یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۱۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منصور هادی»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
اگرچه شورای انتقالی برای تسلط بی چون و چرا بر جنوب یمن لحظه شماری می کند ولی این گروه شبه نظامی در پی آن نیست که خود را بطور مستقیم و آشکار در مقابل ریاض قرار دهد. از این رو با مورد هدف قرار دادن دولت مستعفی منصور هادی تلاش دارد تا ریاض را نسبت به جایگاهش متقاعد سازد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر رئیس جمهور مستعفی یمن اعلام کرد که طی چهارماه اخیر، در نبرد مأرب، 2400 نفر از نیروهای منصور هادی کشته و 5400 نفر دیگر زخمی شده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۱    
کاخ سفید در صدد است تا با بستن پرونده یمن، به یک دستاورد بزرگ دیپلماتیک در ماه های آغازین ریاست جمهوری بایدن دست یابد و دمکرات ها را در این باره فعال تر و کارآمدتر از جمهوری خواهان نشان دهد. از این رو به دنبال جایگزینی برای قطعنامه 2216 سازمان ملل درباره دولت منصور هادی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدالله العلیمی مدیر دفتر رئیس جمهوری مستعفی یمن عبدربه منصور هادی اعلام کرد که آنها آماده گفت وگوی مستقیم با جنبش انصارالله به ویژه پس از حوادث اخیر استان مارب و مذاکرات مسقط ، هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، عبدالله العلیمی مدیر دفتر عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن گفت، دولت مستعفی برای مذاکرات مستقیم با جنبش انصارالله بویژه پس از اتفاقات اخیر در مأرب و مذکرات مسقط است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای مدافع منصور هادی دست به حمله به مواضع حوثی های برای بازپس گیری منطقه راهبردی "الطلعه الحمراء" زدند که در نتیجه آن متحمل خسارات سنگینی شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عربستان سعودی از ششم فروردین 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن -فقیرترین کشور عربی- آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادی خواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای دولت مستعفی یمن طی روزهای اخیر برای بازگرداندن جنگ به منطقه استراتژیک الطلعه الحمراء مأرب تلاش کرده و تجهیزات نظامی را برای انجام حمله ای از شرق تا مناطق شرق العطیف و المیل انجام دهند اما به رغم پشتیبانی ائتلاف سعودی شکست خوردند و متحمل تلفات زیادی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع آگاه از تحرکات و نشست های بین المللی و منطقه ای برای پایان جنگ یمن و لغو قطعنامه 2216 سازمان ملل در مورد یمن خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه المیادین به نقل از برخی منابع گزارش داد که اجماعی در سطح بین المللی و سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ یمن صورت گرفته که این تصمیم جدید عملا زمینه را برای بستن پرونده رئیس دولت مستعفی یمن فراهم خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- افراد مسلح در عدن که هم اکنون تحت کنترل شورای انتقالی جنوب یمن قرار داد، یک مسئول دولت محلی در استان ابین (جنوب) و عضو کادر رهبری حزب کنگره ملی به ریاست عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی این کشور را ترور کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- عملیات نیروهای وابسته به دولت منصور هادی در اشتان الضالع در جنوب یمن با شکست سنگینی همراه شد و 40 تن از آن ها در پی مقاومت نیروهای ارتش و انصارالله یمن کشته شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع میدانی یمنی اعلام کردند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، حملات متوالی نیروهای وابسته به عبد ربه منصور هادی برای بازپس گیری مواضع از دست رفته در اطراف مارب را ، دفع کرده اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس خارجی- ارتش و کمیته های مردمی یمن توانسته اند در ادامه پیشروی های خود به سمت شهر مأرب بر الطلعه الحمراء بزرگترین و مهم ترین مقر نیروهای دولت مستعفی یمن تسلط پیدا کرده و تلفات سنگینی بر نیروهای منصور هادی تحمیل کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در چارچوب تبادل اسیران میان نیروهای دولت مستعفی یمن به رهبری منصور هادی و انصارالله از دو طرف در مجموع 42 نفر آزاد شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
