شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۲۶Sep 2020 26

جدیدترین‌های «جشنواره ملی»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی شمس اشراق به میزبانی زنجان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین کارگاه جشنواره ملی جامعه نگار از هشت مهرماه آغاز و تا یازدهم ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جشنواره ملی نقاشی کمانک نشانی بر افتخارات اصفهان در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری افزود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۱    
کسب و کار نیوز - دبیرخانه دومین دوره جشنواره ملی استارپوزال (کارآفرین دانشگاهی) اعلام کرد فراخوان جذب ایده، طرح و پروپوزال های شما عزیزان تا تاریخ 20 مهر ماه جاری تمدید شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور استفاده از نظرات ایده پردازان ،صاحب نظران کارآفرینان ،مخترعین وشرکت های دانش بنیان جشنواره ملی صنایع روستا دوست برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی درباره تفاهم نامه انجمن سینمای جوانان ایران با چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی برگزار و درباره بخش های مختلف گفت و گو شد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱    
سید مهدی ابطحی مسئول برنامه شب های خاطره حوزه هنری از جشنواره ملی حماسه گویان رونمایی کرد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، آنچه در پی می خوانید گفت وگویی با این مسئول فرهنگی و شاعر در خصوص این جشنواره و شب های خاطره است: ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) با اشاره به جشنواره ملی صنایع روستا گفت: مخترعان و شرکت های دانش بنیان حاضر در جشنواره صنایع روستا دوست، طرح های خود را در سایت کمیته امداد ثبت کردند.
مراسم تقدیر از برگزارکنندگان شصت و چهارمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (آسوریک) در استان سیستان و بلوچستان ، هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس،با حضور علی جعفری معاون سینمای جوانان ایران ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از انتشار فراخوان اولین جشنواره هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) خبر داد و گفت: آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان حضور در این جشنواره سی ام آبان 99 است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات انتخاب بخش داستانی دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت در اصفهان معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سیاوش گلشیری، فریدون نجفی و مجید صدیقی به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش فیلمنامه دومین جشنواره فیلم کوتاه مهرسلامت معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۸    
سمنان- ایرنا- دبیر پنجمین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال هِکاتُم دانشگاه دامغان گفت:این جشنواره ملی دانشگاهی با اعلام نفرات برتر هر بخش به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد جشنواره چتر زندگی را برگزار می کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد دستگاهی و طرح جشنواره ملی شهید رجایی سال 1397، در بین اداره های کل کانون پرورش فکری استان های کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۵    
گروه استان ها- معاون شهردار مشهدمقدس گفت: جشنواره ملی جایزه ادبی ظرفیت های مغفول روایت نگاری مشهد را عیان می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۷    
لطیفی از درخشش دانش آموزان گیلانی در دومین جشنواره ملی رسانش خبر داد و گفت: دانش آموزان گیلانی در این جشنواره 9 رتبه برتر را کسب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مسؤول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با اشاره به برگزاری دومین دوره جشنواره رسانش در حوزه دختران و پسران گفت: در پایان این جشنواره دانش آموزان گیلانی موفق به کسب 9 رتبه برتر شدند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی شهرداری رشت گفت: کربلا و وقایع عاشورا، ایثار و شهادت طلبی در عاشورا، تاثیرقیام عاشورا و مکتب حسینی در جامعه امروز و نقل کربلا از موضوعات مشخص شده در این جشنواره ملی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره ملی فرهنگی - هنری نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت ویژه دانشگاهیان سراسر کشور، در بخش های ادبی و هنری برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری دومین دوره جشنواره ملی استعدادهای برتر در ارومیه گفت: 20 مهر آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح: برگزاری پنج جشنواره ملی و بین المللی اسوه های صبر و مقاومت، طراحی و اجرای دوره های سبک زندگی جهادی رزمندگان اسلام از برنامه های ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶    
یک دانش آموز لارستانی دو مقام برتر کشور در *جشنواره ملی رسانش* را کسب کرد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لارستان، 2 مقام...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۵    
داور جشنواره ملی عکس و پوستر همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا معتقد است: گرافیک رشته کم هزینه ای نیست و اتفاقا آموزش آن جزء گران ترین رشته های دانشگاهی است. با این حال، ما با رشد فزاینده جمعیت طراحان گرافیک و علاقمندان و هنرجویان این رشته مواجه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
