شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۲:۱۹Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح زوج و فرد»

کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹    
زبان دنیا رو بلد بودن یعنی این کاربری نوشت: ترافیک سفرهای مقامات خارجی به ایران انقدر سنگین شده که احتمالا شهرداری تهران به زودی مجبور میشه واسه شون طرح زوج و فرد اجرا کنه! چرا علیه ایران سیاه نمایی میکنن؟ ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۱    
در خصوص وضعیت ساعت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد (آلودگی هوا) امروز پنجشنبه 26 خرداد 1401 توسط شهرداری تهران اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد جمع آوری پسماندهای تر در این کلان شهر به هیچ عنوان منجر به تعدیل نیرو یا کاهش حقوق کارگران خدمات شهری نخواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۸    
هر روز حجم زیادی از خودرو های شخصی وارد شهر می شود و رانندگان باید از لایه های مختلف طرح زوج و فرد و طرح کاهش عبور کنند و در جست وجوی جای پارک مدتی را در خیابان های شهر بگذرانند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نقطه قوت استقلال لیگ بیست ویکم، خط دفاعی این تیم بوده که توانسته رکوردی استثنایی را از خود به جای بگذارد و شاگردان فرهاد مجیدی یک گام تا شکستن رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر فاصله دارند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شهردار اهواز گفت: حدود 2 تا 4 هزار زباله گرد در اهواز وجود دارد که این موضوع لکه ننگی برای شهر است اما از برخورد با این افراد اِبا داریم.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، وزارت آموزش عالی طالبان حضور دانشجویان دختر و پسر در دانشگاه های افغانستان را به گونه جدا تنظیم کرده – طوری که سه روز برای دختران و سه روز دیگر برای پسران اختصاص داده شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
از پیمان شکنی وزیر نیرو در احیای زاینده رود تا اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی اصفهان از امروز تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۰    
اجرای طرح زوج و فرد از امروز در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان از سرگرفته شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان ازاجرای طرح زوج و فرد در کلانشهر اصفهان از 22 فروردین ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از آغاز اجرای طرح زوج و فرد خودروها در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان از 22 فروردین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان از دوشنبه عصر اجرا می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق مصوبه شورای ترافیک استان، با توجه به حضوری شدن مدارس از فردا یکشنبه چهاردهم فروردین ماه تا 20 فروردین برای رفاه حال شهروندان طرح زوج و فرد ترافیک در هفته مرکزی شهر اصفهان لغو خواهد بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا 20 فروردین ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در اجرای مصوبات شورای ترافیک استان با توجه به بازگشایی مدارس و رفاه حال والدین تا زمان استقرار و ساماندهی سرویس های مدارس بنا بر دستور شورای ترافیک مقرر شد طرح زوج و فرد تا بیستم فروردین ماه اجرایی نشود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت:طی یک دهه اخیر امسال تنها سالی بود که آیین تحویل سال و آغاز نوروز بدون هیچ محدودیت ترافیکی و اعمال طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر مشهد، حرم مطهر رضوی و اطراف آن اجرا شد و خوشبختانه مدیریت ترافیک هم به خوبی صورت گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در اصفهان لغو نیست و از 29 اسفندماه تا نیمه فروردین ماه این طرح اجراء می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه طرح زوج و فرد خودروها از تاریخ بیست ونهم اسفندماه سال جاری تا پانزدهم فروردین ماه سال آینده در شهر اصفهان لغو می شود، گفت: برای تسهیل در سفرهای درون شهری شهروندان خط یک قطار شهری در نوروز از ساعت 9 تا 21 به صورت یک سره خدمت رسانی خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در نوروز 1401 کمترین محدودیت ترافیکی در شهر مشهد اجرا خواهد شد و طرح زوج و فرد ترافیکی در این ایام اجرا نخواهد شد و تنها در شرایط اوج گرفتن ترافیک محدودیت هایی اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: برای رفاه حال شهروندان و تشویق به استفاده از حمل و نقل همگانی به جای خودروی شخصی، ساعت کار مترو تا 22 شب و ساعت فعالیت خطوط اتوبوسرانی عبوری از معابر مرکزی شهر تا ساعت 22 و 30 دقیقه افزایش یافته است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ممکن است عدم آگاهی کافی از جزئیات و نحوه اجرای طرح زوج و فرد باعث نارضایتی در بین مردم شود لذا ضروری است در این خصوص آگاه سازی صورت بگیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئولین شهرستان سراوان به منظور ساماندهی