پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۹:۱۵Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باشگاه های بدنسازی»

دبیر هیئت بدنسازی لرستان گفت: درآمد باشگاه های بدنسازی در ایام کرونا 50 درصد کاهش یافته است، بااین وجود دولت تا به امروز حمایت قابل توجهی از باشگاه های بدنسازی انجام نداده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام البرز با توجه به بازگشایی باشگاه های بدنسازی گفت: استقبالی از سوی مردم برای حضور در این باشگاه ها صورت نمی گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: کمیته ای تحت عنوان نظارت بر باشگاه های بدنسازی تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۲    
فعالان باشگاه های بدنسازی پرورش اندام با گرفتن شهریه ماهانه گذران زندگی می کنند و هم اکنون باشگاه ها چندین ماه است که تعطیل هستند و درآمد باشگاه ها صفر شده، اما هزینه ها از جمله اجاره محل باشگاه و هزینه های شخصی زندگی ادامه دار بوده است و هم اکنون این قشر با بحران اقتصادی مواجه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۵    
رئیس جدید فدراسیون بدنسازی درباره مجمع انتخاباتی این فدراسیون توضیحاتی را بیان کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
خطر از بیخ گوش ملی پوش دوچرخه سواری گذشت مردم نیوز : محمد گنج خانلو که کوهنوردی را در برنامه ورزشی خود قرار داده است، درباره ی اینکه روز جمعه که تعدادی از کوهنوردان دچار حادثه شدند، به کوهنوردی رفته بود یا خیر، بیان کرد: ما الان در فصل بدنسازی هستیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسمی گفت: از باشگاه های بدنسازی شهرستان ایوان بازدید به عمل آمد و نکات لازم در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در حین تمرین به موسسین باشگاه ها آموزش داده شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: علی رغم قرار گرفتن در گروه شغلی 2 تاکنون مجوز فعالیت باشگاه های بدنسازی در این استان صادر نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خوزستان گفت: بیماری کرونا بیش از 80 باشگاه بدنسازی را در استان به تعطیلی کشاند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نحوه بازگشایی اماکن و باشگاه های ورزشی اصفهان را اعلام کرد. بنا بر اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان استان، باشگاه ها و اماکن ورزشی تا پایان آذر تا ساعت 18 مجاز به فعالیت هستند ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از قرار گرفتن باشگاه های بدنسازی در گروه دوم مشاغل و بازگشایی آن ها در تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت رشته های ورزشی کم برخورد(انفرادی) و باشگاه های بدنسازی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی آغاز شد و کاظم عقیقی در مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام(ره) بر کرسی قضاوت می نشیند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/لرستان سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: باشگاه های بدنسازی فعالیت محدود داشته باشند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بنا به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا از امروز محدودیت های کرونایی برای مشاغل گروه 2 نیز برداشته می شود. به گزارش کاماپرس، وضعیت کرونایی تهران از وضعیت قرمز نارنجی تغییر رنگ داده است، از این رو مغازه ها می توانند از امروز شنبه فعالیت خود را دوباره آغاز کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۵    
رئیس اداره ورزش و جوانان مه ولات گفت: از فردا (( شنبه 15 آذرماه)) فعالیت باشگاه های بدنسازی در مه ولات مجاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به مجاز بودن فعالیت گروه های شغلی یک و دو در شهرستان های با وضعیت نارنجی از پانزدهم آذر ماه رشته های ورزشی کم برخورد و باشگاه های بدنسازی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۰    
وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در اردوهای ورزشی و کاهش موارد ابتلا به کرونا در ورزشکاران حرفه ای، نگرانی از درگیری های قلبی در ورزشکاران بهبودیافته کرونا و لزوم پیگیری این موضوع، فعالیت چراغ خاموش باشگاه های خصوصی و شانس بالای انتقال بیماری در باشگاه های بدنسازی و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی در اردوهای ورزشی و کاهش موارد ابتلا به کرونا در ورزشکاران حرفه ای، نگرانی از درگیری های قلبی در ورزشکاران بهبودیافته کرونا و لزوم پیگیری این موضوع، فعالیت چراغ خاموش باشگاه های خصوصی و شانس بالای انتقال بیماری در باشگاه های بدنسازی و .. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان بدنسازی از اوضاع حال حاضر ناراحت است و می گوید خیلی از صاحبان باشگاه های بدنسازی به خاطر این وضعیت مجبور شدند کسب و کارشان را تعطیل کنند.
