یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۱۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی»

سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تخصیص45میلیارد تومان اعتبار به پروژه های پایاب سد خداآفرین و آبیاری های تحت فشار استان خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای حضور شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی جهت سرمایه گذاری در زمینه دامپروری انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از انجام هماهنگی های لازم برای حضور شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای سرمایه گذاری در زمینه دامپروری این استان خبر داد.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره 3 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 553 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 89 اعلام شده بود، از افزایش 521 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: به محض تصمیم رئیس و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بازارگردان سهام به بورس معرفی و نماد شستا به شکل شایسته ای بازخواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی موفق به دریافت مصوبه هیات مدیره بابت افزایش سرمایه شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره 3 ماهه تابستان به ازای هر سهم 553 ریال سود محقق کرده است. که نسبت به مدت مشابه سال قبل 521% افزایش داشته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۵    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در سه ماهه منتهی به پایان شهریورماه امسال موفق به کسب سود خالص 44 هزار و 222 میلیارد ریالی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) مبلغ 400 میلیارد ریال برای خرید و تامین قیر موردنیاز شهرداری های مختلف استان اردبیل کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی عنوان کرد: یکی از اصلی ترین کارهای ما افزایش ظرفیت 44 هزار تنی لاستیک بارز کرمان است که با 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مرحله اجرا قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خط تولید استیل کورد کارخانه بارز سیرجان صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، سرپرست گروە صنعتی بارز و جمعی از مقامات استانی کلنگ زنی و عملیات اجرایی ساخت آن آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: بزرگترین مجتمع دامپروری صنعتی با سرمایه گذاری شرکت شستا در نیر و با تولید 250 هزار تن شیر اجرایی و عملیاتی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: سرمایه گذاری های این شرکت در استان اردبیل به تناسب قابلیت های مناطق مختلف این استان توسعه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: این شرکت در حوزه معادن و توسعه دامپروری شهرستان خلخال سرمایه گذاری کلان می کند. .
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۹    
پرداخت سود "کگاز" به ترتیب حروف الفبا 1399/07/24 - 11:21 شرکت شیشه و گاز زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد. تقسیم سود 120 تومانی در مجمع "شستا" 1399/07/24 - 11:08 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مجمع عمومی در تاریخ 1399/07/23 برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا جهت بازدید و بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری شستا در منطقه گردشگری دریاچه گیلارلو وارد گرمی شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مجمع عمومی در تاریخ 1399/07/23 برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۸    
گروه شرکت ها : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز گذشته برگزار شد و بر اساس مصوبات مجمع در مجموع 9 هزار و 600 میلیارد تومان، معادل 99 درصد از سود قابل تقسیم و 120 تومان سود به ازای هر سهم میان سهامداران، توزیع شد .
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رایتل به عنوان سومین اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور در زمستان امسال وارد بازار سرمایه می شود و سهام این شرکت تابعه شستا به صورت عرضه اولیه روی تابلو بورس می رود. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در اطلاعیه ای زمان بندی پرداخت سود نقدی سهامداران شستا را اعلام کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴    
گروه اقتصادی: مدیرعامل شستا در اولین مجمع عمومی این شرکت با بیان اینکه سرمایه این شرکت 6 هزار میلیارد تومان افزایش می یابد، گفت: سود 120تومانی برای هر سهم از طریق سجام پرداخت می شود ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۸    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با ارسال نامه به اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس اوراق بهادار نحوه پرداخت سود سهام شستا به سهامداران این هلدینگ را اطلاع رسانی کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، طبق اطلاعیه ای که قبلا از سوی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا ارائه شده بود، امروز چهارشنبه اولین مجمع عمومی این شرکت تازه بورسی شده در محل سالن دانشگاه علوم پزشکی رازی برگزار شد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۶۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با حضور اکثریت سهام داران به طور رسمی آغاز شد و علی اکبر ترکان، رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آغاز برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شستا ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان اعضای هیات رییسه را معرفی و از محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماد شستا که به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف متوقف شده بود و توقف این نماد بسیار طولانی شده است امروز مجمع عمومی داشت. مجمع شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا به ریاست اکبر ترکان با حضور 1136 نفر و 88 درصد سهامداران برگزار شد و در این مجمع در رابطه با سود شستا ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا از برگزاری مجمع عمومی خود امروز (چهارشنبه 23 مهرماه) با حضور حداکثر سهامداران خود، خبر داد و گفت: سود 120 تومانی به ازای هر سهم تقسیم شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸    
نماینده مردم گرمی گفت: پنجشنبه شاهد حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا در گرمی خواهیم بود.
