شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۰۹Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۱    
جمعی از خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، در آستانه افتتاح 16 پروژه آموزشی و پرورشی در شهرستان فریدونشهر، طی جلسه ای با معاون عمرانی وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، استاندار اصفهان و مدیرکل آموزش وپرورش استان دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۷    
اصفهان-ایرنا- استاندار اصفهان گفت: احیای نگاه آرمانخواهانه دانشجویان مبتنی بر تاریخ و کسب تجربه که اکنون در برخی مواقع جای خود را به نگاه سطحی نگرانه داده، ضروریست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه با خیرین مدرسه ساز گفت: با وجود همه چالش هایی که در حوزه آموزشی وجود دارد، پشتیبانی مجموعه خیران سبب بالفعل شدن استعدادها در مناطق مختلف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: باید نگاه آرمان خواهانه در حوزه مقاومت و استکبار ستیزی که دانشجویان میراث دار آن هستند، بیش از پیش تجلی پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه تشکل های دانشجویی میراث دار نگاه آرمان خواهانه هستند، گفت: نگاه آرمانی دانشجویی در حوزه مقاومت بیش از پیش تجلی پیدا کند.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکترسیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به مناسبت 16 آذرماه روز دانشجو پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر می باشد: ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم این استان برای تیم فوتبال سپاهان ارزش زیادی قائلند و این درست نیست که یکی از شبکه های سیما با احساسات مردم این دیار بازی کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان لنجان گفت: دبیرخانه سفر با هدف پیگیری جهادی مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان، مصوبات سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان و سفر فرماندار و رؤسای ادارات به شهرها و روستاهای شهرستان در فرمانداری تشکیل شد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار و فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تقدیر نمودند. به گزارش روابط عمومی، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان و مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان به عنوان بسیجی نمونه با اهدای لوح تقدیر ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیار افسوس خوردم با خود گفتم من یک سال و نیم هست که میخواهم استاندار اصفهان را ببینم . با مشاور استاندار و معاونین ایشان صحبت کردم اما دریغ از یک وقت پنج دقیقه ای که جناب استاندار به مردم اختصاص دهند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به اجرای مصوبات زمین مانده قانون هوای پاک در دولت سیزدهم، از پلمب 48 واحد آجرپزی، انتقال 53 واحد ریخته گری و تدوین برنامه تغییر ساختار و جابه جایی نیروگاه شهید منتظری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان گفت: اهتمام و تلاش ستاد انتخابات استان این است که در فرایندهای برگزاری این رُخداد مهم، باری بر بیت المال افزوده نشود و از صرف هزینه های بی مورد بپرهیزیم.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: ارتقای استانداردها در فرایند احداث مسکن نباید به افزایش هزینه های مردم منجر شود.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به مناسبت روز جهانی معلولین پیامی صادر کرد. متن پیام استاندار به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: سال گذشته فاز اول انتقال کارگاه های ریخته گری و مزاحم شهری به میزان 50 هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان انتقال یافت و فاز دوم نیز حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰    
در صبحگاه مشترک مدیران استان و بسیجیان در استاداری اصفهان از پایگاه بسیج شهید آوینی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان به عنوان پایگاه برتر استان توسط استاندار اصفهان تقدیر شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: علاوه بر ارتقاء استانداردها و توجه به مباحث ایمنی، رویکرد تسهیل گر که منجر به کاهش هزینه های مردم در امر ساختمان سازی شود نیز ضروری است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مکرراً در جلسات شورای مسکن با موضوع کمبود ناظر در حوزه ساخت مسکن مواجه می شویم که می طلبد این موضوع نیز در دستور کار سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- استاندار اصفهان گفت: واحدهای اقتصادی راکد دراستان اصفهان و در شروع دولت سیزدهم 941 مورد بوده و در شاخص کسب و کار رتبه 21 کشور را داشته که اکنون به رتبه 5 تنزل پیدا کرده است.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به همراه معاونین استانداری با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و اقدامات، چالش ها و برنامه های دولت سیزدهم در استان را تشریح و تبیین کردند.
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان از سوی استاندار و فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان به عنوان بسیجی نمونه سال 1402 معرفی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ...
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۸    
حمید شهبازی با رأی شورای اسلامی شهر شهرضا به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب و با حکم سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان معرفی و منصوب شد. شهردار جدید شهرضا امروز در شورای اداری شهرستان شهرضا با حضور امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ...
مدیر عامل و جمعی از بسیجیان آبفای استان اصفهان در صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج که در محل استانداری اصفهان و با حضور فرمانده سپاه استان اصفهان، استاندار اصفهان و مدیران کل دستگاه های اجرایی برگزار شد، شرکت کردند. ...
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: از مهم ترین مجموعه ها و نهادهایی که نقش مستقیم در رضایتمندی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، شهرداران و مدیران شهری هستند.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تأکید شده تا شهرداران استان بر بافت فرسوده شهری تمرکز ویژه ای داشته باشند و ضمن مشورت با مشاوران متخصص، پروژه های احیای بافت فرسوده را در دستور کار قرار دهند.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری استاندار اصفهان طی حکمی حمید شهبازی را به عنوان شهردار شهرضا منصوب کرد، در این حکم آمده است؛ بنا به پیشنهاد شماره 1724 مورخ 1402/7/15 شورای اسلامی شهر شهرضا و مستند به تبصره 3 ماده 80 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 75/3 ...