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
با زرد اعلام شدن وضعیت کرونا در کیش، مصوبات شورای سلامت برای جزیره اصلاح شد و بر اساس آن کلوپ های دریایی، پارک دلفین، مجموعه کاریز، بولینگ و رشته های کم برخورد ورزشی مجوز فعالیت گرفتند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با وجود قوانین صریح در خصوص تعطیلی برخی مشاغل به مدت دو هفته، هستند کسانی که این قوانین را نادیده گرفته اند. در این ویدیو روش عجیب انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه های بدنسازی را می ببینید. منبع: صداوسیما
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۵    
قبل از ورود به باشگاه با مسئول باشگاه تماس بگیرید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸    
با اعلام رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان فعالیت باشگاه های بدنسازی در این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از یک سوم ظرفیت موجود تا ساعت 20 بلا مانع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان سنندج گفت: تمام باشگاه های دولتی از زمان اعمال محدودیت ها تعطیل است و تنها برخی از باشگاه های خصوصی بدنسازی به دلیل کرایه بالایی که باید ماهانه بپردازند، حاضر به تعطیلی فعالیت خود نیستند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با مصوبه جدید ملی ستاد کرونا، تمام اماکن ورزشی مشهد تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. فرزاد فتاحی در گفت وگو با ایسنا در خصوص وضعیت فعالیت اماکن ورزشی مشهد با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا اظهار کرد: از روز شنبه، اول آذر ماه، تمام اماکن ورزشی مشهد از جمله اماکن رو باز و سرپوشیده، اماکن آبی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حسن کرباسی از راه اندازی بانک جامع باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک گفت: بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا، باشگاه های بدنسازی فعلا امکان فعالیت ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تأکید بر رعایت پروتکل بهداشتی در مقابله با کرونا گفت: تمامی باشگاه های بدنسازی و سالن های ورزشی در مرکز استان از فردا به مدت 5روز تعطیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: باتوجه به تعطیلی تمام باشگاه های بدنسازی استان تا اطلاع ثانوی، درصورتی که باشگاهی بصورت شبانه فعالیت کند، با آن برخورد جدی خواهیم داشت.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
7 باشگاه بدنسازی در ایلام بدلیل عدم اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا ، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند. به گزارش یاریزان ؛ بر اساس بازرسی های انجام شده اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام و لزوم نظارت بر اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا مبنی بر عدم فعالیت باشگاه های بدنسازی و با توجه به تخلف باشگاه ...
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۵    
عده ای از شهروندان ملکانی از دارابودن باشگاه های بدنسازی در این شهر انتقاد کرده و خواستار پاسخگویی مسئولین مربوطه شدند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۲    
به گزارش کرج رسا؛ با توجه به سیر صعودی بیماری و تمدید محدودیت های کرونایی و بنا به اعلام دکتر شهبازی استاندار البرز و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، به اطلاع می رساند؛ کلیه باشگاه های ورزشی ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه و مراکز تفریحی آبی ...
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۸    
محدودیت های کرونایی از فردا به مدت 10 روز در شهرستان مرودشت آغاز می شود. به گزارش سلام مرودشت ، رهام پیکری فرماندار ویژه شهرستان مرودشت به اتاق اصناف و روسای اتحادیه ها در جلسه ستاد کرونا، گفت: تمام آرایشگاه های زنانه ...
