سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۲۵Oct 2020 27

جدیدترین‌های «مانه و سملقان»

عصر اترک   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان گفت: وضعیت آب شرب روستایی در خراسان شمالی بسیار بدتر از سایر استان ها است به طوری که در خراسان شمالی ده ها غیزانیه وجود دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۲    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مانه و سملقان گفت: این نهاد 5 هزارو 409 خانوار با جمعیتی بالغ بر 11 هزارو 500 نفر را تحت پوشش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۲    
رییس اداره حفاظت محیط زیست مانه و سملقان گفت: در گشت و بازرسی ماموران یگان حفاظت شهرستان مانه و سملقان، سه شکارچی کبک که اقدام به شکار در حاشیه منطقه حفاظت شده قرخود کرده بودند، دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اهالی روستای کهنه جلگه مانه و سملقان با ارسال پیامک هایی به خبرگزاری صداوسیما، از نبود پزشک در این منطقه گلایه کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع سیمان کشور از سال 82 در شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی آغاز شد. این پروژه بنا بود روزانه 10 هزار تن سیمان تولید کند. همچنین اشتغال 750 نفر در کارخانه و هزاران نفر به صورت غیر مستقیم از پیش بینی های مسئولان آن زمان به شمار می آمد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مانه و سملقان گفت: 156 فقره وام به مبلغ 60 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان این شهرستان غرب خراسان شمالی در نیمه نخست امسال پرداخت شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۸    
"ابوالفضل" و "امیر حسین" دو کودک توان جو هستند که در منزل خود و تحت پوشش مرکز توانبخشی شهرستان مانه و سملقان زندگی می کنند که آرزوی پلیس شدن آنها به حقیقت پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی مانه و سملقان گفت: سرقت در این شهرستان خراسان شمالی نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 46 درصد کاهش یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷    
دبیر نهاد پیشرفت شهرستان مانه و سملقان گفت: مبلغ 7 میلیارد تومان برای چهار ابنیه در محور خرتوت به کهنه جلگه اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مانه و سملقان گفت: پنج وقف جدید برای تامین دارو، انجام معاینات پزشکی و اطعام عزاداران امام حسین(ع) در این شهرستان خراسان شمالی به ثبت رسید.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از انهدام باند 7نفره سارقان مأمورنما در استان خبر داد. سرتیپ علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه این افراد با مراجعه به در منازل شهروندان در شهرستان های نیشابور، مشهد، قوچان و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۹    
بجنورد-ایرنا- رییس اداره مخابرات مانه و سملقان گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در این شهرستان 110 هزار نفری واقع در غرب استان خراسان شمالی 71.78 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۱    
بجنورد- ایرنا- مدیر توزیع نیروی برق مانه و سملقان گفت: بیش از 71 میلیارد ریال برای اجرای 104 طرح برق این شهرستان خراسان شمالی در نیمه نخست امسال هزینه شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۳    
در دومین گام از مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان، مجمع جهادگران بسیج شهرستان مانه و سملقان، تعداد 700 پرس غذای گرم، بین خانوار چند روستای دهستان شیرین توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۹    
مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای بیار مانه و سملقان از برپایی سیاه چادر سنتی ویژه سوگواری ایام پایانی ماه صفر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات مانه و سملقان گفت: سایت تلفن همراه در روستای زوعلیا وارد مدار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴    
مدیر شرکت توزیع برق مانه و سملقان گفت: روستای بدون برق زیر 20 خانوار نداریم اما دو روستای زیر 10 خانوار داریم که برق رسانی به آن ها جزو برنامه های در دست اقدام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۹    
مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان مانه و سملقان گفت: تعداد هزارو 400 نفر از علاقه مندان این شهرستان آموزش های لازم در خصوص آمادگی در برابر مخاطرات را آموزش دیدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۹    
مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان مانه و سملقان گفت: اعزام کاروان سلامت بین عشایر مانه و سملقان با هدف ارتقای بهداشت و درمان در مناطق عشایر نشین و محروم انجام شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سیمان سمنگان، پروژه ای که کلنگش در سال 82 به امید اشتغالزایی برای دو هزار و 700 نفر در شهرستان مانه و سملقان از توابع خراسان شمالی بر زمین زده شد و قرار بود در سال 90 به بهره برداری برسد اما حالا پس از 17 سال همچنان بلاتکلیف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۴    
متخلفان صید غیرمجاز ماهی در حوزه سد شیرین دره مانه و سملقان دستگیر شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مانه و سملقان گفت: برداشت پنبه از سطح 5 هزارو 300 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مانه و سملقان گفت: تعداد 41 دستگاه تراکتوردر این شهرستان تحویل کشاورزان متقاضی تراکتور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مانه و سملقان گفت: 41 دستگاه تراکتور به ارزش بیش از 61 میلیارد و 415 میلیون ریال به کشاورزان این شهرستان خراسان شمالی در نیمه نخست امسال تحویل داده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی هنوز شدت دو زلزله سال 75 در شهرستان بجنورد و زلزله سال 96 در شهرستان بجنورد و مانه و سملقان را از یاد نبرده ام که چگونه با لرزش خود خانه بسیاری از روستاییان و مناطق شهری را خراب و یا دچار خسارت کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۰    
