چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۲۱Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منصور هادی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشاور ولی عهد ابوظبی و سیاستمدار اماراتی در واکنش به تحولات میدانی در استان مأرب یمن گفت که دولت مستعفی و ارتش تحت امر آن لیاقت حمایت مادی و تسلیحاتی ندارند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۸    
درگیری ها میان نیروهای عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن و قبایل الدماشقه برای دومین روز متوالی در استان مأرب از سرگرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع یمنی اعلام کردند مردم تعز که تحت اشغال نیرو های منصور هادی و ائتلاف متجاوز زندگی می کنند خواستار برکناری او و اخراج این ائتلاف شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۶    
شفقنا- رئیس جمهور مستعفی یمن که در عربستان به سر می برد، اتهامات جدیدی را علیه ایران مطرح کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عربی 21، عبدربه منصور هادی شب گذشته در سخنانی مدعی شد که صلح در یمن به دست حوثی ها و با حمایت بدون مرز ایران کشته می شود. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۳    
به دنبال وقوع یک انفجار در استان حضرموت 3 عنصر وابسته به دولت مستعفی و فراری منصور هادی کشته شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت مستعفی یمن که این روزها در چندین منطقه آماج حملات ارتش و کمیته های مردمی قرار دارد، به بیان اتهامات تکراری علیه ایران پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف عربستان سعودی در پاسخ به اتهام های خیانت یکی از متحدان دولت منصور هادی به این ائتلاف گفت که نیروی هوایی عربستان به تنهایی توانسته مانع پیشروی نیروهای دولت نجات ملی شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در عدن واقع در جنوب یمن 7 نفر کشته و زخمی شدند و استاندار عدن و وزیر کشاورزی دولت منصور هادی از این انفجار جان سالم به در بردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات پارلمانی ایران در کنفرانس تغییرات آب و هوا و اقلیمی از اعتراض شدید این هیات به نماینده دولت منصور هادی که اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
منابع میدانی در استان مأرب یمن می گویند نیرو های دولت مستعفی در پی عملیات نیرو های ارتش دولت نجات ملی در این استان، از بیم محاصره شدن، به سمت مرکز استان عقب نشسته اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۵:۴۳    
کارشناس مسائل منطقه گفت: سعودی ها به این نتیجه رسیده اند که در یمن به دستاوردی نرسیده اند و از این منظر حالا سازمان ملل را واسطه کرده اند تا آنها را از بن بست میدانی و سیاسی خارج کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع آگاه خبر داد که همزمان با بروز یک سری نشانه ها در خصوص انجام تحرکاتی برای پایان دادن به جنگ یمن و احتمال تشکیل دولت انتقالی در این کشور، رئیس جمهور مستعفی یمن به وحشت افتاده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲    
شفقنا- منابع نزدیک به عبد ربه منصور هادی می گویند که همزمان با افزایش امیدها برای پایان جنگ یمن و توافقات صورت گرفته برای برکناری هادی، او به شدت در بیم و هراس به سر می رود و در روزهای اخیر به تحرکات دیپلماتیک و رایزنی های خود افزوده است. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۵:۲۸    
منابع یمنی از این دیدار به عنوان زمینه سازی برای برکنار عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن و انتقال اختیارات وی به شورای انتقالی یاد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یک وبگاه خبری یمنی نوشت که سفر نماینده سازمان ملل به این کشور به احتمال زیاد با هدف رایزنی برای کناره گیری عبد ربه منصورهادی صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
پس از گزارش منابع رسمی سعودی که در آن، تمایل ریاض به توقف جنگ یمن احساس شد، رسانه های یمنی از طرحی جدید برای کنار زدن رئیس دولت مستعفی سخن می گویند که به گفته آن ها، مورد موافقت ائتلاف سعودی و حامیانش قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از کشته شدن حدود 100 نفر در درگیری نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی با شبه نظامیان دولت مستعفی به ریاست عبدربه منصور هادی در جنوب مأرب خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مقام یمنی در پیامی برای سازمان ملل، به رسمیت شناختن منصور هادی را به عنوان رئیس جمهوری یمن، رسوایی بزرگ این نهاد بین المللی توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد عوض بن مبارک، وزیر امور خارجه دولت مستعفی یمن با متهم کردن حوثی ها، گفت: هفت سال است که یمن، تحت فشار است و دوره سخت و طاقت فرسایی را سپری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت صنعاء اعلام کرد، به رسمیت شناختن عبد ربه منصور هادی، به عنوان "رئیس جمهور قانونی یمن"، یک رسوایی سیاسی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸    
شفقنا- حسین العزی ، معاون وزیر امور خارجه دولت صنعا ، از سازمان ملل متحد خواست که از به رسمیت شناختن عبدربه منصور هادی ، به عنوان رئیس جمهور قانونی یمن دست بکشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت یمن با پیشروی گسترده به سمت ارتفاعات ملعا و شهر الجوبه در مرکز استان مأرب در آستانه قطع کامل خطوط امدادرسانی نیروهای عبد ربه منصور هادی قرار گرفته اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
درگیری های شدیدی بین ارتش و کمیته های مردمی یمن با مزدوران وابسته به دولت مستعفی یمن به ریاست عبد ربه منصور هادی در جبهه های شهر الجوبه واقع در استان مأرب در مرکز این کشور در جریان است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، المیادین از تظاهرات گسترده علیه عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری فراری یمن، در استان تعز خبر داد. بر اساس این گزارش؛ تظاهرات کنندگان خیابانهای اصلی شهر را بسته و خواستار کنار رفتن عبد ربه منصور هادی و دولت هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مردم یمن امروز (دوشنبه) در شهر تعز علیه عبدربه منصور هادی و دولت مستعفی او تظاهرات کردند و خواستار برکناری او و دولتش شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان – نیرو های یمنی همزمان با هفتمین سالروز انقلاب این کشور، در ادامه مقابله با اشغال برخی از مناطق یمن توسط مزدوران سعودی موفق شدند بخش های استراتژیکی از استان مارب را به کنترل خود در بیاورند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عربستان از ترس اینکه رئیس جمهور مستعفی یمن با حضور در سازمان ملل، علیه ائتلاف سعودی، دست به کودتا بزند، از سفر وی به واشنگتن جلوگیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
21 سپتامبر مصادف با انقلاب یمنی ها علیه ناکارآمدی عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور فراری و مستعفی و دولت وی در سال 2014 است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از مردم یمن به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب سپتامبر این کشور و سرنگونی دولت منصور هادی ، در برخی از شهرهای یمن راهپیمایی کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۷    
ایران پرس: 21 سپتامبر مصادف با انقلاب یمنی ها علیه ناکارآمدی عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور فراری و مستعفی و دولت وی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از منابع خبر دادند که عربستان آخرین گروه از مقامات دولت مستعفی یمن را از هتل ریاض بیرون کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل متحد روز جمعه به وقت محلی با اعلام پایان سفر نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن از دیدار وی “عبدربه منصور هادی “رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن خبر داد.سخنگوی سازمان ملل متحد افزود نماینده سازمان ملل در امور یمن در دیدار با منصور هادی بر قصد خود برای [...]
