دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۶Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور عالی وزیر»

حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۹    
حوزه/ مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاریها با صدور پیامی از شخصیت ممتاز علمی شهید فخری زاده تجلیل نمود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۶    
دبیر ستاد همکاریهای حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: محور کار وزارت آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادی است و به هیچ عنوان به دنبال اجرای سند 2030 نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور عالی وزیر بهداشت معتقد است: انجام آزمایش وسیع، شناسایی و ردیابی بیماران کرونایی و افراد در تماس با آنها، غربالگری و قرنطینه کردن به موقع بیماران و افراد در تماس با آنان از مهمترین مراحل قرنطینه هوشمند محسوب می شود که با اجرای آنها می توان کرونا را کنترل و مهار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش اظهار کرد: براساس طرح امین که تاکنون در چهار هزار و 500 مدرسه برقرار شده است، برادران و خواهران طلبه در مدارس پسرانه و دخترانه به عنوان مشاور مذهبی حضور تمام وقت پیدا می کنند و ضمن دوستی با بچه ها و ارتباط با خانواده ها و کادر مدرسه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش : محور کار وزارت آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادی است و به هیچ عنوان به دنبال اجرای سند 2030 نیست.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ردیابی دقیق ویروس کووید19 راهکار اصلی مهار بیماری کرونا است و با این اقدام می توان بر این ویروس خطرناک غلبه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ردیابی دقیق ویروس کووید19 راهکار اصلی مهار بیماری کرونا است و با این اقدام می توان بر این ویروس خطرناک غلبه کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
دکتر اکبری، مشاور عالی وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی به انتقاد از سیاست های اجرا شده توسط ستاد ملی کرونا پرداخت که نامه را در متن پیش رو می خوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: ردیابی ویروس کووید - 19 و کنترل به موقع آن با جداسازی (ایزولاسیون) افراد مبتلا و حتی مشکوک تنها راه غلبه بر این اپیدمی است که بسیاری از کشورهای جهان این افتخار را از این مسیر نصیب متولیان و مدیریت های سلامت خود کرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار اعلام شده توسط مشاور عالی وزیر بهداشت، در سال 1398 تعداد 170 هزار تولد مثبت از سال 1397 کمتر ثبت شده است و سال 1397 هم 120 هزار تولد مثبت از سال 1396 کمتر داشتیم؛ اما هیچ صدایی بلند نشده و هیچ ساختار اجرایی نسبت به این خسارت احساس ورشکستگی نکرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت طی نامه ای به لزوم استفاده از سامانه ویزیت جهت بررسی وضعیت شیوع بیماری های غیرواگیر تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۲    
مشاور عالی وزیر و دبیرستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش، فعالیت های اداره کل آموزش و پرورش در خصوص پیش دبستانی ها و مهدهای کودک را قابل تقدیر دانست. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اموراستان های ستاد همکاریها گفت: استان چهارمحال بختیاری در پیگیری مطالبات رهبری در خصوص حضور طلاب در آموزش و پرورش ، مهدهای کودک و پیش دبستانی بسیار مؤثر عمل کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷    
گروه استان ها - مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر تداوم همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش، گفت: طرح مبلغ معلم را در کشور اجرایی می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش در ساری : سهمیه جذب سرباز طلبه در مدارس سراسر کشور از 700 نفر به 2 هزار نفر افزایش یافت تا گامی برای نزدیکی بیشتر مدرسه و حوزه علمیه باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به اجرای طرح امین و حضور طلاب در مدارس بر لزوم بهره مندی از طلاب آموزش دیده و آسیب شناسی پیش از اجرای طرح و گسترش آن با توجه به ظرفیت های استان تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۹    
