آن ها از چیزی که وجود ندارد داستان و هویت می سازند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۴۱    
استاندار اصفهان گفت: داستان های ناگفته اصفهان به هویت سازی اصفهان کمک می کند و در شناساندن تمدن شیعه به دنیا موثر خواهد بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده گان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور، وزیر نفت، دادستان کل کشور و استاندار اصفهان نسبت به مصرف مازوت در نیروگاه های استان تذکر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان با اشاره به قرار گرفتن سد زاینده رود در این شهرستان، گفت: با گذشت سه دهه از عمر دهکده تفریحی چادگان اما هنوز بند ناف آن از استانداری قیچی نشده است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: با گذشت 30 سال از احداث مجموعه گردشگری عمران زاینده رود هنوز بند ناف آن از استانداری جدا نشده است، بروکراسی اداری در مدیریت این مجموعه نارضایتی هایی دارد که امیدوارم تکلیف این مجموعه در سفر استاندار اصفهان به چادگان مشخص شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۵۰    
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی ورزشکاران تبریک گفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مبارکه در استان اصفهان از ثبت ملی قلعه تاریخی یاوری واقع در شهر طالخونچه خبر داد. ولی اله رهبری اظهار داشت: ثبت این اثر تاریخی و فرهنگی در نامه وزیر میراث فرهنگی کشور به استاندار اصفهان به شماره 33413 ابلاغ شده است. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان از ضرورت مشارکت همه دستگاه های اجرایی برای تشویق مردم به تزریق واکسن کرونا خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: داشت: امروز به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان جلسه ای را استاندار اصفهان داشتیم ضمن معرفی برنامه ها و اولویت های شورای شهر تأکید زیادی روی مسأله تأمین آب و مدیریت واحد در این زمینه داشتیم.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: عصر روز سه شنبه مورخ 1400/7/27 عبداله بنهری فرماندار برخوار به اتفاق معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان، در یکصد و هفتمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که به ریاست استاندار محترم اصفهان تشکیل شد بصورت ویدئو کنفرانس شرکت نمودند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا مرتضوی طی حکمی محسن زاده کرمانی را به عنوان مشاور استاندار و سرپرست اداره کل حراست استانداری منصوب کرد. محسن زاده پیش از این مدیر حراست سازمان حج و زیارت استان اصفهان بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۸    
استاندار اصفهان طی حکمی محسن زاده کرمانی را به عنوان مشاور استاندار و سرپرست اداره کل حراست استانداری منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۹    
استاندار اصفهان ضمن تقدیر از رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی قول داد برای حمایت از قهرمانان و افتخارآفرینان اصفهانی و رفع موانع آنان بزودی مشکلات شان را مورد بررسی قرار دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در اولین روز کاری خود در جمع مردم شهر ورزنه حضور یافت و از نزدیک در جریان مشکلات مردم آن منطقه قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان محمد مهدی احمدی که با رأی شورای اسلامی مبارکه به عنوان سکاندار جدید این شهر انتخاب شده بود، با حکم سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به عنوان شهردار مبارکه معرفی و منصوب شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در حکمی محمد مهدی احمدی را به عنوان شهردار مبارکه منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۳    
امام جمعه بویین میاندشت با بیان اینکه به برخی روستاهای این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود، گفت: انتظار داریم سفر به شهرستان محروم بویین میاندشت در اولویت استاندار قرار بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بویین میاندشت با بیان اینکه 20 روستای این شهرستان از طریق تانکر آبرسانی می شود، گفت: از استاندار اصفهان تقاضا دارم در سفرهای نخست استانی بویین میاندشت را در برنامه بازدید قرار دهد نه پس از چهار سال که از خدمتش گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۶    
استاندار اصفهان : راهکاری علمی و اقناعی برای متقاعدکردن مردم برای دریافت واکسن دنبال شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- آندریاس آییبی رییس مجلس ملی کشور سوییس امروز پنجشنبه دردومین روز از سفرش به اصفهان ازبناهای تاریخی اصفهان میدان و مسجد امام (ره)، مسجد شیخ لطف الله ، کاخ عالی قاپو و یک کارگاه هنر قلمکاری روی پارچه بازدید و در ادامه با سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در هتل عباسی دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: چنانچه خواهرخواندگی اصفهان و زوریخ به سرانجام برسد سبب ساز توسعه روابط 2 شهر و کشورهای ایران و سوییس خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: روند واکسیناسیون کرونا در استان تاکنون قابل قبول بوده است اما باید تلاش شود جایگاه پنجم این منطقه در کشور در این زمینه ارتقا یابد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه ستاد استانی مقابله کرونا که به صورت وبینار و به ریاست دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان برگزارشد، گفت: تشکیل هرگونه کمپین واکسن گریزی درتضاد با منافع ملت ایران و تامین سلامت آنان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- آندریاس آییبی رییس مجلس ملی کشور سوییس روزچهارشنبه و در اولین روز از سفرش به شهر اصفهان درفرودگاه مورد استقبال استاندار اصفهان قرار گرفت و در ادامه با اسقف کاشیچیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران دیدارکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان، ابوالفضل توکلی به سمت شهردار خوانسار منصوب شد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت : روابط بین ایران و سوییس در طول تاریخ همواره مناسب و بدون معضل بوده است و بر همین اساس می توان مراودات را در ابعاد گسترده تر و بیش از قبل توسعه داد.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۴    
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان طی صدور پیامی انتخاب و انتصاب دکتر سید رضا مرتضوی به عنوان استاندار اصفهان را تبریک گفت.
