شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۰:۵۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «منصور هادی»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، سایت خبری وابسته به دولت مستعفی یمن (مستقر در عربستان سعودی) سبأ ، شامگاه امروز (دوشنبه)، گزارش داد که دولت عبد ربه منصور هادی نامه ای علیه ایران به سازمان ملل ارسال کرده است. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هانی زاده با بیان اینکه عربستان در حال حرکت به این سمت است که شورای ریاست جمهوری یمن را به رسمیت بشناسد و به این نتیجه رسیده که منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن توان تسلط بر این منطقه را ندارد، گفت: به همین دلیل ابتکار میدانی و سیاسی در یمن در اختیار انصارالله قرار گرفته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، عملیات سنگین مزدوران ائتلاف سعودی برای پیشروی در جبهه مریس استان الضالع در غرب یمن را ناکام گذاشتند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، شبکه المیادین از درهم شکستن یورش مزدوران وابسته به آل سعود در استان ضالع در جنوب یمن به دست ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۱    
دهها تن از نیروهای منصور هادی در جریان تلاش برای نفوذ به مریس الضالع در جنوب یمن، کشته و مجروح شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عناصر وابسته به دولت منصور هادی در یمن در واکنش به طولانی شدن جنگ و همچنین عدم پرداخت حقوقشان دست به اعتراض زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۰    
مقامات سازمان جهانی صلیب سرخ، پایان تبادل اسیران بین دولت یمن در صنعا با ائتلاف سعودی و دولت عبدربه منصور هادی را اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عنصر وابسته به دولت منصور هادی در گفت و گو با شبکه العربیه، بمباران ائتلاف سعودی را عامل مجروح شدن خود اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۸    
دو فروند هواپیمای وابسته به صلیب سرخ برای انتقال اسرا بین انصار الله و دولت عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی در فرودگاه صنعا و عدن فرود آمدند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
توافق تبادل اسرا بین دولت نجات ملی و دولت مستعفی منصور هادی امروز اجرائی شد و ده ها آزاده ارتش و کمیته های مردمی وارد فرودگاه صنعا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۰    
نیرو های منصور هادی (رئیس جمهوری مستعفی یمن) از مواضعی در اطراف تاسیسات صادرات گاز بلحاف در شبوه در جنوب یمن عقب نشینی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول پرونده اسرا در دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی برای اجرای توافقنامه ژنو مربوط به تبادل اسرا آمادگی ندارد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مقام یمنی به طرح ادعاهای بی اساس علیه ایران پرداخت. به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، منصور هادی رییس جمهور مستعفی و فراری یمن، مدعی شد: انصارالله توافق استکهلم را نقض می کند و همچنین به اجرای الگوی ایرانی در یمن می پردازند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یک فرمانده برجسته ارتش منصور هادی در نبرد با جنبش انصارالله در استان مرزی الجوف در شمال یمن کشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
یک فرمانده برجسته نیروهای دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی در استان الجوف واقع در شمال یمن و مرز عربستان سعودی کشته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک فرمانده برجسته ارتش منصور هادی در نبرد با جنبش انصارالله در استان مرزی الجوف در شمال یمن کشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه الجزیره اعلام کرد که به فیلمی دسترسی پیدا کرده که در آن شورای انتقالی مورد حمایت امارات را در حال محاکمه چند نظامی ارتش دولت مستعفی یمن نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۰    
شبکه الجزیره به تصاویری دست یافت که مربوط به دادگاهی شماری از نظامیان ارتش یمن وابسته به رئیس جمهور مستعفی به دست شورای انتقالی جنوب مورد حمایت امارات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 2000 روز از آغاز جنگ یمن، اکنون در استان مأرب خبری از ارتش وابسته به دولت منصور هادی نیست؛ قبائل نیز دیگر حاضر به جنگیدن نیستند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۰    
وزیر منابع شیلات یمن وابسته به دولت عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن خواستار نشست فوری دولت دست نشانده سعودی در برابر اقدامات شورای انتقالی مورد حمایت امارات در سقطری یمن شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مجمع الجزایر سقطری در پیامی برای رئیس جمهور دولت مستعفی یمن از انتقال اختیارات مالی این دولت به کارمندان حامی شورای انتقالی خبر داد، اقدامی که جنجال و علامت سوال های زیادی را درباره آینده دولت مستعفی در این مجمع الجزایر ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی از توافق میان جنبش انصارالله یمن و دولت مستعفی این کشور برای تبادل 1081 اسیر استقبال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از توافق صنعا و دولت مستعفی منصور هادی در سوئیس درباره مبادله اسیران خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یک فروند پهپاد اماراتی، عناصر وابسته به دولت مستعفی یمن در استان أبین در جنوب این کشور را هدف قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، در حمله پهپادی به مواضع نیرو های دولت منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن، در استان ابین 3 نظامی زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۹    
در مرحله نخست توافق حاصل شده میان جنبش مقاومتی انصارالله یمن و دولت مستعفی منصور هادی در ژنو بر سر آزادی هزار اسیر دو طرف توافق شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۱    
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن تصریح کرد، سیطره و دخالت های آمریکا در یمن به جایی رسیده که با دولت سابق روندی را برای دستیابی به توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بررسی می کند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مبارزان انصارالله یمن با نمایش کوهی از پول نقد، غذا و سایر کمک های مالی، دو هزارمین روزی را که از آن با عنوان مقاومت در برابر ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان در جنگ یمن یاد می کنند، جشن گرفتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن روز پنجشنبه در سخنرانی ضبط شده خود در هفتاد و پنجمین نشست سران اعضای سازمان ملل متحد، مدعی شد که دولت تحت امرش برای برقراری صلح در کشور تلاش کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۵:۳۶    
یک مقام دولت مستعفی یمن، با تاکید بر اینکه این دولت، قدرت هیچ گونه تصمیم گیری برای یمن را ندارد، گفت که عربستان و امارات می خواهند به قیمت نابودی یمن و یمنی ها به قدرت هایی منطقه ای تبدیل شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت منصور هادی به اظهارات اخیر سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۴۷    
مرجع تقلید شیعیان زیدی یمن پس از 400 روز اسارت در زندان های دولت مستعفی منصور هادی با تلاش دولت نجات ملی یمن در صنعاء از اسارت آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
علامه یحیی الدیلمی از عالمان برجسته دینی یمن که یک سال و اندی پیش توسط شبه نظامیان دولت مستعفی منصور هادی ربوده شده بود، از اسارت آزاد شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- علامه یحیی الدیلمی ، از روحانیون برجسته شیعیان زیدیه یمن که بیش از 400 روز را در زندان دولت وفادار به عبدربه منصور هادی ، رئیس جمهوری فراری این کشور به سر می برد، در جریان یک توافق تبادل اسرا، آزاد شد. ...