صفوف بنزین در سراوان طرح زوج و فرد و تفکیک خودروها را اجرا کردند اما متاسفانه این طرح نیز حریف صف های طولانی بنزین در این شهر نشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از تداوم برقراری طرح زوج و فرد در ساعات بعدازظهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: تا پایان سال جاری طرح زوج و فرد از ساعت 16 تا 21 اجرا می شود، اما در صورت نیاز در فروردین ماه با تصویب شورای ترافیک شهر اصفهان این طرح در مقطعی از زمان لغو خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان صبح لغو و فقط عصر ها برقرار است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر در ساعات عصر به علت آلودگی هوا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اجرای طرح زوج و فرد خودروها از دربِ منازل برای دومین روز پیاپی در کلانشهر اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق مصوبات کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل، فردا 21 دی ماه در کلانشهر اصفهان تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت آموزش ابتدایی، پیش دبستانی و مهد های کودک در اصفهان و 10 شهر دیگر استان امروز غیرحضوری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی اصفهان برای سه شنبه 21 دی ماه تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۸:۳۱    
بر اساس مصوبه کارگروه آلودگی هوای استان اصفهان، طرح زوج و فرد از درب منازل امروز بیستم دی ماه از ساعت شش صبح تا 22 از درب منازل اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فردا مدارس مقطع ابتدایی 12 شهر استان بصورت غیر حضوری است و طرح زوج و فرد هم در کلانشهر اصفهان از درب منازل اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی، گفت: در مورد بحث ال ای زد دوربین نداریم و از دوربین های طرح زوج و فرد استفاده می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: مسئله طرح زوج و فرد باید تشدید یابد و این طرح از درب منازل آغاز شود، کمی شجاعت نیاز است تا اقدامی اساسی صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا گفت: بر اساس مصوبه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان فردا 4 شنبه طرح زوج و فرد از درب منزل از ساعت 6 تا 22 اجرا و فعالیت حضوری مدارس تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به علت استمرار شرایط پایدار سکون هوا، فعالیت های آموزشی فردا در 12شهر استان اصفهان غیر حضوری شد و طرح زوج و فرد هم در شهر اصفهان از درب منازل اجرا می شود.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی شدت آلودگی هوا، طرح زوج و فرد در تمام مناطق شهر اصفهان امروز سه شنبه هفتم دی ماه از درب منزل اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در روزسه شنبه هفتم دی ماه 1400 در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۹    
"فلسفه به وجود آمدن طرح هایی مانند طرح زوج و فرد و طرح های ترافیکی، کنترل تعداد خودروهای شخصی در مناطقی مانند مرکز شهرها است تا ازدحام خودروها در یک منطقه کاهش یافته و استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی رواج پیدا کند اما کم کم شکل طرح ترافیک در کشور تغییر پیدا کرد."
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در کلانشهر اصفهان شاهد کاهش 50 درصدی ترددها و ترافیک در کلانشهر اصفهان نسبت به هفته گذشته بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح زوج و فرد در مناطق مختلف شهر اصفهان در روز های چهارشنبه و پنجشنبه از درب منزل اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان گفت: در کارگروه روز گذشته مصوب شده است که تدریس همه مدارس و مراکز آموزشی امروز و فرا به صورت غیرحضوری باشد، بنابراین طرح زوج و فرد امروز و فردا از درب منازل نه تنها در هسته مرکزی که در تمام نقاط شهر از ساعت هشت صبح تا 9 شب اعمال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای ضرب الاجل طرح زوج و فرد از درب منازل در روزهای 24 و 25 آذر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به علت استمرار شرایط پایدار سکون هوا، فعالیت های آموزشی امروز و فردا 25 آذر در 10 شهر استان اصفهان غیر حضوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان، در روزهای 24 و 25 آذرماه طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا و مدارس هم تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - جانشین رییس پلیس راهور آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه طرح ترافیکی زوج و فرد می تواند در کاهش آلودگی هوای تبریز موثر باشد، گفت: پلیس می تواند از درب منزل این طرح را اجرا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان درحال اجرا است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همه مشکلات فنی فوتبال ایران سر جای خودش، با این حال از کنار مسایل و مشکلات مربوط به داوری هم نمی توان بی تفاوت عبور کرد. این درست که خیلی از تیم های ما زیادی غر می زنند، اما واقعا تعداد اشتباهات هم بیش از حد است ...