شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۲:۵۰Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتشارات روابط عمومی»

شارا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۵    
آثار انتشاراتی در حوزه کرونا و حمایت از انتشار آثار علمی روابط عمومی در پانزدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی مورد تاکید ویژه قرار گرفته است.
شارا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۳    
به بهانه برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - جایزه را تنها برای ارائه ی یک کار خوب نخواهید برد، بلکه همه ی جوانب کار شما باید عالی باشد ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۶:۳۴    
دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی طی فراخوانی از واحدهای روابط عمومی سراسر کشور، مدیران و کارشناسان روابط عمومی بخش های دولتی و خصوصی برای شرکت گسترده و ارایه نظرات و پیشنهادهای خود در راستای برگزاری باشکوه تر این جشنواره دعوت به عمل آورد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۲    
این جشنواره که با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق؛ توسعه و ارتقای سطح توانمندی ها و مهارت های مدیران و کارشناسان روابط عمومی در حوزه فعالیت های انتشاراتی و فرهنگ سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات برگزار ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۶    
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۵    
گروه بنگاه ها : روابط عمومی شرکت بیمه سامان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی توانست در چهار بخش، رتبه های برتر را از آن خود کند. در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با مشارکت واحدهای روابط عمومی سراسر کشور برگزار شد، شرکت بیمه سامان در بخش های تبلیغات مکتوب و کتاب ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی بیمه ملت، رتبه اول فیلم های مستند در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد. در این جشنواره که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه سال برگزار می شود و برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی ها است ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۱    
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در دو بخش رقابتی و آموزش در دو سطح ملی و استان ها، شامل کارگاه های تخصصی کاربردی با 4 سخنران علمی و با رویکرد تولبد محتوای غنی برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۸    
بنابه گزارش روابط عمومی مراسم اهدای لوح و تندیس بلورین چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور پروفسور ساروخانی، اساتید روابط عمومی و بیش از 100 نفر از روابط عمومی های سراسر کشور در تاریخ 9 شهریورماه سال جاری در محل سالن همایش های مدیریت صنعتی تهران برگزار گردید .
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۲    
چهاردهمین جشنواره ملّی انتشارات روابط عمومی در روز شنبه 9 شهریور ماه 1398 در تهران با حضور روابط عمومی های سراسر کشور برگزار گردید.
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۴    
همزمان با برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی و پنجمین همایش تولید محتوا، کارگاه آموزشی "مدیریت رویدادها در روابط عمومی" برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نشریه بانک کارآفرین در بخش های مختلف چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، یک رتبه اول، دو رتبه دوم و دو رتبه سوم را کسب کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک دی در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی موفق به کسب 4 رتبه برتر در بخش های رقابتی این جشنواره شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۴    
روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای هرمزگان در چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی ایران رتبه اول پژوهش کشوری را به خود اخنصاص داد.
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش از: موسی الرضا شبرنگی - آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور همزمان با برگزاری پنجمین همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی با هدف تبیین و بررسی جایگاه و اهمیت تولید محتوا در فعالیت های انتشاراتی ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بهترین روابط عمومی کشور در زمینه انتشارات شد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک سامان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، توانست در بخش مجلات سه جایزه را از آن خود کند.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - فولاد هرمزگان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ایران موفق به کسب تندیس زرین و لوح جشنواره شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران با کسب سه رتبه اول و یک رتبه سوم در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی برتر شد.
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی بیمه دی توانست در چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی و در محورهای مختلف این جشنواره حائز رتبه برتر شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
نشریات بانک آینده، در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، با دریافت تندیس و لوح تقدیر، در زمره نشریات برتر ، قرار گرفتند. با رای هیات داوران، متشکل از؛ جمعی از متخصصان و صاحب نظران عرصه ارتباطات، پیام آینده ، نشریه رسمی و سازمانی بانک آینده، در بخش خبر و گزارش ، رتبه دوم را کسب کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک رفاه در چهاردهمین جشنواره ملّی انتشارات روابط عمومی های کشور، پنج عنوان برتر در سطح ملّی را کسب کرد.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، عصر روز گذشته در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و با معرفی آثار و رتبه های منتخب به کار خود پایان داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیر روابط عمومی شهرداری شاهرود از کسب دیپلم افتخار به شهرداری شاهرود در چهاردهمین جشنواره ملی روابط عمومی ها خبر داد. علیرضا اخوین با اشاره به اینکه جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ها که توسط انجمن متخصص روابط عمومی ایران همه ساله برگزار می شود ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - ذوب آهن اصفهان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در پنج رشته رتبه های برتر را در سطح ملی کسب نمود.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - تندیس زرین چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی به شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، عصر امروز در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و با معرفی آثار و رتبه های منتخب به کار خود پایان داد. ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که عصر روز شنبه 9 شهریورماه سال جاری برگزار شد، با اهدای جوایز به کارشناسان برتر انتشارات روابط عمومی به کار خود پایان داد.
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی عصر امروز با حضور دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. ***چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به گزارش خبرگزاری صنایع ، جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک پارسیان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، در بخش عکس، تبلیغات مکتوب و بروشور برگزیده و حائز رتبه برتر شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در پنج رشته رتبه های برتر را در سطح ملی کسب نمود. ذوب آهن اصفهان در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در پنج رشته رتبه های برتر را در سطح ملی کسب نمود . در این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی [...]
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور روابط عمومی سازمان ها و موسسات مختلف برگزار گردید روابط عمومی بانک توسعه تعاون موفق به کسب 9رتبه برتر در بخش های مختلف گردید. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۵    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار رونق تولید را تشریح کرد. *** نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار رونق تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، برگزار شد، به 10 روابط عمومی برتر، دیپلم زرین افتخار اعطا شد.
اقتصاد آنلاین / شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، در این جشنواره که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد و برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی ها است، روابط عمومی بیمه ملت توانست در بخش فیلم های مستند، رتبه اول در سطح ملی را کسب کند. ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یک صنعت جهانی با ارزش 151 میلیارد دلار، هرگز نمی میرد و در قبرستان تاریخ دفن نمی شود. فناوری منجر به خلق فناوری جدید می شود و ظهور روندهای جدید منجر به نابودی روندهای قبلی نمی شود بلکه تنوع بیشتری پیدا می کند و هیچ چیز با تنوع نمی میرد.
شارا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۲    
به بهانه برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - درحالی که 90 درصد از کاربران معمولی واتپد زیر 30 سال دارند، اما این پلتفرم برای بچه ها نیست ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد.
شارا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۶    
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، 20 مردادماه 1398 اعلام شد.
شارا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی تیرماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن متخصصان روابط عمومی، این جشنواره دارای دو بخش اصلی رقابتی و آموزشی است.
شارا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد.
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۵    
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می گردد. موضوعات جشنواره 1) ادبیات 1-1- مستندسازی: “گردآوری، تدوین، پردازش، تصحیح، بروز رسانی و نگهداری داده ها و اطلاعات (مانند مستندسازی فرایندها، تجارب، پروژه ها، سوابق، رویدادها، عملکرد سازمان و...) ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی تیرماه 98 توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود.
شارا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد ...
شارا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶    
این عکس یکی از عکس های برگزیده سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی است. عکس مذکور بیانگر تلاش متخصصان کشور در تاریخ صنعت نفت کشور در خصوص پروژه های فاز 20 و 21 پارس جنوبی می باشد که توسط شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت در بخش عکس برگزیده جشنواره انتشارات ملی انتشارات شرکت داده شد و توسط ...