چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۹:۰۷Sep 2020 30

جدیدترین‌های «شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی»

اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
شرکت سرمایه گذاری صبا تامین که از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است، از نمادهای پربیننده فرابورس بوده و با نماد صبا در بازار سهام معامله می شود. این نماد، زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری ها در بازار سهام است.
روابط عمومی شستا اعلام کرد صندوق بازار گردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۹    
می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دو اطلاعیه جداگانه از نوع ب در کدال اعلام کرد که خریدار و فروشنده بوده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تعدادی از سهام بانک ملت را واگذار کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۶   + ۶۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط مسئولان سازمان بورس نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به شستا معروف است به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف ، در اولین روزهای مهرماه متوقف شد و حداکثر برای دو روز کاری نیز ادامه می یابد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس آخرین آمار، سود پایان سال سهامداران شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به بیش از 19 هزار میلیارد تومان رسیده و سهامداران خرد 179 درصد رشد داشته است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بازار سرمایه، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با سرمایه 80 هزار میلیارد ریال، صورت های مالی 12 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 31 خرداد 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. اخطار برای اصفهانی ها! بدون کارشناسی ، خودرو به هیچ وجه نخرید! ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۶    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 8 هزار و 449 میلیارد و 383 میلیون ریال سود کسب کرد.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 8 هزار و 449 میلیارد و 383 میلیون ریال سود کسب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با سرمایه 80 هزار میلیارد ریال، صورت های مالی 12 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 31 خرداد 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱    
می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) تعدادی از سهام بانک ملت را واگذار و تعدادی از سهام شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) را خریداری کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از خرید بیش از 400 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) خبر داد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹    
بیش از یک هفته از توقف نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در بورس می گذرد و سهامداران این پرسش را مطرح می کنند که این نماد کی باز خواهد شد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: شرکت شستا حدود 2 هزار میلیارد تومانی در صنایع مس سیستان و بلوچستان با ظرفیت ایجاد اشتغال یکهزار نفر سرمایه گذاری می کند.
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۲:۱۰    
تمام تلاشمان این است که در راستای احداث پروژه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بتوانیم پروژه ایی در خور و شایسته اقلیم مناطق این استان را به آنان اختصاص دهیم...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نماد شستا متوقف شد. معاملات نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز گذشته به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت به وقفه درآمد. به گزارش دنیای اقتصاد این اطلاعیه به شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین به عنوان یکی از شرکت های تحت کنترل شستا مربوط می شود ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد در عملکرد شرکت های تحت کنترلش تغییراتی به وجود آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز، معاملات نماد شستا که مربوط به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است و سوگلی این روزهای بازار متوقف شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰    
اقتصادنیوز : معاملات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا در بورس متوقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شستا گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، صباتامین، سیمان تامین، تامین سرمایه امین و ملارد شیر تاکنون عرضه اولیه شده اند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آی اسپورت – فدراسیون فوتبال که سال گذشته برای پرداخت دستمزد ویلموتس و با مجوز ستاد مقابله با تحریم مبلغ 2 میلیون یورو از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) قرض گرفته بود، همچنان درگیر این پرونده است. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت داروپخش یکی از شرکت های دارویی وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است با سابقه ای بیش از 60 ساله است که در زیرمجموعه آن شرکت های مختلف داروسازی از قبیل ابوریحان، بیودارو، اکسیر و... وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون توسعه و منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در 6 نقطه از کشور ،6 پروژه فرهنگی و ورزشی برای کارگران می سازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان از آغاز عملیات اجرایی پنج طرح با سرمایه گذاری یک هزار و 300 میلیارد تومان توسط شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی کشور در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با بیان اینکه 15 پروژه دامپروی در کشور برنامه ریزی شده است گفت: پنج پروژه در استان های مستعد در نظر گرفته شده که همدان جزو این استان ها بوده و 6 طرح برای آن تعریف شده است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه مجتمع دامپروری 6 هزار رأسی گاوشیری شرکت ملاردشیر در روستای کوسج خلیل ملایر با اشاره به برنامه های شرکت شستا در راستای تولید کشور اظهار کرد ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در ماه مرداد سال جاری حدود 1112 میلیارد تومان درآمد کسب کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: حدود 1,200 میلیارد تومان از سهام شرکت های زیرمجموعه را خریداری کردیم و حمایت قاطع و به هنگام شستا از سهام شرکت های بزرگ خود همیشگی است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بررسی ها نشان می دهد بیش از 100 حقوقی در چهار روز معاملاتی مورد بررسی در نقش خریدار ظاهر شدند و در مجموع افزون بر 2 میلیارد سهم به پرتفوی خود افزودند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۱    
همدان - استاندار همدان از پیگیری سرمایه گذاری یک هزار میلیاردتومانی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در پنج پروژه استان همدان خبر داد.
