یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۸:۱۷Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پهباد»

این طرح حمایتی با همکاری مرکز راهبری ستاد های توسعه اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان حمل و نقل پیشرفته فضایی اجرا می شود. از مهم ترین محورهای مورد حمایت معاونت علمی در مسیر ارتقای ایمنی راه، توسعه فناوری دوربین جاده ای با قابلیت نصب بر روی پهباد است ...
رادیو ایران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم بانو فطرتی تهیه کننده برنامه ایران امروز یکشنبه ها گفت: بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، متخصصان یک شرکت دانش بنیان ایرانی با راه اندازی 8 خط تولید پهپاد محلول پاش کشاورزی، مشکلات سمپاشی سنتی برطرف کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
پهباد غزه در مشخصات ظاهری نیز ابعاد بزرگتری نسبت به شاهد 129 دارد که بارزترین مشخصه آن افزایش طول بال آن بوده و همین بال های بزرگ غزه را قادر به حمل تعداد بیشتری بمب کرده که به گفته فرمانده نیروی هوافضای سپاه، این پهپاد می تواند 13 بمب را حمل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از محلولپاشی یک هزار و 150 هکتار اراضی شالیزاری این شهرستان با پهپاد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۵    
سپاه پاسداران در جریان عملیات وعده صادق بیش از 300 پهباد و موشک به سوی سرزمین های اشغالی شلیک کرد. این عملیات بزرگ ترین حمله پهپادی جهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محلول پاشی 2000 هکتار شالیزار فریدونکنار با پهباد انجام شد.
خبرورزشی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مسابقات یورو 2024 در آلمان در جریان است و این کشور برای مقابله با تهدیدات ناشی از پهبادها در استادیوم ها، از سلاح خاصی استفاده می کند که می تواند با مسدودکردن سیگنال های پهباد، آن را به آرامی روی زمین فرود بیاورد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اضافه کرد: یکی از موارد جدید در این مانور ها تکنیک های عملیات هوایی متنوع برای امدادرسانی و به کارگیری پهباد های جدید که در همه استان های کشور تهیه و توزیع می شود که با قابلیت پرواز شب و شرایط اضطراری که قابلیت عملیات های جست و جو ارزیابی را به شدت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۴    
ایسنا/گلستان رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع بیش از هزار خودرو و تجهیز تمامی پایگاه های امداد و نجات کشور به پهباد با قابلیت پرواز در شب را نتیجه نگاه ویژه شهید رئیسی دانست و گفت: در نتیجه این تصمیم سرعت رسیدن به محل حادثه در ایران سریع تر از استاندارد جهانی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پارک علم و فناوری کهگیلویه وبویراحمد: تولید پهپاد برای پایش آب کشاورزی در پارک علم و فناوری استان در حال انجام است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ مشاور نظامی ریاست اقلیم کردستان اعلام کرد اکنون پستهای کُردها در ارتش و دستگاه اطلاعاتی و وزارت داخله عراق از آنها سلب شده است قبلا کُردها 20% ارتش عراق را تشکیل می دادند اما اکنون این مقدار به 2% هم نمی رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان قم گفت: از پهباد برای سمپاشی و مبارزه با آفات در مزارع غلات، کلزا و همچنین مزارع یونجه در قم انجام می شود.