یک منبع آگاه در شستا اعلام کرد: سود اولین مجمع شستا از طریق شماره شبا بانکی درسامانه سجام به حساب مشتریان واریز می شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
براساس صورت های مالی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) این مجموعه تا ابتدای تیرماه جهش سود 327 درصدی در بازه یکسال محقق کرده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۶    
سوددهی "وتوکا" در دومین ماه پاییز 1399/07/14 - 14:47 شرکت سرمایه گذاری توکافولاد زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را تعیین کرد. دیدار سهامداران "شستا" در مجمع 1399/07/14 - 14:26 مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در تاریخ 1399/07/23 برگزار خواهد شد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در تاریخ 1399/07/23 برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۷    
شرکت سرمایه گذاری صبا تامین که از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است، از نمادهای پربیننده فرابورس بوده و با نماد صبا در بازار سهام معامله می شود. این نماد، زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری ها در بازار سهام است.
روابط عمومی شستا اعلام کرد صندوق بازار گردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۹    
می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دو اطلاعیه جداگانه از نوع ب در کدال اعلام کرد که خریدار و فروشنده بوده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تعدادی از سهام بانک ملت را واگذار کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۶   + ۶۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط مسئولان سازمان بورس نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به شستا معروف است به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف ، در اولین روزهای مهرماه متوقف شد و حداکثر برای دو روز کاری نیز ادامه می یابد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس آخرین آمار، سود پایان سال سهامداران شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به بیش از 19 هزار میلیارد تومان رسیده و سهامداران خرد 179 درصد رشد داشته است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بازار سرمایه، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با سرمایه 80 هزار میلیارد ریال، صورت های مالی 12 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 31 خرداد 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. اخطار برای اصفهانی ها! بدون کارشناسی ، خودرو به هیچ وجه نخرید! ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۶    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 8 هزار و 449 میلیارد و 383 میلیون ریال سود کسب کرد.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 8 هزار و 449 میلیارد و 383 میلیون ریال سود کسب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با سرمایه 80 هزار میلیارد ریال، صورت های مالی 12 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 31 خرداد 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱    
می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) تعدادی از سهام بانک ملت را واگذار و تعدادی از سهام شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) را خریداری کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از خرید بیش از 400 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) خبر داد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹    
بیش از یک هفته از توقف نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در بورس می گذرد و سهامداران این پرسش را مطرح می کنند که این نماد کی باز خواهد شد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: شرکت شستا حدود 2 هزار میلیارد تومانی در صنایع مس سیستان و بلوچستان با ظرفیت ایجاد اشتغال یکهزار نفر سرمایه گذاری می کند.
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۲:۱۰    
تمام تلاشمان این است که در راستای احداث پروژه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بتوانیم پروژه ایی در خور و شایسته اقلیم مناطق این استان را به آنان اختصاص دهیم...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نماد شستا متوقف شد. معاملات نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز گذشته به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت به وقفه درآمد. به گزارش دنیای اقتصاد این اطلاعیه به شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین به عنوان یکی از شرکت های تحت کنترل شستا مربوط می شود ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شستا گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، صباتامین، سیمان تامین، تامین سرمایه امین و ملارد شیر تاکنون عرضه اولیه شده اند. محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته عرضه های اولیه شستا در سال 99 ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز، معاملات نماد شستا که مربوط به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است و سوگلی این روزهای بازار متوقف شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد در عملکرد شرکت های تحت کنترلش تغییراتی به وجود آمد.