پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۱۴Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح زوج و فرد»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۲    
گروه استان ها- جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: اجرای طرح زوج و فرد ترافیکی در شهر قزوین در ایام نوروز مطالبه فرمانده انتظامی استان قزوین و مردم است که امیدوارم در دستور ستاد سفرهای نوروزی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: تردد خودروها در هسته مرکزی این شهر با اجرای طرح زوج و فرد 35 درصد کاهش یافت.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴    
مدیران شهری اصفهان چند سالی است که به بهانه آلودگی هوا ، طرح زوج و فرد را در هسته مرکزی شهر اجرا می کنند. که به گفته آنها اقتضای مسئله کاهش آلودگی هوا ، طرح زوج و فرد خودروها را شکل داده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از فعال بودن طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال جریمه برای خاطیان طرح زوج و فرد در شهر کرمانشاه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به فعال بودن طرح زوج و فرد در شهر اصفهان، گفت: ورود پلاک های غیربومی به کلانشهر اصفهان ممنوع است که شامل پلاک سایر استان ها و شهرستان های استان می شود.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ترافیک شهرداری تبریز گفت: حفاری محل فونداسیون و نصب فونداسیون و دکل دوربین حد فاصل میدان ساعت تا میدان شهدا انجام یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: متأسفانه ترافیک ما در بعدازظهر خصوصاً ساعت 4 تا ساعت 21 شب کاملاً مانند شرایط عادی است که این حجم از تردد در شرایط کرونا دور از انتظار است که نباید میزان رفت و آمد در شهر در چنین شرایطی قطعاً نباید این چنین باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۷    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از راه اندازی پلیس دوچرخه سوار در استان اصفهان برای نخستین بار به مناسبت دهه فجر خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از افزایش غلظت آلاینده های جوی تا پایان هفته و تمدید طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: اجرای طرح زوج و فرد یک شمشیر دولبه است از سویی در کاهش آلودگی هوا مهم است و از طرفی ازدحام و تراکم در وسایل حمل و نقل عمومی شیوع بیماری کرونا را افزایش می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر از ساعت 9 تا 14 و 16 تا 21 شب اجرا می شود. همچنین اجرای طرح منع تردد شبانه هم همچنان در شهرهای با وضعیت زرد و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت برقرار است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نتایج نظرسنجی مرصاد در خصوص اجرای طرح زوج و فرد در کرمانشاه مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محدودیت های شبانه و طرح زوج و فرد در اصفهان همچنان پابرجاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۰    
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح زوج و فرد تردد خودرو از ساعت سه بعدازظهر امروز در کرمانشاه که اوج ترافیک روزانه و تقاضای سفر به استان کرمانشاه است، اجرا می شود و تا ساعت هشت شب ادامه دارد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد خودروها از امروز (اول بهمن) گفت: جریمه درنظر گرفته شده برای خودروهایی که وارد این طرح شوند یک میلیون ریال تعیین شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از اجرای طرح زوج و فرد تردد خودرو ها در سه خیابان واقع در بافت مرکزی کرمانشاه از اول بهمن ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل وترافیک استانداری کرمانشاه از اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در بافت مرکزی کرمانشاه از اول بهمن خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج - معاون امور هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: طرح زوج و فرد در کرج و فردیس لغو شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از چند روز متوالی سرانجام وضعیت هوای کرج از شرایط ناسالم خارج شد و سبب شد اجرای برخی تمهیدات از جمله تردد زوج وفرد خودروها در کرج وفردیس لغو شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۹    
کرج - معاون امور هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: طرح زوج و فرد در کرج و فردیس لغو شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از لغو طرح زوج و فرد در کرج که روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا اجرا شده بود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار البرز گفت: طرح تردد زوج و فرد خودروها در شهرستان های کرج و فردیس لغوشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با بیان اینکه شرایط آلودگی هوای استان البرز بهتر شده است، گفت: اجرای طرح زوج و فرد فعلا منتفی است و با توجه به بهبود شرایط آلودگی اجرا نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری البرز اعلام کرد: باتوجه به سالم شدن وضعیت هوای البرز طرح زوج و فرد خودروها امروز شنبه در شهرستان های کرج و فردیس لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۱    