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دیدار صمیمانه و بدون واسطه استاندار اصفهان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان فلاورجان در این دیدار، فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان فلاورجان نقطه نظرات و مطالبات خود را مطرح کردند و استاندار اصفهان و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری [...]
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح مدرسه پیامبر اعظم (ص) شهرستان فلاورجان استاندار اصفهان در جریان سفر به شهرستان فلاورجان، مدرسه پیامبر اعظم (ص) این شهرستان را که با مشارکت مالی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد و اداره کل نوسازی مدارس استان ساخته شده است، افتتاح کرد.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۱    
شورای اداری مشترک استان و شهرستان فلاورجان به ریاست استاندار اصفهان و با حضور معاونین استانداری و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در جریان سفر شورای اداری استان به شهرستان فلاورجان، استاندار اصفهان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از زیرگذر ونهر و محور سیمان سپاهان_ مبارکه بازدید کردند.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازدید از ادامه جاده کمربندی جنوب غرب اصفهان از جاده سیمان اصفهان تا پل کلیشاد استاندار اصفهان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سفر به شهرستان فلاورجان، از خط راه آهن این شهرستان بازدید و مشکلات ارتباطی روستاهای شهرستان فلاورجان را بررسی کردند.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازدید از اراضی ذوب آهن در شهرهای طاد، ونهر و اشترجان و خط راه آهن و بررسی مشکلات ارتباطی روستاهای فلاورجان استاندار اصفهان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از اراضی ذوب آهن در شهرهای طاد، ونهر و اشترجان و خط راه آهن بازدید و مشکلات ارتباطی روستاهای فلاورجان را بررسی کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی ازسوی استاندار اصفهان حمید شهبازی به عنوان شهردار شهرضا منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۷    
صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان اصفهان و رونمایی از مزار شهدای گمنام استانداری؛ صبح یکشنبه (5 آذر 1402) با حضور سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰    
استاندار اصفهان گفت: استمرار اعجاز بسیج را امروز می توان در لبنان و یمن و غزه و فلسطین و در سراسر جاهایی که آزادی خواه و انسانیت رنگ و بویی دارد یافت و نوید بخش فردایی برای همه مستضعفین جهان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اصفهان - استاندار اصفهان گفت: بسیج معراج اندیشه پاک اسلامی است، استمرار اعجاز بسیج را امروز می توان در لبنان و یمن و غزه و فلسطین یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: امروز استمرار اعجاز بسیج را می توان در لبنان، یمن، غزه و فلسطین و در سراسر نقاطی که آزادی خواهی و انسانیت رنگ و بویی دارد یافت که نویدبخش فردایی برای همه مستضعفان جهان است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲    
استاندار اصفهان از اتخاذ 71 مصوبه لازم الاجرا در راستای توسعه و آبادانی این شهرستان، خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اصفهان قطب گردشگری است و نقاط دیگر این استان هم ظرفیت های گردشگری فوق العاده ای دارند. استاندار اصفهان خواهان اعطای واگذاری برخی از اختیارت در حوزه گردشگری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اردستان با اشاره به انحلال شورای شهر اردستان گفت: مطابق با قانون استاندار اصفهان به عنوان قائم مقام شورای شهر اردستان است و شهردار باید از این پس لوایح خود را برای استاندار ارسال کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پایان سفر به شهرستان فلاورجان گفت: 71 مصوبه برای توسعه و آبادانی این منطقه نهایی شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با بیست و هفتمین سفر استاندار اصفهان به شهرستان فلاورجان،نیک بخت معاون توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با همراهی مشاور استاندار و به نمایندگی از استاندار در سفر به شهرستان فلاورجان با خانواده شهیدان والامقام احمد و محمد نیکپور ، علیرضا نیکان ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۳    
استاندار اصفهان امشب دوم آذرماه از نمایشگاه به توان مردم که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد در ناحیه بسیج امام صادق(ع) بازدید کرد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان امشب دوم آذرماه از نمایشگاه به توان مردم که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد در ناحیه بسیج امام صادق(ع) بازدید کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جریان سفر به شهرستان فلاورجان با خانواده شهید جاویدالاثر غلامحسین جعفری در شهر قهدریجان، ملاقات کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به همراه معاونین استانداری و جمعی از مدیران کل استان در جریان سفر به شهرستان فلاورجان، با مردم این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: دولت تلاش می کند تا همه استعداد و ظرفیت خود را برای خدمت رسانی به مردم به میدان بیاورد، از طرف دیگر بایستی ظرفیت های مردمی نیز در دولت سیزدهم که به نام مردم متبرک است به میدان بیاید وبه دنبال مردمی سازی امور و جبران کم کاری های ادوار گذشته است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پایان شورای اداری مشترک استان و شهرستان فلاورجان از اتخاذ 71 مصوبه لازم الاجرا در راستای توسعه و آبادانی این شهرستان، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۲    
در جریان بیست وهفتمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان به فلاورجان، شورای اداری مشترک استان امروز پنجشنبه دوم آذرماه در این شهرستان برگزار شد.