صدای نایین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۲    
مردم شهرستان نایین پس از سه سال چشم انتظار وروداستاندار جدید اصفهان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت : روابط بین ایران و سوییس در طول تاریخ همواره مناسب و بدون معضل بوده است و بر همین اساس می توان مراودات را در ابعاد گسترده تر و بیش از قبل توسعه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۹    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: در کشور و استان نهادی برای تعریف پروژه های قطعی با مطالعات فنی و اقتصادی دقیق که بتواند میزبان برخی از جریان های سرمایه گذاری باشد وجود ندارد که جهاد دانشگاهی می تواند چنین بخشی را راه اندازی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: حمایت از سرمایه گذاری های جدید که متناسب با ظرفیت ها و مسائل موجود استان باشد در دستور استانداری این منطقه قرار دارد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار واحد اصفهان و به نقل از خبرگزاری ایرنا ، احمد وحیدی وزیر کشور روز دوشنبه به منظور حضور در مراسم تکریم و معارفه استاندار اصفهان وارد این خطه شد و با حضور در گلستان شهدا با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: استاندار اصفهان لازم است که مساله آب، پیگیری احیای رودخانه زاینده رود و سرمایه گذاری بخش خصوصی را به عنوان اولویت های کاری خود قرار دهد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ احمد وحیدی در گفت و گو با صاحب نیوز ، در حاشیه آیین تکریم و معارفه استاندار اصفهان گفت: رویکرد و سیاست دولت سیزدهم در انتخاب مدیران استانی توانمندی و قدرت حل مشکلات افراد برای تصدی مسئولیت و روحیه تحول خواهی برای حل مشکلات استان ها است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه استاندار با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، شهردار و جمعی از مسئولان استانی و شهری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار اصفهان در نخستین روز کاری خود در جمع کشاورزان منطقه ورزنه اصفهان که در سال های گذشته با مشکلات قابل توجهی دست و پنجه نرم می کنند، حاضر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – استاندار اصفهان گفت: با توجه به اینکه اولویت همه مسائل و مشکلات استان آب است این مهم در اولویت و پیگیری نماینده عالی دولت در این استان قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان فعالیت خود را با حضور در محله جوی آباد اصفهان آغاز کرد و تعطیلی پایگاه سلامت این محله را پیگیری کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه استاندار اصفهان دوشنبه 19 مهرماه، با حضور سردار احمد وحیدی وزیر کشور و دیگر مسئولان لشکری و استانی در سالن نگین فولاد مبارکه برگزار شد؛ در این مراسم عباس رضایی، استاندار سابق اصفهان تکریم و سیدرضا مرتضوی به عنوان استاندار جدید اصفهان معارفه شد. عکاس: پیمان شاه سنایی
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۲    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، متن پیام به شرح زیر است: جناب آقای دکتر سید رضا مرتضوی استاندار محترم استان اصفهان سلام علیکم با صلوات برمحمد وآل محمد وبااحترام، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت استاندار اصفهان صمیمانه تبریک عرض نموده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در اولین روز کاری از شهر ورزنه بازدید کرد و در جریان مشکلات اهالی شرق اصفهان قرار گرفت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان بلافاصله بعد از مراسم معارفه، به منطقه کم برخوردار جوی آباد و منزل شهید مدافع حرم، شهید عبدالمهدی کاظمی رفت و پس از آن در مسجد بضعة النبی برای نماز مغرب و عشا حاضر شد.