چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۳:۵۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «طرح زوج و فرد»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: عدم اعمال طرح زوج و فرد همچنان ادامه دارد، اما محدودیت سفرها را داریم که در جلسه کمیته حمل و نقل این موضوع بررسی شده و تصمیماتی خواهیم گرفت که به اطلاع عزیزان می رسانیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی ستاد استانی مدیریت و بیماری کرونا در اصفهان از اعمال محدودیت های جدید یک هفته ای در استان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۵    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در صورت تصویب ستاد کرونا استان اصفهان تا پایان آبان طرح زوج و فرد لغو می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از لغو طرح زوج و فرد در اصفهان تا پایان آبان ماه با مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه موافق لغو طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان هستیم گفت: این طرح هنوز در این شهر لغو نشده و همچنان از ساعت 17 تا 22 برقرار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: اجرای ورود به محدوده زوج و فرد با هماهنگی شورای ترافیک از شنبه پنج مهرماه تنها عصرها از ساعت 17 بعدازظهر تا 21 شب در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به فعال بودن اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان گفت: زمان اجرای این طرح از روز شنبه پنج مهر ماه تغییر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان لغو نشده و همچنان از ساعت 17 تا 22 برقرار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد ترافیک بعد ازظهرها همچنان در کلانشهر اصفهان برقرار است و از پنجم مهرماه از ساعت 17 تا 21 اجرا خواهد شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، هسته مرکزی شهر سنندج، روزانه محل عبور و مرور وسایل نقلیه بسیاری است که هم به علت خیابان های کم عرض آن و هم به علت برخی بی نظمی ها از جمله عدم توجه مردم به قوانین و پارک های غیرمتعارف و همچنین کم توجهی پلیس راهور به این مسئله، گره ترافیکی در برخی ساعات روز ایجاد می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵    
طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی شهر کرج با مصوبه ستاد ملی کرونا لغو شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۸    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حضور دانش آموزان در کلاس ها 35 دقیقه خواهد بود، گفت: اصل را بر حضور دانش آموزان در مدارس گذاشتیم و هرجایی که حضور با محدودیت همراه باشد، دانش آموزان را گروه بندی می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گوهری راد گفت: براساس دستورالعمل وزارت بهداشت دیگر تعطیلی مدارس نداریم و در تمامی مدارس در وضعیت سفید، زرد و قرمز باید براساس پروتکل ها کلاس های درس برگزار شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۲    
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد سه روز دیگر مدارس به صورت حضوری آغاز به کار می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در استان خوزستان مانند سایر مناطق کشور، آغاز رسمی سال تحصیلی از 15 شهریور خواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند(پانا)- مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرایان اعلام کرد در سال تحصیلی جدید علاوه بر آموزش های حضوری با اجرای طرح زوج و فرد در شرایط کرونایی آموزش های مکمل از طریق شبکه شاد ارائه می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد در مدارس، بیان کرد: در مدارسی که قرار است کلاس حضوری تشکیل شود، اما تعداد دانش آموزان از حد نصاب بیشتر است، کلاس ها به صورت یک روز درمیان تشکیل می شود و دانش آموزان در دو بخش تقسیم می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: در آینده نزدیک در اصفهان طرح محدوده ترافیکی جایگزین طرح زوج و فرد خودروها می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نحوه اجرای طرح زود و فرد، رسیدگی به وضعیت حاشیه زاینده رود و تفرج گاه ها، رسیدگی به وضعیت بهداشتی مراکز تعویض پلاک و آزمون های رانندگی و غیره از جمله مباحثی است که پلیس راهور استان اصفهان به آن پاسخ داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مانور سراسری بازگشایی مدارس امروز در گلستان برگزار شد و مدارس خود را برای سال تحصیلی پیش رو با شرایط مختلف کرونایی آماده کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: بر آموزش حضوری تاکید جدی داریم به همین دلیل طرح زوج و فرد کردن دانش آموزان را در کلاس های درس اجرا خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، زمان ممنوعیت ورود به محدوده طرح زوج و فرد تنها از ساعت 17بعدازظهر تا 22 شب به قوت خود باقی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۴    