جذابترین اخبار منتشر شده در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان مورخ پنجشنبه 25 دی ماه 99 را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت:طرح زوج و فرد از صبح امروز (پنج شنبه) در شهرستان های کرج و فردیس آغاز شده است و رانندگان بی توجه به این طرح مشمول جریمه 102 هزار تومانی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور البرز گفت: رانندگانی که طرح زوج و فرد را نادیده بگیرند، 102 هزار تومان جریمه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
با توجه آلودگی هوا، طرح تردد زوج و فرد خودروها از درب منازل از فردا در شهرهای کرج و فردیس اجرایی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به استمرار پایداری هوا، کاهش دما و افزایش غلظت آلاینده های جوی طرح زوج و فرد خودروها در هسته مرکزی شهر اصفهان ساعت 9 تا 21 تا آخر هفته جاری اجرا می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۳    
طرح زوج و فرد از ساعت 9 تا 21 به طور یکسره در کلانشهر اصفهان و هسته مرکزی شهر از امروز تا پایان هفته اعمال می شود تا به کاهش آلاینده های جوی و آلودگی هوا کمک شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بخران استانداری اصفهان گفت: با توجه به استمرار پایداری هوا، کاهش دما و افزایش غلظت آلاینده های جوی طرح زوج و فرد خودروها در هسته مرکزی شهر اصفهان ساعت 9 صبح تا 21 شب از فردا تا آخر هفته جاری اجرا می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به خاطر آلودگی هوا شروع فعالیت دستگاه های اجرایی روز دوشنبه در شهرهای اصفهان، بخش مرکزی کوهپایه، نجف آباد، شاهین شهر، مبارکه، خمینی شهر، لنجان، فلاورجان و برخوار با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: طرح زوج و فرد تبریز در دو بازه؛ صبح ها از ساعت 10 تا 13:30 و بعد از ظهرها از ساعت 17 تا 20 اجرا می شود.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس این طرح، خودروهای شخصی بر اساس شماره آخر پلاک تنها در روزهای زوج یا فرد امکان تردد در محدوده را خواهند داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
طرح زوج و فرد و LEZ که به صورت آزمایشی از شهریور 98 در تبریز آغاز شده بود و از 15 مهر 98 کلید خورد به دلیل شیوع کرونا تا حدودی به تعلیق افتاده بود و از امروز به صورت جدی اجرا می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بهروز مهدوی فرماندار تبریز با توجه به نقش حمل و نقل و میزان آلایندگی خودروها در آلودگی هوای شهر، از تداوم منع تردد شبانه خودروها از ساعت 9 شب تا 4 بامداد خبر داد و گفت: اجرای طرح زوج و فرد و LEZ از روز شنبه 20 دی ماه در دستور کار قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان درباره وضعیت جدید ترددها در استان، ادامه طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر و تمدید طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان با وجود آلودگی هوای کلانشهر اصفهان از هفته گذشته تاکنون و اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر، محدودیت فعالیت مترو اصفهان تا ساعت 19 همچنان برقرار است و ستاد استانی مقابله با کرونا مجوز افزایش ساعت سرویس دهی مترو را صادر نکرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، جزئیات اجرای دوباره طرح زوج و فرد خودروها در شهر را تشریح کرد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تبریز گفت: طرح محدوده زوج و فرد خودروها از شنبه آتی در کلانشهر تبریز اجرا خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۴۰    
یعنی همه این سال ها که طرح زوج و فرد می ذاشتی، طرح ترافیک رو بزرگ تر می کردی، کار مردم رو تعطیل می کردی، منع تردد می ذاشتی و از مردم می خواستی بیرون نیان، می دونستی خودت داری #مازوت می سوزونی؟ یا می بخور، واکسن بخر، مازوت نسوزان ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان از روز پنجشنبه _11 دی ماه_ آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۱    
ایسنا/اصفهان مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به رشد آلودگی در اصفهان نسبت به سال گذشته، گفت: جریمه ها در طرح زوج و فرد اعمال می شود، ممکن است سیستم ارسال پیامک خراب باشد، اما جریمه زوج و فرد انجام می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۵    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان در خصوص برقراری منع تردد شبانه در شهرهای زرد، اجرای طرح زوج و فرد و چگونگی تائید پیامک های جریمه رانندگی توضیحاتی ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در راستای کاهش آلودگی هوا طرح زوج و فرد از امروز در هسته مرکزی شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان از روز پنجشنبه با هدف کاهش آلودگی هوا و تا اطلاع ثانوی اجرا می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،اجرای طرح زوج و فرد خودرو از فردا در هسته مرکزی اصفهان از سرگرفته می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۴    
به دلیل آلودگی هوا در اصفهان، از روز پنجشنبه اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر از سرگرفته می شود.