یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۵۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور عالی وزیر»

دکتر ناصر سیم فروش، مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و چهره ماندگار پزشکی کشور که در سوگ فرزند خود، دکتر امیر علی سیم فروش نشسته است، با انتشار متنی از پیام های تسلی بخش رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور مردمی، معاون اول محترم رییس جمهور، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روحانیت معزز ...
دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت فرزند دکتر ناصر سیم فروش، مشاور عالی وزیر و از چهره های ماندگار رشته پزشکی را تسلیت گفت.
دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، طی پیامی درگذشت دکتر امیرعلی سیم فروش پسر دکتر ناصر سیم فروش عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از چهره های برجسته پزشکی و مشاور عالی وزیر بهداشت را تسلیت گفت. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۴۰    
حوزه/ اولین نشست قطب های 5 گانه کشوری ستاد همکاریهای حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سال 1402 با حضور دبیران قطب های پنجگانه به ریاست مشاورعالی وزیر آموزش و پرورش و دبیرستاد همکاریها در سالن جلسات خانه معلم یک برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی به مناسبت دهه امامت و ولایت و در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به 300 خانواده گلستانی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان زمین رایگان اهدا شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، همایش حساس سازی و آگاه سازی بحران جمعیت در راستای اجرای برنامه های مصوب امور بانوان با حضور پرفسور محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختارجمعیت و سلامت عمومی و سید رضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و دیگر ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۵    
مشاور عالی وزیر کشور در امور جمعیت از آمار بالای سقط جنین در ایران گفت.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور جمعیتی و در حوزه جوانی جمعیت گفت: باید ضمن تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری به هنگام، روی موضوع درمان ناباروری هم به طور ویژه کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور جمعیتی و در حوزه جوانی جمعیت گفت: یکی از مشکلات در حوزه عدم فرزندآوری ازدواج دیرهنگام و تاخیر در اقدام به فرزندآوری بوده که قدرت باروری را تضعیف می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۷    
رویداد مسیر نجات 2 با هدف جلوگیری از سقط جنین، با حضور مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت و مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت کشور در مشهد برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شورای سیاستگزاری ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای کل مسلح استان آذربایجان شرقی با حضور امیر سرتیپ فولادی رئیس ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح و مشاور عالی وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی برای هماهنگی و تعامل در آمادگی جسمانی هیئت های ورزشی استان در فرماندهی کل سپاه عاشورا برگزار گردید.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اهمیت نقش مشاوران گفت: آنها باید نسبت به رصد کمیت و کیفیت تحقق برنامه های ارائه شده به مجلس اقدام کنند. نشست وزیر علوم با مشاوران حوزه ستادی با هدف انسجام و یکپارچگی در ارائه خدمات مشورتی برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۶:۴۳    
مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت گفت: اجرای قانون جوانی جمعیت باید از همه سازمان ها مطالبه شود و دستگاههای مسئول باید با برنامه عملیاتی وارد گود شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور گفت: نرخ باروری در کشور باید به عدد 2و نیم برسد تا از مرز بحران گذر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت گفت: تمامی سازمان های دولتی باید در حوزه جوانی جمعیت برنامه عملیاتی داشته باشند و اجرای این قانون لازم است از سازمان های کشوری مطالبه شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ مصوبه فرماندهی کل قوا مبنی بر خدمت وظیفه روحانیون در امور علمی، فرهنگی و تبلیغی در آموزش و پرورش خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران، امروز، پنجم خردادماه به میزبانی شرکت گاز استان مازندران، با حضور مشاور عالی وزیر و رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت، در مجتمع ورزشی و آموزشی نفت محمودآباد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر کشور گفت از 10 تا 15 سال پیش، فرزندآوری ما به نصف رسیده و در این باره توجه مردم به این موضوع مهم است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت مشکلات کلیوی و نیاز به پیوند کلیه را بحرانی جهانی خواند و در عین حال گفت: طبق قانون مصوب، هیچ خارجی نمی تواند از فرد ایرانی کلیه دریافت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، با اشاره به اهمیت پیوند کلیه از فرد زنده، گفت: مرگ و میر ناشی از دیالیز 5 برابر پیوند کلیه است.
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از دستاوردهای موفق انقلاب اسلامی، ادغام آموزش علوم پزشکی در نظام ارائه خدمات سلامت هست و روند تربیت دانشجویان در رشته های مختلف پزشکی صعودی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ادغام نظام آموزشی در نظام سلامت جزو دستاوردهای ارزشمند کشور به حساب می آید.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: گذرنامه ویژه ای برای ایام اربعین طراحی شده است تا دیگر نیاز نباشد زوار هزینه گزافی را برای گذرنامه ای که به طور معمول استفاده می شود، پرداخت کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۹    
مشاور عالی وزیر کشور جمهوری عراق تاکید کرد که موکبداران ایرانی و عراقی افتخار می کنند که به زوار امام حسین (ع) خدمات ارائه کرده و حضور این حجم از زائر در راهپیمایی اربعین بدون آنکه تشنه یا گرسنه بمانند برای دیگران از بیرون شگفت انگیز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور جمهوری عراق تاکید کرد: در توافقات صورت گرفته بین دو دولت در تلاش هستیم تا زائران به سهولت در مراسم راهپیمایی اربعین شرکت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دستیار وزیر صمت از رئیس سابق هیات عامل ایمیدرو به عنوان فردی متخصص، با اخلاق، متواضع، دغدغه مند و پرتلاش برای دستیابی به ماموریت های تعیین شده نام برده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون در کشور ما بیش از 50 هزار پیوند کلیه انجام شده که در منطقه بی نظیر است. ناصر سیم فروش در حاشیه برگزاری بیست و ششمین کنگره جامعه اورولوژی ایران در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: تاکنون در کشور ما بیش از 50 هزار مورد پیوند کلیه انجام شده که در نوع خود بی نظیر است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
الی کوهن یکی از معروف ترین جاسوس های موساد بود که بیش از آنکه جاسوس باشد، مصداق یک نفوذی در سوریه بود. او توانسته بود در سطوح عالی دولت سوریه نفود کند....