فارس: مقامات نظامی دولت مستعفی منصور هادی در یمن امروز (یکشنبه) به پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مأرب اذعان کردند. به نوشته فرانس24 ، به اذعان این مقامات، حوثی ها پیشروی مهمی به سمت شهر مأرب داشتند و طی آخرین درگیری ها 65 تن از هر دو طرف کشته شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
منابع یمنی از کشته شدن یک فرمانده ارشد نیروهای وابسته به دولت عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن در درگیری با ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۵    
مانع تراشی ریاض در مسیر مبادله اسیران، بمباران سردخانه های میوه در صعده و جلسه عبدربه منصور هادی با فرماندهان و مقامات دولت خود و مطلع شدن او از سقوط قریب الوقوع مأرب از مهمترین اخبار یمن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شورای انتقالی جنوب یمن با حکم دستگاه قضایی وابسته به دولت مستعفی مبنی بر تایید تصمیم منصور هادی در انتصاب دادستان جدید مخالفت کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل خبرگزاری فارس، امیر محمود گودرزی؛ مداخله نظامی در یمن در 6 فروردین 1394 ( 25 مارس 2015 ) به رهبری و فرماندهی عربستان سعودی و همراهی امارات، بحرین ، کویت، اردن، مراکش، سودان ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
**درگیری بین نیروهای هادی و شورای انتقالی جنوب درگیرهای شدید بین نیروهای هوادار منصور هادی و نیروهای شورای انتقالی جنوب در شهرستان احور در استان ابین واقع در جنوب یمن از سر گرفته شد. درگیرها، در پی شکست میانجیگری ها بین طرف های درگیر در شهرستان ساحلی احور آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع میدانی به المیادین اعلام کردند که درگیری های شدیدی میان نیروهای منصور هادی و ائتلاف سعودی و حزب الاصلاح در مأرب یمن جریان دارد و اینکه بر اثر این درگیری ها شماری کشته و زخمی شده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : شش سال پیش ائتلافی تحت رهبری عربستان سعودی و با چراغ سبز آمریکایی ها و برخی از کشور های اروپایی جهت سرکوب انقلاب یمنی ها و بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن به قدرت علیه یمن فقیرترین کشور جهان عرب شکل گرفت ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۲    
خارگ نیوز: عناصر گروه موسوم به شورای انتقالی جنوب وابسته به ابوظبی و عناصر دولت منصور هادی وابسته به ریاض بار دیگر در جنوب یمن با هم درگیر شدند و تلاش ها برای حل اختلافات آنها، راه به جایی نبرده است.
ائتلافی به رهبری عربستان سعودی از فروردین ماه سال 1394 کشور فقیر یمن را برای بازگرداندن قدرت به عبد ربه منصور هادی ، رئیس جمهور مستعفی یمن هدف حملات سنگین هوایی، زمینی و دریایی قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع امنیتی یمن از کشته شدن رئیس ستاد مشترک منطقه نظامی هفتم ارتش دولت مستعفی یمن در جریان درگیری با نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی در مأرب خبر دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع نظامی یمنی از دفع حمله گسترده نیروهای وابسته به عبدربه منصور هادی در جنوب غربی استان تعز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۹    
یک منبع نظامی یمنی از دفع حمله گسترده نیروهای وابسته به عبدربه منصور هادی در جنوب غربی استان تعز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۰    
منابع میدانی یمن از پیشروی های جدید نیروهای انصارالله در مارب و تسلط آنها بر چندین مواضع راهبردی جدید خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولیعهد سعودی، با عبدربه منصور هادی، رئیس جمهوری فراری یمن تلفنی گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۲:۲۱    
شفقنا- ولیعهد عربستان و رئیس جمهوری فراری یمن در رابطه با تحولات این کشور بحران زده و ابتکار عمل جدید برای پایان آن رایزنی کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس) بامداد امروز (چهارشنبه) گزارش داد که شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ، ولیعهد ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: پایگاه اینترنتی الاخبار لبنان: به سبب تلاش دولت دست نشانده منصور هادی برای تبدیل نبرد مأرب به موضوعی برای مبادله در زمینه پرونده انسانی، ارتش و کمیته های مردمی پیشروی در اطراف این شهر را از سر گرفتند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با انتقاد از عبدربه منصور هادی رئیس جمهور فراری این کشور اظهار داشت...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
