چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۰:۰۰Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی اعلام رسانه ای ساخت واحدهای مسکونی 25 متری در تهران، رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ساخت مسکن کوچک مقیاس در شهر تهران را تکذیب کرد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی "ساخت مسکن در شهرهای بدون متقاضی " را تکذیب کرد
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خانه های 25 تا 35 متری سیاست دولت سیزدهم نیست، گفت: وزارت راه با روش های مختلف پیگیر تامین مسکن مردم است.
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در سومین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، تندیس و نشان عالی مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد.
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اصحاب رسانه را مظهر آگاهی و بیداری جامعه دانست و 17 مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۷    
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از وحید قربانی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی توسط مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تجلیل و قدردانی شد.
در 120 ثانیه امروز 31 اردیبهشت ماه از طراحی مدل های جدید مالی برای مشارکت سرمایه گذاران در ساخت مسکن تا اعطای لوح سپاس ستاره ملی روابط عمومی به مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی مورد اشاره قرار گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۴    
در 120 ثانیه امروز 27 اردیبهشت، از امضای توافقنامه احداث راه آهن رشت – آستارا بین ایران و روسیه تا انتصاب وحید قربانی به سمت ریاست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی مورد اشاره قرار گرفت.
رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت روز ملی روابط عمومی گفت: بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲    
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در سفر به استان اصفهان در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در این استان شرکت نمود و بر ایجاد هم افزایی با سایر دستگاه های اجرایی در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی در راستای بهره مندی از ظرفیت های موجود تاکید کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۰    
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از زحمات و تلاش های رئیس و کارشناسان این اداره قدردانی و به پاس کسب رتبه برتر کشوری، از آنان تقدیر و تجلیل بعمل آورد.
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره بر اینکه فصل جدیدی از ارتباطات در 27 اردیبهشت ماه در وزارتخانه شکل می گیرد بر لزوم پیشرو بودن در اطلاع رسانی تأکید کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۵:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
، سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در توضیح رقم جدید تسهیلات نهضت ملی مسکن در سایر شهرها، اعلام کرد: بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و پیرو مصوبه شورای پول و اعتبار تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن در تمامی شهر ها یکسان شده و به مبلغ 550 میلیون تومان رسیده است. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و پیرو مصوبه شورای پول و اعتبار تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن در تمامی شهرها یکسان شده و به مبلغ 550 میلیون تومان رسیده است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و پیرو مصوبه شورای پول و اعتبار تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن در تمامی شهرها یکسان شده و به مبلغ 550 میلیون تومان رسیده است.
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: بر اساس پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و پیرو مصوبه شورای پول و اعتبار تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن در تمامی شهرها یکسان شده و به مبلغ 550 میلیون تومان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در پی برخی شایعات، دریافت خودرو رانتی توسط این وزارت خانه را تکذیب کرد.
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از رابط ارتباطات مردمی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و مجموع اقدامات این واحد طی سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۰    
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از اقدامات اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران تقدیر کرد.
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از آمادگی پاسخگویی شبانه روزی وزارت راه و شهرسازی در ایام نوروز به شهروندان خبر داد و گفت: کارکنان این وزارتخانه از طریق شماره تلفن های 141 اطلاعات راه ها، 134 هواشناسی، 5149 اطلاعات قطارها، 199 اطلاعات پروازها ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۱    
شماره تماس های ضروری برای مسافران نوروزی از سوی مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اعلام شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۲    
ستاد سفرهای نوروزی برای هماهنگی برنامه های ارتباطات و اطلاع رسانی نوروز 1402 با حضور سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی و شرکت ویدئو کنفرانسی اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ها در سراسر کشور برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی طرح این موضوع از سوی یکی از روزنامه ها مبنی بر اینکه طرف ایرانی پیشنهاد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی به چینی ها داده و آنها هم نپذیرفته اند کذب دانست.