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، با افزایش 90 هزار و 467 میلیارد و 750 میلیون ریال به 3 بیلیون و 504 هزار و 723 میلیارد و 803 میلیون ریال رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت:درخصوص پروژه بخش آمپول جدید آمپول سازی شرکت، طبق هماهنگی های صورت گرفته در تیرماه سال جاری با شروع انتقال ماشین آلات تولید آمپول و نصب سیستم های تاسیساتی مرتبط ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شتاب دهنده صدر فردا به عنوان نخستین شتاب دهنده تخصصی در حوزه معدن و متالوژی و در راستای تامین محصولات و تجهیزات فناورانه کشور با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمد رضوانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) راه اندازی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از 10 سامانه مدیریتی و شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با عناوین سامانه هوش تجاری، سامانه مدیریت اسناد (سما)، سامانه تولید و فروش، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد (سینا)، سامانه ثبت و ضبط املاک (سامان) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
شتاب دهنده صدر فردا با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی راه اندازی شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۶    
سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی – شستا – که به دلیل افشای اطلاعات گروه الف، متوقف بود امروز از ساعت 12:50 تا 13:50 بازگشای و با افت بیش از 19 درصدی مواجه شد. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی – شستا – که به دلیل افشای اطلاعات گروه الف، متوقف بود امروز از ساعت 12:50 تا 13:50 بازگشای و با افت بیش از 19 درصدی مواجه شد. ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش معدن نامه؛ مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش میزبان نشست سالیانه مجمع عمومی هلدینگ صدرتامین بود. در ابتدای این نشست، بهارستان، نماینده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به عنوان رییس مجمع با اعلام حضور 82.29 درصد سهامداران و نمایندگان سهامداران عمده این شرکت، رسمیت جلسه را اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مراسم رونمایی از سامانه های شفافیت، به تشریح سامانه های شفافیت مجموعه شستا پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - فرماندار همدان از راه اندازی یک واحد گاوداری شش هزار راسی توسط شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در قهاوند خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از تحویل 5 هزار یخچال فریزر تولید داخلی به تعاونی های مصرف کارخانجات زیر مجموعه این هلدینگ خبر داد و گفت: این اقدام در راستای کمک به معیشت کارگران، حمایت از کالای ایرانی و هم افزایی میان زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) صورت گرفته است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۶    
شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین یکی از شرکت های زیرمجموعه شستا که جزو عرضه اولیه های پراستقبال امسال بود با انتشار گزارش هایی، عملکرد و سود شرکت های تابعه را منعکس کرده است که این گزارش می تواند برای سرمایه گذاران بورسی مفید باشد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) توانست تا پایان معاملات امروز بورس با دستیابی به ارزش 477 هزار میلیارد تومانی، رتبه نخست شرکت های با ارزش در بازار سرمایه را کسب کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال پیرامون مسائل مختلف از جمله توقیف اموال این فدراسیون از سوی شستا، شایعه توقیف حساب بانکی خودش و همینطور رفع ایرادهای اساسنامه صحبت کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عوامل متعددی می تواند به جهش تولید در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) کمک کند که مهمترین آن شفافیت است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۲    
پس ازافزایش احتمال توقیف اموال فدراسیون فوتبال توسط مراجع قانونی به علت عدم پرداخت بدهی به مجموعه شستا، فدراسیون سراسیمه درصدی از بدهی 50 میلیارد تومانی اش را به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی پرداخت کرد.
برترین ها / مدال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: بنابر اعلام حسن محمدی مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، فدراسیون فوتبال 8 میلیارد تومان از بدهی خود بابت پولی که از این مجموعه برای پرداخت به مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی گرفته بود را داد. ...
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل، گزارش هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه را در سالن کنفرانس شستا با حضور محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ، معاونان شستا و نماینده سازمان حسابرسی، ارائه داد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۴۷    
عصر مسجدسلیمان // دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در محل دفتر دکتر رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با وی به بحث و گفتگو پرداخت. به ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه تجهیزات و ماشین آلات - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی سهام شرکت ماشین سازی پارس را واگذار می کند.