چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۰:۳۸Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مانه و سملقان»

خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری یک دستگاه خودروی سرقتی و دستگیری سارق در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس پلیس راه خراسان شمالی از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با پراید که یک مجروح و یک کشته در پی داشت، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه سملقان از دستگیری دو عامل اغتشاشگر در شهر آشخانه خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
️به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، صبح امروز بیست و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی با حضور فخرموحدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار،میرکریمی مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری،حسین حاجی بگلو مدیرکل صمت استان ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
️به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، صبح امروز بیست و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان شمالی با حضور فخرموحدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار،میرکریمی مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری،حسین حاجی بگلو مدیرکل صمت استان ...
در جلسه شورای مسکن شهرستان مانه و سملقان بحث احداث شهرک جدید مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر آشخانه مورد بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مانه و سملقان از کشف 10 تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۷    
مدیر کانون چهارده معصوم (ع) روستای قلعه خان در شهرستان مانه و سملقان از اجرای پویش فرهنگی هنری ویژه نوجوانان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه انس با کتاب در این کانون خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب "دروازه معرفت" به همت کانون فرهنگی هنری چهارده معصوم (علیهم السلام) روستای قلعه خان در شهرستان مانه و سملقان با حضور مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی و امام جمعه بخش مانه، گشایش یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
منطقه محافظت شده قورخود دارای 700 راس قوچ ، میش، کل و بز در غرب شهرستان مانه و سملقان می باشد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عین اله حاتمی گفت: امروز در یک حرکت بسیجی با همکاری بسیج عشایری، اداره کل امور عشایری، بسیج سازندگی و مجموعه جهادکشاورزی واکسیناسیون 450هزار راس دام عشایری انجام خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۶    
فرمانده انتظامی مانه و سملقان ازدستگیری سارقان اماکن خصوصی با 5 فقره سرقت خبرداد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امین فلاح کوشکی با بیان اینکه در جهت استاندارد سازی مدارس ناایمن در خراسان شمالی مدارس خشت و گلی، سنگی برچیده و سیستم های گرمایشی استاندارد شده اند، گفت: همچنان 11 درصد از مدارس خراسان شمالی با 800 کلاس درس فرسوده اند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه وسملقان، از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف حدود 6 تن کود شیمیایی خارج از شبکه خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ، در مورخه ششم آذر 1401 رزمایش جهاد دامپزشکی در محل منطقه عشایری قنبریها از توابع شهرستان مانه و سملقان با همکاری سپاه حضرت جواد الائمه (ع) استان خراسان شمالی برگزار گردید. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تاکنون در 17 استان رزمایش جهاد دامپزشکی اجرا شده است و در طول هشت ماه چهار میلیون خدمت به عشایر عزیز ارائه شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۰    
رزمایش بزرگ جهاددامپزشکی خراسان شمالی با حضور خورشیدوند ، مشاور رئیس سازمان دامپزشکی کشور و مسئولان استانی و شهرستانی و عشایر غیور شهرستان مانه و سملقان در محله عشایری قنبری ها برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دومین رزمایش جهادگران فاطمی برای واکسیناسیون 450 هزار راس دام در محله عشایری قنبری های شهرستان مانه وسلقان خراسان شمالی آغاز شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۴    
صبح امروز همایش شکوه اقتدار بسیجیان با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان و مسئولین ادارات و نهادها و حضور پرشکوه بسیجیان و جهادگران در سالن تختی شهرستان مانه وسملقان برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۹    
به مناسبت هفته بسیج و رزمایش جهادگران فاطمی مسئولان شهرستان مانه و سملقان از گروه جهادی فعال در روستای قره مصلی که به ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای یک خانواده نیازمند مشغول بودند، دیدن کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه در ششم آذر ماه 1401 در منطقه عشایری قنبری ها از توابع شهرستان مانه و سملقان و به مدت سه روز در سطح استان برگزار می گردد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای رزمایش جهاد دامپزشکی از مناطق عشایری قنبری ها، قلیچ قایش و سامان بازدید شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح پروژه آبرسانی روستای جوزک شهرستان مانه وسملقان با حضور فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه علیه السلام برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۴    
حسین پری وار متولد سال 67 ساکن روستای بیار مانه و سملقان توانسته با ایجاد اشتغال گامی در جهت کارآفرینی بردارد و علاوه بر کسب درآمد خودش، برای 80 خانواده نیز منبع درآمدی فراهم کرده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۹    