وزارت راه و شهرسازی انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت پیشنهاد داده تا چین چهار میلیون مسکن در ایران در برابر نفت بسازد و این کشور این پیشنهاد را رد کرده است را تکذیب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۸    
با رأی هیئت داوران مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی رتبه و نشان روابط عمومی برتر را در نوزدهمین جشنواره "برترین های روابط عمومی ایران" کسب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از برپایی میز ارتباطات مردمی در نمایشگاه حمل ونقل، لجستیک و صنایع وابسته با حضور نمایندگان ارتباطات مردمی سازمان ها خبر داد.
نشست مدیران روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور با هدف هماهنگی و همگرایی و برنامه های ارتباطی و اطلاع رسانی هفته حمل و نقل ، رانندگان و راهداری و همچنین راهداری زمستانی باحضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به نشست ها و پیگیری های شورای اطلاع رسانی دولت ، از در نظر گرفتن پیوست رسانه ای طرح های عمرانی در زمان انعقاد قراداد در آینده خبر داد و گفت: جشنواره ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی برای ارزیابی عملکرد 1401 برگزار خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۶    
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به نشست ها و پیگیری های شورای اطلاع رسانی دولت ، از در نظر گرفتن پیوست رسانه ای طرح های عمرانی در زمان انعقاد قراداد در آینده و تشکیل قرارگاه های استانی اطلاع رسانی نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت ...
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به نشست ها و پیگیری های شورای اطلاع رسانی دولت ، از در نظر گرفتن پیوست رسانه ای طرح های عمرانی در زمان انعقاد قراداد در آینده خبر داد و گفت: جشنواره ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی برای ارزیابی عملکرد 1401 برگزار خواهد شد
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۸    
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در حکمی رئیس شورای هماهنگی ارتباطات، اطلاع رسانی و قرارگاه رسانه ای نهضت ملی مسکن راه و شهرسازی خراسان رضوی را منصوب کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۰    
در حالی که در ساعات گذشته اخباری مبنی بر استعفای رستم قاسمی در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده بود، وحید قربانی -رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی - به ایسنا اعلام کرد این خبر صحت ندارد و موضوع استعفا تکذیب می شود. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس که نخواست نام او رسانه ای شود، گفت :رستم قاسمی استعفای خود را تقدیم رییسی کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
خبر استعفای رستم قاسمی که از عصر امروز در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده بود، از سوی روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی تکذیب شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- استعفای رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی از سوی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی تکذیب شد. به گزارش شفقنا وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در گفت و گو با مهر استعفای رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی را تکذیب کرد. ...
در پی ادعای برخی خبرگزاری ها درباره استعفای رستم قاسمی، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی خبر استعفای وزیر راه و شهرسازی را تکذیب کرد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عباسعلی سلیمانی اظهار داشت: براساس آخرین ارزیابی بعمل آمده توسط مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی بر مبنای میزان اطلاع رسانی و اخبار، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان توانست با اطلاع رسانی دقیق و بی وقفه در تراز برترین ادارات کل راه و شهرسازی ...
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی از تشکیل قرارگاه اطلاع رسانی طرح نهضت ملی مسکن در استان ها و ضرورت پاسخگویی به شهروندان خبر داد.
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اعلام ، پاسخگویی اداره ارتباطات مردمی ستاد این وزارتخانه به بیش از 12327 تماس تلفنی از ابتدای امسال تاکنون از پاسخ به 6893 پیام در پست الکترونیکی دریافت پیام های مردمی خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی در حکمی، وحید قربانی را به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی صادق مهدی غفرانی را به سمت سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، صادق مهدی غفرانی به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی طی حکمی صادق مهدی غفرانی را به سمت سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، دولت از آغاز طرح نهضت ملی مسکن تاکنون برای ساخت یک میلیون و 666 هزار و 673 واحد مسکونی زمین تامین کرده و روند تامین زمین ادامه دارد؛ همچنین بر اساس آمار ارائه شده تا 25 مردادماه 1401، ساخت یک میلیون و 592 هزار و 824 واحد مسکونی آغاز شده است. ...