تهران- ایرنا- مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد از روند خطرناک کاهش جمعیت در ایران از مجلس شورای اسلامی خواست در این زمینه وارد عمل شود و طرح های تشویقی واقع بینانه برای افزایش فرزندآوری از سوی خانواده ها ارایه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۱    
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش از ایجاد و توسعه مدارس علوم دینی در نظام آموزش و پرورش کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد از روند خطرناک کاهش جمعیت در ایران از مجلس شورای اسلامی خواست در این زمینه وارد عمل شود و طرحهای تشویقی واقع بینانه برای افزایش فرزندآوری از سوی خانواده ها ارایه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: ردیابی بیماران کرونایی و افراد در تماس با آنان تقریبا رها شده است و حداکثر از آنها خواسته می شود که در منازل خود بمانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۷    
تهران- ایرنا - مشاور عالی وزیر بهداشت معتقد است سیاست گذاری کاهش جمعیت در دهه 60 باعث شد فرهنگ باروری در کشور به بهانه اقتصاد تغییر یابد اما اکنون در دنیا ما را به عنوان کشوری می شناسند که بیشترین و عظیم ترین سقوط جمعیتی در ایران شکل گرفته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بسیاری از دستورالعمل های وزارت بهداشت در رابطه با جمعیت و فرزندآوری اشکالات علمی داشتند که در دو سال اخیر اصلاح شده است، لکن این اصلاحات هنوز وارد محیط عملیاتی نشده و نیز منجر به تغییر فرهنگی نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- مشاور عالی وزیر بهداشت معتقد است سیاست گذاری کاهش جمعیت در دهه 60 باعث شد فرهنگ باروری در کشور به بهانه اقتصاد تغییر یابد اما اکنون در دنیا ما را به عنوان کشوری می شناسد که بیشترین و عظیم ترین سقوط جمعیتی در ایران شکل گرفته است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰    
مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی گفت: مسیر آینده آموزش و ترویج کشاورزی مانند مسیر آینده جهان به سمت فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش از خدمت 2000 سرباز طلبه در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: امروز با توجه به وضعیت کرونا ضرورت کار تربیتی و حضور روحانیون بسیار بیشتر شده است که عمدتا حضور آنان در فضای مجازی ساماندهی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه باید استراتژیمان را در برابر ویروس کرونا تغییر دهیم، تاکید کرد، به جای دنبال کردن درمان بیمار، باید به دنبال پیدا کردن ویروس باشیم. با ادامه شرایط کنونی، بزودی تعداد جان باختگان سه برابر می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- مشاور عالی وزیر بهداشت با بیان اینکه باید استراتژیمان را در برابر ویروس کرونا تغییر دهیم، تاکید کرد، به جای دنبال کردن درمان بیمار، باید به دنبال پیدا کردن ویروس باشیم. با ادامه شرایط کنونی، بزودی تعداد جان باختگان سه برابر می شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که آیا رسانه ها چهره درستی از مبتلایان به سرطان نشان می دهد، گفت: حدود 50 درصد از بیماران مبتلا به سرطان احتیاج به شیمی درمانی دارند در حالی که نزدیک به 100 درصد فیلم ها مبتلایان به سرطان را با شیمی درمانی آن هم با سمبل ریزش مو نشان می ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اپیدمی قانون دارد و ویروس کرونا فقط در دو صورت از بین می رود که میزبان فوت کند یا میزبان ایمن شود و اگر ویروس رها شود، گسترش پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: زنان باردار نسبت به بقیه افراد در برابر کرونا مقاوم تر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: دولت باید ساختار مشخص و قانونمندی برای پاسخ گویی به مسائل اجتماعی داشته باشد، یکی از آن ها مسئله جمعیت است که از دیدگاه ما مهم ترین مسئله جمهوری اسلامی ایران است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴    
مشاورعالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زنده یاد مهندس مقیمی فرزند برومند آذربایجان و متعلق به ایران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مشاور عالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شفافیت به عنوان یکی از تعهدات وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی، تحولی عظیم در تحقق اهداف راهبردی این وزارت و ارتقای سطح تعاملات اجتماعی ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی مدارس امین به عنوان طرحی موفق گفت: در این شرایط حساس که مدارس تعطیل شده نباید، بحث تربیت تعطیل شود و به همین دلیل تصمیم گرفته شد، محتوای تربیتی از سوی حوزه آماده شود و در عین حال این مبلغین نیز در فضای شاد با دانش آموزان در ارتباط باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان جوانان هلال احمر و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری کشور، با حضور رئیس هلال احمر و مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر بهداشت، گفت: وقتی ساختار جمعیتی به هم می خورد به معنی نابودی یک ملت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا وقتی که برای فرزندآوری هزینه و دلسوزی نکنیم، اتفاق خوشی نمی افتد. این مهم ترین مسئله کشور است، ویروس کرونا بالاخره می رود، اما آنچه می ماند، پیری جمعیت و به هم خوردن نسبت های گروه های مختلف جمعیتی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/دبیر ستاد همکاریهای حوزه علمیه و آموزش و پرورش، گفت: در برنامه ریزی های کلان موضوع تربیت دینی دختران با همکاری حوزه علمیه خواهران یکی از اولویت های ستاد همکاری ها است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش بیان کرد از حوزه های علمیه درخواست شد تا از ظرفیت و توانشان برای راه اندازی و دایر کردن مدارس جدید علوم و معارف اسلامی استفاده شود. ...
شهریاریها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات سرطان و مشاور عالی وزیر بهداشت به بیان نکاتی در خصوص تاثیر طب سنتی بر درمان سرطان پرداخت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری در گفت وگو با میزان در خصوص تاثیر طب سنتی بر درمان سرطان گفت: هیچ مقاله و کار تحقیقاتی در جهان وجود ندارد که نشان دهد، طب سنتی بر درمان سرطان موثر است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمداسماعیل اکبری در گفت وگو با میزان درباره منشا ویروس کرونا گفت: شایع ترین میکروبی که در آزمایشگاه ها به روی آن کار تحقیقاتی انجام می شود ای کلای است که در بدن همه انسان ها در دستگاه گوارش وجود دارد و در هر آزمایشگاهی که کار تحقیقاتی میکروبی انجام گردد، دانشمندان با آن سر کار دارند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری ها گفت: نگاه راهبردی وزیرآموزش و پرورش و مدیرحوزه های علمیه زمینه ساز تحول در عرصه تعلیم و تربیت است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت حضور دانش آموزان در مدارس و از طرفی نگرانی خانواده ها در این ارتباط ضروری دانست که آموزش و پرورش با اطلاع رسانی های مختلف دغدغه و نگرانی والدین را از این بابت برطرف کنند. ...
نسیم خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر و دبیر کمیته همکاری های وزارت آموزش و پرورش و حوزه های علمیه گفت: با اجرای طرح امین 4500 روحانی در برنامه های مدارس حضور می یابند و امسال با شیوع کرونا قرار است این روحانیون با عضویت در شبکه شاد پاسخگوی مسائل تربیتی و فرهنگی دانش آموزان باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین از دهه 80 مقام معظم رهبری در سخنان خود همواره به بحران جمعیت اشاره داشتند و امروز با کاهش آمار ازدواج و نرخ موالید زنگ هشدار پیری جمعیت به صدا درآمده است؛ در سال جاری مشاور عالی وزیر بهداشت در روز جمعیت به نکته قابل تأملی اشاره کرد که وارد بحران جمعیت شدیم و آن را تلخ تر از کرونا دانست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیل اکبری در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که آیا سرطان احتمال ابتلا به کرونا را بالا می برد، گفت: افرادی که مبتلا به سرطان بوده اند و در حال حاضر بهبود یافته اند، در مواجهه با بیماری کرونا هم مانند افراد معمولی هستند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: طرح تربیتی امین در چهار هزار و 500 مدرسه در کشور در حال اجرا است.