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عربستان، امارات، آمریکا و انگلیس در بیانیه مشترکی درباره اوضاع اقتصادی یمن خواهان بازگشت دولت عبدربه منصورهادی، رئیس جمهور مستعفی یمن به شهر عدن برای اتخاذ اقدامات لازم برای آغاز تحقق ثبات اقتصادی شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از القدس العربی، منابع نظامی وابسته به دولت عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن اعتراف کردند که طی 24 ساعت گذشته دستکم 20 نفر از این نیروها در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در بیضاء کشته شدند. بر اساس این گزارش، در گیری های [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، منابع یمنی به شبکه الجزیره قطر گفته اند که ارتش و کمیته های مردمی یمن مرکز شهرستان الصومعه و بخش های زیادی از آن را به کنترل خود در آوردند. از شهرستان صومعه به عنوان آخرین پایگاه هواداران عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن و نیز نیروهای گروهک [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن بر آخرین پناهگاه نیروهای دولت مستعفی این کشور در استان البیضاء خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
منابع یمنی از تسلط ارتش و کمیته های مردمی مردمی یمن بر مرکز ناحیه الصومعه، به عنوان آخرین محل تمرکز نیروهای عبد ربه منصور هادی و القاعده در استان البیضاء، خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قبائل همسو با ائتلاف سعودی در استان شبوه در نامه ای به مقامات دولت منصورهادی درباره نزدیک شدن نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به چاههای نفتی این استان هشدار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دامنه اعتراضات در استان های جنوبی یمن علیه ناکارآمدی دولت مستعفی منصورهادی گسترش یافته و هر روز تعداد بیشتری از شهرها به اعتراضات می پیوندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از تظاهرات هزاران یمنی علیه دولت مستعفی یمن و شورای انتقالی جنوب این کشور وابسته به امارات، در عدن و حضرموت خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهر عدن واقع در جنوب یمن دیشب نیز صحنه اعتراضات مردمی به دولت عبدربه منصور هادی و المجلس الإنتقالی الجنوبی وابسته به امارات بود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع نزدیک به گروه موسوم به "شورای انتقالی جنوب" یمن از رسیدن نیروهای آمریکا به شهر عدن اشغالی خبر می دهند. این اقدام با هدف ایجاد زمینه برای بازگشت هادی رئیس جمهور فراری یمن طی روزهای آینده انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با احتمال برگزاری نشست قریب الوقوع شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره بحران یمن، شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا از رویکردی جدید سخن به میان آورده که در آن به تجدیدنظر در مشروعیت رئیس دولت مستعفی اشاره شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئولان دولت مستعفی یمن از بازداشت یک شهروند این کشور به اتهام سفر به ایران و جمع آوری کمک خبر دادند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۳    
استفاده از واژه بحر الفارسی، عصبانیت مقامات دولت دست نشانده منصور هادی در یمن را در پی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انفجار خودرو یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی دولت مستعفی و فراری یمن در استان عدن در جنوب یمن موجب کشته شدن او و چند نفر دیگر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع یمنی از تنش نظامی جدید در استان شبوه واقع در جنوب شرقی یمن و اعزام نیروهای وابسته به دولت عبدربه منصور هادی به بندر راهبردی بلحاف خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ائتلاف سعودی مدت هاست به نتیجه رسیده که "عبدربه منصور هادی" رییس جمهور مستعفی و فراری یمن دیگر شخصیتی کاریزماتیک برای اداره این کشور نیست، از این رو به دنبال جایگزین برای وی می باشد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، اظهارات یک عضو دولت مستعفی منصور هادی مبنی بر کشته شدن یک تبعه ایرانی در یمن را از اساس کذب دانست و اظهار کرد: هیچ مستشار نظامی ایرانی در یمن حضور ندارد که در بمباران متجاوزان به یمن کشته شده باشد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۰:۱۶    
منابع یمنی از اقدام حزب کنگره وابسته به امارات برای سرنگونی عبد ربه منصور هادی خبر دادند.