یادواره شهدای مدافع امنیت به مناسبت هفته بسیج در شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۷    
آیین کلنگ زنی احداث 9 پروژه خانه بهداشت روستایی در مانه وسملقان با حضور مسئولین شهرستانی و نماینده گان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۹    
بجنورد- ایرنا- توزیع اعتبارات محرومیت زدایی، پایان 18 سال بلاتکلیفی پروژه سیمان سمنگان، ارتقای بیمارستان پورسینای آشخانه، آسفالت راه های روستایی و تلاش جهادی برای تامین آب کشاورزی مانه و سملقان بخشی از اقدامات دولت برای نبرد با محرومیت در قطب کشاورزی خراسان شمالی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی به یکی از چادرهای عشایری در منطقه سملقان شهرستان مانه و سملقان که در حال آماده کردن وسایل برای کوچ است می رسم، زن و شوهر میانسالی داخل یک سیاه چادر هستند که در آن بره های تازه به دنیا آمده گوسفندان نگهداری می شود و آن ها را تر و خشک می کنند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسن رمضانی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به 113 کارآفرین مانه و سملقانی در عرصه های اقتصاد مقاومتی بالغ بر3 میلیارد تومان تسهیلات اعطا شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سید جواد پورنقی با اشاره به اینکه آغاز عملیات اجرایی 9 پروژه خانه بهداشت امروز در مانه و سملقان آغاز شده است، گفت: اعتبار پیش بینی شده برای احداث هر خانه بهداشت 700 میلیون تومان است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۲    
اسماعیل محمد نیا گفت: طی هفته بسیج در شهرستان مانه و سملقان بالغ بر 184 عنوان برنامه در حوزه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی اجرایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- عملیات اجرایی 9 پروژه درمانی و بهداشتی با 60 میلیارد ریال اعتبار محرومیت زدایی امروز(دوشنبه) با حضور شماری از مسوولان خراسان شمالی در شهرستان مانه و سملقان آغاز شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به منظور هماهنگی بیشتر و ارائه خدمات بهتر به بهره برداران جلسه هم اندیشی با مسئولین فنی مراکز بخش خصوصی در شهرستان مانه و سملقان برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از کلنگ زنی 9 پروژه با اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۵    
مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ساخت 7 خانه بهداشت در این شهرستان خبر داد و گفت: این خانه های بهداشت در روستاهای زوعلیای آشخانه، برج زنگانلو، الله قلی، شورسو، کشانک دو، کوه قلعه و گرماب شهرستان مانه و سملقان ساخته می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده بنیاد علوی در خراسان شمالی گفت: این نهاد در سالجاری 65 تسهیلات آبیاری نوین در یکهزار و 400 هکتار از کشتزارهای این شهرستان پرداخت کرد.
خبرگزاری ایسنا در خبری تحت عنوان مشت بزن شکلات مسموم بگیر! از دستگیری عاملان پخش شکلات های مسموم در بجنورد و شیروان خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ساخت 7 خانه بهداشت در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۸    
بجنورد- ایرنا- نماینده بنیاد علوی در مانه وسملقان خراسان شمالی گفت: این نهاد در سالجاری برای ساخت درمانگاه و مرکز جامع سلامت در روستاهای "خرتوت" و "زرد" این شهرستان 110 هزار نفری 70 میلیارد هزینه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۵    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 14 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان 110 هزار نفری در سالجاری بهسازی و روکش آسفالت شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: هفته آینده کلنگ زنی احداث 9 پروژه خانه بهداشت روستایی در مانه سملقان انجام و عملیات اجرایی آن ها آغاز خواهد شد تا در آینده نزدیک روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان دورترین نقاط استان، سرعت بگیرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۵    
بازدید از خودروهای حمل طیور، دام زنده، فرآورده خام دامی و نهاده های دامی در محل پلیس راه چمن بید برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری فردی که در حال سرقت مقدار زیادی پول از یکی از بانک های سطح شهر بود، خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۱    
مسئول واحد حقوقی و املاک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از صدور حکم رأی به اعاده وضع و حبس تعلیقی برای متصرف به محوطه تاریخی نوروز دز شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۵    
بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره جهادکشاورزی مانه و سملقان گفت: 30 میلیارد ریال تسهیلات آبیاری نوین در 115هکتار از کشتزارهای این شهرستان در یکسال گذشته هزینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۹    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از واژگونی یک دستگاه وانت مزدا با 4 نفر مجروح خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری سارق سابقه دار و کشف 300 متر کابل سرقتی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری یک رمال کلاهبرداری که با سوءاستفاده از اعتماد و سادگی شهروندان از آنان 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در مانه و سملقان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۹    
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مانه و سملقان گفت: تداوم اجرای طرح زراعت چوب نیازمند پرداخت تسهیلات است اما متاسفانه این حمایت ها از سال های اخیر متوقف شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۳    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از کشف یک دستگاه خودروی سرقتی در این شهرستان خبر داد.