بازدید رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مانه و سملقان در معیت نماینده محترم مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مانه و سملقان از کشف 400 راس گوسفند سرقتی به ارزش 12 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰    
سید ابراهیم محجوب معاون قضایی رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی در گفت وگو با میزان با اشاره به صلح و سازش در پرونده قصاص نفس در مانه و سملقان، ضمن تجلیل از روحیه گذشت اولیاء دم مقتول ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان از توزیع 500 بسته غذایی بین نیازمندان این شهرستان خراسان شمالی در طرح رزمایش مواسات و همدلی مومنانه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- 72 دیگ غذای نذری همزمان با اربعین حسینی در شهرستان مانه و سملقان طبخ و به دستان بیش از 8 هزار نیازمند در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان رسید.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عاشقان امام حسین (ع) به نیت 72 تن از شهدای کربلا امروز به مناسبت اربعین حسینی 72 دیگ غذای نذری پخت کردند و در بین خانواده های محروم توزیع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از برخورد یک دستگاه کامیون اسکانیا با خودروی سمند که منجر به کشته شدن 2 نفر سرنشین خودروی سمند شد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۷    
همزمان با اربعین حسینی و پویش به تو از دور سلام طرح بزرگ طبخ و توزیخ 72 دیگ غذا با همت موکب قمر بنی هاشم شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۰    
دیگ های نذری اربعین از سحرگاه امروز در شهرستان مانه و سملقان برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- موکب های قمر بنی هاشم (ع) در بجنورد و مانه وسملقان در هر یک از این شهرستان ها 72 دیگ غذا به یاد 72 تن از شهدای کربلا پخته و آن را به مناسبت روز اربعین بین خانواده های نیازمند توزیع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۵    
بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون اسکانیا با خودروی سمند منجر به کشته شدن 2 نفر از سرنشینان خودروی سواری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۶    
فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: عامل یک آدم ربایی نافرجام در عملیات غافلگیرانه پلیس این شهرستان در کمتر از 48 ساعت، شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی مهارتی توسعه کشت کلزا مورخ 13 مهر با حضور بهره برداران کلزا کار ، مروجین پهنه های تولیدی و روسای مراکز شهرستان ، نماینده شرکت کشت و صنعت آستان قدس ( نمایندگی اسفراین) ، مدیر و معاون تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی و نماینده مدیریت هماهنگی ترویج استان برگزار گردید ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: یک دختر کردستانی که با تشکیل گروه تلگرامی از یک نوجوان در این شهرستان 60 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، ذخیره گاه های جنگلی بزداغی در مانه و سملقان و گوینک در راز و جرگلان را محدوده قرق اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تعداد هزارو 427 مسکن مددجویی امروز دوشنبه با حضور رییس کمیته امداد کشور و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهوری در روستای عزیز آباد مانه و سملقان افتتاح شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: باتوجه به اینکه 44 درصد جمعیت استان در روستاها مستقر است لذا سمت و سوی توسعه و آبادانی استان باید از روستاها و عشایر آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- همزمان با روز ملی روستا و عشایر 6 هزار و 941 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور روز دوشنبه از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری و با حضور رییس کمیته امداد در روستای عزیزآباد شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۷    
دوره تربیت و تعالی سربازان در سپاه شهرستان مانه وسملقان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مانه و سملقان گفت: براساس آمارها، 57 درصد کلزای استان در این شهرستان تولید می شود که سال زراعی جاری نیز 2 هزار هکتار به کشت این محصول اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه ریزی راهبردی و تلفیقی وزارت نیرو گفت: طرح قوس شمالی آبرسانی به بجنورد از سد شیرین دره شهرستان مانه و سملقان تا پایان امسال بهره برداری می شود که علاوه بر ساکنان مرکز استان، روستاهای مسیر این طرح نیز از آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی مهندس محسن نظام دوست مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان شمالی با اعلام این خبر بیان کرد بر اساس گزارش رسیده به مدیریت شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان شمالی در خصوص توزیع کود غیر استاندارد در فروشگاه کود و سم در شهرستان مانه و ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۷    
بجنورد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان شمالی و مسئول بنیاد علوی در شهرستان مانه و سملقان دیدار و گفتگو کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳    
بجنورد- وحیدی، نماینده مردم بجنورد، راز و جر گلان، مانه و سملقان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل پروژه جاده جاجرم به میامی مسافت بجنورد به تهران را سه ساعت کاهش می دهد.