گرامیداشت ششمین سالگرد انقلاب 21 سپتامبر و سرنگونی رژیم عبد ربه منصور هادی در شبکه های اجتماعی یمنی در هاشتاغ شبکه العالم بررسی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
6 سال پیش درست در چنین روزی یمنی ها با رقم زدن دستاوردی بزرگ علیه دولت مزدور و وابسته عبد ربه منصور هادی تیر زهرآگینی را بر قلب عربستان سعودی فرونشاندند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشخص نیست سازمان ملل چرا هنوز دولت منصور هادی را که ساکن هتل های ریاض است به رسمیت می شناسد در حالیکه دولت نجات ملی یمن هم مورد تایید بیشتر احزاب و قبایل این کشور است هم بر صنعا و سراسر نیمه شمالی این کشور استیلا دارد. هم توانسته حکمرانی خوب را با تلاش برای تامین نیازهای همه مردم نشان دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از حامیان شورای انتقالی جنوب یمن اعلام کرد، مردم جنوب این کشور دیگر امیدی به این شورا برای تحقق آرمان و آرزوهایشان ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از ورود هیئت جنبش انصارالله یمن به سوئیس برای مشارکت در مذاکرات با هیئت دولت منصور هادی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دو هیئت از دولت مستعفی منصور هادی و دولت نجات ملی یمن فردا به ژنو می روند تا تحت نظارت سازمان ملل درباره پرونده مبادله اسرا مذاکره کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۳    
شفقنا- محمد عبدالسلام سخنگوی دولت نجات ملی یمن و یک منبع در سازمان ملل از مذاکرات طرف های یمنی در روز پنج شنبه در سوئیس برای بررسی پرونده تبادل اسری خبر دادند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، عبدالملک العجری عضو مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن اعلام کرد، ائتلاف سعودی و دولت مستعفی به ریاست عبد ربه منصور هادی مشارکت در رایزنی سیاسی یا حتی مشاهده پیشنهادات مارتین گریفیتس فرستاده سازمان ملل در امور یمن برای صلح فراگیر را رد کرده اند. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، با ادامه درگیری ها میان شورای انتقالی (وابسته به امارات) و نیروهای دولت منصور هادی (متحد رژیم سعودی) در جنوب یمن، نیروهای متحد امارات برای فیصله دادن به درگیری ها در "ابین" به نفع خود، تیپ های موسوم به "گرگ های سرخ" را به این منطقه فراخواندند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی از گروه موسوم به المجلس الانتقالی الجنوبی (شورای انتقالی جنوب) تحت حمایت امارات خواست هر چه سریع تر عدن و سقطری را ترک کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اقدامات غیر قانونی امارات در جزیره سقطری یمن ، اعتراض مقامات دولت فراری یمن را هم به همراه داشته است به نحوی که مشاور وزیر اطلاع رسانی دولت منصور هادی در توئیتی ابوظبی را به اشغالگری و وزیر شیلات وی هم امارات را به وارد کردن بدون روادید نیروهای خارجی به این جزیره متهم کرد.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از الجزیره، منابع یمنی از تحرکات و اقدامات خطرناک امارات در جزیره سقطری یمن خبر دادند. فهد سلیم کفاین وزیر منابع شیلات یمن وابسته به دولت عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن اعلام کرد: امارات اخیراً تجهیزات ارتباطاتی پیشرفته وارد جزیره سقطری یمن کرده است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع یمنی از تحرکات و اقدامات خطرناک امارات در جزیره سقطری یمن خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از الجزیره، منابع یمنی از تحرکات و اقدامات خطرناک امارات در جزیره سقطری یمن خبر دادند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور مستعفی یمن در دیدار با سفیر آمریکا درباره روابط دوجانبه و آخرین تحولات یمن گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع محلی در استان المَهره یمن گفتند که دولت منصور هادی به همراه ارتش سعودی در حال قاچاق وسیع نفت یمن از طریق بنادر این استان است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۳:۴۳    
شفقنا- بعد از آنکه طرف های درگیر در یمن متعددتر شده و ائتلاف ها و استراتژی ها تغییر کرده است، پیچیدگی های اوضاع یمن بیشتر شده است. در این میان، اخباری از حملات ائتلاف عربی تحت امر عربستان به نیروهای دولت عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن در مأرب و أبین مطرح شده است. ...