پیشنهاد جدید آمریکا برای لغو تحریم ها علیه ایران، ادعای ترامپ درباره توافق با ایران، تماس تلفنی بن سلمان با رهبران کویت، بحرین و قطر، حمله جنگنده های ائتلاف سعودی به نیرو های منصور هادی و حمله به دو کاروان تجهیزات لجستیک آمریکا در عراق ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۰    
حوزه/ ائتلاف متجاوز سعودی در یک حمله هوایی، نیرو های منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن را در منطقه "نخلاء" شمال غرب استان مأرب، هدف قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی به نیروهای خودی در غرب استان مأرب خبر دادند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۶    
خارگ نیوز:فرستاده های آمریکا و سازمان ملل پس از گفت وگو با دولت منصور هادی به عمان سفر می کنند تا دیدگاه دولت مستعفی را به دولت نجات ملی انتقال دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور مستعفی یمن مدعی شد که دولت او تلاش بسیاری برای پایان دادن به درگیری ها انجام داده و پذیرای هرگونه طرح صلح در یمن است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۲    
شفقنا- سرلشگر امین الوائلی فرمانده منطقه ششم نظامی وابسته به دولت مستعفی یمن، روز جمعه در مأرب کشته شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الخبر الیمنی ...
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۰    
خبرنگار العالم در یمن به نقل از منابعی در میان مزدوران سعودی، از کشته شدن فرمانده منطقه ششم نظامی در دولت مستعفی "عبد ربه منصور هادی" در جریان درگیری ها در مارب در شمال یمن خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شبکه دویچه وله افزود: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی امیدوار بود که با مداخله عربستان سعودی در درگیری های یمن، انصارالله را به سرعت از بین ببرد. عربستان سعودی و تعداد دیگری از کشورهای خاورمیانه در جنگ با شیعیان یمن از نیروهای عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری حمایت می کنند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دوم مارچ 2015 با فرار منصورهادی از عدن در حالی که نیروهای انصارالله در حال پیش روی در این شهر بودند، درگیری ها در این کشور شروع و بعد با حمله ائتلاف عربستان به این کشور جنگ آغاز شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۱:۵۰    
سال 2003 را باید آغاز نقش آفرینی جنبش انصارالله در یمن دانست؛ حوثی ها در این سال اعلام کردند که حکومت یمن، حکومتی وابسته به غرب است و مبارزات خود را علیه منصور هادی شروع کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس: فیلیپ دومیل نماینده یونیسف در یمن گفت که در نتیجه تشدید درگیری ها بین نیروهای دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی و نیروهای ارتش یمن در مناطق مختلف از جمله تعز و الحدیده، هشت کودک کشته و 33 نفر دیگر نیز زخمی شدند. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۰    
منابع آگاه یمنی جزئیات جدیدی از پشت پرده حمله اخیر به مقر دولت عبدربه منصور هادی رییس جمهور مستعفی و تحت حمایت عربستان در عدن را فاش کردند؛ حمله ای که به دستور و نظارت امارات و از سوی نیروهای شورای انتقالی یمن انجام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
عربستان سعودی از ششم فروردین 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن - فقیرترین کشور عربی - آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیاده خواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۰    
در حملات شب گذشته ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع ارتش سعودی و مزدوران وابسته به منصور هادی و به صورت خاص تروریست های القاعده در غرب مارب چند منطقه مهم راهبردی پاکسازی شد که یکی از آنها منطقه ملبوده بود که در دایره سفید رنگ آن را مشاهده می کنید.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار المیادین از آتش سنگین ارتش متجاوز سعودی در قصر معاشیق، مقر دولت عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن در عدن خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نظامیان سعودی بامداد امروز در کاخ معاشیق مقر دولت مستعفی یمن در شهر عدن، اقدام به تیراندازی کردند.