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مدیران این حوزه با خانواده دانشجوی شهید مدافع امنیت دانیال رضا زاده دیدار کردند.
مشاور عالی وزیر بهداشت رئیس گروه قرآن عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی ایران گفت: در رشته های علوم پزشکی شخصیت ها، اساتید، دانشجویان و قاریان ممتاز قرآنی هستند که در میان مردم ناشناخته اند بنابراین وظیفه ما معرفی این افراد و نشر معارف اسلامی در میان آحاد جامعه است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات در مراسم رونمایی از کتاب یاران امام به روایت اسناد ساواک گفت: 90 کشور خواهان پهپادهای ایران هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات و رئیس موسسه اطلاعات و پژوهش های سیاسی وزارت اطلاعات گفت: از جمله اقدامات اصلی که باید انجام شود و بهانه ای برای دشمن شده است، بهبود وضعیت معیشتی مردم و اثبات کارآمدی نظام است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش قدرت های استعماری به ویژه انگلیس از دوره قاجار تا پهلوی و نفوذ و تسلط آنها بر کشور در این دوران، گفت: باید نسل جوان تاریخ این سرزمین را مطالعه کنند تا بدانند که پیش از انقلاب اسلامی در این سرزمین چه خبر بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر اطلاعات گفت: امروز دشمنان و اسرائیل در فضای مجازی و جنگ مهم شاختی، افکار و اخبار را مدیریت می کنند و برای دامن زدن به اغتشاشات از این فضا استفاده می کنند و برای مقابله با شرایط موجود جهاد تبیین و بهبود معیشت و نشان دادن کارآمدی نظام دارای اهمیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور با اشاره به وضعیت تاسف بار کاهش نرخ باروری در ایران گفت: پشتوانه های محکمی در کشور برای افزایش جمعیت داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت گفت: نرخ باروری در استان همدان به یک و 6 دهم درصد رسیده است که با میانگین کشور فاصله معناداری دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: اعتکاف یک فرصت ناب برای اجرای رزمایش بزرگ معنویت در سطح مدارس است که باید نهادینه شده و مورد استفاده قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در امور جمعیت، زنان و خانواده گفت: از اواخر دهه 60 هر سال 150 میلیون دلار برای پیشگیری از افزایش جمعیت ایران هزینه می شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۸    
مشاور عالی وزیر کشور در امور جمعیتی با اشاره به کنفرانس بین المللی جمعیت و توسعه قاهره (ICPD) در سال 73 و تعهد وزیر بهداشت وقت برای صفر کردن نرخ رشد جمعیتی ایران گفت: در نتیجه این اقدامات آنچه که نباید اتفاق افتاد و طبق اطلاعات سازمان ملی آمار صفر شدن نرخ رشد جمعیت ایران محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مشاور عالی وزیر کشور در حوزه سلامت و جمعیت با بیان این که اقتصاد فقط محرک افزایش جمعیت بوده و نه دلیل اصلی آن، گفت: نخستین مسئله ای که در بحث جوانی جمعیت مطرح می شود و باید به آن توجه شود، بحث فرهنگ جامعه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۱    
تبریز (پانا) - مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب جمعیت در آذربایجان شرقی، کنترل نکردن به موقع این آمار را باعث به وجود آمدن آینده هولناک در کشور عنوان کرد و آن را از عواقب پیری جمعیت دانست. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۱    
مشاور عالی وزیر کشور با بیان اینکه برخی مراکز ناباوری را به دکانی برای درآمدزایی تبدیل کرده اند، اظهار داشت: در بحث ناباروری به دلیل عدم انتفاع اقتصادی چندان توجهی به مردان نمی شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مشاور عالی وزیر بهداشت در حوزه جمعیت نسبت به بالا بودن میزان سقط جنین در تبریز هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۱    
مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت با بیان اینکه وضعیت جمعیت در آذربایجان شرقی چندان مطلوب نیست تا حدی که حتی جای گریه دارد، گفت: و اگر وزارت کشور در زمینه جمعیت و مهاجرت اقدام جدی نکند، پیری آینده هولناکی را برای کشور رقم خواهد زد.
نشست اعضای شورای اداری استان آذربایجان شرقی با موضوع "چرایی و چگونگی عملیاتی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" به عنوان سیاست حیاتی برای آینده کشور با حضور مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت و سلامت و دبیر ستاد جمعیت کشور برگزار شد.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت گفت: نرخ باروری کشور به یک و 6 دهم درصد رسیده در حالی که این مهم باید 2 و پنج دهم درصد باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت گفت: 530 هزار سقط جنین عمدی سالانه در کشور رقم می خورد اما کنترل این شرایط ممکن است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: مشاور عالی وزیر کشور گفت: سالانه 530 هزار سقط جنین عمدی در کشور اتفاق می افتد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مشاور عالی وزیر کشور در حوزه جمعیت با تأکید بر لزوم بازنگری در سیاست های جمعیتی گفت: در همه استان ها باید کمیته های جمعیتی تشکیل شود.