یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۵۵Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

استاندار اصفهان در همایش تجلیل و تقدیر از دهیاران استان اظهار داشت: همکاری و تشریک مساعی دهیاران استان با ستاد استانی مقابله با کرونا قابل تقدیر است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با بیان اینکه تغییرات قیمت نان به فرمانداری ها واگذار شده است، گفت: قیمت نان احتمالا در آینده حدود 20 تا 22 درصد افزایش خواهد یافت. با این حال نانوایان یارانه ای موظف هستند نان را با قیمت مصوب در اختیار مشتریان قرار دهند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۳    
صبح امروز _ چهارشنبه 30 تیرماه_ کلنگ احداث ادامه رینگ چهارم در نیم رخ غربی اصفهان و احداث پیست دوچرخه سواری حرفه ای در سپاهان شهر با حضور استاندار، شهردار، فرمانده ارتش، مدیر کل ورزش و جوانان استان و امام جمعه سپاهان شهر به زمین زده شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در این دوره مدیریت شهری، شهرداری اقدامات خوبی در اجرای پروژه های بزرگ و کوچک عمرانی از جمله رینگ چهارم انجام داد که امیدواریم در دوره های بعد نیز این روال ادامه پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: امروز کلنگ ادامه عملیات اجرایی رینگ چهارم در نیم رخ غربی حلقه حفاظتی با حضور امیر ارتش و استاندار اصفهان و امام جمعه سپاهان شهر به زمین زده شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: نظام قیمت گذاری فعلی برق در کشور کاملا غلط است. زمانی که قیمت برق تقریبا رایگان باشد، مصرف آن افزایش می یابد و حتی در صورتی که هزار نیروگاه هم ساخته شود، باز با کمبود انرژی مواجه خواهیم بود بنابراین بازار برق باید به صورت ریشه ای اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- استاندار اصفهان گفت: بهزیستی مانند سایر ارگان ها بخاطر شرایط جاری دچار جنگ اقتصادی ناجوانمردانه است و اگر تدابیر دولت نبود، با توجه به شیوع ویروس کرونا، اکنون شرایط بدتری داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: توسعه خطوط ریلی، راه آهن و قطار شهری و اتصال آن به یکدیگر موثرترین راه کاهش ترافیک در این استان و به ویژه در مرکز این استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰    
ایسنا/اصفهان در پی اعلام مصوبه وزارت نیرو و نامه استاندار اصفهان مبنی بر کاهش ساعت کاری ادارات دولتی، دانشگاه های استان نیز از این قانون پیروی می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدکل از ابلاغ ثبت حسینیه اوبه این شهرستان در فهرست میراث فرهنگی کشور از سوی وزیر میراث فرهنگی به استاندار اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - اصفهان- استاندار اصفهان گفت: یکی از رسالت های مهم آموزش و پرورش باید برمبنای تغییر آموزش های تئوری به مهارتی برای تربیت نیروی کار باشد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: گسترش مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان ها نیاز امروز جامعه ما است چرا که اصفهان شهر نیروهای فنی، مبتکر، خلاق و نوآور است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه اکنون به دلیل سرکوب قیمت مرغ توسط دولت، مرغداران تولید را کاهش داده اند، گفت: مشکل مرغ در اصفهان تا دو هفته آینده حل می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه حدود 46 کیلومتر از مسیر فاز اضطرار سامانه دوم آبرسانی اصفهان لوله گذاری شده است، گفت: تامین بخشی از آب مورد نیاز تصفیه خانه اکنون در حال اتمام است، با همین اقدامات اولیه تا نیمه مرداد ماه حدود هزار و 800 لیتر بر ثانیه به مجموع آب اصفهان اضافه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: شهر هوشمند اصفهان می تواند با تکیه بر حفظ محیط زیست، زدودن آلاینده ها، حمایت از بنگاه های اقتصادی، افزایش سرمایه اجتماعی، تامین حقوق شهروندی و حل ترافیک شهری نقش اصلی را در مدیریت توسعه پایدار ایفا کند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل از بیمارستان در حال تکمیل امام حسن مجتبی (ع) بازدید کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در آئین افتتاحیه نخستین کنگره استان اصفهان و توسعه ملی، گفت: اصفهان برای توسعه پایدار شهری باید به اصول نوین شهری مجهز شده و هوشمند شود بر این اساس به این کنگره پیشنهاد می شود تا اصفهان برای تبدیل شدن به شهر هوشمند کشور، کاندیدا شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار اصفهان، مراتب ثبت 8 اثر در فهرست میراث فرهنگی تاریخی ملی را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: تبدیل شهرها به شهرهای هوشمند که مجهز به یک زنجیره هستند ضروری است به همین دلیل پیشنهاد می کنم که شهر اصفهان را برای تبدیل به یک شهر هوشمند نامزد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مراتب ثبت 8 اثر در فهرست میراث فرهنگی-تاریخی ملی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مراتب ثبت 8 اثر در فهرست میراث فرهنگی-تاریخی ملی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، در یکی از نامه های دکتر علی اصغر مونسان خطاب به عباس رضایی آمده است: ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دیروز استاندار اصفهان با حضور در شهرستان کاشان با تعدادی از مردم این شهر ملاقات کرد.