داور جشنواره ملی عکس و پوستر همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا معتقد است: گرافیک رشته کم هزینه ای نیست و اتفاقا آموزش آن جزء گران ترین رشته های دانشگاهی است. با این حال، ما با رشد فزاینده جمعیت طراحان گرافیک و علاقمندان و هنرجویان این رشته مواجه هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره جشنواره ملی استعدادهای برتر با هدف نمایش توانمندی و ظرفیت های جوانان در ارومیه برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اسکندری از برگزاری جشنواره ملی باران وحی خبر داد و گفت: از مجموع 360 آثر ارسالی از خوزستان به این جشنواره، 20 اثر در بخش آوایی به مرحله کشوری راه یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جشنواره ملی فیلم ایثار می تواند بستر و زمینه ای برای نگاه متعالی به فرهنگ ایثار و شهادت باشد، اضافه کرد: ما اگر بخواهیم تأثیرگذار باشیم، باید نگاه بلند داشته باشیم. در زبان هنر گفتمان و بحث کردن بسیار مهم و اثرگذار است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجید برزگر مدرس کارگاه بازنگری در عناصر فیلم کوتاه با تاکید بر کارگردانی از سری برنامه های آموزشی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با اشاره به ضرورت حمایت دولتی از سینمای مستقل بیان کرد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۵    
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به شرایطی که کرونا بر نحوه برگزاری جشنواره های مد و لباس تحمیل کرده است، گفت: طرح های برتر ارائه شده به جشنواره ملی عفاف و حجاب به صورت مجازی نمایش داده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از برگزاری 2 عنوان کارگاه نمایشنامه نویسی در قالب اولین جشنواره ملی جامعه نگار خبر داد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۳    
به بهانه برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - جایزه را تنها برای ارائه ی یک کار خوب نخواهید برد، بلکه همه ی جوانب کار شما باید عالی باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
بیش از 500 اثر از سراسر کشور برای داوری به دبیرخانه دومین جشنواره ملی نقالی و شاهنامه خوانی ارسال شد.
چهارمین جشنواره ملی " آرمان برتر " به میزبانی کوهدشت لرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: سومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی آذری از سری برنامه های هجدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - انیمیشن آمی دتر (دختر عمو) اثر کارگردان مازندرانی رتبه سوم بخش پویانمایی دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر زندگی را کسب کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: پوستر نخستین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با محوریت کرونا ویروس، با عنوان "گذر موقت" در دانشگاه فنی و حرفه ای کرمانشاه رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره ملی آرمان برتر در کوهدشت برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۱    
کمالی زرکانی، اسامی داوران مرحله نهایی نخستین جشنواره ملی قصه گویی روستا و عشایر از برنامه های ملی دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد که به میزبانی کانون فرهنگی هنری انصارالحجه(عج) روستای شمیل بندرعباس برگزار می شود را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تئاتر حلزون بود و آکواریوم در میان 3 اثر برگزیده جشنواره ملی تئاتر آپارتمانی در قرنطینه تئاتر مان خوش درخشید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۸    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از معرفی داوران هفدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -به مدد الهی ، حوزه هنری استان اصفهان با همکاری شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان اولین جشنواره مجازی خاطره گویی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را با هدف روایت و ثبت خاطرات آن دوران برگزار می نماید . این جشنواره در دو بخش : خاطره گویی بزرگسالان و دانش آموزی برگزار می شود .
فراخوان جشنواره ملی نگاری رضوی از سری برنامه های هجدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جواد قلی زاده با علام هیئت انتخاب و داوری چهارمین جشنواره ملی فانوس گفت: نیمه دوم آبان ماه سال جاری، مصادف با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) در صورتی که شرایط کرونا این اجازه را به ما بدهد، برنامه اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فانوس را در شیراز برگزار خواهیم کرد.
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۷    
چهارمین دوره جشنواره ملی آرمان برتر عصر امروز در شهرستان کوهدشت برگزار شد
اقتصاد آنلاین / جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک ملت در هفتمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، برند محبوب بانکی شناخته شد.
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از تمدید مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی تا 15 بهمن ماه سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۱    
فراخوان ثبت طرح های صنایع روستا دوست اعلام شد.