عضو شورای شهر اصفهان گفت: از مسئولان می خواهم که با لغو طرح زوج و فرد، حداقل در ایام طغیان کرونا به کاهش تبعات و عوارض ناشی از تراکم ترددها کمک کنند.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای مجدد طرح پرداخت اقساطی جرایم رانندگی خبر داد و گفت:کسانی که وسیله نقلیه آنها به دلیل جریمه بالای 10 میلیون ریال در توقیف است می توانند از این فرصت استفاده کنند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از مسئولان مربوطه می خواهم با لغو طرح زوج و فرد حتی به طور موقت از شیوع بیشتر بیماری کرونا جلوگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار مشهد از لغو طرح زوج و فرد ترافیکی در هسته مرکزی این شهر به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ناشی از ازدحام در ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا، جریمه یک میلیون ریالی برای برای ورود به طرح ترافیک شهر اصفهان را بسیار زیاد دانست و گفت: شاید عددی کمتر از این برای تهران اعمال می شود ولی این رقم برای اصفهان زیاد است و من از این فرصت استفاده کرده و از شورای ترافیک شهر اصفهان تقاضا می کنم که این جریمه 100 هزار تومانی را تقلیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 50 درصد دانش آموزان سه روز نخست و 50 درصد باقی مانده در سه روز دوم هفته در مدارس حضور می یابند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: تخطی از سرعت قانونی و ورود به طرح زوج و فرد از جمله بیشترین تخلفات رانندگی در شهر اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۶    
آسیب های اجتماعی محصول نگاه مهندسی به پیشرفت، از شایعه تا واقعیت؛ آیا اصفهان مانند اسپانیا عمل می کند؟، معجزه های درمانی روغن بادام را بشناسیم، جزئیات جلسه نمایندگان استان اصفهان با کلانتری ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان اصفهان از کاهش ساعت اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان خبر داد و گفت: اجرای این طرح از روز شنبه چهارم مرداد در ساعت های صبح متوقف شد و فقط از ساعت 17 تا 22 فعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۷    
گروه استان ها- رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در اصفهان به منظور رسیدگی مردم به امور روزانه خود به حالت تعدیل در آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تعدیل ساعات اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان خبر داد و گفت: از روز شنبه 4 مرداد ماه، طرح زوج و فرد فقط عصرها از ساعت 17 تا 22 در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان از تعدیل طرح زوج و فرد ترافیک کلان شهر اصفهان از روز شنبه چهارم مرداد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از روز شنبه چهارم مرداد ماه، صبح ها ورود به محدوده طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان بلامانع است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: ساعت کاری این مراکز در سطح استان در روز پنج شنبه از ساعت 7 صبح تا 13 خواهد بود و مشمول طرح زوج و فرد پلاک خودور نیست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان در دو گروه زوج و فرد در مدرسه حاضر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان از تمدید اجرای طرح زوج و فرد در مراکز شماره گذاری خودرویی استان خبر داد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۱:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری حضوری امتحانات نهایی که می تواند معیاری برای بررسی میزان اثربخشی آموزش های ارائه شده در ایام کرونا باشد، گفت: میانگین نمرات امتحان نهایی امسال در مقایسه با سال گذشته نیم نمره افزایش پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: با توجه به تمهیدات انجام شده برای بازگشایی مدارس تعطیلی پنج شنبه ها برای مدارس طرح زوج و فرد منتفی است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از قوانین راهنمایی و رانندگی که با توجه به آلایندگی ها و در پاسخ به نیازهایی شهری ایجاد و عملی شد؛ طرح زوج و فرد بود که در برخی از قسمت های پر تردد شهر لحاظ شد؛ این محدودیت قاعدتاً برای شهروندانی که ترجیح می دادند از خودرو شخصی برای تردد در شهر استفاده کنند ...
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای لغو اجرای طرح ترافیک جلسه ای با استاندار برگزار کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد که از هفته گذشته در هسته مرکزی شهر کرج آغاز شده بود به تصمیم ستاد کرونا استان البرز لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح زوج و فرد تردد خودرو ها در کرج لغو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد: طرح زوج فرد کرونایی خودروها که از روز پنجشنبه هفته گذشته در کلانشهر کرج اجرایی شده بود، لغو شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: در اجرای طرح زوج فرد کرونایی 6155 راننده وسیله نقلیه متخلف اعمال قانون شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه شکست بیماری نیازمند کمک مردم است، گفت: در نظر داریم افرادی که توصیه های بهداشتی را رعایت نمی کنند و ماسک نمی زنند با برخورد قانونی و یا جریمه مواجه شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۰    
مدیر ترافیک و حمل و نقل شهری شهرداری شهرکرد گفت: اجرای طرح زوج و فرد در این شهر بستگی به نتیجه مطالعات مشاور در طرح جامع ترافیک شهر دارد، اگر مشاور بر اساس مطالعات انجام شده اجرای این طرح را پیشنهاد داد و این امر منجر به رفع مشکل ترافیک در حلقه مرکزی شهر شود، حتماً اجرا خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کنند.