عباس رضایی استاندار اصفهان با اهداء لوح تقدیر به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، از مدیریت این شرکت به عنوان کارفرمای سلامت محور نمونه استان تقدیر کرد .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: اگرچه روز شنبه بیشتر ادارات استان سر ساعت 13 تعطیل کردند، اما 90 درصد بانک ها از این مصوبه تخطی کردند و همچنان تا ساعت 15 و 16 بعدازظهر با همان میزان مصرف به کار خود ادامه دادند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۷    
نصف جهان: استاندار اصفهان گفت: کمبود بی سابقه آب طی 53 سال گذشته، نیروگاه های برق آبی را از مدار خارج کرده است و در تولید برق با مشکل مواجه شده ایم. عباس رضایی افزود: تمام صاحبان صنایع تاکید دارند که در راستای حفظ صنعت باید از دریای جنوب، آب به اصفهان منتقل شود، زیرا چاره ای جز این کار نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو شورای عالی مجمع نیروهای انقلاب اصفهان با اشاره به مراسمی که شب شهادت امام جواد(ع) در باغ بهادران برگزار شده است، گفت: از استاندار اصفهان درخواست می کنم سریعا شهردار باغ بهادران احضار شده و اتفاقات شب گذشته بررسی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_ استاندار اصفهان گفت: کمبود بی سابقه آب طی 53 سال گذشته، نیروگاه های برق آبی را از مدار خارج کرده است و در تولید برق با مشکل مواجه شده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار اصفهان گفت: مشکل مربوط به حمل نهاده های دامی با تلاش جهاد و راهداری حل شد و الان وضعیت در حال عادی شدن است، در حال حاضر ناوگان ریلی ما ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانباز دفاع مقدس حاج جعفرقلی هیزمی را تسلیت گفت.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، بر اساس ابلاغیه از سوی عباس رضایی، استاندار اصفهان در شهرستان کاشان به منظور کاهش مصرف برق، منظم شدن خاموشی مشترکان خانگی و تجاری و جلوگیری از خاموشی گسترده ساعات ادارات تا پایان مردادماه تغییر پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: ادارات استان اصفهان بر اساس مصوبه هیئت وزیران و با توجه به ضرورت تأمین برق مورد نیاز بخش های ضروری در روزهای پنجشنبه تا پایان مرداد ماه امسال تعطیل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران و با توجه به ضرورت تامین برق مورد نیاز بخش های ضروری، ادارات استان اصفهان تا پایان مرداد ماه پنجشنبه ها تعطیل هستند.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان :بر اساس مصوبه هیات وزیران و با توجه به ضرورت تامین برق مورد نیاز بخش های ضروری ،ادارات استان اصفهان تا پایان مرداد ماه پنجشنبه ها تعطیل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرضا - استاندار اصفهان گفت: به عنوان یکی از همین مردم از قطعی مکرر برق در استان اصفهان گلایه دارم و پیگیر خاموشی های با برنامه برای جلوگیری از ضرر به بخش های تولیدی مختلف و مردم هستم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان 6 طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در شهرضا به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
پنج طرح صنعتی و عمرانی امروز با حضور استاندار اصفهان در شهرستان شهرضا به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - طرح توسعه شرکت پایا رزین تولیدکننده محصولات شیمیایی (نوین لاتکس) روز سه شنبه در شهرک صنعتی خرم واقع در شهرستان شهرضا با حضور استاندار اصفهان افتتاح شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته جلسه ای میان اعضای شرکت و باشگاه ذوب آهن و استاندار اصفهان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: برای جلوگیری از افزایش آلاینده ها و آلودگی هوا در یک سال اخیر حتی یک سی سی سوخت مازوت نیز در نیروگاه های استان استفاده نشده است.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی 14 تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۴    
گروه استان ها- ضیافت شام و نشست استاندار اصفهان با مدیران، بازیکنان و کادرفنی باشگاه ذوب آهن در هتل کوثر اصفهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: دلخوشی اصفهانی ها در کنار بحث زاینده رود موفقیت های دو باشگاه ورزشی است که از شما می خواهم با ماندن در لیگ این دلخوشی را به آن ها هدیه دهید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: استاندار اصفهان گفت: یقین دارم باشگاه ذوب آهن که بیش از نیم قرن قدمت و در دل مردم جای دارد؛ اگر بخواهد، می تواند پیروز شود. عباس رضایی شامگاه شنبه _ 12 تیر ماه_ در مراسم ضیافت شام که به میزبانی باشگاه ذوب آهن برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۸    
مراسم ضیافت شام به میزبانی باشگاه ذوب آهن شامگاه شنبه _12 تیرماه 1400 _با حضور استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران عامل کارخانه و باشگاه ذوب آهن اصفهان و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه در محل هتل کوثر برگزار شد. ...