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام مرودشت، مرکز فارس فرماندار ویژه شهرستان مرودشت به اتاق اصناف و روسای اتحادیه ها در جلسه ستاد کرونا گفت: تمام آرایشگاه های زنانه، کافی شاپ ها و باشگاه های بدنسازی و ورزش های پربرخورد از فردا هفتم آبان ماه به مدت 10 روز تعطیل می شوند و اتاق اصناف و اتحادیه های موظف به اجرا و بررسی دقیق ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تعطیلی باشگاه های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی ..
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان گفت: رتبه بندی باشگاه های بدنسازی و استخرها و صدور مجوز فعالیت آنها در وضعیت قرمز کرونا، یک طرح پیشنهادی است که هنوز به استان ها ابلاغ نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام در این استان ماهانه 20 میلیارد ریال و سالانه حدود 2 هزار میلیارد ریال اجاره بها برای اماکن ورزشی خود پرداخت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۵:۲۵    
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از پوشش بیمه درمانی مربیان باشگاه های پرورش اندام طی آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با این بیمه، مربیان می توانند نیازهای درمانی ایجادشده در باشگاه ها را برطرف کنند.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مرادی از تمدید تعطیلی یک هفته ای برخی صنوف پر تردد و پر ریسک به دلیل موج سوم شیوع ویروس کرونا خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه گفت: در حال حاضر فقط رشته های توپی مانند فوتبال، والیبال و بسکتبال فعالیت دارند که تعداد ورزشکاران هم کم است؛ با توجه به تعطیلی باشگاه ها هنوز دولت تسهیلاتی به صاحبان باشگاه های بدنسازی خصوصی اختصاص نداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور گفت: امسال 60 درصد باشگاه های این رشته ورزشی به علت شیوع بیماری کرونا تعطیل شده و آنان را به ورشکستگی کشانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تعطیلی چند باره باشگاه های بدنسازی، باشگاه داران خواستار تعیین تکلیف از سوی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان تهران شده اند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۲    
موسی کشتکار معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بنا به اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا فعالیت باشگاه های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته، جودو، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی در مناطق قرمز استان تا 25 مهرماه ممنوع است. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۴    
در هر کجا که باشید هیچ عذری برای ورزش نکردن پذیرفته نیست! چه برای ورزش کردن به باشگاه های بدنسازی بروید چه در خانه ورزش کنید یا حتا با دستگاه های بدنسازی پارکی کار کنید. همه جا می توانید تجهیزات ورزشی مختص به خود را پیدا کنید ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :تهران به شرایط نیمه تعطیل بازگشت و محدودیت ها و تعطیلی های کرونایی همراه با جریمه برای اصناف و سازمان هایی مانند مراکز آموزشی، مساجد، تالارها، کافه ها، قهوه خانه ها، مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و علمی، سینماها، سالن های تئاتر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۳    
فرماندار شهرستان شهرکرد با اشاره به اعمال محدودیت های بیشتر به دنبال آغاز موج سوم شیوع کرونا در شهرستان گفت: کارگزاری های تأمین اجتماعی، شماره گذاری اتومبیل، نمایشگاه های تخصصی، باشگاه های بدنسازی بانوان و آقایان، مراکز بازی های کامپیوتری، گیم نت ها، کافی شاپ ها و ... به مدت دو هفته تعطیل است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۸    
گستردگی استفاده از مکمل های غیرمجاز در باشگاه های بدنسازی باعث نگرانی جدی وزیر ورزش هم شده است. بارها در سال های اخیر رسانه های مختلف درباره اثراتی که مکمل های غیرمجاز بر بدن های جوانان ورزشکار می گذارد، مطالبی را منتشر کردند، اما گویا به واسطه دخالت چند نهاد و سازمان در این ماجرا ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: کیفیت تولیدات ما نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و در یک شرایط باثبات اقتصادی حتماً می توانیم در عرصه صادرات هم دستاوردهای خوبی داشته باشیم.